Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

saklak1906 10.03.2010 21:49

Wlasnie ta ruda angiielska spasiona swinia strzlila druga bramke. No szlak mnie trafi

sqallpl 10.03.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 867429)
Wlasnie ta ruda angiielska spasiona swinia strzlila druga bramke. No szlak mnie trafi

Nie spasiona swinia tylko zajebiscie szybki i skuteczny napastnik.

- i nie szlak, tylko szlag ;)

blanco 10.03.2010 21:53

heheh wyluzuj ;] w 1/4 juz tak nie bedzie strzelał ;)

Dżołkmen 10.03.2010 22:03

Arrivederci Milan ;)

trial 10.03.2010 22:05

Ogląda ktoś Real? Stwarzają sobie jakieś sytuacje czy wyrównany mecz?

koyoot 10.03.2010 22:06

Ogladam wlasnie mecz ManU - Milan i kurde moge powiedziec jedno. To jest inny swiat. Inny poziom umiejetnosci, wyszkolenia, przygotowania fizycznego, psychiki, organizacji gry, ktory raczej za 10 lat nawet nie bedzie dostepny polskim pilkarzom i trenerom. Powiem krotko to nie jest miejsce dla nas.

saklak1906 10.03.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 867439)
Ogladam wlasnie mecz ManU - Milan i kurde moge powiedziec jedno. To jest inny swiat. Inny poziom umiejetnosci, wyszkolenia, przygotowania fizycznego, psychiki, organizacji gry, ktory raczej za 10 lat nawet nie bedzie dostepny polskim pilkarzom i trenerom. Powiem krotko to nie jest miejsce dla nas.

To jest kosmos ktory dla naszych kopaczy i trenerow jest nie osiagalny jeszcze przez 100 lat. Bo wczesniej sie im nie zmieni mentalnosc ze trzeba zapierdal.c na maxa na treningu jak i meczu a nie spoko luz po co sie przemeczac wszak jestesmy zajebisci i zeliku na glowie popsuc nie wypada, a i sily na baletey po meczu tez trzeba by miec.

krzysiek85_TSW 10.03.2010 22:13

Brawo MU Już 3-0 . :D Niech makaroniarze wiedzą gdzie ich miejsce:rotfl:

qchar90 10.03.2010 22:17

liga angielska jest najmocniejsza, tam z 8-10 druzyn jest bardzo mocnych, to jest czysta przyjemnosc ogladajac zawodnikow jak zapieprzaja 90 minut, tam nikt nie narzeka na to ze co 3 dni mecze rozgrywaja, to sa zawodowcy, oni zasluguja na kazde pieniadze
oczywyscie paru polakow sobie radzi zagranica
Ireneusz Jelen swietnie radzi sobie we francji, dzis dwa gole przeciwko Bordeaux, jeden ze spalonego
ale co tam, szkoda ze go kontujze przesladuje, gdyby nie one 15-20 goli strzelal na sezon

koyoot 10.03.2010 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 867442)
To jest kosmos ktory dla naszych kopaczy i trenerow jest nie osiagalny jeszcze przez 100 lat. Bo wczesniej sie im nie zmieni mentalnosc ze trzeba zapierdal.c na maxa na treningu jak i meczu a nie spoko luz po co sie przemeczac wszak jestesmy zajebisci i zeliku na glowie popsuc nie wypada, a i sily na baletey po meczu tez trzeba by miec.

Moze az tak bardzo tego nie splaszczajmy. Nasi pilkarze na pewno bardzo by chcieli, razem z dzialaczami a przede wszystkim na czele z nami kibicami. tylko ze nie zawsze chciec to moc...

Wizard 10.03.2010 22:21

Lyon! :D Zapowiada się ciekawie... :)

qchar90 10.03.2010 22:22

ja mam nadzieje ze Lyon przejdzie do nastepnej rundy.

saklak1906 10.03.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 867449)
Moze az tak bardzo tego nie splaszczajmy. Nasi pilkarze na pewno bardzo by chcieli, razem z dzialaczami a przede wszystkim na czele z nami kibicami. tylko ze nie zawsze chciec to moc...

Tu sie z Toba nie zgodze. Dzialacze w Polsce to sa nauczeni pic wodke i mecze ustawiac. A kopacze z naszego kraju musza zrozumiec zeby chciec i moc to trzeba zapierdal.c i nie marudzic na treningach i po trzech przyzwoitych meczach nie robic z siebie gwiazdy. Bo gwiazdy to dzisiaj na Old Traford graja.

koyoot 10.03.2010 22:31

Poprawka saklak. Nie wiem czy wiesz ale pilkarze z Anglii jak bylo trzesienie ziemi na Haiti oddawali(nie mowie ze wszyscy ale pilkarze Manchesteru City przede wszystkim) wyslali tam ponad 2 miliony funtow i drugie tyle w pomocy humanitarnej(wiem bo moja kuzynka ktora tam pracuje pomagala przy zorganizowaniu transportu). Chcialbym zobaczyc by pilkarze w Polsce nie mowie zeby nawet 4 miliony funtow w sumie wyslali im ale by chociaz 100 tysiecy zlotych tak od 3 najleszych druzyn ekstraklasy. Chyba ich byloby stac co...? (To pokazuje ze pilkarze w Anglii to normalni ludzie, a nie gwiazdeczki).

P.S. Milan rozjebany przez Manchester. Hell yeah!

Telus 10.03.2010 22:33

Prawdopodobnie największą porażką zakończy się za chwilę mecz Realy z Lyonem, gdzie na razie mamy wynik 1-1. Tyle pieniędzy zostało wydane by jedynie w lidze podjąc walkę z Barceloną, a na LM już nie starczyło.

flamengista 10.03.2010 22:38

I pięknie:-D

150 mln € wyrzucone w błoto. Dobrze im tak. Wykupowali gwiazdy na potęgę, ale mają cyrk - nie zespół.

szczepanwislak 10.03.2010 22:39

Real znów po raz któryś z kolei nie może awansować do ćwierćfinału , na przestrzeni ostatnich paru lat nie weszli do ćwierćfinału , ten zespól to już chyba nie wiem z kim w składzie grałby dobrze. Najwieksze transfery świta a oni dalej nic poza swoja gile nie pokazują. Są tłem według mnie dla Barcelony. Tyle się zbierają od czasów Zidane , Figo , Carlosa i innych do wielkich sukcesów i dalej nie mogą. Przestałem wierzyć w ten zespół. To raczej same indywidualności zin jedność na boisku. A w tym roku jeszcze finał mieli u siebie.. Wstyd będzie jak zagra tam wielka Barcelona i sięgnie po PUCHAR EUROPY ! Klapa kompletna..
P.S. Gratulacje dla Manchesteru

brylant17 10.03.2010 22:39

Cieszę się, że Real odpada nie lubi ich w ciągu dwóch dni obejrzałem świetne mecze i się nie nudziłem :D Oby więcej takich meczy jak i bram.Ligę Mistrzów wygra MU :D

banasik 10.03.2010 22:40

No ja .......e, teraz to Real musi po prostu wygrać ligę, nie ma innej opcji

A ten "cyrk" jeszcze się wam pokaże. zobaczycie :)

HALA MADRID !

$iWu$ 10.03.2010 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 867455)
ja mam nadzieje ze Lyon przejdzie do nastepnej rundy.

Mówisz masz... :rotfl: I cały plan prezesa w ****u i kasa też w ****u :rotfl:

Wizard 10.03.2010 22:40

Pięknie zakończony dzień, naszpikowany pieniędzmi i gwiazdami Real odpada z fantastycznym Lyonem, kolejny raz :)

qchar90 10.03.2010 22:40

jest, jest Real Madryt szósty raz z rzędu odpada w 1/8 finalu

krzysiek85_TSW 10.03.2010 22:41

Wyniki miodzio:D Milan roz***any i Real odpada:rotfl: (tu najlepiej widać że pieniądze nie grają)

Kamson 10.03.2010 22:41

"Pieniądze na boisku nie grają"

Brawo Lyon! :)

flamengista 10.03.2010 22:43

Ciekawy jestem, jak oni to zniosą finansowo?

Bo że przeinwestowali, to jasne. Sama strata z tytułu odpadnięcia na tym etapie to min. kilkadziesiąt mln € w plecy. Za premie z CL, sprzedane bilety i koszulki...

Kondipr 10.03.2010 22:43

Kasy poszło na transfery zawodników, ale zapomnieli o najważniejszym ... trenerze :]
To tak jakby kupić najlepsze auto świata, a nie mieć kierowcy/prawo jazdy.
Cóż ... bywa :D

Adamek21 10.03.2010 22:44

7 raz z rzędu Real odpada

banasik 10.03.2010 22:44

Ehh - wiedxziałem że po tych transferach zacznie się ogólna nagonka na Real, ale żeby aż taka ;)

no ale cóż, mamy za swoje - kunktatorstwo i olewactwo nigdy nie popłaca i to było widac w tym meczu

HM

qchar90 10.03.2010 22:46

Perez blad popelnia, kupujac tylko ofensywnych zawodnikow, potem maja problem ustawic druzyne, zamiast kupic sobie porzadnych obroncow, to wola ofensywnych zawodnikow kupywac ;|

koyoot 10.03.2010 22:46

Ciekawe, ze kazdy z was napisal jedno zdanie ktore idealnie daloby sie przeszczepic na Wisle.

Ale to nie temat o Wisle. Cieszy mnie to ze dwa najwieksze zespoly Angielskie odniosly naprawde efektowne zwyciestwa w swoich meczach. Po raz kolejny potwierdzilo sie to co sie mowi ze jest to najlepsza liga pilkarska na swiecie.

Wizard 10.03.2010 22:49

Z kim w ostatnich latach Real odpadał? Zawsze w 1/8 to było? :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 867487)
Perez blad popelnia, kupujac tylko ofensywnych zawodnikow, potem maja problem ustawic druzyne, zamiast kupic sobie porzadnych obroncow, to wola ofensywnych zawodnikow kupywac ;|

Kupowanie ofensywnych to cały plan Pereza, z tego ma pieniądze :). Zawodnik defensywny jest o wiele mniej "opłacalny marketingowo" aniżeli gracz ofensywny, w szczególności napastnik... Ludzie zawsze wolą kupować koszulki itp. z gwiazdami które radują ich swoimi bramkami, niż z tymi co strzegą własną :). Więc tu jest czysty zysk finansowy. A to, że sportowo można mieć duże zastrzeżenia do takiej strategii - to oczywiste :)

qchar90 10.03.2010 22:49

teraz tylko czekać jak Chelsea Londyn wejdzie do ćwierćfinału, Lyon to nie ta sama druzyna co kiedys, w lidze francuskiej juz nie rzadzi, ale nadal tworza zespol, brawo dla nich.

Wujek dobra rada 10.03.2010 22:51

Wyjaśni mi ktoś dlaczego kibice ManU mieli żółto-zielone szaliki? :>

banasik 10.03.2010 22:53

To protest przeciwko właścicielom klubu - Glazerom, którzy wpędzili MU w gigantyczne długi.

Kibice MU ocinają się od czerwonych barw i przyjmują historyczne złoto zielone

HM

chimpanze 10.03.2010 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wujek dobra rada (Post 867494)
Wyjaśni mi ktoś dlaczego kibice ManU mieli żółto-zielone szaliki? :>

Mają konflikt z właścicielami klubu, zmiana/przywrócenie barw z początków istnienia klubu ma oznaczać "protest" czy coś w tym stylu.

FajQ 10.03.2010 22:55

Real obecnie jest cienki jak dupa węża.Wydali miliony na transfery a szczerze gówno grają.Po mojemu zespół nie tworzy drużyny.Jest to raczej zbieranina gwiazd którzy razem kopią piłkę.Bardziej doceniam taki Lyon który ma kilku znakomitych piłkarzy ale i też mniej znanych w piłkarskim świecie a potrafią wygrać z "wielkim" Realem.Inna sprawa ,że to co zrobili w końcówce gracze Lyonu to epic fail...

Kris54 10.03.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 867490)
Z kim w ostatnich latach Real odpadał? Zawsze w 1/8 to było? :)



Kupowanie ofensywnych to cały plan Pereza, z tego ma pieniądze :). Zawodnik defensywny jest o wiele mniej "opłacalny marketingowo" aniżeli gracz ofensywny, w szczególności napastnik... Ludzie zawsze wolą kupować koszulki itp. z gwiazdami które radują ich swoimi bramkami, niż z tymi co strzegą własną :). Więc tu jest czysty zysk finansowy. A to, że sportowo można mieć duże zastrzeżenia do takiej strategii - to oczywiste :)

04/05 Juventus , 05/06 Arsenal, 06/07 Bayern, 07/08 Roma , 08/09 Liverpool, 09/10 LYON wszystko w 1/8

Za 90minut.pl, zeby nie bylo ze kolekcjonuje w pamięci klęski przebogatego rogacza z Madrytu ;)

tofik 10.03.2010 23:07

Czemu mam dziwne skojarzenie Real= Wisła ? :D...;/

airborne4009 10.03.2010 23:09

Manchester w tej chwili gra najlepsza pilke w Europie i moim zdaniem to glowny faworyt do zdobycia LM. Miod na moje serce: Real odpadl, po arcypieknej kopaninie w rodzimej lidze troche sie czlowiek odchamil przed tv.

KOMINEK 10.03.2010 23:11

Jak ja się cieszę że Real odpadł. Ta jego polityka pompowania niewiarygodnych pieniędzy (i to nie swoich) te zapędy by stworzyć elitarną ligę europejską na wzór NBA tylko dla najbogatszych. Dobrze że styl uprawiania piłki prezentoway przez nich poniósł klęskę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl