![]() |
Wisła Kraków - APOEL Nikozja: trening krakowian [ZDJĘCIA]
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...a,id,t,tm.html Wisła Kraków - APOEL Nikozja: trening Cypryjczyków [ZDJĘCIA] http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...a,id,t,tm.html Wisła Kraków - APOEL Nikozja: konferencja drużyn [ZDJĘCIA] http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...a,id,t,tm.html |
Podobno na Uefa.com miało coś być (wideło). Patrzę i nie widzę ;)
|
Cytat:
To chyba przed samym rozpoczęciem meczu miało być :) |
Może ktoś mi przesłać tapetę (albo dać namiary), którą zrobił pewien użytkownik? Była to tapeta stadionu Wisły z jakimiś dodatkami z Ligi Mistrzów.
Dzięki. |
Przyłączam się do prośby kolegi wyżej :-D
|
http://img200.imageshack.us/img200/3...llpapperxd.png
http://img844.imageshack.us/img844/1512/2dziecia1.png Dwie o jakich mi wiadomo. |
Dzięki,o to mi chodziło. :-D
|
Wisła - APOEL: kibice z Cypru w Krakowie [ZDJĘCIA]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html Panienki raczej średnie :) Oby nie było im do śmiechu dziś wieczorem. |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=8cW8fSvufrs
cholera ale przywalił, z sektora tego tak nie było widac, brawo !!! |
Wisła Kraków v. APOEL Nikozja - 17.08.2011 DVBRip PL XviD
Kod:
Format : AVI at 1080 Kb/sKod:
Wersja Językowa : PL (Polsat)Kod:
FILESERVE:Kod:
FILESERVE: |
|
|
Wisła Kraków vs. Apoel Nikozja
skrót live pl - nSport http://www.multiupload.com/CJ81X14KH0 Polecam, każdy kibic Wisełki musi to mieć :D |
galeria zdjęć od KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/08/galeria-wisla...apoel-nikozja/ wywiad z Patrykiem Małeckim [video]: http://kiks.tv/2011/08/bohater-meczu...ych-rozmowach/ |
a ma ktoś z Was linka do całej transmisji polsatu ?
Nie tylko mecz, ale również studio przed meczowe ? Rozmowy z Kosą, Żurawskim, pokazywanie trybun, etc ? |
Wisła Kraków - APOEL Nikozja [ZDJĘCIA]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html 60 fotek z meczu. Reyman na trybunie - niesamowity. |
trenerzy po meczu [video]:
http://kiks.tv/2011/08/maaskant-wykonalismy-50-pracy/ |
Galeria Kazka K
Trzy galerie z meczu - moja, Daniela i Maksa
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...u_wisla_apoel/ Galeria moja http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...przy_Reymonta/ http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6499246299.jpg |
Cytat:
tu ode mnie jeszcze takie cos : http://www.skysportshd1.com/71389-Wi...(Malecki).html Zawsze lubialem komentatorow Angielskich :D z wielka checia bym ogladnal caly mecz z Ich komentarzem :) |
cala transmisja jest na ipla z tym że chyba nie ma studia w przerwie, a tak to wszystko za darmo w jakości SD, kwestia założenia konta
|
Myślę, że to odpowiedni temat.
Mam prośbę do NIEKTÓRYCH fotoreporterów z głównej galerii TSWD. Ogarnijcie się bo twarzówki z młyna aż biją po oczach, może byście tak łaskawcy pozamazywali twarze, bo narobicie niektórym przypału. Takie to trudne? Jakoś na stronie SKWK ogarnięci ludzie potrafią wstawić "ocenzurowane" zdjęcie, czemu wy się nie stosujecie do tej praktyki? W meczu ze Skonto i Liteksem też nie byliście skorzy do zamazywania twarzy. |
Cytat:
ED: Tutaj jest mecz albo same bramki z wczoraj. Gdyby ktoś był tak miły i skopiował linki z tej strony, bo nie jestem zarejestrowany i i nie widzę. http://allgoals.pl/liga-mistrzow-201...08-2011-a.html |
|
Film FULL HD z trybuny G3 Wisła - Apoel
|
|
Magazyn T-Mobile Ekstraklasy - Piątek 19.08.2011 DVBRip PL XviD
Kod:
Format : AVI at 1072 Kb/sKod:
Wersja Językowa : PLDOWNLOAD - linki wymienne / party 140 MB Kod:
http://www.fileserve.com/file/5xWgw4H/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rarKod:
http://www.filesonic.com/file/1712006971/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rarKod:
http://filepost.com/files/3c9f59c4/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rarKod:
http://ul.to/38neexhx/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rarKod:
http://www.wupload.com/file/112132836/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rarKod:
http://www.uploadstation.com/file/SJxuBJp/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rar |
ma ktoś może nagrane studio które leciało na polsacie sport przed meczem Wisły z apoelem ??
bo ipla nie wiem czemu mi nie działa |
Ipla to paranoja jestem w UK i nie moge odtwarzać wielu materiałów mdz innymi meczu Wisły z Apoelem.
Według mnie taka inicjatywa jak Ipla powinna być skierowana właśnie glównie dla emigrantów porażka... |
Kulisy meczu Wisła - Apoel autorstwa oficjalnego magazynu Ligi Mistrzów http://www.youtube.com/watch?v=TCtdOHiPKl4
|
Panowie, szukam Ligi Plus Extra, w której gościem był trener Korony Leszek Ojrzyński. To była 3 kolejka? Czy mi się coś przesłyszało? Bo kojarzę, że Ojrzyński miał być chyba niedawno gościem w Canal +?
|
Reportaż kieleckiego portalu o wczorajszym meczu Wisły
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=DjdvMbuNAPE |
|
|
Według mnie baze powinno wybudować miasto z klubem 50%/50% na działkach należących do miasta. Nie musi być ona w centrum ale ważne żeby była z prawdziwego zdarzenia. Z budynkiem gospodarczym itp.
|
|
APOEL - Wisła: 1000 kibiców w hali [ZDJĘCIA, VIDEO]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4 Powrót. Wisła Kraków w Balicach [ZDJĘCIA] http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...64fb3f1f,1,3,3 Szacunek dla tych, którzy byli w Balicach. |
Wywiady po meczu z APOELEM
Patryk Małecki http://hotfile.com/dl/127899746/ccbf...dex44.avi.html lub http://uploading.com/files/5c35m589/...dawidex44.avi/ Cezary Wilk http://uploading.com/files/6da3dm1b/...dawidex44.avi/ lub http://hotfile.com/dl/127899711/04f8...dex44.avi.html |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl