Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie Foto&Video (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=463)

farben 16.08.2011 21:33

Wisła Kraków - APOEL Nikozja: trening krakowian [ZDJĘCIA]


http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...a,id,t,tm.html

Wisła Kraków - APOEL Nikozja: trening Cypryjczyków [ZDJĘCIA]

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...a,id,t,tm.html

Wisła Kraków - APOEL Nikozja: konferencja drużyn [ZDJĘCIA]

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...a,id,t,tm.html

nicolas 16.08.2011 23:14

Podobno na Uefa.com miało coś być (wideło). Patrzę i nie widzę ;)

szery 17.08.2011 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicolas (Post 1148195)
Podobno na Uefa.com miało coś być (wideło). Patrzę i nie widzę ;)


To chyba przed samym rozpoczęciem meczu miało być :)

Krzysiek 17.08.2011 12:22

Może ktoś mi przesłać tapetę (albo dać namiary), którą zrobił pewien użytkownik? Była to tapeta stadionu Wisły z jakimiś dodatkami z Ligi Mistrzów.

Dzięki.

baro1995 17.08.2011 12:50

Przyłączam się do prośby kolegi wyżej :-D

CH. 17.08.2011 12:54

http://img200.imageshack.us/img200/3...llpapperxd.png
http://img844.imageshack.us/img844/1512/2dziecia1.png

Dwie o jakich mi wiadomo.

baro1995 17.08.2011 12:59

Dzięki,o to mi chodziło. :-D

farben 17.08.2011 13:11

Wisła - APOEL: kibice z Cypru w Krakowie [ZDJĘCIA]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html

Panienki raczej średnie :) Oby nie było im do śmiechu dziś wieczorem.

Bąbel 17.08.2011 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1148483)
Wisła - APOEL: kibice z Cypru w Krakowie [ZDJĘCIA]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html

Panienki raczej średnie :) Oby nie było im do śmiechu dziś wieczorem.

Średnie? tym co pokazałeś raczej daleko do średnich!:) ale każdemu się co innego podoba.

medyk 17.08.2011 22:46

http://www.youtube.com/watch?v=8cW8fSvufrs

cholera ale przywalił, z sektora tego tak nie było widac, brawo !!!

reew 17.08.2011 22:49

Wisła Kraków v. APOEL Nikozja - 17.08.2011 DVBRip PL XviD


Kod:

Format            : AVI at 1080 Kb/s
Length            : 800 MB for 1h 42min

Video #0          : MPEG-4 Visual at 1000 Kb/s
Aspect            : 640 x 368 (16:9) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 80 Kb/s
Infos            : 2 kanały, 48,0 KHz

Kod:

Wersja Językowa        : PL (Polsat)
Wielkość Uploadu        : 800 MB
Zawartość Uploadu      : Plik .avi
Rodzaj Kompresji        : rar
Dane Naprawcze          : brak
Hasło                  : brak

1 połowa
Kod:

FILESERVE:
http://www.fileserve.com/file/QQJyJFA/Wisla-APOEL.1p.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/KTdgUdg/Wisla-APOEL.1p.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/reXAFMx/Wisla-APOEL.1p.part3.rar

FILESONIC:
http://www.filesonic.com/file/1695905581/Wisla-APOEL.1p.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/1696011971/Wisla-APOEL.1p.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/1696099971/Wisla-APOEL.1p.part3.rar

FILEPOST:
http://filepost.com/files/29emca57/Wisla-APOEL.1p.part1.rar
http://filepost.com/files/25ca47d4/Wisla-APOEL.1p.part2.rar
http://filepost.com/files/8mfemfc8/Wisla-APOEL.1p.part3.rar

WUPLOAD:
http://www.wupload.com/file/109197256/Wisla-APOEL.1p.part1.rar
http://www.wupload.com/file/109204134/Wisla-APOEL.1p.part2.rar
http://www.wupload.com/file/109177318/Wisla-APOEL.1p.part3.rar

UPLOADED:
http://ul.to/a74vulbe/Wisla-APOEL.1p.part1.rar
http://ul.to/r9dq71ju/Wisla-APOEL.1p.part2.rar
http://ul.to/n4xw0zow/Wisla-APOEL.1p.part3.rar

UPLOADSTATION:
http://www.uploadstation.com/file/CRuCzsJ/Wisla-APOEL.1p.part1.rar
http://www.uploadstation.com/file/wk4vYUR/Wisla-APOEL.1p.part2.rar
http://www.uploadstation.com/file/ERhk9ty/Wisla-APOEL.1p.part3.rar

2 połowa
Kod:

FILESERVE:
http://www.fileserve.com/file/SbX2vMF/Wisla-APOEL.2p.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/JVAPRj8/Wisla-APOEL.2p.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/rwenTSB/Wisla-APOEL.2p.part3.rar

FILESONIC:
http://www.filesonic.com/file/1696241201/Wisla-APOEL.2p.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/1696322321/Wisla-APOEL.2p.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/1696436771/Wisla-APOEL.2p.part3.rar

FILEPOST:
http://filepost.com/files/a74fad84/Wisla-APOEL.2p.part1.rar
http://filepost.com/files/9377d36f/Wisla-APOEL.2p.part2.rar
http://filepost.com/files/4b119fbe/Wisla-APOEL.2p.part3.rar

WUPLOAD:
http://www.wupload.com/file/109313820/Wisla-APOEL.2p.part1.rar
http://www.wupload.com/file/109322269/Wisla-APOEL.2p.part2.rar
http://www.wupload.com/file/109469383/Wisla-APOEL.2p.part3.rar

UPLOADED:
http://ul.to/n9029cjg/Wisla-APOEL.2p.part1.rar
http://ul.to/s8wqps2r/Wisla-APOEL.2p.part2.rar
http://ul.to/qgek97db/Wisla-APOEL.2p.part3.rar

UPLOADSTATION:
http://www.uploadstation.com/file/xM2TsQE/Wisla-APOEL.2p.part1.rar
http://www.uploadstation.com/file/TaVhSwb/Wisla-APOEL.2p.part2.rar
http://www.uploadstation.com/file/fJKayJj/Wisla-APOEL.2p.part3.rar

*w 2 połowie jest nieco spłaszczony obraz, źle się skonwertowało nagranie bo polsat daje z czarnymi pasami od góry i od dołu

Roger_biezanow 17.08.2011 23:27

WYGRYWAMY Z APOELEM!!! ZDJĘCIA
http://1.bp.blogspot.com/-xyhFqwwzPr..._4352+copy.jpg

KoPer 17.08.2011 23:46



WISŁA 1:0 APOEL
http://tsw.com.pl/upload/gallery/UfBA04dfh9.jpg


dwdx1906 18.08.2011 00:00

Wisła Kraków vs. Apoel Nikozja
skrót live pl - nSport
http://www.multiupload.com/CJ81X14KH0

Polecam, każdy kibic Wisełki musi to mieć :D

spinna 18.08.2011 07:35

galeria zdjęć od KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/08/galeria-wisla...apoel-nikozja/

wywiad z Patrykiem Małeckim [video]:
http://kiks.tv/2011/08/bohater-meczu...ych-rozmowach/

labtec 18.08.2011 08:42

a ma ktoś z Was linka do całej transmisji polsatu ?
Nie tylko mecz, ale również studio przed meczowe ? Rozmowy z Kosą, Żurawskim, pokazywanie trybun, etc ?

farben 18.08.2011 09:50

Wisła Kraków - APOEL Nikozja [ZDJĘCIA]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,t,tm,zid.html

60 fotek z meczu. Reyman na trybunie - niesamowity.

spinna 18.08.2011 10:53

trenerzy po meczu [video]:
http://kiks.tv/2011/08/maaskant-wykonalismy-50-pracy/

Kazek K 18.08.2011 11:03

Galeria Kazka K
 
Trzy galerie z meczu - moja, Daniela i Maksa

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...u_wisla_apoel/

Galeria moja

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...przy_Reymonta/

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6499246299.jpg

Ivory1906 18.08.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1148853)
a ma ktoś z Was linka do całej transmisji polsatu ?
Nie tylko mecz, ale również studio przed meczowe ? Rozmowy z Kosą, Żurawskim, pokazywanie trybun, etc ?

Podbijam :)

tu ode mnie jeszcze takie cos :
http://www.skysportshd1.com/71389-Wi...(Malecki).html
Zawsze lubialem komentatorow Angielskich :D z wielka checia bym ogladnal caly mecz z Ich komentarzem :)

tomek6693 18.08.2011 12:07

cala transmisja jest na ipla z tym że chyba nie ma studia w przerwie, a tak to wszystko za darmo w jakości SD, kwestia założenia konta

Jot 18.08.2011 13:26

Myślę, że to odpowiedni temat.
Mam prośbę do NIEKTÓRYCH fotoreporterów z głównej galerii TSWD. Ogarnijcie się bo twarzówki z młyna aż biją po oczach, może byście tak łaskawcy pozamazywali twarze, bo narobicie niektórym przypału. Takie to trudne?
Jakoś na stronie SKWK ogarnięci ludzie potrafią wstawić "ocenzurowane" zdjęcie, czemu wy się nie stosujecie do tej praktyki? W meczu ze Skonto i Liteksem też nie byliście skorzy do zamazywania twarzy.

snikki_(konto-usuniete) 18.08.2011 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 1149013)
Podbijam :)

tu ode mnie jeszcze takie cos :
http://www.skysportshd1.com/71389-Wi...(Malecki).html
Zawsze lubialem komentatorow Angielskich :D z wielka checia bym ogladnal caly mecz z Ich komentarzem :)

Dołączam się gdyby ktoś sie przypadkiem natknął na nagranie transmisji z angielskiej stacji w internecie. Polskim też nie pogardzę :-)

ED: Tutaj jest mecz albo same bramki z wczoraj. Gdyby ktoś był tak miły i skopiował linki z tej strony, bo nie jestem zarejestrowany i i nie widzę.
http://allgoals.pl/liga-mistrzow-201...08-2011-a.html

Q13SON 18.08.2011 20:21

Skrót z uefa.com

http://www.uefa.com/uefachampionslea...?autoplay=true

filip74 18.08.2011 20:29

Wisła Kraków vs APOEL Nikozja - 17.08.2011

1 połowa:

...::: FileSonic :::...
http://www.filesonic.com/file/169766...yote.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/169772...yote.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/169780...yote.part3.rar

...::: FileServe :::...
http://www.fileserve.com/file/cD7xcv...yote.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/2kW8Xf...yote.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/7PAVv2...yote.part3.rar

...::: Wupload :::...
http://www.wupload.com/file/11016169...yote.part1.rar
http://www.wupload.com/file/11018160...yote.part2.rar
http://www.wupload.com/file/11018674...yote.part3.rar


2 połowa:
...::: FileSonic :::...
http://www.filesonic.com/file/169788...yote.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/169802...yote.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/169812...yote.part3.rar

...::: FileServe :::...
http://www.fileserve.com/file/FhshWS...yote.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/mpECaZ...yote.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/76RDuU...yote.part3.rar

..::: Wupload :::...
http://www.wupload.com/file/11019552...yote.part1.rar
http://www.wupload.com/file/11036642...yote.part2.rar
http://www.wupload.com/file/11036642...yote.part3.rar

fanik 19.08.2011 09:51

Film FULL HD z trybuny G3 Wisła - Apoel
 
Zapraszam do oglądania filmu mojej "produkcji"

http://www.youtube.com/watch?v=Ei9d6XNcBjY&hd=1

Krzysztof 19.08.2011 13:40

Jeszcze trochę zdjęć z meczu z APOEL-em
Zapraszam!

reew 19.08.2011 23:58

Magazyn T-Mobile Ekstraklasy - Piątek 19.08.2011 DVBRip PL XviD


Kod:

Format            : AVI at 1072 Kb/s
Length            : 414 MB for 53min 57sec

Video #0          : MPEG-4 Visual at 983 Kb/s
Aspect            : 640 x 368 (16:9) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 80 Kb/s
Infos            : 2 kanały, 48,0 KHz

Kod:

Wersja Językowa        : PL
Wielkość Uploadu        : 414 MB
Zawartość Uploadu      : Plik .avi
Rodzaj Kompresji        : rar
Dane Naprawcze          : brak
Hasło                  : brak


DOWNLOAD - linki wymienne / party 140 MB
Kod:

http://www.fileserve.com/file/5xWgw4H/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/eWmQjgD/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/ABc8dGH/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part3.rar

Kod:

http://www.filesonic.com/file/1712006971/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/1712084641/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/1712161261/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part3.rar

Kod:

http://filepost.com/files/3c9f59c4/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rar
http://filepost.com/files/ab97462c/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part2.rar
http://filepost.com/files/mdf2d5e1/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part3.rar

Kod:

http://ul.to/38neexhx/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rar
http://ul.to/oj09satb/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part2.rar
http://ul.to/he5pg5s6/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part3.rar

Kod:

http://www.wupload.com/file/112132836/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rar
http://www.wupload.com/file/112150027/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part2.rar
http://www.wupload.com/file/112150235/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part3.rar

Kod:

http://www.uploadstation.com/file/SJxuBJp/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part1.rar
http://www.uploadstation.com/file/n4zWAjJ/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part2.rar
http://www.uploadstation.com/file/saT5uPQ/Magazyn.Ekstraklasy.19-08-2011.XviD.part3.rar


Skimciol 20.08.2011 09:54

ma ktoś może nagrane studio które leciało na polsacie sport przed meczem Wisły z apoelem ??
bo ipla nie wiem czemu mi nie działa

Krakus! 20.08.2011 10:04

Ipla to paranoja jestem w UK i nie moge odtwarzać wielu materiałów mdz innymi meczu Wisły z Apoelem.
Według mnie taka inicjatywa jak Ipla powinna być skierowana właśnie glównie dla emigrantów porażka...

CH. 20.08.2011 19:19

Kulisy meczu Wisła - Apoel autorstwa oficjalnego magazynu Ligi Mistrzów http://www.youtube.com/watch?v=TCtdOHiPKl4

nicolas 21.08.2011 11:55

Panowie, szukam Ligi Plus Extra, w której gościem był trener Korony Leszek Ojrzyński. To była 3 kolejka? Czy mi się coś przesłyszało? Bo kojarzę, że Ojrzyński miał być chyba niedawno gościem w Canal +?

Macintosh 21.08.2011 13:58

Reportaż kieleckiego portalu o wczorajszym meczu Wisły

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=DjdvMbuNAPE

farben 23.08.2011 22:20

APOEL - Wisła Kraków: koniec marzeń [ZDJĘCIA]


http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...64fb3f1f,1,3,3

krkgiba 23.08.2011 23:37

Zdjęcia z hali - szczęście i smutek...

http://www.lovekrakow.pl/galeria/mec...a-hali_28.html

anthony09 24.08.2011 08:54

Według mnie baze powinno wybudować miasto z klubem 50%/50% na działkach należących do miasta. Nie musi być ona w centrum ale ważne żeby była z prawdziwego zdarzenia. Z budynkiem gospodarczym itp.

yeti777 24.08.2011 09:45

Foto i wideo z dopingu w Hali Wisły


http://gfx.mmka.pl/newsph/383729/875419.3.jpg

farben 24.08.2011 19:01

APOEL - Wisła: 1000 kibiców w hali [ZDJĘCIA, VIDEO]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

Powrót. Wisła Kraków w Balicach [ZDJĘCIA]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...64fb3f1f,1,3,3

Szacunek dla tych, którzy byli w Balicach.

dwdx1906 25.08.2011 20:12

Wywiady po meczu z APOELEM

Patryk Małecki

http://hotfile.com/dl/127899746/ccbf...dex44.avi.html
lub
http://uploading.com/files/5c35m589/...dawidex44.avi/

Cezary Wilk
http://uploading.com/files/6da3dm1b/...dawidex44.avi/
lub
http://hotfile.com/dl/127899711/04f8...dex44.avi.html

KoPer 27.08.2011 20:22


WISŁA 0:1 LECHIA
http://tsw.com.pl/upload/gallery/SaLoYdu0cO.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl