Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Raporter 06.08.2008 19:21

Musimy przejść. Wszystkie gardła na stadionie i serca w domu za Wisłą!!

Dean 06.08.2008 19:21

Jedziemy po nich ! :D
denerwuje sie....

gustaw 06.08.2008 19:23

Ja też mogłoby się już zacząć

kreseq 06.08.2008 19:38

Szacunek dla kibicow juz na poczatku gdy spiker przedstawial sklad...Zrobicie niezly kociol :)
Trzymam kciuku za Was bo jestescie po prostu lepsi i jestescie z PL. Proste.

wislakkowalski 06.08.2008 19:44

HEj szybka sprawa! jestem w USA i jestem w kafejce internetowej wie ktos gdzie mozna obejrzec meczyk wiselki??? BLagam o pomoc!

kreseq 06.08.2008 19:55

Mauroooooo :) Piekny strzal. Odkupil winy chlopak...przepiekny strzal.

victor 06.08.2008 19:56

mecz jest na sopcast ?

kpn 06.08.2008 19:58

Wisła! brawo! ehh mialem jechac na mecz.. :(( 400km, ale duzo mam pracy... JJJBG!

kreseq 06.08.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez victor (Post 580241)
mecz jest na sopcast ?


Proponuje ITVP. Bardzo dobry obraz i dziala idealnie.
http://www.itvp.pl/player/maxsize.ht...video_id=21150

Powiedz czy dziala bo szybko sie u mnie link wylacza.Link tylko dla widzow z Polski. Northrop podal calkowity link do wszystkich mozliwych relacji wiec spokojnie znajdziesz cos dla siebie.

northrop 06.08.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez victor (Post 580241)
mecz jest na sopcast ?

tak. http://www.soccer-live.pl/

victor 06.08.2008 20:01

Dzieki Kreseq - ale .. "Dostęp do tego materiału nie jest możliwy z terytorium kraju z którego się z nami łączysz."

harthausen 06.08.2008 20:05

jak na razie to nasi siedli na przeciwniku pięknie, byleby sił starczyło. No i druga brameczka nie zawadziłaby :)

wislakkowalski 06.08.2008 20:08

nie da sie ogladac na itvp z usa;;;;; sopcast tez nei dziala, ktos kiedys podal mi linka dobrego, blagam

victor 06.08.2008 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez northrop (Post 580244)

Dzieki ale nie moge znalesc jaki # na sopcast ...

kreseq 06.08.2008 20:09

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

ewentulanie

http://www.kuszotv.pl/

wybierz.


PS: Powinna byc czerwona dla tej swini...co on robi? TO antyfootball

Karny i....2:0 Karnego nie bylo...ale zasluzenie.

Jesli nic sie nie zmieni...to po meczu.
Gratuluje.

kpn 06.08.2008 20:13

Wisla i tak wiele razy miala do siedziego pecha. 2:0 jedziemy dalej

~Izzy 06.08.2008 20:23

3 : 0!!!!!!!!!!!

kreseq 06.08.2008 20:24

Boguski MoM...Do konca meczu EOT. Bedzie pogrom.
Szczerze gratuluje.
Ci ktorzy byli przeklinani, obudzili sie....reszta wspiela sie wyzej.Wiecej nie potrzebujecie.Jestescie po prostu lepsi.

wislakkowalski 06.08.2008 20:29

a ma ktos link bezposrednio do relacji tak jak na itvp?

victor 06.08.2008 20:30

Kreseq naprawde jest super widziec jak kibic Legi kibicuje Wisle w pucharach. Jako liga musimy wygrac jak najwiecej punktow. - Respekt -

SpoXsteR 06.08.2008 20:34

Jestem w SZOKU :shock:

Po tym co zobaczylem w Jerozolimie bylem pewien ze Beitar przejdzie dalej.



To co Wisla grala przez pierwsze 40 minut to magia!


Zoltka dla naszych to jakies ****a nieporozumienie... Brozek juz nie moze podejsc pod kibicow?


ja sie tylko boje ze Beitar z byle ch.. strzeli gola, choc Wisla ich miazdzy.

szarkoz 06.08.2008 20:36

Jest dobrze :)

Boję się tylko o kondycję naszych grajków, bo pierwszą połowę grali na 150%. Dobrze byłoby się cofnąć lekko, pójść z kontrą i strzelić na 4:0.

saklak1906 06.08.2008 20:37

Cantoro to mnie zszokowal tym golem.Cud miod i orzeszki

marcinarsenal 06.08.2008 20:37

Żeby tak dalej. Skorża to heros, co on zrobił z tym zespołem???!!! Wszystko poukładane, wszyscy znają swoje pozycje i wiedzą co robić!!!

Doping słabo słychać, ale wierze, że świetny ;]

albert02 06.08.2008 20:37

Jelsi ktos nie ma TVP zapraszam tutaj, bezposrednia audycja http://www.justin.tv/hqtv3

Co do gry, bajka ; > Maurycy dzisiaj to jakis inny gosc, nie kreci swoich koleczek tylko gra do przodu ; ]
Diaz mnie pozytywnie zadziwil ^^

ktulu 06.08.2008 20:38

Trzeba strzelić jeszcze jedną bramkę bo może wpaść coś przypadkowego dla Beitaru i zacznie się nerwówka.

hoolifan 06.08.2008 20:38

Super !!

Tylko tak dalej i nie odpuszczać jak pod koniec połowy. Bez sensu zarobione te żółte kartki, głupio wręcz.

Będzie awans.

~Izzy 06.08.2008 20:38

slabo slychac? ja bardzo dobrze slysze

Simao1 06.08.2008 20:38

Żeby tylko nie wzięli przykładu z AC Milanu podczas finału Ligi Mistrzów 2005 :)

A tak po za tym, jest dobrze. Mam nadzieję, że strzelą jeszcze jedną bramkę.

Aaarrgh 06.08.2008 20:39

**szarkoz
Ja bym się przy naszej obronie troche bał cofnąć. Raczej konsekwentna gra do przodu - może znów coś wpadnie.

depeche87 06.08.2008 20:40

Kiedy Wisla jest w formie to trafia na Real, Barce, Inter, Lazio.... kiedy nie to Panata, Anderlecht..... co za zycie....

SpoXsteR 06.08.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 580261)
Doping słabo słychać, ale wierze, że świetny ;]


Doping slabo slychac bo przyciszyli (i to konkretnie) glosniki spod trybun.

A w rzeczywistosci jest pewnie niezly kociol. poczekamy na filmiki SKWK to sami sie przekonacie






Boze.. prosimy Cie!

kądzikowski 06.08.2008 20:43

e....gdzie jestes? Cos cię nie słychać? Czyżbyś był aż tak zalamany, że nie masz ochoty pisac na forum?:D

A co do gry - NIE POZNAJĘ TEJ DRUŻYNY!!

Tak wszyscy pięknie grają..wiedza gdzie mają grać..pressing..ahh

marcinarsenal 06.08.2008 20:45

Żeby nie uwierzyć za bardzo w swoje możliwości! Choć po wywiadzie z Boguskim który po każdym pytaniu powtarzał, że jeszcze 45 minut można być spokojnym o niego!!! JAZDA JAZDA JAZDA!!!

Pan Jotka 06.08.2008 20:47

W porownaniu do mecz nr 1 to graja jakies 2 inne druzyny...Jak Mauro sie pchal do wolnego to pomyslalem ze po cholere to on bedzie kopal? I co? I dobrze ze mnie nie slyszal:D Jest naprawde dobrze!!!!!

victor 06.08.2008 20:59

mozna gdzies ogladnac bramki z meczu ?

kpn 06.08.2008 21:01

Brawo Diaz brawo Łobo!

harthausen 06.08.2008 21:02

Chyba nam sie Dżunior Dijas bardzo ładnie w zespół dziś wpisał.
Skorża to niezły magik. Wyczuł, na kogo postawić :)

bofff 06.08.2008 21:02

nosz k.. mać, jeszcze tylko polewy czekoladowej brakuje. GRATULACJE DLA SKORZY I ZESPOLU

Watts 06.08.2008 21:03

Wojciech ;F


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl