![]() |
Cytat:
O ile dobrze pamiętam to 199 zł. |
Trzeba płacić opłatę aktywacyjną jeśli chce się wziąć multipakiet Canal+?Ile ona wynosi?Jeśli chce wynająć od nich dekoder (od c+) dostaje się antenę czy trzeba kupić osobno?
Ile bym musiał zapłacić (chodzi tu o abonament, wynajem dekoderu, ewentualną aktywacje i inne cuda) za multipakiet canal+ z tą nową promocją co jest.Chodzi o podliczenie wszystkich kosztów w umowie na 12 miesięcy (płatne z góry w obu pakietach: w tym z 4 kanałami i w tym drugim z 6 [w tym 2 HD]).Może ktoś z Was kupował niedawno, jeśli tak to proszę o podzieleniem się tą informacją, może być na pw :) |
Cytat:
http://allegro.pl/item418006310_aeg_...ajtaniej_.html Może i Ciebie zainteresuje |
Który sklep komputerowy w Krakowie polecacie?
Jak najtańszy i z porządną obsługą. |
moze nie najtanszy , ale napewno cena odpowiada jakosci i rzetelnosci obslugi
http://bitcomputer.pl/ |
Cytat:
Cytat:
No i komu tu wierzyć? :) |
heh wiesz no ja sie jeszcze nie zawiodlem.
szczerze to caly sprzet w firmie gdzie pracuje jest z Bita i smiga. moze tak trafil chlopak akurat. JA osobiscie jestem zadowolony z uslug tego sklepu, ale sam wiesz ze rownie to bywa ... napewno BIT ma dosc wyrobiona marke , co jeszcze... moze Joy chyba na Grzegorzeckiej... |
Cytat:
|
apollo na miasteczku... ten sam budynek co studio... www.apollo.pl (zamawiasz przez neta więc obsługa najlepsza:P)
|
Ja też polecam BIT Computer...
|
Poszukuje adresu stronki internetowej (sklep internetowy) z tanim sprzetem elektroniczym w UK (telefony, laptopy itp.). odpowiedzi bardzo prosze na priv.
|
http://www.youtube.com/watch?v=5B27SjA3p7w skąd mogę pobrać tą walkę?Albo inne walki UFC?
|
Jeśli ktoś ma najnowszą Forzę to proszę o podanie adresu e-mail do wydawcy :)
Z góry dziękuje :) |
kupiłem klawiaturę i myszkę bezprzewodową i mam u samej góry przyciski multimedialne.
na pasku zadań obok zegara mam opcje i tam jest ikona klawiatury w która jak wejdę pokazują się przyciski. i te przyciski oznaczają : pauza muzyki głośniej ciszej i parę innych rzeczy,otóż chcę jakoś dojść do tego,żeby móc obsługiwać nimi.prozę o pomoc. |
Siema wiem ze to zabrzmi glupio ale wpadam do Polski na krotkie wakacje i zalapie sie na mecz z Lechem, nigdy nie bylem na Wiselce i bedzie to moj pierwszy raz (hehe ale to brzmi). Moze ktos mi napisac co potrzebuje aby wejsc na stadion? Mam wbic przed meczem pod kase po bilet czy musze miec jakas karte kibica czy cos takiego??
|
Cytat:
|
jezeli zalapiesz sie na bilet to nie potrzebujesz nic a co mozesz potrzebowac proste ze szlik i czerwona koszulka :> i nie spinaj sie jak maszyna nie wczyta ci biletu za 1 razem tylko wsadz powolutku drugi raz
|
co zrobić jeśli po zainstalowaniu gry mianowice Call of duty wyskakuje mi komunikat :
nie udalo sie zaladowac OpenGl upewnij sie ze masz najnowsze sterowniki karty graficznej ? wczesniej nie mialem problemow z tą grą tylko teraz cos takiego wyskakuje. |
matTyS. Miałem coś takiego w CS-ie. Zainstalowałem stery do grafiki i działało.
E: Jaką masz kartę? |
ok.tylko skąd ja mam je ściągnąć i wiedzieć jakie ? wczesniej nie mialem problemow z tą grą szła normalnie.
|
w panelu sterowania wybierz System, zakładka Menedżer urządzeń> karty graficzne i potem pobierz do nich sterowniki... powinno działać.
|
robie tak : daje na aktualizuj sterownik potem zainstaluj oprogramowanie automatycznie wyszukuje i wyskakuje : nie mozna kontynuowac pracy kreatora sprzetu kreator nie moze odnalezc bardziej odpowiedniego niz to ktore jest zainstalowane.
prosze pomozcie. wolno_ mam kartę nVidia Geforce4 MX 440 ______ ok wszystko dziala poradzilem sobie. prosze o usuniecie moich niepotrzebnych postow w razie potrzeby.dzieki za pomoc. |
a próbowałeś wejść na stronę www producenta i tam z niej pobrać sterowniki??
|
Pytanie związanie z wysyłaniem paczek za pobraniem. Wpisuję na tym druczku kwotę 20zł wtedy listonosz odbiera od odbiorcy 20zł i później jak odbieram ta kase? Przychodzi do mnie listonosz i wystarczy, że mu pokwituję, a on mi da do ręki?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Paczka będzie max za 20zł, więc myślę, że spoko.
|
Robie sobie prezentacje w Power Pointcie.
Otwierając nowy dokument pojawiają mi się propozycje otwarcia dokumentów tworzonych sporo wcześniej... Co zrobic by obecna, robiona przeze mnie aktualnie prezentacja nie była dostępna w przyszłości (w pracy korzysta z teo komputera sporo osób, a wolałbym by nie mogli jej odczytać ;) ). Mam nadzieję, że jasno wytłumaczyłem. |
Czy jest tu ktoś kto umie język szwedzki? 5 zdań mam do przetłumaczenia, byłbym wdzięczny, piwko na meczu stawiam :)
|
dawaj Gromaders!!
|
Witam :) jest jakies info dotyczace biletow na mecz z Bełchatowem?
|
Czy wie ktoś czy organizowane są skoki bungee w Krakowie lub okolicy? Może coś polecicie? Z góry dzięki.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanie, szukałem w internecie jakiegoś internetowego sklepu Śląska, znalazłem ale strona wygasła. Może zna ktoś aktualny adres jeśli został zmieniony. Z góry dzięki.
|
W jakiej cenie można najtaniej kupić bilet do aqua parku tylko taki, żeby była sauna w nim?
Na stronie niby 26 zł ale jakoś tak dziwinie opisane, wszystkie bilety są ulgowe a te z sauną tylko w jednej cenie? Może jest jakaś opcja na przyjście w dzień powszedni np. o 8 rano, żeby było taniej? |
Nie wazne czy masz bilet na saune czy nie. Wchodzisz na basen i dostajesz taka smycz,ktora Ci liczy ile czasu masz do wykorztsania. Na nia wchodzisz do sauny i odbieraja Ci automatycznie munuty. W razie czego dopłacisz róznice przy wyjsciu.
|
Cytat:
Reszta inf:http://www.parkwodny.pl/cennik_indywidualny,213.html |
mam wielka prośbe napiszcie jezeli ktos wie od kiedy bedzie prowadzona przedsprzedaz biletów na mecz z bełchatowem ?????z gory dzieki na info :))
|
Gdzie mozna kiepskich ogladnac??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl