Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Chrisman 10.06.2011 13:49

http://img233.imageshack.us/img233/465/98490585.jpghttp://img828.imageshack.us/img828/397/24780003.jpg

Chrisman 10.06.2011 13:50

http://img856.imageshack.us/img856/7409/18144576.jpghttp://img51.imageshack.us/img51/746/39089480.jpghttp://img864.imageshack.us/img864/2079/72492940eva.jpg

szprotson 10.06.2011 13:51

chrisman rewelacja, w czym to robisz

tsw biała gwiazda 10.06.2011 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1108522)
chrisman rewelacja, w czym to robisz

proste kopiuje je z zakazanego na tym forum forumwisla, to koszulki mojego autorstwa robilem je w Photoshopie

wujekWojtek 10.06.2011 14:09

Chrisman. Te pierwsze wersje genialne. Szkoda że to logo Ekstraklasy takie paskudne. Trzeba bedzie je zastąpić logiem CL ;D

Taka wielka gwiazda w tle koszulki jakby. Ciekawe czy w telewizji na meczu byłoby ją w miare dobrze widać?


Odnośnie koszulek to osobiście mam jedno życzenie. Że jak gramy w niebieskich barwach to żeby spodenki nie były niebieskie. Najlepiej jakby były czarne, ale białe też ujdą;) Osobiście najbardziej wolę nasze niebieskie wersje koszulek ;)

rikut1906TSW 10.06.2011 14:24

http://img864.imageshack.us/img864/2079/72492940eva.jpg

zajebiste :P

Krakow-Berlin 10.06.2011 15:05

@ Chrisman: Super praca! Szkoda ze ty nie pracujesz u Adidasa! :)

szprotson 10.06.2011 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakow-Berlin (Post 1108549)
@ Chrisman: Super praca! Szkoda ze ty nie pracujesz u Adidasa! :)

nie wiem czy doczytales ze kolega chrisman nie jest autorem tych w/w prac.

westersyl 10.06.2011 15:16

Ciekawe jak wyglądałaby taka koszulka z białą gwiazda, jak w powyższych projektach tyko bez krycia.

JOSE 841 10.06.2011 15:24

a ta propo wiadomo kiedy będzie prezentacja nowych strojów?

Krakow-Berlin 10.06.2011 15:31

Dzieki szprotson, teraz dopiero widze, ze tsw biala gwiazda jest autorem tych koszulek. To prawie jemu ten komplement!

szprotson 10.06.2011 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1108556)
a ta propo wiadomo kiedy będzie prezentacja nowych strojów?

http://www32.patrz.pl/u/f/46/53/97/465397.gif

masterlag 10.06.2011 15:47

I my przypadły praktycznie wszystkie w/w pozycje koszulek.
Mam tylko "ale" do tej białej z długim rękawem (http://imageshack.us/photo/my-images/51/39089480.jpg/)
Zobaczcie o ile lepszy byłby ten trykot z herbem TS, a tak, ten SSA w ogóle nie pasuje i przez to nie podoba mi się ten wzór. Oczywiście nie mam tu pretensji do projektanta tylko po prostu kolejna uwaga w stronę klubu. ;)

Ktoś powyżej napisał, że nie lubi jak gramy w całych niebieskich strojach, więc ja od siebie dodam, że nie przepadam, gdy nasi hasają ubrani cali na czerwono. W którymś z niedawnych sezonów to chyba w całych czerwonych strojach mieliśmy gorsze wyniki ;D

Szczerze mówiąc to trochę się obawiam co byśmy na lodzie nie zostali- w końcu już wszyscy wiedzą w czym zagrają, a my nie (wiem, że Real czy LFC to nie Wisła i one mają pierwszeństwo, ale nowe stroje chyba powinny mniej więcej w jednym czasie być opublikowane- pracują przecież cały rok, czyż nie?). Póki co zostajemy z tymi fantastycznymi uniwersalkami...
Nie bardzo mi się to podoba, ale co by tak nie smucić to na koniec: i tak najważniejsze jak oni będą grać a nie w czym. :)

sayek89 10.06.2011 15:51

A mi się podoba ten wzór. Taki nowoczesny i oryginalny.

szprotson 10.06.2011 16:15

w zakonczonym sezonie mielismy takie same modele jak np. Vfl Wolfsurg
Wilki zaprezentowały juz nowe stroje, wyglądaja one tak : (nawet podobne...nie identyczne,podobne do tej koszulki co ma syn Sergieja)
http://www.footballkitnews.com/1414/...ey-11-12-home/

Krakow-Berlin 10.06.2011 17:05

I co szprotson, myslisz pomalu tak jak ja?

Podobne koszulik jak wolfsburg ma dynamo moskwa

http://www.footballshirtculture.com/...12-part-1.html

szprotson 10.06.2011 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krakow-Berlin (Post 1108603)
I co szprotson, myslisz pomalu tak jak ja?

Podobne koszulik jak wolfsburg ma dynamo moskwa

http://www.footballshirtculture.com/...12-part-1.html

nie.
niby dlaczego .Ty napisales ze masz info od kogos z adika, ja powiedzialem ci ze osoby z klubu z ktorymi rozmawiałem, które jak mniemam powinny miec informacje nt. nowych trykotów nie wiedziały nic, a jedna osoba nawet zaskoczona spytała mnie ocb z tym adidasem z tą wyjątkową koszulka, czy to prawda, tak jakby w ogole o tym nie wiedziała.
A reszta to logika, tylko nie wiem czy mająca przełożenia. Koszulki jak VFL mielismy identyczne, a te z dzis VFL a koszulka młodego Pareiki jest inna. Moze własnie krótsze paski czy inny szew będzie ja czynił unikatową.
A co do Dynamo to tez ten krój,ale poprzednio mieli umbro. Jakie druzyny procz Wisły, Inter Baku i VFL grąły w tym adidasie co my? to sie bodajze candida nazywa.pamieta ktos, kojarzy ?

E :oczywiscie dzieki naszej dyskusji kolego K-B cos sie rozruszało, i moze za chwile sami rozgryziemy zagadkę koszulek.

okej, troche poszperałem

To są nowe kroje Adidasa na sezon 11/12 wg .katalogu czyli nas obowiązujące.
Jeśli sie nie pomyliłem to jest 9 koszulek na nowy sezon, ale niektore sie powtarzają np.nasz model candida

Moze jakiemus grafikowi sie przyda :)
1.Campeon 11 techfit - cos jak miała Francja na MŚ http://der-fussballprofi.de/images/a...11_techfit.jpg
2.Campeo 11 - http://teamwear.mick-workshop.com/ca...1alljersey.gif
3.Condivo - Wisła Kraków 2010/2011
4.Stricon - nie pokazuje bo na bank nie będziemy mieli pasków
5.Tiro 11- http://www.newhorizonssoccer.com/products/4017.jpg
6.Toque 11- http://www.prodirectsoccer.com/produ...Main/33327.jpg
7.Squadra II - http://www.sportsandfashionmall.com/...iformSet-1.jpg
8.Authento - http://www.sport-greifenberg.de/imag...ges/4653_0.jpg
9.Tabela 11 - http://www.keepersport.co.uk/uploads...AO07595_01.png

bonawentura 10.06.2011 17:57

http://www.footballkitnews.com/1475/adidas-new-hamburg-home-jersey-11-12/

Św. Mikołaj 10.06.2011 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1108606)
nie.
niby dlaczego .Ty napisales ze masz info od kogos z adika, ja powiedzialem ci ze osoby z klubu z ktorymi rozmawiałem, które jak mniemam powinny miec informacje nt. nowych trykotów nie wiedziały nic, a jedna osoba nawet zaskoczona spytała mnie ocb z tym adidasem z tą wyjątkową koszulka, czy to prawda, tak jakby w ogole o tym nie wiedziała.
A reszta to logika, tylko nie wiem czy mająca przełożenia. Koszulki jak VFL mielismy identyczne, a te z dzis VFL a koszulka młodego Pareiki jest inna. Moze własnie krótsze paski czy inny szew będzie ja czynił unikatową.
A co do Dynamo to tez ten krój,ale poprzednio mieli umbro. Jakie druzyny procz Wisły, Inter Baku i VFL grąły w tym adidasie co my? to sie bodajze candida nazywa.pamieta ktos, kojarzy ?

E :oczywiscie dzieki naszej dyskusji kolego K-B cos sie rozruszało, i moze za chwile sami rozgryziemy zagadkę koszulek.

okej, troche poszperałem

To są nowe kroje Adidasa na sezon 11/12 wg .katalogu czyli nas obowiązujące.
Jeśli sie nie pomyliłem to jest 9 koszulek na nowy sezon, ale niektore sie powtarzają np.nasz model candida

Moze jakiemus grafikowi sie przyda :)
1.Campeon 11 techfit - cos jak miała Francja na MŚ http://der-fussballprofi.de/images/a...11_techfit.jpg
2.Campeo 11 - http://teamwear.mick-workshop.com/ca...1alljersey.gif
3.Condivo - Wisła Kraków 2010/2011
4.Stricon - nie pokazuje bo na bank nie będziemy mieli pasków
5.Tiro 11- http://www.newhorizonssoccer.com/products/4017.jpg
6.Toque 11- http://www.prodirectsoccer.com/produ...Main/33327.jpg
7.Squadra II - http://www.sportsandfashionmall.com/...iformSet-1.jpg
8.Authento - http://www.sport-greifenberg.de/imag...ges/4653_0.jpg
9.Tabela 11 - http://www.keepersport.co.uk/uploads...AO07595_01.png

AC Cesena
Tom Tomsk

Maratonczyk 10.06.2011 19:45

Witam,

jestem nowy na tym forum , ale licze ze nadrobie troche ;)

http://i56.tinypic.com/symk5i.jpg

tsw biała gwiazda 10.06.2011 19:47

troche kiepskie ale na szybko robilem
http://img62.imageshack.us/img62/7848/adidasa.jpg

Arek1906 10.06.2011 19:48

k....a bez przesady...taki pasiak to nie dla nas

B&B 10.06.2011 19:48

Paski to nie ta strona błoń, fora pomyliłeś.

Voin 10.06.2011 19:51

Pasy? Nigdy.

ronin_ 10.06.2011 19:55

Maratonczyk, widze ze nowy, ale chyba fora pomyliles;) z tymi pasami to dales po pycie!

Chrisman 10.06.2011 19:56

tsw biala gwiazda dodaj te niebieskie z czerwonymi paskami (wiesz)

tsw biała gwiazda 10.06.2011 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1108708)
tsw biala gwiazda dodaj te niebieskie z czerwonymi paskami (wiesz)

te z gwiazda w tle? jutro dodam wiekszosc jakich robilem

MłodePokolenie 10.06.2011 20:03

Jak dla mnie najlepszy wzór koszulki to ten co wstawił tsw biała gwiazda, a mianowicie ten z gwiazdą w tle.

Maratonczyk 10.06.2011 20:21

Ok, sorqa za paski;) moj blad :goraco:

Titto 10.06.2011 21:58

Ta pasiasta to podobna trochę do tej Bayernu Monachium :-)
Mi także podobają się koszulki zrobione przez usera tsw biała gwiazda.
Natomiast z koszulek, które do tej pory wyszły najbardziej podobają mi się tę Zenita, szczególnie błękitne są zajebiste. Fajne też koszulki Chelsea.

brylant17 10.06.2011 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1108700)
Witam,

jestem nowy na tym forum , ale licze ze nadrobie troche ;)

http://i56.tinypic.com/symk5i.jpg

Co za badziew :D A my przypadkiem nie mieliśmy grać w nowym sezonie ze wzoru Realu z tego sezonu? Gdzieś kiedyś było to wałkowane.



Ps.Real zaprezentował nowe stroje biała śliczna normalnie te paski złote :D miodzio jakby to były WISEŁKI :)

DeadOrAlive 10.06.2011 23:14

Z tego, co się orientuje to w tym sezonie graliśmy w strojach Realu z ich poprzedniego sezonu. A na nadchodzący sezon Adidas obiecał całkiem nowe stroje dla nas :)

DJ Hazel 10.06.2011 23:37

Ta w paski poziome to jak Bayernu ; p

As 11.06.2011 00:26

no bo to jest koszulka bayernu

wujekWojtek 11.06.2011 02:39

Idea Białej Gwiazdy i logo SSA mnie nie przekonuje, albo jedno albo drugie ;/

Mixu 11.06.2011 06:21

A ja chciałbym żeby w naszych domowych czerwonych strojach pojawiły się niebieskie wstawki. Barwy mamy piękne, niech więc zagości niebieski na naszych koszulkach do tego biała gwiazda, białe spodenki i getry, byłoby zajebiście ;)

dj_ibutti 11.06.2011 10:33

Taa i będziemy jak swego czasu Górnik Zabrze. Co za dużo to nie zdrowo.

tsw biała gwiazda 11.06.2011 11:25

http://img51.imageshack.us/img51/9007/wisahome.jpg

http://img803.imageshack.us/img803/521/wisaaway.jpg

http://img405.imageshack.us/img405/9104/wisathird.jpg

http://img853.imageshack.us/img853/559/90930024.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/795/19456031.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/6758/63611700.jpg

http://img190.imageshack.us/img190/8526/wisla2hm.jpg

http://img842.imageshack.us/img842/6803/wisla2aw.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/4496/wisla23rd.jpg

PatrykWislak

http://img684.imageshack.us/img684/8...aprtokopia.png

http://img534.imageshack.us/img534/8...l2011kopia.png


http://img190.imageshack.us/i/wisla2hm.jpg/http://img842.imageshack.us/i/wisla2aw.jpg/http://img21.imageshack.us/i/wisla23rd.jpg/

Sylwek1906 11.06.2011 11:33

Co jak co ale ta telefonika już mnie męczy na koszulkach.. Żeby nie znaleźć sponsora ?

Voin 11.06.2011 11:34

@UP
Za******e koszulki :D Nie podobają mi się tylko te z lekkimi paskami pionowymi i z niebieskimi wstawkami na czerwonej koszulce. Reszta fantastyczna.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl