![]() |
|
|
chrisman rewelacja, w czym to robisz
|
Cytat:
|
Chrisman. Te pierwsze wersje genialne. Szkoda że to logo Ekstraklasy takie paskudne. Trzeba bedzie je zastąpić logiem CL ;D
Taka wielka gwiazda w tle koszulki jakby. Ciekawe czy w telewizji na meczu byłoby ją w miare dobrze widać? Odnośnie koszulek to osobiście mam jedno życzenie. Że jak gramy w niebieskich barwach to żeby spodenki nie były niebieskie. Najlepiej jakby były czarne, ale białe też ujdą;) Osobiście najbardziej wolę nasze niebieskie wersje koszulek ;) |
|
@ Chrisman: Super praca! Szkoda ze ty nie pracujesz u Adidasa! :)
|
Cytat:
|
Ciekawe jak wyglądałaby taka koszulka z białą gwiazda, jak w powyższych projektach tyko bez krycia.
|
a ta propo wiadomo kiedy będzie prezentacja nowych strojów?
|
Dzieki szprotson, teraz dopiero widze, ze tsw biala gwiazda jest autorem tych koszulek. To prawie jemu ten komplement!
|
Cytat:
|
I my przypadły praktycznie wszystkie w/w pozycje koszulek.
Mam tylko "ale" do tej białej z długim rękawem (http://imageshack.us/photo/my-images/51/39089480.jpg/) Zobaczcie o ile lepszy byłby ten trykot z herbem TS, a tak, ten SSA w ogóle nie pasuje i przez to nie podoba mi się ten wzór. Oczywiście nie mam tu pretensji do projektanta tylko po prostu kolejna uwaga w stronę klubu. ;) Ktoś powyżej napisał, że nie lubi jak gramy w całych niebieskich strojach, więc ja od siebie dodam, że nie przepadam, gdy nasi hasają ubrani cali na czerwono. W którymś z niedawnych sezonów to chyba w całych czerwonych strojach mieliśmy gorsze wyniki ;D Szczerze mówiąc to trochę się obawiam co byśmy na lodzie nie zostali- w końcu już wszyscy wiedzą w czym zagrają, a my nie (wiem, że Real czy LFC to nie Wisła i one mają pierwszeństwo, ale nowe stroje chyba powinny mniej więcej w jednym czasie być opublikowane- pracują przecież cały rok, czyż nie?). Póki co zostajemy z tymi fantastycznymi uniwersalkami... Nie bardzo mi się to podoba, ale co by tak nie smucić to na koniec: i tak najważniejsze jak oni będą grać a nie w czym. :) |
Cytat:
|
w zakonczonym sezonie mielismy takie same modele jak np. Vfl Wolfsurg
Wilki zaprezentowały juz nowe stroje, wyglądaja one tak : (nawet podobne...nie identyczne,podobne do tej koszulki co ma syn Sergieja) http://www.footballkitnews.com/1414/...ey-11-12-home/ |
I co szprotson, myslisz pomalu tak jak ja?
Podobne koszulik jak wolfsburg ma dynamo moskwa http://www.footballshirtculture.com/...12-part-1.html |
Cytat:
niby dlaczego .Ty napisales ze masz info od kogos z adika, ja powiedzialem ci ze osoby z klubu z ktorymi rozmawiałem, które jak mniemam powinny miec informacje nt. nowych trykotów nie wiedziały nic, a jedna osoba nawet zaskoczona spytała mnie ocb z tym adidasem z tą wyjątkową koszulka, czy to prawda, tak jakby w ogole o tym nie wiedziała. A reszta to logika, tylko nie wiem czy mająca przełożenia. Koszulki jak VFL mielismy identyczne, a te z dzis VFL a koszulka młodego Pareiki jest inna. Moze własnie krótsze paski czy inny szew będzie ja czynił unikatową. A co do Dynamo to tez ten krój,ale poprzednio mieli umbro. Jakie druzyny procz Wisły, Inter Baku i VFL grąły w tym adidasie co my? to sie bodajze candida nazywa.pamieta ktos, kojarzy ? E :oczywiscie dzieki naszej dyskusji kolego K-B cos sie rozruszało, i moze za chwile sami rozgryziemy zagadkę koszulek. okej, troche poszperałem To są nowe kroje Adidasa na sezon 11/12 wg .katalogu czyli nas obowiązujące. Jeśli sie nie pomyliłem to jest 9 koszulek na nowy sezon, ale niektore sie powtarzają np.nasz model candida Moze jakiemus grafikowi sie przyda :) 1.Campeon 11 techfit - cos jak miała Francja na MŚ http://der-fussballprofi.de/images/a...11_techfit.jpg 2.Campeo 11 - http://teamwear.mick-workshop.com/ca...1alljersey.gif 3.Condivo - Wisła Kraków 2010/2011 4.Stricon - nie pokazuje bo na bank nie będziemy mieli pasków 5.Tiro 11- http://www.newhorizonssoccer.com/products/4017.jpg 6.Toque 11- http://www.prodirectsoccer.com/produ...Main/33327.jpg 7.Squadra II - http://www.sportsandfashionmall.com/...iformSet-1.jpg 8.Authento - http://www.sport-greifenberg.de/imag...ges/4653_0.jpg 9.Tabela 11 - http://www.keepersport.co.uk/uploads...AO07595_01.png |
|
Cytat:
Tom Tomsk |
|
|
k....a bez przesady...taki pasiak to nie dla nas
|
Paski to nie ta strona błoń, fora pomyliłeś.
|
Pasy? Nigdy.
|
Maratonczyk, widze ze nowy, ale chyba fora pomyliles;) z tymi pasami to dales po pycie!
|
tsw biala gwiazda dodaj te niebieskie z czerwonymi paskami (wiesz)
|
Cytat:
|
Jak dla mnie najlepszy wzór koszulki to ten co wstawił tsw biała gwiazda, a mianowicie ten z gwiazdą w tle.
|
Ok, sorqa za paski;) moj blad :goraco:
|
Ta pasiasta to podobna trochę do tej Bayernu Monachium :-)
Mi także podobają się koszulki zrobione przez usera tsw biała gwiazda. Natomiast z koszulek, które do tej pory wyszły najbardziej podobają mi się tę Zenita, szczególnie błękitne są zajebiste. Fajne też koszulki Chelsea. |
Cytat:
Ps.Real zaprezentował nowe stroje biała śliczna normalnie te paski złote :D miodzio jakby to były WISEŁKI :) |
Z tego, co się orientuje to w tym sezonie graliśmy w strojach Realu z ich poprzedniego sezonu. A na nadchodzący sezon Adidas obiecał całkiem nowe stroje dla nas :)
|
Ta w paski poziome to jak Bayernu ; p
|
no bo to jest koszulka bayernu
|
Idea Białej Gwiazdy i logo SSA mnie nie przekonuje, albo jedno albo drugie ;/
|
A ja chciałbym żeby w naszych domowych czerwonych strojach pojawiły się niebieskie wstawki. Barwy mamy piękne, niech więc zagości niebieski na naszych koszulkach do tego biała gwiazda, białe spodenki i getry, byłoby zajebiście ;)
|
Taa i będziemy jak swego czasu Górnik Zabrze. Co za dużo to nie zdrowo.
|
Co jak co ale ta telefonika już mnie męczy na koszulkach.. Żeby nie znaleźć sponsora ?
|
@UP
Za******e koszulki :D Nie podobają mi się tylko te z lekkimi paskami pionowymi i z niebieskimi wstawkami na czerwonej koszulce. Reszta fantastyczna. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl