Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

PrawdziwośćDlaGry 05.07.2009 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 757047)
to mozesz podac linki w takim razie? Bo ja szukam i na AWF jest tylko termin skladania dokumentow, nie ma nic o wynikach, a na AGH to juz wogole...


http://www.ukr.agh.edu.pl/?pg_symb=kalend terminy AGH.

a na AWF ogłaszają bodajze 7 lipca i papiery trzeba donieść w dniach 8-10 lipca. tyle wiem od babki z rekrutacji.

Partition 05.07.2009 19:52

Źle szukasz :)
http://www.rekrutacja.agh.edu.pl/?pg_symb=kalend
http://www.up.krakow.pl/rekrut/index.php?page=kandydaci (terminy są w plikach PDF, dla każdego kierunku).

Na AWF nie chce mi się szukać nawet. Ale pewnie będzie gdzieś tu http://www.awf.krakow.pl/index.php/studia/rekrutacja

pzdr.

Speedy 05.07.2009 20:09

Chodzi ktoś na budownictwo na pk? Mam zamiar złożyć tam papiery, tylko waham się miedzy zaocznymi a dziennymi..

Głównie chodzi o to czy na dziennych będzie czas żeby sobie dorobić i mieć coś własnych funduszy?

kriz69 05.07.2009 20:58

troche odbigajac od tematu matur i przyjec na studia czy ktos sie wie kiedy nalezy zapisywac sie aby dostac akademik ??

unpredictable_wislaczka 06.07.2009 09:31

Teczki z dokumentami trzeba jakoś specjalnie opisać? Gdzieś wcześniej widziałam taką informację,ale nie pamiętam na jakiej uczelni i nie mogę teraz znaleźć:) a że wyjeżdżam na dwa tygodnie, to wypadałoby mamie zostawić wszystkie dokumenty :D

ted 06.07.2009 12:40

moglby sie ktos wypowiedziec i porownac energetyke na agh i pk? gdzie lepiej,łatwiej itp

4fan_player 06.07.2009 12:51

1. Studia zaoczne na państwowych uczelniach też są płatne?
2. Czy zajęcia na studiach zaocznych odbywają się co dwa tygodnie? Czy nie ma tutaj zasady?

!!IRIVER!! 06.07.2009 12:55

A jak to jest: gdyby mnie nie przyjęto w pierwszej rekrutacji na AGH, i nigdzie indziej bym się nie dostał, to czy za tzw. drugą rekrutację ( czy rekrutacje z list rezerwowych ) muszę znowu zapłacić?

4fan_player , zaoczne są wszędzie płatne. Czy to UEk czy UJ ... Czyli państwówki również.

Zola 06.07.2009 16:59

do usunięcia

Konrad. 06.07.2009 17:10

Druga rekrutacja na agh w ub roku była gratis, ale trzeba było przynieść jakieś pismo, że w tej drugiej też chcecie wziąć udział...

R33 06.07.2009 18:07

AGH wyniki rekrutacji ogłosi 15 lipca... Będa one dostępne na stronce do wgladu, albo chociaz ile pkt miała ostatnia osoba na dany kierunek?

Zola 06.07.2009 18:27

do usunięcia

qwertyq 06.07.2009 18:42

ja złożyłem a raczej, zarejestrowałem się na 3 kierunki na przyrodniczym w Poznaniu...
mam nadzieje, ze gdzies sie dostane w pierwszej rekrutacji... mysle, ze z listy rezerwowej na bank, ale nigdy nie wiadomo

kubus20 06.07.2009 21:13

Czy ktos startuje na UJ na zaoczne? Czy pojawilo wam sie na koncie ERK cos takiego?

Udzielone przez Ciebie informacje na temat Twoich osiągnięć w olimpiadach przedmiotowych są niezgodne z informacjami przechowywanymi w Krajowym Rejestrze Matur. Upewnij się, że podane przez Ciebie informacje o olimpiadach przedmiotowych są poprawne i dokonaj ich ewentualnej korekty w nieprzekraczalnym terminie do 9 lipca 2009 roku.

Dalem opcje "nie podaje informacji", bylo ok wszystko a dzisaij sie takie info pojawilo! Bede dzwonil jutro do nich ale moze ktos wie wczesniej o co z tym chodzi? dzieki z gory za pomoc!

anika 06.07.2009 21:31

mnie też się tak pojawiło i na paru innych forach ludzie dyskutują o tym, więc chyba nie ma się czym szczególnie przejmować.
musi to być jakiś ich błąd.

mariano710 06.07.2009 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 756787)
Mariano widzę że również z dwójki ??

Nie tylko ja. Na tym forum jest duzo ludzi z Dwójki

kubus20 06.07.2009 21:38

No dzieki...ja jutro rano zadzwonie jednak i wyjasnie sprawe;) heh

hunter 06.07.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 757323)
1. Studia zaoczne na państwowych uczelniach też są płatne?
2. Czy zajęcia na studiach zaocznych odbywają się co dwa tygodnie? Czy nie ma tutaj zasady?

1. Są płatne.
2. Zależy od wydziału. Trzeba się wcześniej zorientować jak organizowano plan w poprzednich latach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 756870)
Ja mam małe zapytanie od kolegi.
Historia rozszerz 54 %
Anglik rozszerz 68 %
Polski podst 71 %
Na które kierunki UJ będzie mu się najłatwiej dostać ?
Administracja,politologia,historia? Ma duze szanse?
Pytanie raczej do studiujących obecnie na UJ : )

Szczerze? Może mieć problem z dostaniem się na któryś z tych trzech kierunków. Politologia od lat ma wysokie progi, podobnie jak administracja, czy historia. Z pierwszej rekrutacji moim zdaniem nie ma szans, ale przy kolejnych wszystko jest możliwe. Ludzie często wycofują swoje papiery z danego kierunku i próg leci mocno w dół. Złożyć na pewno nie zaszkodzi. Nie bardzo się orientuje jak jest teraz, ale jak ja startowałem na politologię, to prócz tych trzech przedmiotów liczył się jeszcze WOS. Bez zdanej matury poszerzonej z historii i wosu na ok. 70% plus solidnego wyniku z poszerzonego angielskiego było ciężko...

fox mulder 06.07.2009 22:03

Witam!
Powie ktoś coś o takich kierunkach jak :amdministracja, socjologia i politologia na up ? Jakie mniej więcej progi itp. Bo widzę że wos nie jest brany pod uwagę tylko polski i ang a te zdawałem na podstawie, odpwiednio 68 i 94 % . Są jakieś szanse, bo kasy szkoda ...

piter116 06.07.2009 22:13

Do kiedy jest rekrutacja na UJ ? Bo nie mogę znależć. Słyszałem, że do 7 lipca, nie mówcie, że mam 47 min :)

unpredictable_wislaczka 06.07.2009 22:18

kandydaci z maturą nową polską lub IBO
(z wyłączeniem kandydatów z maturą nową polską 2002-2003 rejestrujących się na studia stacjonarne na Wydziale Farmaceutycznym)30 czerwca–7 lipca

Czyli masz jeszcze 42 minuty :D

ed: a tego to już nie wiem :)

piter116 06.07.2009 22:20

Skoro pisze 7 lipca to może włącznie ? : )

bb.1906 06.07.2009 23:04

do 7 lipca włącznie

piter116 06.07.2009 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bb.1906 (Post 757725)
do 7 lipca włącznie

No to mam 24 h : ) Słuchajcie nie brałem udziału w żadnych olimpiadach, przy rejestracji na UJ zaznaczyłem "Nie podaję żadnych olimpiad", a mimo to na stronie głównej konta wyskoczył mi taki komunikat :
Udzielone przez Ciebie informacje na temat Twoich osiągnięć w olimpiadach przedmiotowych są niezgodne z informacjami przechowywanymi w Krajowym Rejestrze Matur. Upewnij się, że podane przez Ciebie informacje o olimpiadach przedmiotowych są poprawne i dokonaj ich ewentualnej korekty w nieprzekraczalnym terminie do 9 lipca 2009 roku.
Miał ktoś z Was coś podobnego ? I 2 pytanie jeśli jutro wyślę im pieniądze to będę wziety do rekrutacji ? Koledzy wysyłali pieniądze na inne uczelnie w tamtym tygodniu i np. do dziś nie dostali potwierdzenia na koncie rejestracyjnym.

bb.1906 06.07.2009 23:30

piter116
Mam dokładnie to samo. Również zaznaczyłem opcję: nie podaję żadnych olimpiad, a mimo wszystko pojawiła się wiadomość, że informacja jest niezgodna z informacjami przechowywanymi w Krajowym Rejestrze Matur. Jutro z samego rana, zadzwonię do działu rekrutacji i spróbuje dowiedzieć się o co chodzi.

A co do 2 pytania to tak będziesz wzięty do rekrutacji, gdyż liczy się dzień w którym dokonałeś przelewu, a nie moment w którym uczelnia otrzyma pieniądze. Lepiej nie wysyłać ich Pocztą Polską, gdyż trwa to wtedy bardzo długo.

Charlie 06.07.2009 23:44

Cytat:

Miał ktoś z Was coś podobnego ?
Ja też to mam i kumpel tak samo. Zapewne jakiś błąd w systemie, mam nadzieje, że do jutra naprawią

R33 07.07.2009 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bb.1906 (Post 757746)
Lepiej nie wysyłać ich Pocztą Polską, gdyż trwa to wtedy bardzo długo.

do 3 dni
...

Zarko42 07.07.2009 10:21

jesli zarejestrowałem sie elektronicznie wczoraj to musze im jakieś papiery jeszcze dziś dorzucić?

Lupo 07.07.2009 10:46

Ja wysłałem opłatę na AGH w tamtą środę (6dni temu) i do dziś nie mam potwierdzenia na koncie :/ a UJ mi potwierdził wczoraj, też wysyłałem w środę.

edit:
Zaksięgowali już, wyskoczyła mi ta tabelka ze wskjaźnikiem rekrutacji ale wynosi on całe... 0.00pkt! :D Yeah! :D <ściana> Mam nadzieję, że z czasem to zmienią, bo nie chce mi się do nich iść.

mrg90 07.07.2009 14:14

Po pierwsze witam wszystkich bo jestem nowy na forum.
Mam takie pytanie: nie wiecie do kiedy trzeba składać dokumenty na politechnikę, chodzi mi o białą teczkę, tj. te wszystkie podania ankiety itd.? na wydział inżynierii lądowej bo nie mogę znaleźć tego na stronie?

P.e.c.h 07.07.2009 14:18

To jest pierwszy etap rekrutacji na uczelniach i w innych miejscach na wielu etapach życia.
Jak się nie umie czytać/spytać to się odpada ;D
Internet wyrównał szanse.. Socjalizm :(

pysio 07.07.2009 14:18

do kiedy na AGH można przelewać kasę?

!!IRIVER!! 07.07.2009 14:19

pysio - do 10 lipca. ;)

DrewniaQ 07.07.2009 15:12

Czy wy ludzie nie umiecie czytać? Wszystko jest napisane najprościej jak się da. Nawet ludzie bez gimnazjum znajdują!

Mistel 07.07.2009 16:28

Wie ktoś może w jakich dniach będzie wiadomo czy się dostałem na studia na UP?

IndykTSW 07.07.2009 19:12

Jak sprawdzić wyniki na AWF? Podobno są dzisiaj

Już mam :)

Mistel 07.07.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 758177)
Jak sprawdzić wyniki na AWF? Podobno są dzisiaj

Na pewno dziś? Mam kumpla który jutro ma dopiero testy sprawnościowe na AWFie.

Speedy 07.07.2009 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mrg90 (Post 757980)
Po pierwsze witam wszystkich bo jestem nowy na forum.
Mam takie pytanie: nie wiecie do kiedy trzeba składać dokumenty na politechnikę, chodzi mi o białą teczkę, tj. te wszystkie podania ankiety itd.? na wydział inżynierii lądowej bo nie mogę znaleźć tego na stronie?

Jest jak byk na stronie głównej...

http://www.pk.edu.pl/rekrutacja/inde...231&Itemid=277

IndykTSW 07.07.2009 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 758179)
Na pewno dziś? Mam kumpla który jutro ma dopiero testy sprawnościowe na AWFie.

Chodziło mi o TiR. Nie wiem jak jest z innymi kierunkami.

Zola 07.07.2009 19:55

do usunięcia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl