![]() |
http://pl.youtube.com/watch?v=QU4qtr...eature=channel
Twój stary, Twoja stara |
Valencia zremisowała na własnym stadionie 3:2 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym rozgrywek Copa del Rey. Mecz był zacięty i miał dramatyczny przebieg, ale to zawodnicy Valencii wyszli zwycięsko z tej potyczki.
Welcome to wp.pl :) |
|
|
|
Cytat:
i one nie placza tylko najnormalniej w swiecie cos im sie sni... :) |
Cytat:
żeby nie rozmazywać: http://www.maxior.pl/film/120460/Spr...dca_Pierscieni jak było to soróweczka ! ;] |
zgadzam się moje psy też gadają przez sen jak im się coś śni, nic nadzwyczajnego, ale fajnie wygląda, potwierdzam. A tej jest fajny jak się przebudził taki zdziwiony co się dzieje heh :lol:
http://www.maxior.pl/film/112025/Posluszna_psinka good girl :> i po co komu żona ?! :-p |
Bo lubcie tu pokemony..
Dziewczyna (16) z mojego liceum. Może nie warto sie przyznawać... Nie oglądać więcej niż minutę - ryje mózg ! http://pl.youtube.com/watch?v=qviHDp...eature=channel |
Cytat:
ej bez kitu zryłes mi głowe tym filmikiem teraz za ch*j nie zasne jestem w szoku ja nie wiem skad to dziecko sie urwało z takim ryjem pewnie koleżanek nie ma i może pogadac tylko z kamerą powinno sie ją razem z gracjanem na jedną wyspe wysłac i niech se razem zyją tylko gracjana wykastrować zeby wiecej nic takiego sie nie urodziło :shock: spiwali by sobie razem piosenki o youtube |
ja nie wytrzymałam nawet minuty, szok :shock:
EDIT: http://images11.fotosik.pl/71/87c2115a786e0687.jpg http://www.4funsite.info/theme/dream.../gfx/separ.gif |
jakie to liceum ? powiedz mi bo nie chce jej nigdy w życiu spotkać po oglądnięciu tego filmu :)
|
POLECAM!!!! Zakonnik ukradł w sex-shopie 42 filmy porno
Opinie: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,oid...80,opinie.html |
|
|
http://pkwm.eu/x/ uwaga, hardcore!
|
Cytat:
|
Kibic Cracovii :D
http://pl.youtube.com/watch?v=cHs6XL...eature=related Znalezione w internecie, może już było. |
|
http://pl.youtube.com/watch?v=2jWgYM...eature=related Dbaja o tradycje...
|
|
Cytat:
|
co do waszka G calkiem dobra ekipka ... tylko ziomek nie umie rapować i tyle .
|
|
|
|
Przychodzi 8-letni synek do tatusia i mówi, że chce rowerek.
Tatuś na to: - Nie mogę Ci kupić rowerka, bo zaciągnęliśmy duży kredyt na dom, a na dodatek mama w zeszłym tygodniu straciła pracę. Następnego dnia tatuś wstaje i widzi, że synek się spakował i chce się wyprowadzać, więc go pyta dlaczego? Synek na to: - Wczoraj wieczorem przechodziłem obok waszej sypialni i słyszałem, jak mama powiedziała, że już odlatuje, a ty za chwilę powiedziałeś, że też zaraz dojdziesz. Musiałbym być zdrowo .......nięty, żeby zostać tu sam, z takim wielkim kredytem i bez rowerka... |
http://allegro.pl/item534219198_sens...ss_w_kamo.html :rotfl:
Jak sprzedać namiot, aparat, telewizor... http://www.allegro.pl/item530115696_...t_tusz_hp.html http://allegro.pl/item526405420_oryg...t.html#gallery http://allegro.pl/item520215938_pral...omunistof.html a teraz hit: http://allegro.pl/item524487784_wrob...lfenstein.html :rotfl: :rotfl: leżę i kwiczę |
haha http://www.wykop.pl/ramka/107879/wytrysk-wsteczny poleglem
|
http://www.joemonster.org/filmy/13414/Ice_Breaker
Super giera xD |
jak było to sorry...
ktoś wie co to jest i z jakiego kraju pochodzi? http://img258.imageshack.us/img258/2...inette1zr1.jpg |
TO jest chyba jakis owaoc
|
Wygląda na jakiś baleron albo szynkę.
|
|
Wygląda baaardzo smakowicie.
|
a ja myślałam ze to opalona pupa w stringach.....
|
Cytat:
|
Cytat:
Haha :D ale ten chlopak ma 15 lat dopiero :D niech sie uczy :PP |
Fiat 126p (Fatalna Imitacja Auta Terenowego, 1-osobowego, 2-biegowego, 6-krotnie przepłacanego) – polski samochód na licencji Fiata, produkowany przez FSM. Posiada klasę bezpieczeństwa identyczną z marką Volvo: w obydwu przypadkach strefa zgniotu kończy się na silniku.
Zalety # Bagażnik z przodu chroniący bagaże przed zderzeniem tylnym. # Silnik z tyłu - chroniony przed zderzeniem przednim. # W luksusowych wersjach ogrzewanie tylnej szyby, które w zimie zapobiegało zamarzaniu rąk pchających go osób. # Bogate wyposażenie, obejmujące między innymi kierownicę (bez możliwości skręcania), przednią szybę i powietrze w kabinie. # Samochód czysto rodzinny, pomieści tatę masochistę, mamę masochistkę i ich pocieszne masochiściątka. # Maluch miał automatycznie otwierane szyby, gdy trzasnęło się drzwiami. # Rejestrowany na siedem osób, a przy odrobinie szczęścia uda się zapakować teściową do bagażnika. # Idealny dla zioma z boiska – szpanerski, sportowy, laski na niego lecą. Po prostu fajnie się siedzi na tylnej kanapie. # Strefy zgniotu, jak w każdym normalnym samochodzie, kończą się na silniku. # Do zakupienia w cenie dosyć przystępnej, przeciętnie 50 złotych. # Uczy dobrych manier – zanim się wsiądzie trzeba zdjąć czapkę. # Jak się zepsuje, to można go wziąć pod pachę i zanieść do najbliższego kowala. # Można ewentualnie użyć go jako kurnik lub budę dla psa. # Napęd hybrydowy – zwykły i jak się go pcha # Kierowca nie słyszy hałasu silnika bo ma kolana na uszach. # Aby podwoić jego wartość wystarczy zatankować do pełna. # Amerykańscy gangsta często lansują się malaczami. Możesz poczuć się jak oni! # Jeżeli ktoś łapie "stopa" masz pewność że to właśnie przy nim klient opuści rękę. # Przy 100km/h włącza się melodyjka "Pan Jezus już się zbliża". # Przy 120km/h samochód częściowo zmienia geometrię (lekko się uginając tam i tu), co czyni go bardziej aerodynamicznym. Wady # Tylna kanapa pozwalającą symulować pojazd rodzinny z mizernym skutkiem. # Cztery koła, co jest niezmiernie ważne przy pchaniu pojazdu w zimie. # Układ elektryczny samo-decydujący, czy danego dnia kierowca użyje swojego Fiata, czy nie. # Hamulec działa tylko na jedno koło, więc podczas hamowania Maluch często wywraca się do góry dnem (podłogą). # Często rdzewieją szyby z przodu. # Niedoskonały układ kierowniczy – wibracje z jezdni przenoszone są na kierowcę. # Czasem klima się zacina (chłodzenie działa tylko zimą). # Maluch największą prędkość osiąga podczas holowania go. # Jeżeli nawali układ hamulcowy (co się często zdarza) trzeba hamować nogami. # Przy prędkości 20 km/h maska się odgina oraz po bokach złuszcza się lakier. # Powyżej 70 km/h zamienia się w samolot. |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl