![]() |
Który geniusz mnie zbanował?
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie jestem modem tego forum, ale chyba znam odpowiedź na twoje pytanie. Kiedyś na forum była jakaś awaria czy coś tam i starsze posty z wielu tematów poszły w zapomnienie i być może Twój post nie załapał się do usunięcia i byłeś pierwszy w tym temacie, co sprawiło że zostałeś autorem powyższych tematów. Myślę że trochę rozjaśniłem sytuacje. |
Cytat:
Trzecie miejsce w konkursie na najgorszego moda. Przynajmniej dwa podpisy użytkowników skierowane przeciw mnie. Obraźliwych privów nawet nie liczę, bo z uwagi na ograniczoną pojemność skrzynki musiałem część wywalić, zostały tylko najlepsze. Są ludzie, którzy zakładają jednorazowe konta po to tylko, żeby mi naubliżać. Wykonałem ponad 200% normy. Niech się inni wstydzą:> P.S. A ty gigant uważaj, bo na Ciebie niedługo będzie kumulacja:lol: |
Cytat:
Ps. Nie wiem czemu akurat do mnie pijesz, chociaż wiem że Ty mnie dwa razy zbanowałeś i nie miałem pretensji. Ps2. Spróbuj "skumulować" Ty wolfu jeden ;) |
Cytat:
Cytat:
A w forumowej lidze moderatorów mam taką przewagę nad drugim miejscem, że mogę spokojnie nikogo nie banować do końca roku (mogę, nie muszę:)). |
Dokładnie, Pysio prawie wydoroslał i już nie wrzuca zdjęć, nie ma "huliganaTSW" i nikt nie proponuje ustawek całej Polsce, Plankton wolał znów zostać modem i forum stało się "smutsze".
|
Spokojnie, jestem jeszcze ja :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba można już otworzyć "Nasze zgody"? :>
|
Romy S. dziękuję za rozśmieszenie. Popłakałam się ze śmiechu jak zobaczyłam Twoje edycje postów i zaznaczenie błędów na czerwowo :lol: PIĘKNA INICJATYWA :D
|
Cytat:
:D |
Charcerzyk po raz enty?
|
Uroczyście zgłaszam wniosek o zamykanie tematów meczowych równo z ostatnim gwizdkiem sędziego.
Co mecz niesie się stamtąd jeden wielki szloch... |
|
Informuję, że tematy w pokoju ABG będą dosyć restrykcyjnie moderowane. Więc zanim coś napiszecie pomyślcie nawet i milion razy.
|
|
Cytat:
Ps. Któryś punkt regulaminu wyraźnie mowi, że za podbijanie bezsensownych tematów jest ban. |
kolego GIGANT kazdy ma prawo wytlumaczyc komus błedny temat ,i nie tobie mówic kto ma byc zbanowany ,tylko za komuny zamykano usta...i kapowano
|
|
|
w "to i owo na luziku" przydałoby się przewietrzyć :>
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6533 i pomóżcie mu zgłębić wiedzę:) |
bardzo prosze o nie banowanie mnie za temat ``mam pytanie``(1 post pod postem) gdyz pomylily mi sie przyciski w trybie edytuj...
Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby:) |
Cytat:
|
Drodzy moderatorzy w imieniu mcovalski:
"Pytam się dlaczego dostał bana za spam w podpisie, skoro sam jeden z moderatorów pomagał wstawić mu podpis. Po za tym gdzie jest zakazane reklamowanie własnej działalności gospodarczej? Który z moderatorów nałożył bana ? Czy np. użytkownik pio też dostanie bana za reklamowanie własnego konta na myspace ?albo forumowicz Jachcik za reklamowanie karate w Niepołomicach ?? Z góry przepraszam tych forumowiczów że używam akurat ich przykładu ale to tylko dlatego że nie trzeba szukać daleko tylko wypowiadali się na tej stronie." Oto wiadomość od mcovalski. |
Bana dałem ja. Niezbyt dotkliwego, na jeden dzień.
Skoro jeden z moderatorów pomagał wstawić ten podpis, to moim zdaniem popełnił błąd. Zakazane jest w regulaminie, punkt 9. Nie porównujmy reklamy firmy do profilu ma myspace. Każdy rozsądny wyczuje różnicę. Karate w Niepołomicach się przyjrzę. Poza tym sugeruję zastanowić się, czy darmowe wrzucenie dość sporego obrazka z reklamą firmy w swoim podpisie jest fair wobec tych firm, które swoje reklamy tutaj wykupują, dzięki czemu to forum i strona jeszcze funkcjonują. Panie Jotka - również sugeruję zmiany w podpisie. To forum nie jest przeznaczone robienie sobie darmowego SEM. |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
nie no az tak to nie. A tak serio. Głupio ze moderator moze sie pomylic i nie bedzie miał lipy za to a ja za pomylke dostaje bana na tydzien badz dwa... a moze tego bana daje mi moderator ktory sam nie trzyma sie regulaminu...
|
Planowane jest kiedys obowiazkowe logowanie na to forum kazdego ,zwlaszcza w kontekscie tak duzej liczby "obcych " i "szperaczy" ???
pytanie czysto teoretyczne |
Cytat:
|
Od mcovalski:
" Ok rav rozumiem Twój pkt widzenia lecz nie miałem zamiaru tutaj robić szmaciarstwa Tobie, TWSD, ani żadnemu użytkownikowi. Rzeczywiscie ban nie dotkliwy, jednak myślę że nie do końca słuszny. Mam ogromną prośbę by jednak został mój podpis. Moderatora którego naraziłem na nieumyślne popełnienie błędu przepraszam. Co do analogi do myspace, powiedzmy że pio się reklamuję też swoją osobę i muzykę jaką tworzy. Ja tylko rozpowszechniam informację na temat mojej osoby i moich umiejętności. Jeżeli przepatrzeć podpisy innych użytkowników to też mają w podpisach strony typu lokerz etc. Także zwracam się z oficjalną prośbą o chwilowe (powiedzmy do końca roku), potraktowanie mojego podpisu z przymrużeniem oka. Jestem na początku prowadzenia przedsiębiorstwa i chwytam się różnych sposobów do rozpowszechnienia mojej osoby w danym zakresie.Pozdrawiam." |
Witam,
Czy mógłbym uzyskać odpowiedź. Pozdrawiam |
Odp. poszła na prv
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl