Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ciesla1991 16.03.2009 22:26

Podajcie Typy na Puchar Uefa na wt/śr :)

MCX 16.03.2009 23:17

Jutro Puchar Polski.
Ruch - Zagłębie Lubin.
Kurs na Lubinian grubo ponad 3.
W Milenium np. 3,80.
Ja chyba się skuszę...
Zagłębie ma następny mecz dopiero 22.03, więc nie ma powodów by się oszczędzać, tym bardziej, że runda dopiero się zaczęła. A Ruch gra 21.03 mecz z Wodzisławiem, więc również kandydatami do walki o utrzymanie. Moim zdaniem Puchar Polski potraktują na pewno bardziej ulgowo... A Zagłębie nie ma nic do stracenia, mogą mieć nawet europejskie puchary dzięki tym rozgrywkom.

--

poszperałem trochę w internecie i jednak aż tak różowo to nie wygląda

http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=4678

więc typ na własną odpowiedzialność :)

ja jednak po takim kursie nie omieszkam postawić chociaż dyszki, a może akurat wejdzie :D

Martinho 17.03.2009 01:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciesla1991 (Post 694020)
Podajcie Typy na Puchar Uefa na wt/śr :)

Stary te twoje pytania zaczynają denerwowac,

ale ten sotatni raz cos zasugeruje jeszcze

gralbym typy na awans:
Werder, Olimpique, Man City + Zenit?

ciesla1991 17.03.2009 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 694079)
Stary te twoje pytania zaczynają denerwowac,

ale ten sotatni raz cos zasugeruje jeszcze

gralbym typy na awans:
Werder, Olimpique, Man City + Zenit?

no chce cos kasy wygrac na Derby:)

Maciejj 17.03.2009 19:28

spozniłem sie i mam pytanie

jaki był kurs dzis na Uruszle?

PrawdziwośćDlaGry 17.03.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 694389)
spozniłem sie i mam pytanie

jaki był kurs dzis na Uruszle?

przynajmniej ja spotkałem się z kursami od 4.30 do 4.90 nawet.

a tu masz fajna stronę z tenisem. staty i kursy u buków. pozdro.

Maciejj 17.03.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 694427)
przynajmniej ja spotkałem się z kursami od 4.30 do 4.90 nawet.

a tu masz fajna stronę z tenisem. staty i kursy u buków. pozdro.


dzieki.........

PrawdziwośćDlaGry 17.03.2009 22:36

y... expekt...
Aga Radwańska - Szavay +1.5 @1.75 total set handi
oszaleli czy co? kto ma w expekcie konto to może grać. ale na własna odpowiedzialność. nie wiem co oni z tym fantem zrobią, ale kuuurde... rozumiem jakby to było -1.5 !!
jeśli nie wycofają zakładu albo nie będzie zwrotu stawki to Adze wystarczy jeden set i zakład wygrywa. Dodam ze to Isia jest faworytem (kurs 1.30). Także kto ma konto w expekcie brać jeśli konto pozwala!

Devonisch 18.03.2009 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 694550)
y... expekt...
Aga Radwańska - Szavay +1.5 @1.75 total set handi
oszaleli czy co? kto ma w expekcie konto to może grać. ale na własna odpowiedzialność. nie wiem co oni z tym fantem zrobią, ale kuuurde... rozumiem jakby to było -1.5 !!
jeśli nie wycofają zakładu albo nie będzie zwrotu stawki to Adze wystarczy jeden set i zakład wygrywa. Dodam ze to Isia jest faworytem (kurs 1.30). Także kto ma konto w expekcie brać jeśli konto pozwala!

Ula nie wygrała nawet seta.... może być różnie z Agą..... swoją drogą ciekawe te rozkminki błedów expecta.

Zwierze 18.03.2009 10:16

Miałem kiedyś na expekt taką sytuację że pojawiła się bardzo dziwna stawka na meczu live. 45min do końca meczu wynik 1-3 goście grają w 10 a stawka na to że padnie powyżej 4 bramek ponad 4zł no to nie zastanawijąc się długo 30zł prawie 150zł do wyjęcia, zakład poszedł ja ucieszony za chwilę pada bramka a tu co...? Patrzę a zakład anulowany... Do tej pory się z nimi wykłucam, nie wiem czy mogli tak zroć czy nie? A żeby było śmieszniej ostatnio odesłali mi że "zaklad zostal anulowany poniewaz byl on zbyt dlugo widoczny w ofercie" chodziło im chyba że zbyt krutko ale co mnie to ochodzi?

Johnny B 18.03.2009 10:29

stawiam juz od pewnego czasu Nhl z różnym skutkiem, ale jestem na minusie
Dzis taki kupon na farta raczej

New Jersey Devils - Carolina Hurricanes 2
Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets 2
Dallas Stars - Calgary Flames 2
Nashville Predators - Anaheim Mighty Ducks 2
AKO :23.04

WiselkaMLP 18.03.2009 10:41

Ajax - Marsylia 2.90 2
Cherno More - Botev 1.22 1
Levski - Chernomorets B. 1.35 1

kurs: 4.78

Xherno More - Botev 1.22 1
Ajax - Marsylia 1.30 1x
Levski - Chernomorets B. 1.35 1
Sparta S. - Storhamar (4m.) 1.52 1

kurs: 3.25

PrawdziwośćDlaGry 18.03.2009 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 694550)
y... expekt...
Aga Radwańska - Szavay +1.5 @1.75 total set handi
oszaleli czy co? kto ma w expekcie konto to może grać. ale na własna odpowiedzialność. nie wiem co oni z tym fantem zrobią, ale kuuurde... rozumiem jakby to było -1.5 !!
jeśli nie wycofają zakładu albo nie będzie zwrotu stawki to Adze wystarczy jeden set i zakład wygrywa. Dodam ze to Isia jest faworytem (kurs 1.30). Także kto ma konto w expekcie brać jeśli konto pozwala!

zakład po kilku minutach został zdjęty, ale rozliczyli jako wgrany.
Veni Vidi Vici. :D panie expekt, więcej takich prezentów prosimy! :D

1q2 18.03.2009 12:11

Mi kiedyś 'udało' się postawi , chyba też w expekcie ,jeśli nie to w innym konkretnym buku ,mecz który już trwał chyba ze 20 minut(oczywiście nie było go w wersji 'live') i były w nim już bramki i też został rozliczony na +.

A co ciekawe zrobiłem to nieświadomnie.Obstawiłem , zapodałem lajwskora a on już leci na dobre:)

WiślakNH 18.03.2009 17:54

St.Etienne - Werder





UEFA tylko nam przeszkadza, dlatego nawet nie będziemy próbować wyeliminować Niemców.
Mamy pewniaczka :P
http://sport.onet.pl/0,1248712,1934733,wiadomosc.html

PrawdziwośćDlaGry 18.03.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 694853)
St.Etienne - Werder

UEFA tylko nam przeszkadza, dlatego nawet nie będziemy próbować wyeliminować Niemców.
Mamy pewniaczka :P
http://sport.onet.pl/0,1248712,1934733,wiadomosc.html

nie nazwałbym takim pewniaczkiem... Werder wygrał 1-0 u siebie więc do awansu wystarczy im remis, a nawet przegrana jedną bramką, pod warunkiem że sami coś strzelą, czyli 2-2, 3-2 itd...

dla mnie? no bet.

hunter 18.03.2009 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 694877)
nie nazwałbym takim pewniaczkiem... Werder wygrał 1-0 u siebie więc do awansu wystarczy im remis, a nawet przegrana jedną bramką, pod warunkiem że sami coś strzelą, czyli 2-2, 3-2 itd...

dla mnie? no bet.

No popatrz, a tutaj po 30 minutach gry już 2-0 dla Werderu...

Bobic 18.03.2009 21:10

Ja postawiłem AS Saint Etienne - Werder Bremen (Połowa/Wynik końcowy) 2
Powinno być OK ;-]

PrawdziwośćDlaGry 18.03.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 694976)
No popatrz, a tutaj po 30 minutach gry już 2-0 dla Werderu...

no popatrz, a jak się mecz nie zaczął, czemu tego nie napisałeś?
czemu nie przewidziałeś Polonia - ŁKS 1:3 ?
poza tym 30 minut. a jeśli do końca będzie X ?
nie zdarzało się już tak?
każdy mądry.... ;]

WiślakNH 18.03.2009 21:37

A co były jakieś newsy,że np w Polonii nie będzie połowy 1szego składu żeby przewidzieć na korzyść ŁKSu?:D
A tutaj właśnie taka nowinka,chociaż to mogła być jakaś ściema...
Ja nie obstawiałem.

Edyt :
:)

PrawdziwośćDlaGry 18.03.2009 22:08

miało nie być 4 podstawowych zawodników. ale co z tego? to już chociaż zremisować nie mogą ?

edit: hahaha i co? 2-2. koniec dziękuję. nie możliwe? a jednak ;]

Zwierze 18.03.2009 22:24

no i macie pewniaka 2-2
FT Saint-Etienne [2 - 2] Werder Bremen

6' [0 - 1] S. Prödl

28' [0 - 2] C. Pizarro

52' S. Boenisch

53' P. Mertesacker

64' [1 - 2] Y. Benalouane

85' C. Pizarro

90' [2 - 2] S. Grax

WISŁAZWE 19.03.2009 10:05

Witam co sądzicie o takim kuponie:
M.Charkow-D.Kijow 2 2,7
Galatasar.-Hamburg 1 2,3

Kurs: 6,21
Stawka: 5 zł
Ew. Wygrana: 28 zł

EnDrJu92 19.03.2009 14:08

Ja mam na dzis 2 mecze
M.Charakow-Kijo x2
Zenit-Udine 1

Wczoraj sie wkurzylem postawilem na Werder a tu 90 min i 2:2 ;/ dzis musze odrobic straty ze wczoraj
Co myliscie o tych meczach??

kadziolek1906 19.03.2009 14:37

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wszyscy na Zenit puszczają skoro 2-0 dostali w Udine ??

Zwierze 19.03.2009 14:50

Dlatego że... trzeba było oglądać pierwszy mecz:) Ja się chyba nawet na handicap skuszę

wislabielany 19.03.2009 16:21

Taki jeden kupon na razie na weekend:

Lokomotiv Mezdra - Minyor Pernik 1 2.10
Leicester City - Colchester 1 1.57 (1:1)
Bari - Cittadella 1 1.52
Fulham - Manchester United 2 1.47 (2:0)
Bayern Monachium - Karlsruher 1 1.20

Kurs ogólny: 8.84
Stawka: 4zł
Ew. wygrana: około 32zł

Jutro coś innego się skombinuje i zobaczymy jak to będzie.

Czachaa 19.03.2009 16:33

Dzisiaj u buka :

Zenit - Udine - 1 - 1.72
Sparta - Karlove Vary (Hokej - Czechy) - 1 - 1.60
SonderjiskE - Rodovre (Hokej - Dania) - 1 - 1.75
Kosice - Zvolen (Hokej - Słowacja) - 1 - 1.50
Davos - Friburg (Hokej - Szwajcaria) - 1 - 1.55

Żuczek 19.03.2009 16:56

Takie lekko pomieszane kupony na weekend:

Sturm Graz - Mattersburg 1
Wisla - Cracovia 1
Real M. - Almeria 1

Kurs: 2.80

Stalowa Wola - Korona 2
Basel - Vaduz 1
Fiorentina - Siena 1
Kurs: 3.76

EnDrJu92 20.03.2009 13:29

Macie cos na dzis??
Ja mysle czy cos obstawiac..Zastanawiam sie nad
Legia-Gornik X
Piast-Jaga 2
:p

wisl@k_TS 20.03.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnDrJu92 (Post 695595)
Piast-Jaga 2

Patrząc na wyjazdy Jagi to najpewniejszym typem jest X, chociaż jak wiemy w polskiej lidze wszystko jest możliwe.

WiślakNH 20.03.2009 18:02

Co myślicie o :
Fulham - Manch. Utd 2
Anderlecht - Beerschot 1
PSV - Vitesse 1
Kurs : 2,89

Kordel_Walker 20.03.2009 18:53

Panowie jakiego internetowego buka polecacie. Słyszałem, że jest taka zasada, że nie mozna od razu wypłacic wygranej tylko trzeba zagrać kilka razy i dopiero potem ewentualną wygrana przelewają na konto?

Zwierze 20.03.2009 19:25

Polecam expekt wpłacasz 150zł dostajesz drugie tyle. Po takiej wpłacie musisz obrócić w sumie za 900zł po stawce min. 1.50 w 6 miesięcy. Pozdrawiam

ABG NH 20.03.2009 19:29

Zwierze a mam pytanie ile się czeka na zwrotny email z bonusem niby do 48 godzin pisze ale szybciej się nie da ?w Sobotę tez przyznają bonusy ?

WislakWloszczowa 20.03.2009 19:57

ja wysłałem im e-mail okolo 17,a e-mail zwrotny (juz z bonusem) przeslali mi zaraz po północy

WiselkaMLP 20.03.2009 22:03

Ma ktos moze dojscia do analiz / skladow/ kontuzji z nizszych lig np. Championschip Anglia ??

WISŁAZWE 20.03.2009 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 695850)
Ma ktos moze dojscia do analiz / skladow/ kontuzji z nizszych lig np. Championschip Anglia ??

Wiesz co sprawdź na www.efortuna.pl
tam w statystykach jest zakładka statystyki zawodników (kontuzje, kartki, bramki, itp)

EnDrJu92 21.03.2009 11:34

Na dzis:
Fulham-ManU 2
Man C-Sunderladn 1x
Liverpool-Aston 1
Arminia-Wolfsburg x2
Bayern-Karlsruher 1
Olimpique M-Nantes 1
Co myslicie o tym kuponie??:P

EnDrJu92 21.03.2009 12:28

Jeszcze cos takiego mam ale w tym to licze bardziej na szczescie :P

Podbeskidzie-Motor 1
Gorzów WLKP-Dolcan X
Stal-Korona 2
Flota-Górnik Ł X

Kurs 30,62 :P
Wkład 2 zł
maks wygrana 62,25 zł
:PP


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl