![]() |
Podajcie Typy na Puchar Uefa na wt/śr :)
|
Jutro Puchar Polski.
Ruch - Zagłębie Lubin. Kurs na Lubinian grubo ponad 3. W Milenium np. 3,80. Ja chyba się skuszę... Zagłębie ma następny mecz dopiero 22.03, więc nie ma powodów by się oszczędzać, tym bardziej, że runda dopiero się zaczęła. A Ruch gra 21.03 mecz z Wodzisławiem, więc również kandydatami do walki o utrzymanie. Moim zdaniem Puchar Polski potraktują na pewno bardziej ulgowo... A Zagłębie nie ma nic do stracenia, mogą mieć nawet europejskie puchary dzięki tym rozgrywkom. -- poszperałem trochę w internecie i jednak aż tak różowo to nie wygląda http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=4678 więc typ na własną odpowiedzialność :) ja jednak po takim kursie nie omieszkam postawić chociaż dyszki, a może akurat wejdzie :D |
Cytat:
ale ten sotatni raz cos zasugeruje jeszcze gralbym typy na awans: Werder, Olimpique, Man City + Zenit? |
Cytat:
|
spozniłem sie i mam pytanie
jaki był kurs dzis na Uruszle? |
Cytat:
a tu masz fajna stronę z tenisem. staty i kursy u buków. pozdro. |
Cytat:
dzieki......... |
y... expekt...
Aga Radwańska - Szavay +1.5 @1.75 total set handi oszaleli czy co? kto ma w expekcie konto to może grać. ale na własna odpowiedzialność. nie wiem co oni z tym fantem zrobią, ale kuuurde... rozumiem jakby to było -1.5 !! jeśli nie wycofają zakładu albo nie będzie zwrotu stawki to Adze wystarczy jeden set i zakład wygrywa. Dodam ze to Isia jest faworytem (kurs 1.30). Także kto ma konto w expekcie brać jeśli konto pozwala! |
Cytat:
|
Miałem kiedyś na expekt taką sytuację że pojawiła się bardzo dziwna stawka na meczu live. 45min do końca meczu wynik 1-3 goście grają w 10 a stawka na to że padnie powyżej 4 bramek ponad 4zł no to nie zastanawijąc się długo 30zł prawie 150zł do wyjęcia, zakład poszedł ja ucieszony za chwilę pada bramka a tu co...? Patrzę a zakład anulowany... Do tej pory się z nimi wykłucam, nie wiem czy mogli tak zroć czy nie? A żeby było śmieszniej ostatnio odesłali mi że "zaklad zostal anulowany poniewaz byl on zbyt dlugo widoczny w ofercie" chodziło im chyba że zbyt krutko ale co mnie to ochodzi?
|
stawiam juz od pewnego czasu Nhl z różnym skutkiem, ale jestem na minusie
Dzis taki kupon na farta raczej New Jersey Devils - Carolina Hurricanes 2 Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets 2 Dallas Stars - Calgary Flames 2 Nashville Predators - Anaheim Mighty Ducks 2 AKO :23.04 |
Ajax - Marsylia 2.90 2
Cherno More - Botev 1.22 1 Levski - Chernomorets B. 1.35 1 kurs: 4.78 Xherno More - Botev 1.22 1 Ajax - Marsylia 1.30 1x Levski - Chernomorets B. 1.35 1 Sparta S. - Storhamar (4m.) 1.52 1 kurs: 3.25 |
Cytat:
Veni Vidi Vici. :D panie expekt, więcej takich prezentów prosimy! :D |
Mi kiedyś 'udało' się postawi , chyba też w expekcie ,jeśli nie to w innym konkretnym buku ,mecz który już trwał chyba ze 20 minut(oczywiście nie było go w wersji 'live') i były w nim już bramki i też został rozliczony na +.
A co ciekawe zrobiłem to nieświadomnie.Obstawiłem , zapodałem lajwskora a on już leci na dobre:) |
St.Etienne - Werder
UEFA tylko nam przeszkadza, dlatego nawet nie będziemy próbować wyeliminować Niemców. Mamy pewniaczka :P http://sport.onet.pl/0,1248712,1934733,wiadomosc.html |
Cytat:
dla mnie? no bet. |
Cytat:
|
Ja postawiłem AS Saint Etienne - Werder Bremen (Połowa/Wynik końcowy) 2
Powinno być OK ;-] |
Cytat:
czemu nie przewidziałeś Polonia - ŁKS 1:3 ? poza tym 30 minut. a jeśli do końca będzie X ? nie zdarzało się już tak? każdy mądry.... ;] |
A co były jakieś newsy,że np w Polonii nie będzie połowy 1szego składu żeby przewidzieć na korzyść ŁKSu?:D
A tutaj właśnie taka nowinka,chociaż to mogła być jakaś ściema... Ja nie obstawiałem. Edyt : :) |
miało nie być 4 podstawowych zawodników. ale co z tego? to już chociaż zremisować nie mogą ?
edit: hahaha i co? 2-2. koniec dziękuję. nie możliwe? a jednak ;] |
no i macie pewniaka 2-2
FT Saint-Etienne [2 - 2] Werder Bremen 6' [0 - 1] S. Prödl 28' [0 - 2] C. Pizarro 52' S. Boenisch 53' P. Mertesacker 64' [1 - 2] Y. Benalouane 85' C. Pizarro 90' [2 - 2] S. Grax |
Witam co sądzicie o takim kuponie:
M.Charkow-D.Kijow 2 2,7 Galatasar.-Hamburg 1 2,3 Kurs: 6,21 Stawka: 5 zł Ew. Wygrana: 28 zł |
Ja mam na dzis 2 mecze
M.Charakow-Kijo x2 Zenit-Udine 1 Wczoraj sie wkurzylem postawilem na Werder a tu 90 min i 2:2 ;/ dzis musze odrobic straty ze wczoraj Co myliscie o tych meczach?? |
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wszyscy na Zenit puszczają skoro 2-0 dostali w Udine ??
|
Dlatego że... trzeba było oglądać pierwszy mecz:) Ja się chyba nawet na handicap skuszę
|
Taki jeden kupon na razie na weekend:
Lokomotiv Mezdra - Minyor Pernik 1 2.10 Leicester City - Colchester 1 1.57 (1:1) Bari - Cittadella 1 1.52 Fulham - Manchester United 2 1.47 (2:0) Bayern Monachium - Karlsruher 1 1.20 Kurs ogólny: 8.84 Stawka: 4zł Ew. wygrana: około 32zł Jutro coś innego się skombinuje i zobaczymy jak to będzie. |
Dzisiaj u buka :
Zenit - Udine - 1 - 1.72 Sparta - Karlove Vary (Hokej - Czechy) - 1 - 1.60 SonderjiskE - Rodovre (Hokej - Dania) - 1 - 1.75 Kosice - Zvolen (Hokej - Słowacja) - 1 - 1.50 Davos - Friburg (Hokej - Szwajcaria) - 1 - 1.55 |
Takie lekko pomieszane kupony na weekend:
Sturm Graz - Mattersburg 1 Wisla - Cracovia 1 Real M. - Almeria 1 Kurs: 2.80 Stalowa Wola - Korona 2 Basel - Vaduz 1 Fiorentina - Siena 1 Kurs: 3.76 |
Macie cos na dzis??
Ja mysle czy cos obstawiac..Zastanawiam sie nad Legia-Gornik X Piast-Jaga 2 :p |
Cytat:
|
Co myślicie o :
Fulham - Manch. Utd 2 Anderlecht - Beerschot 1 PSV - Vitesse 1 Kurs : 2,89 |
Panowie jakiego internetowego buka polecacie. Słyszałem, że jest taka zasada, że nie mozna od razu wypłacic wygranej tylko trzeba zagrać kilka razy i dopiero potem ewentualną wygrana przelewają na konto?
|
Polecam expekt wpłacasz 150zł dostajesz drugie tyle. Po takiej wpłacie musisz obrócić w sumie za 900zł po stawce min. 1.50 w 6 miesięcy. Pozdrawiam
|
Zwierze a mam pytanie ile się czeka na zwrotny email z bonusem niby do 48 godzin pisze ale szybciej się nie da ?w Sobotę tez przyznają bonusy ?
|
ja wysłałem im e-mail okolo 17,a e-mail zwrotny (juz z bonusem) przeslali mi zaraz po północy
|
Ma ktos moze dojscia do analiz / skladow/ kontuzji z nizszych lig np. Championschip Anglia ??
|
Cytat:
tam w statystykach jest zakładka statystyki zawodników (kontuzje, kartki, bramki, itp) |
Na dzis:
Fulham-ManU 2 Man C-Sunderladn 1x Liverpool-Aston 1 Arminia-Wolfsburg x2 Bayern-Karlsruher 1 Olimpique M-Nantes 1 Co myslicie o tym kuponie??:P |
Jeszcze cos takiego mam ale w tym to licze bardziej na szczescie :P
Podbeskidzie-Motor 1 Gorzów WLKP-Dolcan X Stal-Korona 2 Flota-Górnik Ł X Kurs 30,62 :P Wkład 2 zł maks wygrana 62,25 zł :PP |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl