Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VI kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, sobota 25 sierpnia, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9999)

Lao 27.08.2018 19:07

to akurat zbiegło się z bramką, temu mógł się zamulić

regan 27.08.2018 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1513189)
Przypomniało mi się.

Doping był niezły. Ale niech ktoś przypomni gniazdowemu, że 19:06 to święta minuta i ma być śpiewane to co trzeba. Fakt, nie patrzy się na stadion ale bez przesady. Nich ktoś go po prostu szturchnie i zmieni repertuar ;)

Przesadzacie troche z tymi zabobonami. ;)

Mnie nie podobalo sie ze w 2 polowie po bramce caly stadion w euforii a oni dziela X na pół która nawet nie jest pełna.
Trzeba bylo HSV jechać na 2 strony z E a nie poł młyna tak, że Gornik słyszalny na całym stadionie. W końcówce to myślałem że usnę. Za to w pierwszej połowie był konkret


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl