Cytat:
Pierwotnie napisane przez pepe72
(Post 1513189)
Przypomniało mi się.
Doping był niezły. Ale niech ktoś przypomni gniazdowemu, że 19:06 to święta minuta i ma być śpiewane to co trzeba. Fakt, nie patrzy się na stadion ale bez przesady. Nich ktoś go po prostu szturchnie i zmieni repertuar ;)
|
Przesadzacie troche z tymi zabobonami. ;)
Mnie nie podobalo sie ze w 2 polowie po bramce caly stadion w euforii a oni dziela X na pół która nawet nie jest pełna.
Trzeba bylo HSV jechać na 2 strony z E a nie poł młyna tak, że Gornik słyszalny na całym stadionie. W końcówce to myślałem że usnę. Za to w pierwszej połowie był konkret
|