![]() |
Najśmieszniejsze jest to, że nikt nie podał choćby jednego argumentu, dlaczego Moskal miałby zostać trenerem oprócz tego, że jest Wiślakiem. Dalej bawmy się w trenerów, którzy u nas byli. Może Kasperczak, Smuda ? Cały czas to samo.
|
Cytat:
|
O tym, że Sobol wyciągał innych piłkarzy Wisły do kasyn, gdy był jeszcze zawodnikiem pisał Stano w swojej ostatniej książce "Stan futbolu". Nie słyszałem, by Sobol lub ktokolwiek inny to zdementował lub zagroził procesem. Stanowski pewnie był w tej kwestii dobrze poinformowany od byłego Wiślaka i hazardzisty będącego blisko klubu - Andrzeja Iwana.
To mogło być powodem konfliktów Sobolewskiego z kilkoma trenerami (Smuda, Ojrzyński, Probierz i Carillo). Choć trzeba oddać Sobolewskiemu, że przynajmniej dwaj jego oponenci (Smuda i Probierz) należą do osób, które często mijają się z prawdą i gadają od rzeczy. |
W sumie skoro i tak na pensji mamy Ramireza to ściągnąć gościa jako pierwszego trenera, może przy okazji kogoś ciekawego wypatrzył w niższych ligach hiszpańskich ??? A jak nie wróci do Krakowa - to rozwiązanie umowy z winy trenera - -->>> czyli pozbycie się jakiegoś tam balastu finansowego .......
Tak zaś na serio - niezależnie kto będzie trenerem Wisły Kraków dla mnie jest ważne, aby dostał silny mandat zaufania zarówno od zarządu klubu jak i od kibiców, może nim zostać Sobolewski daleko nie szukając Natomiast z wpisów niektórych użytkowników widzę, że chętnie widzieliby Sobola jako trenera i kibicowaliby żeby mu się powinęła noga. To po prostu dramat..... |
Moskal w ŁKS więc po temacie
|
Głupi zarzad. Puscili Moskala :D
|
Cytat:
Tracimy czas i my, i on. Naprawde rozkladanie pacholkow kolejnemu trenerowi cos zmieni? Sobol bedzie "gotowy"? |
Cytat:
|
Moskal odpada, bo idzie do ŁKS-u.
Sobolewski z tego co pisano na TT też się nie pali do samodzielnej pracy. Trudno mu się dziwić. Już sam fakt, że zaczynasz pierwszą pracę jako samodzielny trener jest b. trudny, a co dopiero w tak trudnej sytuacji w jakiej jest Wisła teraz. Nie chce spalić sobie kariery na samym początku. Obawiam się Bartoszka, Ojrzyńskiego... Jopa traktuje w kategorii abstrakcji. W obecnej sytuacji najlepszy byłby casus Jagielloni i wyciągnięcie wyróżniającego się trenera z I ligi. |
Cytat:
|
Cytat:
Taki żart... |
Cytat:
- Wszedzie gdzie pracowali mieli wyniki ponad stan posiadania. - Potrafia sie odnalezc w klubie, w ktorym organizacyjnie trzeba bylo improwizowac. Wisla wydaje sie jest w takiej sytuacji, ze trzeba bedzie "uszyc" z nienajlepszego materialu a i zapewne organizacyjnie mozemy nie byc w Topie ligowym. Doszana rowniez zawodnikow nieco lepszych technicznie niz np. Ojrzynski mial w Arce lub Koronie wiec i gra moze byc nie tylko solidna w obronie ale rowniez niezla z przodu. Generalnie, zatrudnienie w naszej sytuacji jednego lub drugiego ma sens i ja osobiscie bym sie nie obrazil |
Cytat:
Dla mnie wyjscia sa tylko dwa: albo Sobol zostaje pierwszym trenerem, albo zaczyna intensywnie szukac sobie innego klubu, gdzie zdobedzie doswiadczenie. Siedzenie u nas przy kolejnym Bartoszku czy innym Ojrzynskim nic mu nie da i jest kompletna strata czasu. O stazach czy praktykach, gdzie oglada sie treningi przez siatke, nawet nie bede pisal, bo szkoda czasu, |
Nowym trenerem Wisły zostanie jedna z osób z wiślackiej rodziny.
|
Cytat:
JP czy MM ?:) |
Cytat:
|
Tylko ze Djurdevic prowadzil rezerwy przez dwa sezony, co by nie mowic to jest samodzielna praca
Papszuna tez bym chcial ale kazdy kto z nim czytal jakikolwiek wywiad wie, ze on w obecnej sytuacji (czyt chaosu i notorycznej rozpierduchy) tutaj na pewno nie przyjdzie |
Cytat:
Ojrzyński mi się kojarzy z wrzeszczącym sierżantem, a nie trenerem. Wyniki z Arką miał, ale to była głównie walka i zero stylu. U nas to nie przejdzie i szybko będzie miał kibiców przeciwko sobie. @Phantom, oczywiście. Dla uzdrowienia sytuacji Sobol albo powinien zostać trenerem teraz albo odejść na swoje, np. do I czy II ligi. Teraz jest podłoże dla kolejnego konfliktu jeśli masz w sztabie trenera, który szykowany jest na pierwszego. Co to za komfort pracy? Przypomnę też, że Sobol skonfliktował się również z Probierzem. Więc może wina tych konfliktów nie do końca leży po jednej stronie.. (1-wszego trenera). |
Jeśli Sobol ukończy kurs, będzie miał papiery by samodzielnie prowadzić zespół to można mu powierzyć prowadzenie drużyny. Póki tego nie ma, niech się uczy, będzie asystentem, obserwatorem etc.
Osobiście obstawiam Marka Papszuna lub Jacka Paszulewicza, idąc tropem zdolnych trenerów z 1 ligi. xD |
Jeżeli ma przyjść Jacek Paszulewicz to uważam że Radek powinien objąć SAMODZIELNIE cokolwiek...bo nie prowadzenie samodzielnie zespołu przez niego jest stratą czasu, naszego i jego. Nawet niech obejmie juniorów lub niech przywrócą rezerwy etc.
Model z Jackiem i Radkiem to jakiś kosmos. Wrzucenie Radka i Mariusza w duecie brzmi jeszcze bardziej kosmicznie ale ..hmmm Co do Moskala..cieszę się że idzie do ŁKS i będzie pracował na swoją markę. Parę razy Wisła go wykorzystała i chyba dla niego najlepiej aby budować swoją pozycje...trochę przypomina się historia z Adamem Nawałką i jego prowadzeniem Wisły.... |
Szkoda, że przespalismy Smolke, według mnie najlepszego trenera z 1 ligi który był do wyciagniecia.
Paszulewicz wydaje się ciekawa opcja, dobre wyniki w Grudziądzu, do pewnego momentu nawet w Katowicach szło mi nieźle. Odnośnie Paszpuna nie mam zdania. Jeżeli wybieramy wariant bardzo oszczędnościowy to zdecydowanie wolę Jopa od Sobola. |
Marek Papszun to jest taki trener, ze jak prowadził pewna druzynke, wszedł mu do szatni prezes i powiedział "Marek a moze tego X pusicisz ...itd" na co Papszun podał mu ręke i powiedział, "dziękuje, to Pan sobie poprowadzi drużynę"
Paszul nie miał dobrej opinii w Kato, ale ponoc dlaego ze miał mało czasu. Jak jest jak będzie? .... wi. Papszun to bylby swietny kandydat dla klubu ktory chce sie rozwijac i ma plan dlugofalowy.... |
Cytat:
On zreszta sam w wywiadach mowil, ze ludzie go postrzegaja jako defensywnego trenera bo akurat takie druzyny prowadzil ale to nie jest jego filozofia i ze chcialby poprowadzic klub, ktory da mu mozliwosc grania ofensywnej i technicznej pilki. |
Co za różnica który trener do nas przyjdzie?
I tak za rok, jak nie pół, już go nie będzie. |
Papszun i Ojrzyński nie przyjdą jeśli w sztabie zostanie Sobol. Papszun jak już wiele osób zauważyło, wejść sobie na głowę nie da i pewnie jeszcze będzie chciał kogoś do swojego sztabu. Ojrzyński ktoś wspominał, że skonfliktowany z Sobolewskim. Tak więc na trenera jest klika opcji:
1. Sobolewski i Jop 2. Ktoś z trójki Paszulewicz/ Bartoszek/ Niciński i asystentem Sobolewski. 3. Papszun i asystentem przestaje być Sobolewski. Dodatkowo przy zwolnieniu Junco, Papszun mógłby być menedżerem. We wszystkich klubach to on odpowiadał za dobór zawodników, Gołda pomagałby ewentualnie w dogrywaniu kontraktów. |
Cytat:
|
Tez myślę, ze Papszun to najlepszy kandydat, ale połączenie go z Sobolem to tylko czekać kiedy wybuchnie taka mieszanka. Bartoszek to trener niby niezły, ale osobiście to gościa nie trawię. Największy trenerski burak i w tej kwestii godny następca Franciszka.
|
Pobierz ojrzynski smuda carillo.Z każdym kosa u sobola. To może nie w nich problem tylko w Sobolewskim.
|
Sobolewski jest niewątpliwie ważną postacią w historii Wisły, można powiedzieć autorytet. Ja zadałbym pytanie: w co tak na prawdę gra zarząd?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Z LIćką, Engelem, Petrescu, Nawałką, Skorżą, Moskalem, Kasperczakiem czy Maaskantem konfliktów nie miał. Czy to coś zmienia ???? |
No dokładnie. Probierz i Carillo to psychole, Smuda to debil, a Ojrzyński wygląda na niezłego dwulicowca, przykładem było zachowanie po bramce ręką Siemaszki, gdzie jednocześnie afiszuje się religijnością.
Sobol to gość z jajami i po prostu mówi wprost co myśli o takich pajacach jak wyżej wymienieni. |
Smuda jest do wziecia i pewnie wisłę stać na niego
|
Cytat:
|
Skoro propozycje są z kosmosu, to ja powiem Adam Nawałka po MŚ :-)
|
Cytat:
|
może kogoś na dorobku z 1 ligi ? Jaga sprowadziła rok temu z Chrobrego Mamrota i sie sprawdził.Padają nazwiska Papszuna z Rakowa i Paszulewicza z GKS-u
|
Wychodzi na to, ze ktos powinien z Sobolewskim powaznie porozmawiac :-D
https://youtu.be/639LW1L60-M |
Dla mnie nie ma innej opcji - skoro Zarząd w obliczu konfliktu stanął po stronie Sobola to nie po to, żeby za chwilę mianować nowego trenera. A jak nowy powie "Sobol out" ? Skoro rzekło się A to Radek będzie prowadził Wisłę. Zwłaszcza, że jako uczestnik kursu UEFA Pro ma do tego prawo, bez kombinowania i grania na papierach Kmiecika.
Teraz to już tylko dogrywanie szczegółów. No i oczywiście wyjaśnienia wymaga pozycja Junco lub jego wymiany. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl