Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 28 luty, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9925)

enzo 28.02.2018 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1495175)
Nie chce się czepiać, ale według mnie Mitrović to pasuje tutaj. Jak gra się trójką w pomocy to wszyscy muszą być wybiegani, a on jest wolny jakby ospały. Widać było jak go tam objeżdżali z prawej strony.

Potwierdzam. Potrzebujemy takich piłkarzy jak tlenu ;)

swiety37 28.02.2018 20:46

Do narzekających na Mitrovicia: Weźcie pod uwagę jak na jego pozycji trzeba grać... W naszej kadrze nie mamy graczy na pozycję Lloncha i Mitrovica. Cywka i Halilović to inna pozycja. Moźe Petar by się nadał, ale szkoda by było go na bok przesuwać - on musi grać za Cywkę (który dzisiaj odwalił kawał dobrej, czarnej roboty).
U nas nie podobał mi się jedynie Cuesta. Kilka razy zabrakło asekuracji wysoko ustawionej obrony. Do tego brak zdecydowania po złapaniu piłki. Buchalik nie jest idealnym bramkarzem, ale mam wrażenie, że dużo lepiej wpasowuje się w to, co Carillo chce grać.

pan_premier 28.02.2018 20:51

Zdecydowanie najlepszy mecz, a zarazem widać powtarzalność.
Llonch jest naszym najlepszym piłkarzem tej zimy.
w końcówce brakło spokoju, zaczęliśmy grac jak za Kiko.

Lopez zaczął trochę podawać ale przed polem karnym - w polu karnym choć raz mógł poszukać Bałaniuka.

Mecze z Arka i Korona były trochę dla nas testem- bo te drużyny nas zjadły jesienią- widać że jest dużo lepiej, brakuje troche fuksa i może sie okazać, że będziemy drżeć o ósemke do końca.

Drozd 28.02.2018 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1495161)
Nie zgadzam się!!! Materiał już mamy, potrzeba tylko osoby, która potrafi się z takim materiałem obchodzić:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...jn8NvM5EVkxYJt

Porównujesz nowego trenera do Kazka Moskala z wyczuwalną szyderą, co wiele o Tobie mówi. Bo dla każdego mającego choć blade pojęcie o co w piłce chodzi takie porównanie to dla trenera nobilitacja.

W pajacowaniu masz widać doświadczenie dlatego sugeruję wziąć się za struganie...



Prawda jest taka, że wygraną zabrał nam sędzia jak wiele razy wcześniej dostrzegając spalonego którego nie było i żeby nie było chwile wcześniej nie dostrzegł spalonego Korony który był. Tego troglodytę którego wywalił z czerwoną kartą oszczędził wcześniej ze trzy razy i tylko szczęście sprawiło że nie mieliśmy połamanych nóg. Kolejny mecz gramy z Jagiellonią i fakt że ta "niebezpiecznie" odskoczyła krawaciarzom zmusi kolejnego przekręta wysłanego przez pzpn do choćby bezstronnego sędziowania, co daje nadzieje na dobry mecz i korzystny wynik. Bo gra prezentowana pod wodzą trenera Carillo może być nazywana grą w piłkę nożną, a nie w pacanówkę jak to ostatnio bywało. Efekty tego prędzej czy późnij przyjdą i to w pojedynkach z jak mogłoby się wydawać potentatami. Tak coś czuję.

Robcio 28.02.2018 20:52

Dobry mecz ale pechowy, po prostu pechowy. Karny + co najmniej 3 stu procentowe okazje...Zdarza się.
Względem Kiko widać dużą poprawę, gramy inaczej, więcej po ziemi ale brakuje kogoś w środku, Llonch to widział i w ofensywie dziś po prostu jak nie on, wielki PLUS, myślę że jak Brlek wróci powinno być o niebo lepiej.
Narzekacie na Mitrovicia ale zauważcie jak on się ustawia, ile akcji przerywa, to widać i trener też to widzi, typowy defensywny pomocnik, IMHO lepszy niż Cywka choć do Bashy nie ma nawet startu.
Co do zmian, szło dobrze i trener liczył na to że w końcu wpadnie, nie wpadło, zmiany wprowadzone za późńo, popełnił błąd i jak myślę dobrze o tym wie.

bridgeburner 28.02.2018 20:59

Nie wiem skad ten optymizm
Gra byla niezla ale glownie dlatego ze dragale z Kielc na tej murawie mieli problem z koordynacja
A nasz trener:
- zmiany zaplanowane przed meczem( dlaczego zszedl najlepszy na placu Boguski?)
- caly czas jedna taktyka mimo ze po czerwonej dla Diawa az sie prosilo o dodatkowego napastnika ale zamiast Cywki/Mitrovica
-75% remisow - hiszpański Kaziu M...
Dolary przeciwko orzechom ze z tym terminarzem czekas nas gruba spadkowa
Jak wyjdziemy z wysoka obrona i autostrada po bokach (kto zrobil z Sadloka parodyste?) na Jage to sie skonczy jakims 1:6

TonyWiślak 28.02.2018 21:28

Dzisiejszy mecz zdecydowanie lepszy od tego co widziałem z Piastem Gliwice.Szkoda,że uciekły nam dwa punkty,bo byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą.Na plus dzisiaj Boguś ,który nie irytował,nawet jak mu piłka odskakiwała na 3 metry.

A co do reszty:
-irytują mnie te nasze krótkie rozegrania piłki ,które praktycznie nic nam nie dają a często kończą się stratą
(debilizm z rozgrywaniem piłki w ostatniej akcji meczu)
-Palcić to dla mnie taki Boguś (nie w dzisiejszym meczu),który boi się mocniejszego zwarcia co jak na bocznego obrońce nie jest zbyt dobrym prognostykiem.Może to obawa przed kolejną kontuzją.
-Nie wiem po co został wprowadzony Velez w momencie gdy trzeba strzelić bramkę ,która daje zwycięstwo

pepe72 28.02.2018 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1495141)
Skończyła się era brzydkich zwycięstw. Powróciliśmy do pięknych remisów :D szkoda, że tym razem z drużynami z którymi mamy szanse wygrać. Cóż, to była jedna z ostatnich szans na 3pkt. w tym sezonie. W poniedziałek Jagiellonia wytrze nami podłogę, następnie na rozkładzie mamy Śląsk, Legię, Lecha i Sandecję. Optymistycznie zdobędziemy 6 pkt, realnie 4. Pytanie czy 41 pkt. wystarczy na strefę mistrzowską?

Pie...lisz.
Nasze następne mecze: Jaga(w), Śląsk(d), Legia(w), Amica(d), Sandecja(w)

Poza Jagą i Legią to nie ma się kogo bać. Amica na wyjeździe nie wygrała od chyba 10 kolejek.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1495152)
Szkoda, pierwsza ósemka po tym meczu oddaliła się istotnie. Lekkim optymizmem napawa tylko progres w grze, który mimo wszystko daje jeszcze nadzieję na zdobycie tych 7 punktów, choć łatwo nie będzie.
Dwóch naszych najlepszych zawodników z jesieni - Sadlok i Carlitos totalnie pod formą. No i na duet Mitrovic-Cywka to juz patrzeć sie nie da...
Ten Brlek to kiedy będzie gotowy do gry, bo potrzebujemy go na już.

Patrzę na tabelę i wychodzi mi, że mamy 6 miejsce 4 punkty od pucharów. Wczoraj w C+ mówili, że Płock gra falami i teraz mają falę na porażki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1495165)
Liga jest nieprzewidywalna ale nasz terminarz mimo wszystko nie napawa optymizmem. Zagłębie, Arka i Płock wydają się mieć łatwiejszyc rywali. Jeżeli Arka dziś wygra to nad 9 miejscem mamy aż 1 pkt przewagi

W temacie Joan trenerem Wisły publikowałem kalendarz:

Korona: Pogoń(d), Płock(w), Górnik(d), Lechia(d), Śląsk(w)
Wisła K: Jaga(w), Śląsk(d), Legia(w), Amica(d), Sandecja(w)
WPłock: Termalica(w), Korona(d), Śląsk(w), Piast(d), Jaga(w)
Zagłębie Lechia(d), Górnik(w), Piast(w), Jaga(d), Craxa(w)
Śledzie: Craxa(w), Termalica(d), Jaga(w), Legia(d), Lechia(w)

No z Arką to bym się nie zamieniał. Dla nich mecz z Lechią jest derbowy.

blanco 28.02.2018 21:33

Obyśmy uciułali jakoś te 6-7 pkt w ostatnich 5 meczach i awansowali do grupy mistrzowskiej,bo tabela jest jak zwykle strasznie ciasna. Ogólnie gra chyba wygląda lepiej, ale słaba gra defensywna sprawia,że pod naszą bramką śmierdzi zdecydowanie zbyt często jak tylko przeciwnik przejdzie pod pole karne.
Rzeczywiście te zmiany Carillo zbyt późno.

brylant17 28.02.2018 21:38

Dla mnie remis to porażka w dzisiejszym meczu spokojnie można było to wygrać.Znowu kuźwa gramy bez bramkarza co jest? czy my musimy mieć zawsze pecha ? Podoba mi się jeden aspekt,że potrafimy łapać na offside

Charlie 28.02.2018 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1495196)
Dla mnie remis to porażka w dzisiejszym meczu spokojnie można było to wygrać.Znowu kuźwa gramy bez bramkarza co jest? czy my musimy mieć zawsze pecha ? Podoba mi się jeden aspekt,że potrafimy łapać na offside

Nie musimy mieć zawsze pecha, ale limit szczęścia wykorzystaliśmy za Ramireza wciskając w końcówkach BEZNADZIEJNYCH w naszym wykonaniu spotkań z Płockiem, Cracovią i (w nieco mniejszym stopniu) Piastem. Za gola bardziej winiłbym obronę, niz Cuestę.

pepe72 28.02.2018 21:44

Jeszcze dla przypomnienia, w Krakowie mamy piękną zimę, coś koło -10 i dziś padał śnieg. Patrzę na oceny W. i tylko Carlitos oraz Mitrović pod kreską. LLonch dostał ocenę 7. Nie mogłem oglądać całego meczu więc nie znam wszystkich szczegółów ale niektórzy płaczą jak po (drugim) meczu w Kielcach.
Zrobić Carlitosowi trening strzelania karnych i będziemy w domu ;)

pepe72 28.02.2018 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UW&I (Post 1495171)
Różnica jest taka że za Moskala drżałem o to czy remis dowieziemy, teraz do 90 minuty widzę nadzieję na zwycięstwo. Llonch, Imaz, mimo wszystko Carlitos na plus. Wyjątkowo agresywny Boguski - wreszcie chciało mu się biegać. Prawdopodobnie poczytał komentarze na swój temat.....

...

Może było zimno i musiał się rozgrzać :rotfl:

El'kabat 28.02.2018 21:56

Szkoda zajebiście tych 2 pkt.
Póki co miejsce jest ok, pytanie co będzie za 3-4 kolejki jak nas terminarz przemieli.

Sadlok kartka, Wasyl jakiś problem mięśniowy. Kto na obronie na Jage?

regan 28.02.2018 21:57

Problem Cywki/Mitrovica bedzie rozwiazany Brlekiem.
A poza tym z meczu na mecz widac ze sie to zazębia coraz bardziej, brakuje skutecznosci troche szczescia. Musi troche czasu minac zeby te trybyki funkcjonowaly ze soba idealnie, także cierpliwość cierpliwość cierpliwość.

obikenobi 28.02.2018 21:58

Zdecydowanie najlepszy mecz w tym roku, zabrakło tylko Carlitosa z jesieni - wtedy byłyby trzy punkty.

Jak tylko Brlek będzie gotów do gry to natychmiast za Mitrovicia.

Widzę też, że tylko jedna osoba zdobyła się żeby to napisać, więc ja powtórzę - dobry mecz Boguskiego :D Gdyby zagrał słabo, to pewnie ten temat miałby ze dwie strony więcej.

Co do terminarza - możemy tylko teoretyzować, według mnie obowiązkowo zwycięstwa ze Śląskiem i Sandecją, o 3 punkty można powalczyć też z Lechem.
A przed tą Jagiellonią to też nie trzęście tak portami. Z Legią grali 75 minut w przewadze, ponadto był to ich najlepszy mecz od wielu wielu lat, wątpię, żeby zagrali drugi raz tak samo genialnie. Chociaż fakt faktem, że wywiezienie stamtąd punktu trzeba będzie rozpatrywać w kategoriach sporego sukcesu.

FraMat 28.02.2018 22:07

Naprawdę byliśmy dzisiaj dużo lepsi od scyzorów. Nie patrzyłem jeszcze na statystyki posiadania piłki i podań, oraz liczby kilometrów, ale podejrzewam, że nasza przewaga w tych aspektach była znacząca.

W naszej sytuacji, obok małych bulterierków z przodu: Carlitos, Boguski, Mały...nawet Bałaniuk... przydałby się o 10 cm wyższy od nich i silny napastnik. No, choćby taki jak Ondrasek.
A najlepiej taki sam jak Ondrasek wysoki Biton z umiejętnością strzału z daleka.

Jeśli w Białymstoku nie będzie w poniedziałek zmrożonej murawy to będzie niezłe meczycho.

brylant17 28.02.2018 22:25

Perez 2?

https://twitter.com/MaciejSypula/sta...00419161337856

pepe72 28.02.2018 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1495206)
Naprawdę byliśmy dzisiaj dużo lepsi od scyzorów. Nie patrzyłem jeszcze na statystyki posiadania piłki i podań, oraz liczby kilometrów, ale podejrzewam, że nasza przewaga w tych aspektach była znacząca.

W naszej sytuacji, obok małych bulterierków z przodu: Carlitos, Boguski, Mały...nawet Bałaniuk... przydałby się o 10 cm wyższy od nich i silny napastnik. No, choćby taki jak Ondrasek.
A najlepiej taki sam jak Ondrasek wysoki Biton z umiejętnością strzału z daleka.

Jeśli w Białymstoku nie będzie w poniedziałek zmrożonej murawy to będzie niezłe meczycho.

Ma być jakieś +2 (za weather.com). Choć prognoza pogody na resztę tygodnia jest dość słaba to się chyba da podgrzewaniem zniwelować.

xanti1906 28.02.2018 22:33

Zdecydowanie najlepszy mecz za kadencji Carrillo w wykonaniu Wisły. Pamiętam, że w którymś meczu Bartkowski zagrał na środku obrony i był bardzo chwalony. Tym meczem to potwierdził. Jeśli taki jest jego poziom na tej pozycji to powinien być solidną opcją choćby jako nr 3. Cywka również świetny mecz, zbierał sporo "bezpańskich" piłek i miał sporo odbiorów. Llonch w 2018 roku to chyba najlepszy piłkarz ligi. Boguski wyglądał dziś jak za najlepszych swoich lat. Naprawdę budująca była postawa w tym meczu najbardziej krytykowanych naszych piłkarzy.

Co do straconej bramki to wydaje mi się, że Cuesta powinien to złapać. Dziwnie wpuścił tę piłkę. Może był mocno zmarznięty, do momentu straty gola praktycznie nie miał okazji pograć. Mimo wszystko uważam, że akcja powinna skończyć się ze 3 dośrodkowania wcześniej, kiedy miał możliwość złapać piłkę, ale bodaj Wasilewski wybił mu ją niemal z rąk i tym samym zapoczątkował te wrzutki w naszym polu karnym. Szkoda, że przez ten brak komunikacji zostaliśmy pokarani w najboleśniejszy sposób. Wynik rozczarowujący, gra bardzo optymistyczna.

Mecz ułatwił nam też Lettieri, który zdezorganizował dziwnymi zmianami grę Korony. W dużej mierze dzięki niemu Diaw dostał czerwoną, a Kallaste został solidnie ograniczony. Dziwna decyzja, bo Palcić miał dużo problemów po swojej stronie przez ofensywną grę właśnie Kallaste. Brakowało wsparcia od Mitrovicia, który był praktycznie nieobecny przy zabezpieczeniu skrzydła.

CrazyBoy96 28.02.2018 22:59

Nie oglądałem meczu, nie dałem rady, ale po skrótach łatwo wywnioskować, że Mitrović dalej nie wart 1 składu.

Kolejna asysta przeciwników ze strony Sadloka... A ja narzekałem na Bartkowskiego :D
Boguski podobno jakieś turbo dostał, a słowa trenera Korony, tylko przekonują mnie, że z meczu na mecz będzie tylko lepiej ! :)

Patryko 28.02.2018 23:04

Mecz całkiem niezły, niezła gra Rafała i Imaza, Carlitosowi ewidentnie przestało żreć, Mitrović zastanawiam się na ile meczów dostał kredyt zaufania bo już mu się chyba kończy, Llonch jak zwykle zapier***a za 3, Cywka statystuje, w obronie ok. Cuesta mógł wyjąć tą piłkę ale nie musiał, strzał z bliska i dość mocny.

Zdecydowanie straciliśmy dziś 2 niezwykle ważne punkty, bo Korona nie pokazała absolutnie nic. Oby w końcowym rozrachunku nie brakło nam tych punktów do górnej ósemki (bo w puchary to już raczej nikt nie wierzy).

jason wiślak 28.02.2018 23:08

Wszyscy piszą, że będzie tylko lepiej, a prawda jest taka, że żeby grać o coś więcej niż 8 trzeba było wygrać dwa ostatnie mecze. Teraz zostało 5 meczów, z których 3 gramy z Jagą, Lechem i Legią. Nie ma co się spodziewać punktów i trzeba sobie jasno powiedzieć, że znowu grupa mistrzowska (bo wierzę ze w niej zostaniemy) będzie pozbawionym emocji dogorywaniem do końca sezonu.

pepe72 28.02.2018 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jason wiślak (Post 1495217)
Wszyscy piszą, że będzie tylko lepiej, a prawda jest taka, że żeby grać o coś więcej niż 8 trzeba było wygrać dwa ostatnie mecze. Teraz zostało 5 meczów, z których 3 gramy z Jagą, Lechem i Legią. Nie ma co się spodziewać punktów i trzeba sobie jasno powiedzieć, że znowu grupa mistrzowska (bo wierzę ze w niej zostaniemy) będzie pozbawionym emocji dogorywaniem do końca sezonu.

Jason, Lech nie wygrał ostatnich (chyba) 10 mieczów na wyjeździe!

WHITE*STAR 28.02.2018 23:16

"As far as I know he was a pretty good manager but left Hajduk because he had a lot of draws. He was pretty good with the players."

Znajomy kibic Hajduka na pytanie o Corrillo w styczniu 😉

Ogółem dziś piłkarsko 2. najlepszy mecz w sezonie, zaraz po derbach na Kałuży. Myślę, że w uzyskaniu dobrego wyniku przeszkadzały głównie warunki. Sam Cartlitos miał z 3 sytuację. Jesienią strzeliłby z tego 4 gole. Na plus pierwszy raz w sezonie Boguski. Dziś to był zupełnie inny zawodnik. Llonch - żywe srebro.

AntyMod 01.03.2018 00:14

Llonchowi konczy sie kontrakt w czerwcu jakos nic nie slysze o przedluzaniu .....a koles jaest jak z kosmosu .....latwiej bedzie wypelnic luke po Carlitosie ( jesli odejdzie) niz znalezc takiego drugiego zawodnika jak Llonch ...co do meczu , to nie sa warunki na granie , ale tak samo jak powinnismy w gliwicach dostac ze 2-3 bramki rtak samo ten mecz byl do wygrania spokojnie - fuksiarsie 0-0 w gliwicach i pechowe 1-1 w Krakowie

Eberk 01.03.2018 01:37

No, szkoda tego remisu. Szkoda niestrzelonego karnego. Spokojnie moglismy to wygrac. Korona nie miala nic do powiedzenia. Zagralismy naprawde niezly mecz.

Najlepsi na boisku byli Imaz i Llonch, ktory gral chyba troche wyzej niz zazwyczaj i naprawde fajnie rozgrywal pilki. Imaz ma duza swobode w grze i dryblingu. Widac, ze chlopak jest w formie i robi roznice z przodu. Pozostaje tylko popracowac nad skutecznoscia bo mogl strzelic jeszcze jedna bramke na poczatku spotkania. Znamienne, ze obaj przebiegli najwiekszy dystans sposrod wszystkich na boisku.

Cywka bardzo fajnie sie cofal i pokazywal do gry w pierwszej polowie. Co wazne, praktycznie kazde podanie od niego bylo celne, a mial sporo pilek na jeden kontakt.

Najslabiej zagral znow zdecydowanie Mitrovic. Cala masa strat i niecelnych podan, tak jakby nie mial w ogole czucia pilki, jedna fajna pilke zagral do Carlosa w pole karne, oprocz tego bardzo slabo.

Carlos troche odciety od podan, raczej niczym sie nie wyroznil oprocz wolnego z koncowki, gdzie mysle, ze zabraklo paru centymetrow do zdobycia bramki. No i ten karny obroniony przez Alomerovicia.

O dziwo Boguski zagral naprawde dobre spotkanie. Zdecydowanie najlepszy mecz w jego wykonaniu w tym sezonie. Wywalczyl karnego i zolta kartke + kilka razy fajnie szarpnal z przodu.

Jesli chodzi o obrone to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl Bartkowski. Duzo lepiej niz na boku. Praktycznie bezbledny. Wypadl najlepiej wsrod defensorow. Wasyl na solidnym poziomie.

Wystep Palcicia rowniez na plus. Widac u niego predyspozycje do fajnej gry z przodu. Zdecydowanie lepszy na tej pozycji niz Bartkowski. Zastanawiam sie czy to nie on powinien pokryc Kielba przy straconej bramce. Wydaje mi sie, ze zaspal w tej sytuacji.

Najgorszy w obronie Maciek Sadlok, sporo niecelnych podan, gdzie stawial kolegow w trudnej sytuacji. Najczesciej sie to konczylo stratami. On nawet nie gra przecietnie tylko zwyczajnie slabo. Moze jakies problemy pozasportowe? Troche jakby byl nieobecny na boisku.

Cuesta - solidny wystep, mial pewne interwencje. Troche zabraklo szczescia przy bramce, gdzie pilka sie odbila nie w te strone i wpadla do bramki. Niewiele brakowalo. W kazdym razie wole Cueste niz Buchalika. Mam nadzieje, ze zostanie w bramce na nastepny mecz.


Generalnie jestem dosyc zaskoczony, bo bardzo fajnie wygladala nasza gra. Bardzo dobrze to wygladalo od strony fizycznej. Duzo przechwytow. Korona nic nie pograla dzieki temu. I jednak taktyka z wysokim wychodzeniem defensywy dala rade. Goscie stworzyli sobie w zasadzie te jedna sytuacje i ja wykorzystali. Tym bardziej szkoda straconych punktow. Moze gdyby byly inne warunki. Snieg troche utrudnial zadanie. W kazdym razie postawa druzyny w tym meczu naprawde napawa optymizmem. Widac efekty pracy Carillo, zwlaszcza, ze nie ma jakichs orlow w skladzie, a gra jest coraz lepsza.

Marcinnno 01.03.2018 07:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eberk (Post 1495228)
No, szkoda tego remisu. Szkoda niestrzelonego karnego. Spokojnie moglismy to wygrac. Korona nie miala nic do powiedzenia. Zagralismy naprawde niezly mecz.

Najlepsi na boisku byli Imaz i Llonch, ktory gral chyba troche wyzej niz zazwyczaj i naprawde fajnie rozgrywal pilki. Imaz ma duza swobode w grze i dryblingu. Widac, ze chlopak jest w formie i robi roznice z przodu. Pozostaje tylko popracowac nad skutecznoscia bo mogl strzelic jeszcze jedna bramke na poczatku spotkania. Znamienne, ze obaj przebiegli najwiekszy dystans sposrod wszystkich na boisku.

Cywka bardzo fajnie sie cofal i pokazywal do gry w pierwszej polowie. Co wazne, praktycznie kazde podanie od niego bylo celne, a mial sporo pilek na jeden kontakt.

Najslabiej zagral znow zdecydowanie Mitrovic. Cala masa strat i niecelnych podan, tak jakby nie mial w ogole czucia pilki, jedna fajna pilke zagral do Carlosa w pole karne, oprocz tego bardzo slabo.

Carlos troche odciety od podan, raczej niczym sie nie wyroznil oprocz wolnego z koncowki, gdzie mysle, ze zabraklo paru centymetrow do zdobycia bramki. No i ten karny obroniony przez Alomerovicia.

O dziwo Boguski zagral naprawde dobre spotkanie. Zdecydowanie najlepszy mecz w jego wykonaniu w tym sezonie. Wywalczyl karnego i zolta kartke + kilka razy fajnie szarpnal z przodu.

Jesli chodzi o obrone to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl Bartkowski. Duzo lepiej niz na boku. Praktycznie bezbledny. Wypadl najlepiej wsrod defensorow. Wasyl na solidnym poziomie.

Wystep Palcicia rowniez na plus. Widac u niego predyspozycje do fajnej gry z przodu. Zdecydowanie lepszy na tej pozycji niz Bartkowski. Zastanawiam sie czy to nie on powinien pokryc Kielba przy straconej bramce. Wydaje mi sie, ze zaspal w tej sytuacji.

Najgorszy w obronie Maciek Sadlok, sporo niecelnych podan, gdzie stawial kolegow w trudnej sytuacji. Najczesciej sie to konczylo stratami. On nawet nie gra przecietnie tylko zwyczajnie slabo. Moze jakies problemy pozasportowe? Troche jakby byl nieobecny na boisku.

Cuesta - solidny wystep, mial pewne interwencje. Troche zabraklo szczescia przy bramce, gdzie pilka sie odbila nie w te strone i wpadla do bramki. Niewiele brakowalo. W kazdym razie wole Cueste niz Buchalika. Mam nadzieje, ze zostanie w bramce na nastepny mecz.


Generalnie jestem dosyc zaskoczony, bo bardzo fajnie wygladala nasza gra. Bardzo dobrze to wygladalo od strony fizycznej. Duzo przechwytow. Korona nic nie pograla dzieki temu. I jednak taktyka z wysokim wychodzeniem defensywy dala rade. Goscie stworzyli sobie w zasadzie te jedna sytuacje i ja wykorzystali. Tym bardziej szkoda straconych punktow. Moze gdyby byly inne warunki. Snieg troche utrudnial zadanie. W kazdym razie postawa druzyny w tym meczu naprawde napawa optymizmem. Widac efekty pracy Carillo, zwlaszcza, ze nie ma jakichs orlow w skladzie, a gra jest coraz lepsza.

Masz racje co do Cuesty. Dodam tylko, że Cuesta znacznie szybciej wznawia grę. Nie zastanawia się tyle co Buchalik, co 5 minut ustawia piłkę i ciągle uspokaja...

bridgeburner 01.03.2018 09:35

Jak to jest z kartka Sadloka?
Na oficjalnej i w raporcie Instat dostepnym z oficjalnej nie ma nic o kartce dla niego, tak jak i na livescore
Na stronie ekstraklasy w oficjalnym raporcie tez nie ma zadnej kartki

El'kabat 01.03.2018 09:44

Na tt Trela pisał, że dostał jednak.

https://twitter.com/MichalTrelaBlog/...26902533738496

sanvito 01.03.2018 10:36

Mitrovic O co kaman?
 
Kolejny mecz w pierwszym składzie, i kolejny najsłabszy zawodnik na boisku. Ma tylko jeden atut, potrafi ładnie uwolnić się z tłoku i wyjść na pozycję, że można mu podać. Poza tym tragedia: Podania do tyłu, albo najbliższego, 90% długich do przodu straty. Masakrycznie wolny, w ruchu i myśleniu, wszystko dwa tempa za późno. Bite rożne, najlepiej przemilczeć. Perez 2, jak przyszedł na żądanie trenejro naszego, a można tak przypuszcza skoro 4 mecz wychodzi w pierwszej jedenastce, to dobrze to nie wróży.

Do demoralizujące dla pozostałych zawodników, że taki marny grajek tylko dzięki znajomości dłuższej z Carillo gra, a oni grzeją ławę i wchodzą na ogony.

rychu 01.03.2018 11:14

Wczoraj na plus:
-Jesus Imaz,
-Pol Llonch,
-darmowa goraca herbata w przerwie :)

Smuga 01.03.2018 11:44

Przed meczem pisałem, że nie jesteśmy faworytem w tym spotkaniu, więc dla mnie ten wynik jest jak najbardziej do zaakceptowania. Pewien niedosyt został, bo 3 punkty były na wyciągnięcie ręki, ale to już historia i za chwilę na tapecie będzie silna Jagiellonia, która ewidentnie jest na fali wznoszącej.

Co do meczu to zacznijmy może od plusów:
* Llonch - po prostu profesor, chapeau bas. Ten gość jest niesamowity. Nie błędem, ale zbrodnią na miarę odejścia Kosowskiego za czasów Skorży będzie nieprzedłużenie kontraktu Pola, bo drugiego takiego zawodnika na jego pozycji ze świecą szukać. Jak dla mnie niekwestionowany MVP meczu.
* Imaz - facet jest w gazie i to widać, słychać i czuć. Pamiętam te hektolitry hejtu, które się wylewały na niego po kilku pierwszych jego występach w koszulce z Białą Gwiazdą. Teraz powoli zamyka japy wszystkich hejterom, bo to jest kolejne bardzo dobre spotkanie w jego wykonaniu. Musi jeszcze trochę popracować nad skutecznością, a to powinno zaprocentować kolejnymi golami, które pójdą na jego konto.
* Boguski - chyba najlepszy mecz Rafała w tym sezonie. Ale Rafał to Rafał i znając życie w następnym spotkaniu znowu będzie kompletnie niewidoczny. Obym się mylił.
* Palčič - całkiem dobry debiut. Widać jednak przerwę w regularnej grze, bo w kilku momentach zaspał i był mocno niepewny, ale z czasem powinno być zdecydowanie lepiej.

Teraz czas na drugą stronę medalu:
* Sadlok - totalne rozczarowanie. Co się z nim dzieje? Od początku rundy nie zagrał ani jednego dobrego spotkania. Może to i dobrze, że nie zagra z Jagą, bo w tak słabej formie swoją obecnością na murawie nie wzmacnia drużyny, wręcz przeciwnie.
* Carlitos - to jest ten sam casus co Górnik Zabrze na wiosnę. Najzwyczajniej w świecie rywale przeczytali już jego sposób gry i stąd jest cieniem zawodnika z jesieni. Trener musi mu to jakoś wytłumaczyć, bo inaczej cienko to widzę.
* Mitrović - chyba powoli zaczynam rozumieć skąd te częste zmiany klubu w ostatnim okresie kariery. Na ten moment jego obecność w składzie jest równoznaczna z graniem w 10, bo pozytywów w grze Nikoli na próżno szukać.

Konkludując, gra z meczu na mecz ulega zdecydowanej poprawie. Super wyników nie oczekuję, bo wiem doskonale jakim materiałem ludzkim dysponuje Carrillo. Za dużo jest jeszcze w tym zespole słabych ogniw, które mają wpływ na jakość gry. Priorytetem jest teraz walka o górną 8, więc trzeba dać z siebie wszystko, bo rywale nie śpią. JJJBG! :tsw_gniazdowy:

dynek.pl 01.03.2018 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1495224)
Llonchowi konczy sie kontrakt w czerwcu jakos nic nie slysze o przedluzaniu .....a koles jaest jak z kosmosu .....latwiej bedzie wypelnic luke po Carlitosie ( jesli odejdzie) niz znalezc takiego drugiego zawodnika jak Llonch ...co do meczu , to nie sa warunki na granie , ale tak samo jak powinnismy w gliwicach dostac ze 2-3 bramki rtak samo ten mecz byl do wygrania spokojnie - fuksiarsie 0-0 w gliwicach i pechowe 1-1 w Krakowie

Spoko, przecież mamy Mitrovicam, a tak na serio to Llonch już w poprzednich rundach pokazał swoją wartośc dla zespołu i już dawno podpisanie nowego kontraktu z nim zamiast sprowadzania podstarzałego Serba powinno być priorytetem.

topamers 02.03.2018 19:47

Taka sytuacja :)

http://i.imgur.com/9Px8QtM.jpg?1

Karherop 02.03.2018 22:10

https://i.ytimg.com/vi/Qgx5titY8L8/hqdefault.jpg

Do Dudek Dance mu daleko ;)

Arkadiusz.Czerepach 02.03.2018 23:31

póki co najlepszy mecz pod wodzą Joana, nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien miec do niego pretensji o nieskuteczność Carlitosa, za to o to jak wygląda obrona już jak najbardziej

s1mone 02.03.2018 23:42

Ten przepis o pozycji bramkarza przy karnym jest kretyński i ... martwy.

Dziś przeczytałem na weszlo, że VAR będzie tego pilnował, ale moim zdaniem to beznadziejny pomysł. Będzie kupa nerwów z tym i z powtórkami i nic sensownego to nie wprowadzi do gry.
Jedno co weszlo przytoczyło i mnie rozbawiło to fakt, że w tym sezonie żaden karny w Premiership nie został przeprowadzony zgodnie z tym przepisem. Już to samo w sobie świadczy o tym jak debilny on jest.

Jak nie potrafisz strzelić z jedenastu metrów gościowi, który wyszedł o dwa trzy kroki z bramki, to po prostu nie bierz się za karnego.

heoij 03.03.2018 11:29

Mógł zakończyć karierę Boguskiego, ale sędzia nic nie widział...

https://pbs.twimg.com/media/DXJKMA_W0AAwyYT.jpg

JrQ- 03.03.2018 11:34

To jest ten faul, którego sędzia nawet nie zauważył?
To Komisja Ligi powinna się tym zająć...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl