![]() |
nie ma skrzydlowych , wynik chyba jednak lepszy niz gra , ....chcialbym, zobaczyc kiedys choc jedna polowe w klasycznym 442 - z Imazem i Carlitosem w ataku , i z jakimis 2 skrzydlowymi ( nie mylic z Malym i RB9)
|
Fajnie momentami klepali w ofensywie na jeden dwa kontakty. Obrona dobrze zorganizowana.
Imaz, Carlitos, Cywka, Arsenic, Małecki na spory plus. Na minus Mitrovic, za dużo strat, za wolno rozgrywał. Obiecująco to wygląda. Graliśmy pierwszy mecz, na wyjeździe, w Gdańsku. Dobry i remis. |
Z tej mąki bedzie chleb
gramy szybciej x3 ,pilakrze wiedzą co maja robic,miesiac i to powinno odpalic a komentarze płaczków ...juz wiem czemu z forum 3/4 osób znikneła,bo tego nie da sie czytac. |
Wyrównany mecz, inicjatywa troszkę bardziej po naszej stronie.
Dobrze się oglądało, mimo rwanego tempa - ja powiem, że w obronie konsekwentnie - bramka stracona po koronkowej akcji, któraby mogła zaskoczyć każdą defensywę. Mogło się skończyć 2:1 dla nas lub dla nich, więc remis nikogo nie krzywdzi. Pierwsze śliwki jebliwki :D |
Cytat:
|
A już myślałem, że tylko ja uważam postawę Mitrovicia w tym meczu za tragedię po tym, ja mnie na SB zrugali. Arsenić, Cywka, Llonch, Imaz na duży plus. Jeśli Imaz w kolejnym meczu nie wyjdzie w 1 składzie, to będę mocno zawiedziony. Moim zdaniem najbardziej produktywny 'do przodu', bo Carlitos oprócz bramki zagrał raczej słabo.
|
Jak taką grę nazywasz gównem to jak nazwać to co graliśmy za Kiko?
Halo, pobudka, era Cupiała się skończyła dawno temu. Fajnie próbowali grać piłką na jeden kontakt, po ziemi. Przyjemnie się to oglądało. Z tyłu zorganizowani. Każdą piłkę niemal z tyłu próbowali wyprowadzać, nie wybijali po autach. Celność podań bodaj na 81%. W tym wiele do przodu. |
Widzę że niektórzy forumowi "znafcy" oczekiwali Tiki Srakę.
A tak to był może tylko i aż poprawny mecz. Zalążki na dobrą grę są. Teraz tylko potrenować schematy i będzie dobrze. |
Lechia cały czas biegała za piłką, ładnie ich klepaliśmy w środku pola. Brakło pier.dolnięcia z przodu. Graliśmy na wyjeździe, więc ogólnie moim zdaniem na plus.
Z Kiksonem mielibyśmy obronę Częstochowy, że heeeeej.... A i całkiem ciekawe stałe fragmenty gry w naszym wykonaniu, ogólnie widać parę trenowanych schematów. |
Moje przemyślenia. Ogólnie czuje rozczarowanie po tym meczu.
Plusy: - gra Arsenicia, Cywki, Lloncha, Imaza i Carlitosa - gra po ziemi, przejścia z obrony do ataku - brak lag na Carlitosa - dużo gry z pierwszej piłki, próba gry wg schematów - duże posiadanie piłki, widać było zirytowanie rywali - poprawa gry defensywnej - lepszy Małecki niż jesienia - środek pola (poza Mitroviciem) Minusy: - MITROVIĆ - jego grę opiszę jednym słowem: kryminał. Nonszalancja Pereza. Nie wraca się po stratach. Fatalne decyzje. Bardzo duże rozczarowanie. - mała ilość graczy zaangażowana w atak = mała ilość okazji strzeleckich - taktyka 4-3-3 jest bardzo, bardzo defensywna - brak strzałów, nie prowokowano nawet bramkarza do popełnienia błędu - dopuszczenie do nerwowej końcówki meczu - mało efektywny pressing I na końcu: w przeciwieństwie do tego co mówił Carrillo, to drużyna w końcówce ewidentnie grała na remis. Spodziewałem się dużo bardziej odważnej i ofensywnej gry. Mamy 11 ofensywnych graczy w kadrze, a zamierzamy wykorzystywać ich tylko na 3 pozycjach. Czekam na mecz z Arka i licze ze u siebie bedziemy grac inaczej. Debiut oceniam na -4. |
Ofensywnej w 90 minucie przy remisie? Na wyjeździe?
Zagraliśmy według mnie rozsądnie. |
Bartkowski, Mały i Bogus najslabsi.
Cywka na plus, Mitrovic na minus. Źle nie bylo, szkoda ze strzelili Nam bramke, ale Stolarski na prawej robił co chcial, tak samo Peszko na lewej. W nastepnym meczu spodziewam sie Palcica i Imaza. Imaz sam zrobil wiecej niz Maly i Boguś |
Nie jestem pewien, czy to sprawka Carrillo co działo się przy 90 minucie. Za Cywkę wpuścił KOLARA- to raczej nie jest gra na remis. Co do poprawy gry w defensywie, to ja widzę to zupełnie inaczej- fajnie, że gramy wysoko, pułapki ofsajdowe w tak krótkim czasie opanowane na wysokim poziomie, ale momentami były takie wyrwy, jakich chyba w życiu jeszcze nie widziałem.
|
Cytat:
|
Obawiałem się że będzie gorzej ale zobaczymy co dalej.
|
Nie gramy dzidy w przód? Polecam powtórkę i liczbę bezsensownych długich wykopów.
|
Mecz nie byl zly w naszym wykonaniu. Podobala mi sie fragmentami gra Wisly. Dajmy czas trenerowi a z tej maki chleb bedzie.... "smaczny" chleb :)) Widzimy sie na arce
|
Głowacki miał uraz czy trener posadził go na ławie?
|
Ogólnie zgodnie z oczekiwaniami obrazek identyczny, jak w poprzedniej rundzie. W końcu nie zmienili się piłkarze, ale trener...
|
Mieliśmy grać ofensywnie i o zwycięstwo do końca - tak to też wyglądało. Zmiany też były sygnałem z ławki "panowie, ciśniemy". Ale w końcówce wyglądało na to, że spuchliśmy kondycyjnie. Widać mocne przygotowania jeszcze są w nogach, jak złapiemy świeżości, to będzie jeszcze lepiej.
|
Cytat:
|
Jeszcze bardziej zabawne jest stawianie równości między formacją, a taktyką. Szczególnie na forum piłkarskim.
|
Jak za Moskala - fajna gra z klepki, duże posiadanie piłki, efektów i zagrożenia pod bramką rywala prawie zero.
Mitrović duże nieporozumienie. |
Cytat:
|
Nasza gra nie różniła się zasadniczo od młócki z poprzedniej rundy. Mitrović najsłabszy na boisku. Ale to pupilek Carrillo.
Jesteśmy średniakiem w tej beznadziejnej "EKSTRA"klasie |
Gra nie wyglądała źle, na pewno jest progres w porównaniu z Kiko, ale podsumowaniem całego spotkania niech będzie tylko jeden oddany celny strzał na bramkę w wykonaniu naszych piłkarzy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Być może zmienię zdanie co do taktyki, natomiast tak duże zaangażowanie w grę defensywna trójki środkowych pomocników grających w linii, może skutkować zbyt małym wsparciem dla trójki z przodu. Musimy mieć tam graczy o konskim zdrowiu. Póki co defensywa wyglada obiecująco, natomiast atak mizernie. Jestem ciekaw jak to bedzie wyglądało w meczach u siebie. |
Tak czytam i czytam i nachodzi mnie taka myśl że niektórzy zatrzymali się w 2011 roku.
Były momenty gdy gra z pierwszej piłki wyglądał naprawdę elegancko. Widać pomysł chęć rozgrywania a nie dzidy. Bardzo trafiony pomysł z Cywką. Buchalik odwiązany od linii bramkowej, Imaz myślę że to będzie jego sezon, a tak w ogóle to skandal że nie wygraliśmy 7:0 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Co Wy z tym Mitroviciem? Zagrał conajmniej przyzwoicie.
|
Gawiedź zawsze musi mieć jakiegoś kozła ofiarnego.
|
Jak was ludzie czytam to nie wiem jak można wam dogodzić ;) wygrana 10;0 by chyba nie pomogła bo byście powiedzieli że powinno być 15 i że zawodnicy się nie nadają a trener jest bez wizji.
Na chlodno; +Jest grą piłka, bez lag do przodu +Dyscyplina w każdej formacji +Dobry system gry tylko brakuje doszlifowania i chyba jednak Imaza zamiast RB8 bądź Małego +Podobala mi się gra Cywki, Zoarna, Imaza, Pola, Carlitosa to tak indywidualnie ale nie mówię że reszta źle ;) Na minus w grze Bartkowski za mało pewności i gry do prOdu, czasem miał cała stronę wolna a jego tam nie było A teraz Apel do wszystkich narzekających jak Wisła zacznie wygrywać to nie piszcie tu że Joan jest najlepszym trenerem że Wisła potrzebowała czasu bo, na dzień dzisiejszy nie potraficie docenić tego co się zmieniło w ten miesiąc |
Cytat:
|
Cytat:
Najbardziej mnie irytowaly jego "powroty" po stratach. Jak będzie dalej tak odpuszczal to sympatii kibiców sobie nie zdobędzie. Niektórzy tutaj zaczynają kpic z "krytykow". A to nic innego jak chlodna ocena sytuacji. Widać wiele plusów naszej gry, kilka minusów i czemu nie można o nich mówić? Zapewne i Carrillo je widzi i wyciągnie z nich wnioski. Wierzę w to. |
Kiko bis, wybijcie sobie z głowy puchary
|
Ty to chyba sobie wybiles z glowy puchary i przy okazji cos jeszcze.
|
Ocena po pierwszym meczu? gratuluje
|
Generalnie szkoda, bo spokojnie mogliśmy wygrać. Nie jestem w stanie zrozumieć co na boisku robi Boguski i Małecki, ale chyba nie tylko ja.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl