Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI KOLEJKA] WISŁA Kraków- Zagłębie, 17 grudnia, godz.18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9901)

pasjonat 18.12.2017 08:01

Z mojego pkt widzenia (piknik z VIP) wczorajszy mecz wygadał następująco:
1. Nasi ruszyli na Zagłębie i bramka wisiała w powietrzu.
2. W tym momencie zastosowano broń gazową w postaci zadymienia i podtrucia naszych zawodników nieco wycieńczonych derbami.
3. Tamci podniesieni na duchu ruszyli na nas, mogli strzelić trzy.
4. Nadludzkim wysiłkiem woli wyrównaliśmy i mogliśmy walnąć do szatni, a dostaliśmy.
5. Bicie głową w mur.

Marcinnno 18.12.2017 09:21

Przepraszam, ale dla mnie gra P.Brożka to sabotaż. Jak taki facet może grać cały mecz, to naprawdę tego nie rozumiem. Podobnie sprawa się ma z Boguskim. Haliloviciovi można wybaczyć, bo ma 22 lata. Naprawdę Sobol, nie koleżeństwo a aktualna forma się liczy. Brożek w tym sezonie, ani jednej bramki nie strzelił...

ypeeh 18.12.2017 09:35

Jak gra Llonch to od razu cały zespół gra szybciej i bardziej zdecydowanie, nikt nie chce szczególnie odstawać od kolesia z motorkiem w tyłku.

Ciekawe z czego wynika taka nagła obniżka formy Sadloka. Gra tak, że obecnie wymienianie jego jako kandydata do kadry brzmi jak żart. A jeszcze całkiem niedawno najlepszy lewy obrońca w lidze.

funkykoval 18.12.2017 10:17

Eh
wszyscy zwolennicy Tibora mogą chyba sobie odpowiedzieć, że niewystawianie go w I składzie przez Ramireza nie było sabotażem. po prostu widać, że chłopak jest słaby i tyle. Problemem był brak klasycznego defensywnego pomocnika - Velez kontuzja, LLonch kartki i tak naprawdę tyle............

No cóż polska ekstraklapa wczoraj w dupę od Zagłębia - to wygramy w Gdańsku......

Zza chmur widać jednak słońce - na II rundę wrócą Velez, Ivan, Kolar, okres przygotowawczy przepracuje Basha, Małecki po kontuzji czy Balanyuk i w końcu będzie w kim wybierać przy obsadzie zespołu.....
Co zaś do samego meczu - ofensywne granie Arsenicia bez odpowiedniego zabezpieczenia ze strony defensywnego pomocnika zakończyło się olbrzymią dziurą w środku pola i łatwymi okazjami dla przeciwnika. Tibor - ten zawodnik nie daje nawet namiastki nadziei, że coś z niego będzie.... Boguś niestety słaby mecz - nie wiem jak bardzo słaby musi być Kostal skoro nie łapie się do składu.......
Zobaczymy co z tego wszystkiego poskłada nasz nowy treneiro...........
Co zaś do twierdzeń, że Carlitos odejdzie - to proste jak ktoś zapłaci tyle co za Brleka i to bez opóźnień to pewnie go sprzedamy........ Carlos ostatnio gra bardzo indywidualnie i często traci piłki w niezłych sytuacjach.
Brożek niestety cały czas bez formy - wydawało mi się, że z Cracovią uda mu się cos strzelić, po 2 asystach miałem nadzieję

PhantomRanger 18.12.2017 11:14

Ten mecz chyba u niektórych ostudził zapędy, aby tu i teraz dać szanse Sobolewskiemu na prowadzenie drużyny do końca sezonu. Zero reakcji na boiskowe wydarzenia.

"Kibicom" z C gratuluje puszczenia z dymem co najmniej 30 000 zł. Takim sposobem nie zachęcicie kogokolwiek, aby wykładał na Wisłę nawet 100 000 zł miesięcznie jako pomniejszy sponsor.

Karherop 18.12.2017 12:50

Nikogo nie chcę bronić, ale kiedyś Dukat przyznal że kary za race spłaca skwk. Ile w tym prawdy, trzeba pytać samego zainteresowanego.

A kara będzie i to na pewno duża. Legia dostala za dwukrotne przerwanie meczu 70 tys zlotych.

Może ktoś też mnie poprawi. Po co poza racami na sektorze byly świece dymne?

szprotson 18.12.2017 13:33

Bardzo dobry mecz Świeszczoka. Nieźle Jagiełło i Czerwinski.
Najsłabiej duch w środku pola z Chorwacji.

NIe podobała mi sie natomiast wymiana pozycji i podan piłkarzy Lubina. Wszystko robili szybciej mam wrażenie.

pepe72 18.12.2017 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1490390)
Nikogo nie chcę bronić, ale kiedyś Dukat przyznal że kary za race spłaca skwk. Ile w tym prawdy, trzeba pytać samego zainteresowanego.

A kara będzie i to na pewno duża. Legia dostala za dwukrotne przerwanie meczu 70 tys zlotych.

Może ktoś też mnie poprawi. Po co poza racami na sektorze byly świece dymne?

Do kary dojdzie pewnie zamknięcie stadionu. Choć może tylko C.
Ktoś musiał na prawdę "pomyśleć" by po serii kar za piro i dość dużej aferze w mediach po derbach robić taką oprawę w trakcie meczu.

teo 18.12.2017 14:42

50-60 tys bez zamkniecia stadionu lub z zamknieciem w zawieszeniu.

Karherop 18.12.2017 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1490400)
Do kary dojdzie pewnie zamknięcie stadionu. Choć może tylko C.
Ktoś musiał na prawdę "pomyśleć" by po serii kar za piro i dość dużej aferze w mediach po derbach robić taką oprawę w trakcie meczu.

Oni dobrze wiedzieli co robia i na pewno nawet po karze, zrobiliby to ponownie.

Markus 18.12.2017 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1490385)
"Kibicom" z C gratuluje puszczenia z dymem co najmniej 30 000 zł. Takim sposobem nie zachęcicie kogokolwiek, aby wykładał na Wisłę nawet 100 000 zł miesięcznie jako pomniejszy sponsor.

Powiem więcej: bezmózgowce,które odpalily te race przyczyniają się do gorszych transferów i decyzji o sprzedaży Carlitosa, bo Wisła potrzebuje pieniędzy również na opłacanie ich zachowań. Wszyscy oni powinni teraz płacić za to z własnej kieszeni.

Zawiodłem się też na Bartkowskim - ostatecznie zweryfikowal się jesienią jako bardzo słaby prawy obrońca. Zero dryblingu, kiwki, źle podaje, nie radzi sobie z zawodnikami, którzy cokolwiek potrafią. W tym momencie zaliczam go do drugiego złego transferu Junco, po Ze Manuelu. To marny poziom Cywki, nie rokujacy w żadnym razie na poprawę w przyszłości.

Karherop 18.12.2017 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1490412)
Powiem więcej: bezmózgowce,które odpalily te race przyczyniają się do gorszych transferów i decyzji o sprzedaży Carlitosa, bo Wisła potrzebuje pieniędzy również na opłacanie ich zachowań. Wszyscy oni powinni teraz płacić za to z własnej kieszeni.

Zawiodłem się też na Bartkowskim - ostatecznie zweryfikowal się jesienią jako bardzo bardzo słaby prawy obrońca. Zero dryblingu, kiwki, źle podaje, nie radzi sobie z zawodnikami, którzy cokolwiek potrafią. W tym momencie zaliczam go do drugiego złego transferu Junco, po Ze Manuelu. To marny poziom Cywki, nie rokujacy w żadnym razie na poprawę w przyszłości.

A gdzie Videmont, Kolumbijczycy?

Bo Bartkowski to przecietny obronca, w sam raz na ławkę i tyle. Cywka jest jeszcze gorszy... taka sytuacja.

Charlie 18.12.2017 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1490413)
A gdzie Videmont, Kolumbijczycy?

Bo Bartkowski to przecietny obronca, w sam raz na ławkę i tyle. Cywka jest jeszcze gorszy... taka sytuacja.

Fajnie za to prezentował się wczoraj Alan Czerwiński. Z tego co pamietam to był już on dogadamy z Wisłą w zimie zeszłego sezonu, a nagle postanowił zostać w Katowicach i po sezonie przeniósł się do Lubina. A my z braku laku wzięliśmy Bartkowskiego i dziś możemy żałować.

MaLk 18.12.2017 17:09

Co do Cywki, to wygląda na to, że jest na wylocie, skoro na prawą obronę jest trzeci w kolejce, a w środku pomocy w tym sezonie nawet nie zagrał. Wygląda na to, że nawet w meczu, w którym nie mogliby zagrać łącznie Llonch, Velez, Perez, Basha, Halilović, Wojtkowski, nie dostałby ponownej szansy w środku pola (mniejsza czy ofensywnie, czy defensywnie), prędzej w składzie znalazłaby się maskotka Smoka Wawelskiego. Trochę szkoda.

wyar 18.12.2017 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1490314)



Zastanawiam się skąd się biorą takie orły, które po przypadku Brleka wciąż łatwo oceniają młodego piłkarza po rundzie. Trzeba być idiotą, żeby wydawać takie osądy.

Ja sie nie zastanawiam,skad biora idioci - ja ich widze takze w Twoim przypadku. Tacy jak Ty zawsze pokazuja,ze nie potrafia czytac ze zrozumieniem,wyrywaja z kontekstu,manipuluja itd.,itp.

Oto oczywiscie pelna wypowiedz o Tiborze z mojego postu :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1490292)
Racja - oczekiwania te oparte sa o cud i brak kasy - tzn. brak kasy owocuje sprowadzeniem go do Wisly a cud ze Wisla na nim moglaby zarobic. Ale specjalista od cudow nie jestem a nadzieja umiera ostatnia... ;)


Harcownik 18.12.2017 19:35

Bardzo fajny mecz Bartłomieja Pawłowskiego, brakuje nam tego typu grajka, taka upragniona dla nas "dziesiątka". Lubin miał dużo szybszych piłkarzy, wydaje się że siadła kondycja, może to pokłosie meczu z ickami, może trudy sezonu, albo kwestia przygotowania przez Jodara.

Myślę że szczyt wybiegania Wisła osiągnęła na początku sezonu, stąd te KIko time'y. Np. w pierwszym meczu z pejsami Wisła strzelała dopiero w końcówce, za to ostatnie wielkie zwycięstwo zostało wypracowane we wcześniejszej fazie, no i od dobrych kilku meczy Wisła już nie ma tak piorunujących końcówek...

Jedno co lepsze w dwu ostatnich meczach w porównaniu z mizerią zagrana przeciw Płockowi to fakt, że chociaż Wiślacy wciąż biegają wolno, to lepiej się ustawiają, częściej zbierając bezpańskie piłki.

Szczerze, jestem niemal pewien że Carlitos odejdzie w przerwie zimowej i Carillo będzie musiał znaleźć nowego egzekutora lub zaczarować Bałaniuka/Kolara. Wierzę jednak, że Junco szuka następcy już od dobrych kilku miesięcy. Oczywiście nie obraziłbym się też, tj.bardzo bym się ucieszył, gdyby jakimś cudem udało się Hiszpana zatrzymać.

South 18.12.2017 22:22

Jeśli myślicie ze kibice odpalili te race bez porozumienia z klubem to gratulacje...

Karherop 18.12.2017 22:46

Sobola jakoś tym zaskoczyli :P

pepe72 21.12.2017 11:59

http://www.90minut.pl/news/283/news2...ec-klubow.html

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Komisja Ligi
W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Wisła Kraków - Zagłębie Lubin w 21. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Krakowa nałożono kary: finansową w wysokości 40 tysięcy złotych, zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 mecze Lotto Ekstraklasy. Nałożono także w zawieszeniu na 6 miesięcy karę zakazu wejścia na stadion dla wszystkich osób, które na meczu z Górnikiem Zabrze znajdowały w sektorach C1, C2, C3, C4, C5.

czyli najprawdopodobniej po kolejnych racach, ew. kontrowersyjnej sektorówce przez najbliższe pół roku, C znów będzie pustawe.

Markfire20 21.12.2017 12:31

Te kary to jest śmiech na sali...

teo 21.12.2017 12:40

Pisalem, ze takie kary beda :-) nawet podalem wyzsze widelki, bo tak sie spodziewali...

Pepe,
zawieszenie jest na pol roku, a zakaz bedzie dotyczyl WEJSCIA (jednego) na mecz.
Czyli jesli w przeciagu pol roku cos sie wydarzy na C co bedzie skutkowac odwieszenia kary (prawdpodobnie musza to byc race, bo za to jest kara) to jeden mecz na c bedzie bez osob obecnych na meczu z Zaglebiem.

Tommy91 21.12.2017 13:12

Ale tam jest info o meczu z Górnikiem nie Zagłębiem, pomyłka czy co?

pepe72 21.12.2017 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez teo (Post 1490600)
Pisalem, ze takie kary beda :-) nawet podalem wyzsze widelki, bo tak sie spodziewali...

Pepe,
zawieszenie jest na pol roku, a zakaz bedzie dotyczyl WEJSCIA (jednego) na mecz.
Czyli jesli w przeciagu pol roku cos sie wydarzy na C co bedzie skutkowac odwieszenia kary (prawdpodobnie musza to byc race, bo za to jest kara) to jeden mecz na c bedzie bez osob obecnych na meczu z Zaglebiem.

90minut nie napisało ile meczów będzie kosztować kolejne racowisko. Fakt, napisałem trochę nieprecyzyjnie. Choć myślę, że za sektorówkę podobną to tej z Craxy też odwieszą karę.
Choć tyle dobrze, że finansowo to nas oszczędzili.

swiety37 06.02.2018 10:09

Kiedy temat meczowy? :)

FraMat 06.02.2018 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1493500)
Kiedy temat meczowy? :)

Za mało czasu chyba było. Jesteście tak niecierpliwi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl