Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 13 grudnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9899)

ashkeczup 13.12.2017 23:24

3 dni, i zbieranina kopaczy wygląda jak drużyna. Ciekawe co się stało? Trener raczej nie ma na to wpływu, bo przecież drużyne buduje się 2 lata ;)

Kamson 13.12.2017 23:25

http://oi67.tinypic.com/116q42c.jpghttp://pl.tinypic.com/view.php?pic=1...9#.WjGoxzciHIU

szczepans21 13.12.2017 23:26

najebałem się. Pośpiewałem. Dzieciom będę opowiadał ten dzień.
Kocham ten KLUB Kocham WAS.
AVE WISŁA
WISŁA PANY

crux.a 13.12.2017 23:26

Sobol nasikał Probierzowi do doniczki.

19sebawro06 13.12.2017 23:27

1 słowo DZIĘKI.

KRAKÓW JEST NASZ!!!

Kamson 13.12.2017 23:28

Kraków jest naaaaaaaaaaaaaaaasz!

kling klang 13.12.2017 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1489902)
COŚ NIESAMOWITEGO!

Plejada autentycznych, prawdziwych gwiazd naszej ligi z Ery Cupiała nie potrafiła tak wydupczyć tych k.u.r.v.i.arzy na ich stadionie jak zrobili to dzisiaj nasi aktualni Piłkarze.

Brawo, brawo, brawo!

WISŁA PANY!

To właśnie kwintesencyjne podsumowanie dzisiejszego, jakże osobliwego wieczoru.

s1mone 13.12.2017 23:35

Brak mi słów, pięknie dziś było.

wściekłe pięści węża 13.12.2017 23:41

Uf, Panowie, byliśmy świadkami czegoś naprawdę wielkiego.

I jeszcze akurat na ten mecz Sobol został pierwszym trenerem.

Piękniej być nie mogło. Po prostu.

Kowalski 13.12.2017 23:42

Wisła Pany! Tyle i aż tyle!

lukaszex 13.12.2017 23:44

Sobol w zeszłym roku w pierwszym meczu, który prowadził 3-0 z Lechią dziś 1-4 wyjazd Derby. Piękny dzień, niby 13 grudnia, a jakby 1-4-sty :D
Brawo drużyna!

Krotochwila 13.12.2017 23:45

Mecz z rodzaju "do gabloty". Właśnie takie spotkania tworzą legendę tego Klubu.

1-4 w chwili, kiedy byli przekonani, ze "to idealny moment, żeby poniżyć Wisłę" musi boleć szczególnie :)
Profesora czeka wyprawa do ogrodniczego po nową donicę. Sugeruję większy zapas. O nawóz przynajmniej nie musi się martwić.

Aha. I jeszcze im stadion zamkną.
Nie dało się lepiej tego wymyśleć.
DZIĘKUJĘ!

LucjuszWielki 13.12.2017 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1489901)
Nie powiedziałbym o nim "hiszpański szrot", ale "hiszpański Boguski" już jak najbardziej tak..

Nie odgapiaj proszę, wczoraj o tym pisałem, a kilkanaście dni temu jako pierwszy na forum użyłem tego porównania.
I to jest 100 % prawda Imaz to cały Boguś minus 5 lat, te same zagrania goleniem, te same strzały kiedy pada na tyłek, wszystko.... Pisałem, że jest NIEZŁY taki właśnie "hiszpański Boguski", tylko nie ten co teraz bo obecny Rafał to dno.

Ta sama postura, ta sama szybkość, identyczny styl biegania, nawet rękoma machają bliźniaczo podczas biegu z piłką.

heoij 13.12.2017 23:52

Jakie jest Wasze zdanie?

http://weszlo.com/2017/12/13/juz-proba-morderstwa/

jova 13.12.2017 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki
Nie odgapiaj proszę, wczoraj o tym pisałem, a kilkanaście dni temu jako pierwszy na forum użyłem tego porównania.

Proszę o dokładną datę!
Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja 03.12, temat meczowy Wisła - Górnik
Najboleśniej został zweryfikowany Imaz, (...) obecnie gra na podobnym poziomie do Boguskiego.

;)

LucjuszWielki 14.12.2017 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1489919)
Proszę o dokładną datę!

;)

poszperam jutro w pracy w archiwum po moich postach, bo jestem zbyt podniecony aby to robić teraz :]

Aha kolejne spostrzeżenie : POL po kontuzji pokazał jak powinno się grać na tej pozycji co Perez, który wszedł na 5 minut i zrobił nam gola, nie mam złudzeń nie chce go widzieć nigdy więcej ! NIgdy!

Minus taki, że chyba Pol nie zagra w niedzielę, a szczęście taki, że perez również nie zagra.

Barti 14.12.2017 00:08

Wygrali rycerze w biało-czerwonych strojach....przegrała Twoja pycha bydlaku piszący o nas jako ubekach...nie znasz historii albo nie chcesz jej znać bo tak Ci wygodnie...nie wiesz, że Wisła potajemnie poświęciła stadion...pomijasz przedwojenną historię Wisły i zawodników którzy zginęli w Oświęcimiu...tylko pogarda dla Ciebie żydo-komunisto odwracający fakty....nasz hymn to patriotyzm, a nie wykrzyczane : nigdy nie zejdziemy na psy" jakiegoś strzępa...Tylko Wisła!

Wojtas 14.12.2017 00:21

Mam to samo spać nie moge xD ,dawno po meczu Wisełki nie czułem takiej "mocy",kurde piekne to bylo.
Wasyl to jest klasa sama w sobie.
Ciekaw jestem na ile zamkną ich kurnik,mozliwe ze na dlugo...i gdzie teraz będą jajka znosić.

Ogryzek 14.12.2017 00:35

Jestem DUMNY z naszego zespołu. Nie pamiętam kiedy wygraliśmy w derbach na wyjeździe tak wysoko. Pięlny wynik i upokorzenie parchactwa. Nawet w złotej erze za Kasperczaka nie wygrywaliśmy na wyjeździe tak wysoko z parchatymi. Piękny dzień. :)

Garret 14.12.2017 00:39

Cytat:

Nie pamiętam kiedy wygraliśmy w derbach na wyjeździe tak wysoko.
Na Interii piszą, że to najwyższe zwycięstwo Wisły u parchów od 1931 roku. Nie sprawdzałem, więc jak ktoś ma inne dane, to niech śmiało przytoczy, ale tak czy siak to wynik historyczny, bo zdarza się cholernie rzadko.

Wciąż nie mogę uwierzyć. Panowie, GRATULACJE!

DysoN 14.12.2017 00:47

JACKPOT!!!
1:4 i chwała na długie lata :D Do tego dostaną z kilkaset tysięcy zł kary, zakazy wyjazdowe i generalnie nasrali sobie do majtów tak że smród będzie czuć bardzo długo.

Czy w komisja ligi moze nałożyć karę odjęcia punktów ?

Adenalix 14.12.2017 00:52

Dalej mnie trzymają emocje. Prędko nie usnę. WISŁA PANY!

Mvsk 14.12.2017 01:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1489929)
Na Interii piszą, że to najwyższe zwycięstwo Wisły u parchów od 1931 roku. Nie sprawdzałem, więc jak ktoś ma inne dane, to niech śmiało przytoczy, ale tak czy siak to wynik historyczny, bo zdarza się cholernie rzadko.

Wciąż nie mogę uwierzyć. Panowie, GRATULACJE!

odnośnie historyczności to aż sprawdziłem - w 76 roku pojechaliśmy czosnkowych 5:1 u nich, ale to był mecz o Herbową Tarczę Krakowa - w lidze rzeczywiście ostatnia tak udana wyprawa za Błonia to rok 1931

JrQ- 14.12.2017 01:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1489901)
Marzenia się spełniają! ;)


Nie pochwalam odreagowywania porażek przez obrażanie zawodników, ale Imaz raczej nie uciszy swoich krytyków, bo to grajek do bólu przeciętny. Nie powiedziałbym o nim "hiszpański szrot", ale "hiszpański Boguski" już jak najbardziej tak. Nie chodzi mi o młodszego Rafała u szczytu formy, tylko bardziej tego z ostatniego sezonu, gdzie mimo nienajlepszej gry piłka wpadała mu do siatki.

Haha, gość strzela dwie bramy w derbach, a Tobie mało.
Zauważ, ile on ma sytuacji.
I co ciekawe, zawsze w meczu najwięcej biega, 12km.

St Yabol 14.12.2017 01:29

I weź tu usiedź w robocie do 6 rano. Energia rozsadza od środka.
Btw.Obiecałem sobie, przed meczem z górnikiem po 3h jazdy do Krakowa z prędkością 20km/h, że jeśli przejebia to już w tym roku na mecz nie przyjadę. Jednak po derbach trzeba przyjechać i podziękować.

jova 14.12.2017 01:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ-
Zauważ, ile on ma sytuacji.

Nom, a jak już jakąś ma, to można w ciemno zakładać, że jebnie prosto w bramkarza, chyba że mu zejdzie.
A tak zupełnie serio, to facet nie jest zły. Bardzo dobrze odnajduje się w grze kombinacyjnej, ale umiejętności indywidualnych nie ma zbyt wybitnych. Ani szybkości, ani siły, ani dryblingu, ani wrzutki, ani prostopadłego podania, ani dokładnego strzału. Może poza techniką użytkową, nic nie ma nadzwyczajnego. Wszystko robi zupełnie przeciętne. Najlepiej odnajduje się w roli trybika w maszynie - zawodnika, który klepie i dostarcza piłkę kolegom, którzy potrafią zagrać indywidualnie. Sam nie potrafi zrobić różnicy, w pojedynkę wygrać meczu, jak Carlitos, Małecki w formie, Brlek, dawny Brożek, itd.. Ze względu na ten zespołowy styl gry i trochę taką ciapowatość, nieporadność, okazjonalne psucie prostych zagrań, przypomina mi właśnie Rafała.

Z tym strzelaniem w bramkarza, to tylko trochę przesadzam. Naprawdę ma coś takiego, że praktycznie zawsze lutuje w środek. Nawet jego pierwszy gol w Wiśle, ze Śląskiem, zdobył strzelając w bramkarza, choć mógł posłać piłkę dosłownie wszędzie. Dziś też miał ze dwie niewykorzystane czyste sytuacje, które kończył w klasyczny dla siebie sposób.

Krotochwila 14.12.2017 06:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1489935)
Haha, gość strzela dwie bramy w derbach, a Tobie mało.
Zauważ, ile on ma sytuacji.
I co ciekawe, zawsze w meczu najwięcej biega, 12km.

Panom od "hiszpańskiego Boguskiego" nie wytłumaczysz nic statystykami i racjonalnymi argumentami. Nigdy też nie skumają jaka to tajemnica tkwi w oryginalnym Boguskim, która to każe każdemu kolejnemu trenerowi w ostatnich kilku latach umieszczać Rafała w wyjściowej jedenastce, mimo ujadania piłkarskich ekspertów na forum:D U Imaza nieważne jest przecież ciągłe bycie pod grą, nieistotne to, że praktycznie wszystkie akcje pod bramką przeciwnika przechodzą przez niego, że gość mnóstwo biega, absorbując obronę i jako jeden z nielicznych potrafi grać z pierwszej piłki, co dla Carlitosa ma fundamentalne znaczenie.

Nope, to wszystko nieistotne. Istotne, jest to, że jak strzela na bramkę, to "lutuje w środek" i śmiesznie biega.:shock:

Ludzie, zamilknijcie przynajmniej dziś. Gość Wam strzelił 2 bramki na Kałuży.

BlurgH 14.12.2017 08:04

Panie i Panowie.
Mając na celu stonowanie hurraoptymistycznych nastrojów, chciałem zapytać bardziej zorientowanych, czy aby Wiśle też nie grozi ze strony Komisji Le....eeee Ligi kara za zachowania antyspołeczne i antysemickie ?:>
Bo jakby nie patrzeć, to wpadła wczoraj Ekipa z Reymonta do synagogi i wyje.... żydowskie :cenzura:na ostro z fajerwerkami... :rotfl:

brylant17 14.12.2017 08:17

Jaki piękny wieczór/dzień AVE WISŁA!!!

_ukoL 14.12.2017 08:52

Dla takich chwil warto być kibicem Wisły Kraków. Świetny wieczór w wykonaniu całego zespołu. Krótko:

- Wszystkiego najlepszego Sobol! Gratulację;
- Perez powinien wsiąść do tego samego samolotu co Kiko;
- "Polski Pep Guardiola" to poziom mułu w rzece.

WISŁA PANY!

Szneka 14.12.2017 08:54

jak pięknie się zaczął dzień :P
fakt faktem że zwycięzców się nie sądzi ale do momentu strzelenia gola na 0-1 byliśmy zgnieceni.przyszła bramka zaraz druga po przerwie trzecia i poszłooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooo :)
Bardzo fajnie środek pola Llonch- Basha. Szkoda że Pola zabraknie w niedzielę. Brożek przy bramce na 0-3 pokazał co znaczy walka. Upadł, nie było machania rękami o karnego tylko momentalnie głowa do góry i gramy dalej. wyszła piękna asysta.

Arkadiusz.Czerepach 14.12.2017 09:13

mam 4 spostrzezenia ale brdziej do tematu nasi pilkarze , a mecz miazga


aha i na pytanie dlaczego na wiosne Kiko "żarło" a ostatnio była pyta odpowiedzia jest POL LLONCH

!!IRIVER!! 14.12.2017 09:14

Z punktu widzenia kibicowskiego najgorsze jest to, że żydy mają podejście do tematu jakby zrobili coś wielkiego. I będą się tym szczycić przez równie długi czas, jak my wczorajszym pięknym zwycięstwem na boisku.

W moim odczuciu ich stadion będzie zamknięty do końca sezonu, nie wyobrażam sobie by było inaczej. Nie chodzi o bycie w tym momencie świętojebliwym, bo każda ekipa ma swoje za uszami co jakiś czas, ale serio pejsy przegięły pałę. Tekst na weszło jest może odrobinę przesadzony, ale trudno odnieść inne wrażenie gdy patrzy się na to, co się działo nawet liberalnym okiem. Pirotechnika na trybunach TAK, nawet achtungi TAK, ale fajerwerki jak na sylwestrze - wystrzeliwane w bliżej nieokreślonych kierunkach (także w sektor gdzie siedziały dzieci) to już za dużo. Mogło dojść do czegoś bardziej nieprzyjemnego niż nadpalone kurtki i, całe szczęście, że (chyba) tak się nie stało.

Do tego mecz przerwany na blisko 30 minut. Nieraz myślałem sobie, że może kluby są zbyt surowo karane, ale z drugiej strony - przecież to naprawdę skandal, ci ludzie nie wnieśli małych petardek, które można wsadzić wszędzie, tylko wnieśli sporego kalibru 'wyrzutnie'. Ochrona na stadionach to jest kpina. Nie mówię, żeby ludzi brać na osobistą, bo samego mnie to nieraz w....ia, że obmacują, ale z drugiej strony po takich wyczynach jak ten żydowski wczoraj, ma się ochotę by ktoś się w.......ił w takie 300 osób i po prostu spałował i zagazował.

TO NIE JEST FAJNE.

Arkadiusz.Czerepach 14.12.2017 09:18

przez takie przerwy głowny sponsor ligi (C+) ponosi spore straty finansowe , przez posypanie sie ramówki , logiczne że kara bedzie

1q2 14.12.2017 09:37

Pierwsza połowa nie zapowiadała nic dobrego(poza oczywiście ostatnimi minutami) ale druga to była poezja(jak na nasze warunki).W końcu pełna dominacja a nie obrona Częstochowy.Los płata figle ale nie tym razem. Zupełnie niezasłużone 2-1 dla nas na Reymonta i zupełnie zasłużona demolka na Kałuży.Kiedy myśmy tam trzema wygrali?, bo ja pamiętam jeszcze w level niżej, jakoś 95 albo 96 ale to było 2-0.
Derbowa wymiana Kiko na Sobola to strzał w 10.Nie mam nic do gościa ale nie wierze by po takiej padace z Płockiem(żadnego celnego strzału przez całą drugą połowę z beniaminkiem przegrywając 0-1), nagle odmienił zespół.

Brawo trener, brawo zespół, brawo Wasyl - chłop 37 lat, po urwanej nodze a przy golu poleciał na piłę z pełnym ryzykiem kontuzji.
Nie pamiętam kiedy byłem z nich tak dumny.Brawo!

silver03 14.12.2017 09:46

Nic tego nie zapowiadało, a piłkarze zrobili nam taki prezent :) Do momentu strzelenia przez nas bramki na 0:1 mecz był w miarę wyrównany, oni mieli stałe fragmenty gry, my parę akcji i strzał Imaza. Po 0:1 poszłoooo... tak, że nie było już co zbierać z tego ich ....idołka. Zostali zmiażdżeni, zgwałceni, zniszczeni itd.

A na trybunach kurniku z punktu widzenia TV wyglądało to jak jakiś festyn lub odpust pod kościołem na jakiejś zapyziałej wsi :D Im dłużej trwał mecz tym śmieszniej wyglądali, pod koniec to ich gniazdowy intonował jakieś mixy disco przyśpiewek, autentycznie myślałem, że jest nawalony niemal w trupa :D Do tego te rzesze żydków, których w ogóle nie było słychać :D

I co tam hejterzy hiszpańskiego szrotu? Nadal Imaz be? :D

1q2 14.12.2017 10:01

Be czy nie - czas pokaże.Najważniejsze że najbardziej cenną dla każdego Wiślaka robotę zrobił.Byle nie był chłopem z mojego podpisu, którego zapamiętamy tylko z pamiętnej 94 minuty;)

Markus 14.12.2017 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver

I co tam hejterzy hiszpańskiego szrotu? Nadal Imaz be? :D

Poniewaz reszta Hiszpanów odebrała im argumenty i nie wypada obecnie atakować i obrażać Imaza, teraz skupiają się na Perezie, bo "za kudłaty" oraz ciągle w słabej formie. Widzą tylko jego błędy.

Fajnie będzie czytało się te wypowiedzi wiosną, gdy przy nowym trenerze i po odpowiednio przepracowanym okresie przygotowawczym Perez zagra na miarę możliwości, będąc najlepszym pomocnikiem Wisły, a może i całej ligi. :)

JrQ- 14.12.2017 10:17

Najbardziej wymowne jest to, że ostatnie derby na Kałuży też były wygrane przez, jak to niektórzy określają, najemników po bramce Boukhariego : )))

Ogryzek 14.12.2017 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1489946)
mam 4 spostrzezenia ale brdziej do tematu nasi pilkarze , a mecz miazga


aha i na pytanie dlaczego na wiosne Kiko "żarło" a ostatnio była pyta odpowiedzia jest POL LLONCH

No tak napisz jeszcze że to Kiko wygrał nam derby wczoraj! Litości - derby wygraliśmy dzięki piłkarzom i Sobolewskiemu a nie Kiko. Kiko dostał szansę ale wg zarządu i Junco nie wykorzystał jej. Temat już na szczęście zamknięty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl