![]() |
Nie wiadomo czy w ogóle placimy odprawę Ramirezowi. Podobno mial klauzulę pozwalająca go zwolnić czy bedzie miał niską średnia zdobytych punktów w lidze..(nie wiem jaką).
35 gości mamy wraz z juniorami, ale to fakt, mamy w tej chwili za dużo gości na kontraktach. Czytalem wywiad w ktorym nasz nowy trener przyznał, że od dawna obserwuje nasza grę i ma już swoje przemyślenia. To dobrze wróży. Ze Manuel nie odnajduje sie w PL, z tego co czytalem w wywiadzie, on nawet Hiszpanów nie rozumie, gdy mówią za szybko... pewnie pragnie mocno wrocic do Portugalii. |
szkoda że wątek Gyurcso , pojawił się w tym temacie , zamiast w plotkach transferowych
zamiast banować za odmienne poglady , albo zakładanie tematow meczowych , wartaloby zadbac o taki elementarny ład, bo przez to zamiast rozmawiać o trenerze , jest tu całkiem ciekawy watek poboczny którego miejsce jest jednak w innym temacie a co do samego Węgra , to w meczu w którym nas zgwałcili 6:2 zrobił na mnie kapitalne wrażenie https://www.youtube.com/watch?v=4fGkU5nXDkQ zdobywając CZTERY bramki |
Cytat:
|
Cytat:
Kudlaty przy takiej pompie i tak sie nie załapie bo jest po prostu za cienki w porównaniu do reszty ;) Cytat:
Do tej pory zawsze bylo ze klub placil normalnie pensje do konca kontraktu. Jak jest z Kiko tego nie wiem. |
Dukat wcale nie powiedział w Radiu Kraków, że transferów nie będzie. Powiedział, cytuje: "nie spodziewamy się jakiegoś szalonego okienka transferowego jak było to ostatnio i oczywiście mogą być jakieś korekty w składzie".
2-3 ruchy są wskazane moim zdaniem. Skrócić wypożyczenie Ze Manuela, sprowadzić prawoskrzydłowego i środkowego ofensywnego pomocnika. Bramka do decyzji po dwóch ostatnich meczach tego roku. |
Cytat:
To, że Ramirez nie potrafił go dobrze ustawić, obudzić i wykorzystać bynajmniej nie oznacza, że Carrillo również nie będzie umiał tego zrobić. Dziś nie możemy już sobie pozwalać na skreslanie i wymieniane zawodników lekką ręką. To już nie czasy Cupiala. Nowy trener i taktyka może być szansą zarówno dla Wisły jak i "naprawy" oraz lepszej gry Ze Manuela. |
Z tym, że Maniek dłużej jak pół roku i tak nie zostanie, bo kwota wykupu 800k âŹ
|
bo to jest taki szczwany plan, będzie uja grał i obniżą kwotę odstępnego :)
|
Cytat:
Weszło ostatnio reklamował słowackich bramkarzy, że jako jedyni z grupy Słowaków dają jakość w Polsce. |
W sumie dobrze,że gość przychodzi w przerwie zimowej,a nie w połowie sezonu na spokojnie sobie ogarnie i zobaczy na co stać zespół i zawodników.Ciekawe jak z obozem zostajemy w Hiszpanii czy coś będzie zmieniał trener
|
Dukat mowil, ze zostajemy z obozem w Hiszpanii.
|
On bedzie gwiazda ekstraklasy - tak nazwali material o Joanie Carrillo
http://www.sport.pl/inne/56,64998,22...paign=FB_Sport |
Cytat:
|
Cytat:
|
Bardzo słaby mecz z Zagłębiem, a po shoutboxie chodzą głosy, że chuja z tego będzie, więc można zmienić nazwę tematu na 'niedoszłym'/'byłym' trenerem.
|
Weź ty idź już spać bo jutro szkoła gość nie zaczął pracy, a ty już go skreślasz
|
Macie jakieś źródło?
|
Chodziło mi o to, że z tej drużyny nic nie będzie, bo tak pisali eksperci na shoutboxie, a nie z kontraktu :P
|
Aaa ok. Trochę się zaniepokoiłem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pytanie czy Carillo w ogóle jest takim szkoleniowcem. Chciałbym, żeby tak było, ale siłą rzeczy na ten moment ja wybieram jednak Carlitosa. |
Lepiej sprzedać w dobrym momencie, niż trzymać i patrzeć jak maleje wartość. Anderlecht liczył miliony za Teodorczyka, a gość po świetnej jesieni gra już drugą rundę kiepsko i mają problem. To samo mieliśmy my, jak przebijaliśmy się z kasą za Meliksona. Problem w tym, że wysoki poziom udaje się utrzymywać zawodnikom liczonym w dziesiątkach. Carlitos wystrzelił u nas, a wcześniej grał na amatorskim kontrakcie. Nawet orędownik jego sprowadzenia - Kiko Ramirez - nie spodziewał się, że aż tak rozbłyśnie. W końcu zgaśnie, ale oby nie było to za późno dla nas.
|
Cytat:
|
Bez Carlitosa będzie mega ciężko zakwalifikować się do top8, bo kto tu ma strzelać bramki? Brożek? Boguski?
|
pilkarze do grania są...trener będzie a nawet był...ale jak nie znajda kasy na wylaty to nawet czary mary nie pomogą...musimy zwyczajnie płacić w terminie zeby głowy były czyste i zadnych wymowek...bez konkretnego wsparcia finansowego będzie przeplatanka...
derby biegali przez 90 min. na maxa....a wczoraj sil im starczylo na 65-70 i to nie bardzo...trzeba ludziom płacic i wymagać... |
Cytat:
Zawsze się ktoś znajdzie, choćby Imaz - życie nie znosi próżni. |
Nie tacy jak Carlitos obchodzili już od nas. Napewno kogoś maja juz za niego.
|
Carlitos takim typowym napastnikiem nie był, gdyby miał koło siebie prawdziwego napadziora, to bylibyśmy na 1 miescu, patrząc z góry na całą ekstraklape
|
Nie ma ludzi nie do zastapienia.
Poprawa gry calej druzyny, formacji, wymiennosc pozycji plus plynna wymiana pilki, zagrywanie do przodu a nie za plecy jak uwielbia bogus > Carlitos. Jesli sprzedaz Carlitosa ma pozwolic na uplynnie finansow, brak zadluzej wobec druzyny a do tego pozwoli sprowadzic 1-2 zawodnikow, ktorych chce Carillo to jestem za. Mamy w kadrze wielu zawodnikow, ale tak na prawde wielu z nich nie mialo okazji pokazania sie. Nowy trener jak poprawi gre formacjami, odstepy miedzy nimi i nada nieco wiecej pomyslu naszej grze pozycyjnej to nawet brak Carlitosa nie bedzie tak odczuwalny. |
To co dalo sie przeczytać o nowym trenerze to fakt że kladzie nacisk na gre z pierwszej pilki oraz pressing.
Generalnie to najbardziej kuleje u nas rozegranie... We wczorajszym meczu tak z 70% pilek bylo kierowanych do rozegrania przez Sadloka.. ktory zresztą z kazdym kolejnym meczem coraz mocniej odczuwa trudy jesieni. Jako jedyny rozegral komplet minut w lidze. Ani Basha, ani Halilovic nie brali ciężaru gry na siebie. Uwazam, że to uporządkowania w pierwszej kolejności, ale jednocześnie nie widać kandydata ktory moglby udźwignąć ten ciężar. O atak bylbym o tyle spokojny, że jak wszyscy będą zdrowi i po okresie przygotowawczym, to ktoś musi odpalić. |
Zeby dzwigac ciezar to trzeba jeszcze miec komu ten ciezar w odpowiednim momencie podrzucic.
A tu wiele razy jest tak, ze czy to Basha czy ktos inny grajacy w srodku pola podprowadza pilke i .. nie ma komu grac. Czasem Carlitos sie cofa wychodzac po pilke, ale reszta czeka, niewiadomo na co. Wtedy idzie pilka do boku, zwykle do Sadloka, bo do niego maja najwiecej zaufania, albo do srodkowych obroncow. I powtorka. Carillo jesli faktycznie wymusi gre na jeden kontakt to tez wymusi pokazywanie sie do gry, inaczej ta gra na jeden kontakt bedzie niemozliwa. Taka gra wymaga tez od zawodnikow... kondycji. Bo zeby grac na jeden kontakt to zawodnikowi posadajacemu pilke musi sie pokazywac 2-3 graczy do zagrania. Czyli 1-2 graczy bedzie wykonywac prace bez efektu faktycznego (zagranie pilka). I byc moze tutaj tkwi problem naszych kopaczy czemu nie ma takiej gry, bo ze potrafia to chyba nikt nie ma watpliwosci. Zobaczymy. Ja jakos nie moge sie juz doczekac pierwszych spotkan rundy wiosennej albo chociaz sparingow zeby przekonac sie co zaszczepia Carillo :-) Buduje to co mowila Sarapata, ze jak przyjechal rok temu, a bylismy dla niego 2-3 wyborem to mimo to mial rozpracowana druzyne, wiedzial kto, gdzie, jak gra. To znaczy, ze pewnie oglada rowniez teraz wszystkie mecze i zapewne ma juz wstepny oglad na zawodnikow, ktorzy grali. A to oznacza, ze nie bedzie potrzebowac miesiaca treningow zeby przyjrzec sie druzynie. |
http://m.sport.se.pl/pilka-nozna/eks...y_1032792.html
"Co będzie sukcesem Wisły? Co pan ma w kontrakcie, jakie wymagania, aby zostać tu dłużej? - Mój kontrakt nie ma żadnego znaczenia. Ważne jest, abym pomógł rozwinąć klub. Jestem trenerem z jednym defektem: nie umiem grać na remis. Nigdy, niezależnie kto jest rywalem. Jestem nienasycony. Interesuje mnie tylko zwycięstwo. Nie wystarczy mi 1:0, 2:0, ja chcę zawsze więcej, 3:0, 4:0, a nawet wyżej. Progres klubu jest najważniejszy, natomiast jeśli mam mówić o konkretach, to powiem tak: Wisła ma duży potencjał, więc trzeba zająć miejsce w pierwszej ósemce i walczyć o puchary. Kiedy? Najlepiej już w tym sezonie. Nie chcę tracić czasu! Nie chcę czekać na dobre chwile z Wisłą zbyt długo." z Kazimierzem Moskalem się chyba nie polubią |
Wywiad marzenie dla kibica Wisly. To jest trener z Wislackim DNA :D Oby mu "wyszlo"...
|
Zatrzymać mu Carlitosa i już widzę te wyniki po 3:0, 4:0 z Legią czy Lechem :D
|
Cytat:
|
Taaaa na 42 mecze 22 zwycięstw 11 remisów i 9porażek. Ja życzę nowemu trenerowi jak najlepiej ale te wyniki dupy nie urywają
|
Cytat:
|
To nie jest za sezon tylko za całokształt pracy w Hajduku Split. Wiec dupy nie urywa
|
ponad 50% zwycięstw, no faktycznie chujówka
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl