Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   XV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Sandecja Nowy Sącz, 4 Listopada, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9874)

LucjuszWielki 04.11.2017 11:25

peplaninie wolfyego znam od 10 lat - od czasow jak był zawistnym studenciakiem. Krytykował wszystko i wszystkich - Bunoze ze to drwal, nie dostrzegal w nim nic, a na koniec stal sie najlepszym lewym obroncą, kpił z mistrzostwa za Irsaka i Bunozy 2010 i wiele innych. Teraz nagle gdy zawiść do ludzi mu przeszła, zaczął pracować i zarabiać nagle mu się coś odwidziało i zaczął rozumieć o co chodzi i przestał wylewać pomyje na każdego naszego grajka..

Co do sandecji - zawsze jak pisze przed meczem to dostajemy w papę - chciałbym zwrócić uwagę na fakt, iż jest to drużyna pokroju korony i arki, prezentująca chamski i siłowy futbol. Tak więc przyszykujmy się na twardą grę. Kompleks mniejszosci nowego sacza dodatkowo bedzie ich mobilizować.

wolfy 04.11.2017 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1486690)
Brawo wolfy...
Widzę pewien postęp w Twoich postach. Nie płaczesz już, że nie ma kasy. Być może zrozumiałeś w końcu, że w wielu miejscach nie jest kolorowo. Pora teraz żebyś zrozumiał, że kontuzję w e-klasie trapią nie tylko Wisłę. Bądź mężczyzną i nie szukaj wymówek. A teraz wytłumaczę Ci, dlaczego wygrana u siebie z Sączem jest taka ważna. Jak sam napisałeś walczymy o 8. Tamci też walczą. Wygrywając z nimi spychamy ich w tabeli. Z kim mamy zdobywać punkty jak nie w takich meczach? Nie wierzę, że nie rozumiesz takich prostych spraw.

Nie płakaġem o brak pieniędzy tylko przypominałem o nim takim praw.....om jak Ty.
Widzisz mistrzu, zwykle tam gdzie nie jest kolorowo nie wymagają pięknej gry i wysokich zwycięstw. Tylko Wy jesteście tak popaprani i nie widzicie związku.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486693)
Nie będę się wypowiadał za wszystkich, ale dla mnie ten mecz ma dużo z derbow. Zreszta wiemy kto zasiądzie w sektorze gości.

I dlatego osobiście spodziewm się ciezkiego mrczu i wygrana jedną bramką.

Jestem przeciwny nobilitowaniu wieśniaków z Sącza. Na Termalikę też masz ciśnienie?
Przyjedzie wieś, będzie kopanina, oby zwycięska.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1486694)
Licze ze zrobimy tej starej ku*wie z sącza - ładną jesień średniowiecza.

w koncu druzyna od ktorej jestemy o klase lepsi na papierze i chcialbym to zobaczyc.
A jak nie, to brac Gino Lett....tego Niemca z Korony co wzial gowno i robi cuda

Myślisz że nas na nie go stać? IMHO Korona wydała więcej kasy niż my...

Barti 04.11.2017 11:57

wolfy...
Już Ci to kiedyś pisałem że z Twoim p...m to powinniśmy jak mawiał Smuda bić się o spadek. Wszyscy są poza naszym zasięgiem. Problem w tym, że tam gdzie mamy podłogę to dla Ciebie jest sufit. Nie dogadamy się.

El'kabat 04.11.2017 12:00

Dziś może być ciężko, bo przyjadą wybiegani fiziole. Nasze erasmusowe panienki musza przestawić swoje myślenie na bardziej praktyczne i większe zadupcanie.

Do tego nabuzowani na nas jakby to był finał euro.

Fajnie, że Mały wraca - oby taka lewa strona z Sadlokiem dobrze znowu funkcjonowała.

Niby Sandecja u siebie, ale skłaniam się do 1:1

sergio 04.11.2017 12:38

A ja czuję że dzisiaj zagramy w końcu szybko i siądziemy na nich od pierwszej do ostatniej minuty. Liczę na 3:0

wolfy 04.11.2017 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1486701)
wolfy...
Już Ci to kiedyś pisałem że z Twoim p...m to powinniśmy jak mawiał Smuda bić się o spadek. Wszyscy są poza naszym zasięgiem. Problem w tym, że tam gdzie mamy podłogę to dla Ciebie jest sufit. Nie dogadamy się.

Każdy jest w naszym zasięgu i my jesteśmy w zasięgu każdego. Taka to liga w której jesteśmy aktualnie średniakiem.

Nie wiem jaki jest sens napalać się jak szczerbaty na suchary na jakiś pogrom skoro ani oni nie są tacy słabi, ani my - mocni. Jesteśmy faworytem, gramy u siebie ale to będzie raczej ciężki mecz. Przede wszystkim drużyny murujące, grające fizycznie i z kontry nam nie leżą. Nigdy nie leżały, pod żadnym trenerem, nawet za najlepszych czasów Cupiała.

Prościej i jaśniej się chyba nie da.

Karherop 04.11.2017 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1486700)
Jestem przeciwny nobilitowaniu wieśniaków z Sącza. Na Termalikę też masz ciśnienie?

Od kiedy Termalika ma sztame z parchami i jej kibice zasiadaja w meczach z nami w sektorze gości? Oswiecisz mnie?

Takim tokiem rozumowania, gdy gramy z cracovia to nazywając to derbami ich nobilitujemy? Stosujesz zaiste pokretna logikę.

obikenobi 04.11.2017 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop
Od kiedy Termalika ma sztame z parchami

Przecież X razy, w tym na naszym stadionie skandowali, że sąsiadka rządzi w Krakowie :D

pepe72 04.11.2017 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1486691)
chodzi o PR
wytlumacze Ci moją motywacje

otóż mam nadzieje że wreszcie kogoś roz....imy na miare naszych potrzeb , właśnie po to aby krytykanci wychowani w standardach "zwalniamy Liczke bo zdobył MP ale w kiepskim stylu" zakmneli mordy

no a realnie to kogo my możemy roz....ić :mysli: jak nie pastuchów z prowincji bez stadionu których miejsce nawet nie jest w 1 lidze jak żydów, lecz w 3ciej , tych wieśniaków cygańskich, żydowskich przydupasów rodem z lat 90tych ?

wiem, że nakrecam balonik i jak tfu,tfu przegramy to juz Tir_do_słubic ma antydatowane wypowiedzenie umowy o prace dla Ramireza , ale łakne tego zwyciestwa tak jak ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej , to jest fanatyzm KIBIC ZWIERZE !!!

Z całym szacunkiem ale liczę, że w tym roku zrobimy jakieś 11 punktów, w szczególności, że w 3 najbliższych meczach jesteśmy faworytem.
Kursy na dziś są 1.85 - 4.2 ( u konkurencji) 1.94-3.95 u naszego sponsora. Ładna pogoda, bilety kupione, o 18 w sektorze rodzinnym z młodym
:tsw_wielkaflaga:

pepe72 04.11.2017 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1486692)
Ja liczę przede wszystkim, że zespół zacznie grać coś dobrego w ofensywie, nie możemy wiecznie liczyć na Lopeza.
Musi dojść do tego Wojtkowski, Imaz, Małecki, ewentualnie ktoś z pary Kolar/Balanyuk.

Ostatni cztery spotkania (Jaga,Śląsk, Legia, Lech) pokazały że można zagrać solidnie z tyłu. Straciliśmy tylko 2 bramki. Wcześniej wszyscy skazywali nas na max 1-2 ptk i bagaż kilku bramek.

Kluczem do tego żeby ten zespół osiągnął sukces (osobiście, dla mnie miejsce 1-3) jest poprawienie ofensywy.

Dziś na zero z tyłu, coś strzelić przecież musimy ;)

Imaz już zrobił nam mecz we Wrocławiu. Szkoda, że ostatnio nie ale ...

pepe72 04.11.2017 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1486701)
wolfy...
Już Ci to kiedyś pisałem że z Twoim p...m to powinniśmy jak mawiał Smuda bić się o spadek. Wszyscy są poza naszym zasięgiem. Problem w tym, że tam gdzie mamy podłogę to dla Ciebie jest sufit. Nie dogadamy się.

Barti, poczytaj może prasę sportową z początku sezonu.
W tym roku WSZYSCY widzieli Wisłę jako kandydata do walki o spadek. Zwłaszcza jak straciliśmy Brelka i Mąkę.

R33 04.11.2017 13:41

Brleka to sprzedaliśmy po derbach, wtedy to akurat Wisła była na fali, 12 pkt po 5 kolejkach.

wolfy 04.11.2017 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486706)
Od kiedy Termalika ma sztame z parchami i jej kibice zasiadaja w meczach z nami w sektorze gości? Oswiecisz mnie?

Takim tokiem rozumowania, gdy gramy z cracovia to nazywając to derbami ich nobilitujemy? Stosujesz zaiste pokretna logikę.

Też skandowali że Cracovia rządzi w Krakowie, cała trzydziestka ich kibiców. To co, mamy trzy święte wojny? A jakby Kolejarz Stróże awansował to już w ogóle...

To teraz będziecie się napinać na każdą wieś w której coś krzykną o Cracovii?

Lemoniadowy Joe 04.11.2017 14:00

10 znakow...

wiesniak842 04.11.2017 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1486712)
Barti, poczytaj może prasę sportową z początku sezonu.
W tym roku WSZYSCY widzieli Wisłę jako kandydata do walki o spadek. Zwłaszcza jak straciliśmy Brelka i Mąkę.

Do tej pory przymykalem oko na Twoje rewelacje ale w tym momencie po prostu jawnie klamiesz. Ignor. Pa.

Karherop 04.11.2017 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1486715)
Też skandowali że Cracovia rządzi w Krakowie, cała trzydziestka ich kibiców. To co, mamy trzy święte wojny? A jakby Kolejarz Stróże awansował to już w ogóle...

To teraz będziecie się napinać na każdą wieś w której coś krzykną o Cracovii?

Proponujesz eskortowanie przez policje 1000 chlopa spod stadionu parchow (jak to ma miejsce teraz) do przyjazdu 30 gosci z Niecieczy?

szprotson 04.11.2017 16:34

wychodzimy 4-4-2

Karherop 04.11.2017 16:39

Potwierdziło sie to co mówiłem z Haliloviciem, ale osobiscie zaskoczylo mnie posadzenie na lawce Wojtkowskiego... logiki w wyborach Kiko brak.

Obym to odszczekal po meczu i Perez z Imazem wiazali dzisiaj noga krawaty.

Revolver 04.11.2017 16:42

Skład z gatunku takich, że tylko dobry wynik go obroni. Pewnie będzie znowu panika w 75 minucie, kiedy Kiko się w końcu zorientuje, że uprawiamy para-piłkę. Naprawdę nie wiem, co Imaz, Boguski i Perez wyprawiają na treningach, ale muszą to być jakieś kosmiczne rzeczy.

obikenobi 04.11.2017 16:44

Jedyne co mnie martwi to Perez w pierwszym, wolałbym Wojtkowskiego na środku. Jak kudłaty dzisiaj nic nie pokaże to trybuny.

Poza tym pozytywnie, do boju!

El'kabat 04.11.2017 16:51

Rocdupcymy ich 3:0.... do przerwy !! :D

Pudel na....iaj!!!!

szprotson 04.11.2017 17:12

w sumie Piter Bucko ma 182 cm a jego partner Bułgar cos 189.
Zdenek zakrywa czapka Bućke a Carlitos robi wiatraka z Bułgara.
Perez naturalnie wychodzi w pierwszym, w koncu na tej pozycji procz Halilovica nie mamy nikogo na dzis.

kbr 04.11.2017 17:25

To początek serii spotkań, gdzie musimy nabić sobie dużo punktów. Do końca roku zostało 7 kolejek. 5 razy zagramy u siebie, a jedyne wyjazdy to Derby i Nieciecza. Więc w zasadzie nie ruszamy się poza Kraków. Oprócz tego 3 mecze będą z dołem tabeli (cracovia, Pogoń, Termalika), 2 z ze średniakami ( Płock i Sandecja), a jedynie 2 z czołówką. Dlatego tak, dzisiaj musimy wygrać! Terminarz tak się fajnie ułożył, że powinniśmy od tej pory natłuc tyle punktów, że awans do ósemki na wiosnę będzie jedynie formalnością. Nie mówię o tym, że sobie ten awans zaklepać, ale żeby wygrać 4-5 spotkań. I jest to jak najbardziej w naszym zasięgu.

ashkeczup 04.11.2017 20:01

3:0 i w końcu mecz, po którym można powiedzieć, że to najniższy wymiar kary. Panie Kiko- nie zakazuj im grać w piłkę i będzie tak jak dziś.

obikenobi 04.11.2017 20:07

Przyznam, że nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji :D

Byłem niezbyt optymistycznie nastawiony do tego meczu, zwłaszcza po tym, jak Basha wypadł, ale piłkarze zamknęli mi japę, w szczególności Victor Perez. Niezły mecz Halilovicia, Carlos wiadomo, Imaz też dobrze (choć widać, czemu nie gra w lepszej lidze, gładko mógł mieć hat-tricka dzisiaj).

Bartkowski poprawnie, wykorzystał szansę na tyle, że chyba będzie drugim wyborem po Arseniciu, jeżeli chodzi o prawą stronę. I tym razem pozytywne zmiany - Wojtkowski znów pokazał błysk, Bartosz wywalczył karnego, a Kolar sobie zadebiutował.

Jedyny minus z tego meczu to niestety Kobra. Gość dzisiaj miał problem, żeby po prostu dobrze podać do kolegi.

Według mnie najpewniejsze zwycięstwo w tym sezonie, ważne trzy punkty.

Na temat gości się nie wypowiadam, bo szkoda szczempić ryja na tę wieś.

czaro 04.11.2017 20:11

Dla mnie ten mecz rozpoczął się od rozczarowania - Wojtkowski zagrał tydzień temu swój najlepszy mecz w Wiśle, więc dziś usiadł na ławce. Do tego nie mógł zagrać Basha, który tydzień temu był najlepszy, a zamiast Bartosza wybiegł Bartkowski. Ramirez oszczędził nam tylko oglądania ze Manuela.

Pierwsza połowa wyszła jednak Wiśle bardzo przyzwoicie. Z dobrej strony pokazał się Halilovic. W drugiej połowie było go już mniej, ale i cała drużyna się cofnęła. Na pewno we wszystkich akcjach pokazał, że ma spory potencjał, a do tego pracował przy odbiorze. Na pewno wypadł lepiej niż Wojtkowski tydzień temu i Wojtkowski dziś po wejściu (chociaż Kamil dał dobrą zmianę za Ondraska). Z dobrej strony pokazał się Bartosz. Skandalem będzie, jeśli za tydzień kosztem Bartosza znowu wejdzie ze Manuel.

Osobny akapit należy się Perezowi, który po raz pierwszy nie tylko nie irytował i nie przeszkadzał drużynie, co jej wydatnie pomógł. Na nim opierał się środek pomocy. Ciekaw jestem, czy możemy się spodziewać czegoś więcej, albo chociaż utrzymania tego poziomu.

Dobrze wykonana praca. Drużyna pokazała, że pomiędzy solidną ekipą z pierwszej ósemki a beniaminkiem jest różnica, której nawet motywacja nie jest w stanie zniwelować. Tego się trzymajmy w kolejnych meczach, tego wymagajmy od zawodników.

AS82 04.11.2017 20:16

Perez dziś świetnie zastąpił Bashe . Brawo za wygraną !

Markus 04.11.2017 20:19

Pozytywny mecz Wisły, potwierdzający, że sprawy idą w dobrą stronę. Wyraźnie poprawia się zgranie zespołu, kilku zawodników robi stałe postępy. Pomimo licznych kontuzji drużyna gra coraz lepiej. Ramirez wykonuje dobrą pracę.

Najbardziej podobał mi się dziś Perez - świetna i inteligentna gra w środku pola. Kiko może w końcu zbierać owoce swojej konsekwencji w stawianiu na tego zawodnika. Dało to korzyść.

Carlitos jak zawsze udanie, moim zdaniem sędziowie niesłusznie zabrali mu drugiego gola. Imaz wnosi coraz więcej pozytywów w ofensywie, dopóki ma siły. Udany występ Halinovica, Głowackiego, Sadloka i Arsenica. Bartnowski pewniej w defensywie niż Cywka. Powinien posadzić go na ławce. Dobra zmiana Bartosza i Wojtkowskiego. Kolar przez parę minut na murawie pokazał, iż również z niego Wisła będzie mogła mieć pożytek. Umiejętnie się ustawiał w ataku.

Skrytykować trzeba za to bezproduktywnego i łatwo tracącego piłki Ondraszka. Najsłabszy punkt zespołu. Zabawy Buchalika też mogły skończyć się tragicznie.

Niemniej, można z optymizmem patrzeć w przyszłość. :)

AgresywnyChomik 04.11.2017 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1486765)
Pozytywny mecz Wisły, potwierdzający że sprawy idą w dobrą stronę. Wyraźnie poprawia się zgranie zespołu, kilku zawodników robi stałe postępy. Pomimo licznych kontuzji druzyna gra coraz lepiej. Ramirez wykonuje dobrą pracę.

Najbardziej podobał mi się dziś Perez - swietna i inteligentna gra w środku pola. Kiko może w końcu zbierać owoce swojej konsekwencji w stawianiu na tego zawodnika. Dalo to korzyść.

Carlitos jak zawsze udanie, moim zdaniem sędziowie niesłusznie zabrali mu drugiego gola. Imaz wnosi coraz więcej pozytywów w ofensywie, dopóki ma siły. Udany występ Halinovica, Głowackiego, Sadloka i Arsenica. Bartnowski pewniej w defensywie niż Cywka. Powinien posadzić go na ławce. Dobra zmiana Bartosza i Wojtkowskiego. Kolar przez parę minut na murawie pokazał, iż również z niego Wisła będzie mogła mieć pożytek. Umiejętnie się ustawial w ataku.

Skrytykować trzeba za to bezproduktywego i łatwo tracacego piłki Ondraszka. Najsłabszy punkt zespołu. Zabawy Buchalika też mogły skończyć się tragicznie.

Niemnie,j można z optymizmem patrzeć w przyszłość. :)

Ale to znaczy ze mamy szanse byc kiedys na poziomie Korony ;)

szprotson 04.11.2017 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1486769)
Ale to znaczy ze mamy szanse byc kiedys na poziomie Korony ;)

mamy!

wszyscy jebani zagrali bardzo dobrze. Cieszy taka dyspozycja po poprzednim meczu.
Perez najlepszy - odbiory, podania. Halilovic tez fajnie.
Sadlok powinien dostac kontrakt do konca kariery. Lewa mańka to ciezka do obsadzenia w PL pozycja, gra profesure, trzeba go zatrzymac bo to bedzie Nasz kapitan.
Ondraszek jak zszedl, to zaczelo sie granie.
Tak wlasnie trzeba je*ac Nowy Sacz. Pamietajcie ze to Sandecja, inni nam tak pola nie oddadzą.

FraMat 04.11.2017 20:36

W końcu:

- El Commandante Perez

A Ondraszka sprzedać jak najszybciej, albo oddać za darmo.
Chciałbym obejrzeć jego staty - pewnie same straty, ani jednego celnego podania.

Durny Jakubik (żółte kartki dla wiślaków za nic - Bartkowski i Imaz), Ukradzione 2 gole (Imaz i Carlitos) takich "spalonych" się nie gwiżdże.
Ogółem VAR-srar

Karherop 04.11.2017 20:44

Odszczekuje co mówiłem przed meczem na Pereza: hau hau. Zagrał naprawdę dobry mecz. Dobrze mu zrobilo rzucenie na głęboka wode (kontuzja Bashy) Inna sprawa że sandecja okazała się jednak bardzo niewynagajacym rywalem.

Halilovic tez zagrał fajne zawody. Okazuje się że nie jest takim osłabieniem jak niektórzy go widzieli. A jego kreatywnośc w ataku wg mnie jest duzo większa nawet of Brleka. Za rok to będzie kawał piłkarza.

Imaz dobry mecz ale piłkę od Bartoszs spartolil koncertowo. Tak nie można!

Bartkowski wykorzystał szansę i wrócił z niebytu. Ondrasek wprost przeciwnie.

Z Pogonią oczekuję tego samego. Musimy mocno postawić na ofensywę bo naprawdę mamy kim grać z przodu.

obikenobi 04.11.2017 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat
Ukradzione 2 gole (Imaz i Carlitos) takich "spalonych" się nie gwiżdże.

Gwiżdże się każde. "Promowanie gry ofensywnej" to tylko wytyczna, żeby później kibice nie jebali po sędziach, że nie ma lasera w oczach.

Mało tego, według mnie minimalny spalony Imaza przy bramce na 1:0. Więc w sumie jednego małego spalonego nam puścił, dwa gwizdnął.

krzaq12 04.11.2017 20:46

Cytat:

Ja liczę przede wszystkim, że zespół zacznie grać coś dobrego w ofensywie, nie możemy wiecznie liczyć na Lopeza.
Musi dojść do tego Wojtkowski, Imaz, Małecki, ewentualnie ktoś z pary Kolar/Balanyuk.

Ostatni cztery spotkania (Jaga,Śląsk, Legia, Lech) pokazały że można zagrać solidnie z tyłu. Straciliśmy tylko 2 bramki. Wcześniej wszyscy skazywali nas na max 1-2 ptk i bagaż kilku bramek.

Kluczem do tego żeby ten zespół osiągnął sukces (osobiście, dla mnie miejsce 1-3) jest poprawienie ofensywy.

Dziś na zero z tyłu, coś strzelić przecież musimy
I stało się. Bardzo dobry mecz w defensywie. Doszła skuteczna ofensywa (Imaz, Perez i Tibor) i mamy przyjemny wynik. Pełna kontrola nad meczem i zasłużone zwycięstwo.

Teraz odpocząć, wylizać rany i wygrać z Pogonią.

pepe72 04.11.2017 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486737)
Potwierdziło sie to co mówiłem z Haliloviciem, ale osobiscie zaskoczylo mnie posadzenie na lawce Wojtkowskiego... logiki w wyborach Kiko brak.

Obym to odszczekal po meczu i Perez z Imazem wiazali dzisiaj noga krawaty.

I jak po meczu? :>

El'kabat 04.11.2017 20:58

Brawo za walkę 3 pkt i dalsze ataki przy prowadzeniu.

Kiko ma teraz spory bół głowy co do składu... ;)

Ondraszka o.......ic komukolwiek w zimie.

wyar 04.11.2017 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486783)
) Inna sprawa że sandecja okazała się jednak bardzo niewynagajacym rywalem.

A skad ta teza ? Przed meczem z nami jedna z lepszych defensyw w Ekstraklapie...

Patryko 04.11.2017 21:10

Cieszy wynik i 3 punkty. Graliśmy z jedną z najsłabszych drużyn w Ekstraklasie i było to widać na boisku, w porównaniu do meczu z Lechem przepaść w ilości wolnego miejsca na rozegranie. Dobry mecz Pereza i Carlitosa.

pepe72 04.11.2017 21:19

Dobry mecz całej trójki Carlitos-Perez-Imaz. Chciaż ten ostatni powinien mieć co najmniej jednego gola więcej.
I w sumie wyjaśniło się czemu Ondraszek nie gra.

Krotochwila 04.11.2017 21:20

Ondrasek wykonał przyzwoitą pracę fizyczną w powietrzu. Często schodził do środka i przy rozpoczęciu gry przez obu bramkarzy wykopami, jego centymetry bardzo pomagały wygrać piłkę, którą później Perez lub Halilovic rozgrywali na skrzydła. Biorąc pod uwagę długą przerwę, brak czucia piłki nie dziwi. Wg mnie żadne katastrofa, ot przeciętny występ. Nie wiem czego się niektórzy po nim spodziewali, to jest bardzo średni piłkarz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl