![]() |
peplaninie wolfyego znam od 10 lat - od czasow jak był zawistnym studenciakiem. Krytykował wszystko i wszystkich - Bunoze ze to drwal, nie dostrzegal w nim nic, a na koniec stal sie najlepszym lewym obroncą, kpił z mistrzostwa za Irsaka i Bunozy 2010 i wiele innych. Teraz nagle gdy zawiść do ludzi mu przeszła, zaczął pracować i zarabiać nagle mu się coś odwidziało i zaczął rozumieć o co chodzi i przestał wylewać pomyje na każdego naszego grajka..
Co do sandecji - zawsze jak pisze przed meczem to dostajemy w papę - chciałbym zwrócić uwagę na fakt, iż jest to drużyna pokroju korony i arki, prezentująca chamski i siłowy futbol. Tak więc przyszykujmy się na twardą grę. Kompleks mniejszosci nowego sacza dodatkowo bedzie ich mobilizować. |
Cytat:
Widzisz mistrzu, zwykle tam gdzie nie jest kolorowo nie wymagają pięknej gry i wysokich zwycięstw. Tylko Wy jesteście tak popaprani i nie widzicie związku. Cytat:
Przyjedzie wieś, będzie kopanina, oby zwycięska. Cytat:
|
wolfy...
Już Ci to kiedyś pisałem że z Twoim p...m to powinniśmy jak mawiał Smuda bić się o spadek. Wszyscy są poza naszym zasięgiem. Problem w tym, że tam gdzie mamy podłogę to dla Ciebie jest sufit. Nie dogadamy się. |
Dziś może być ciężko, bo przyjadą wybiegani fiziole. Nasze erasmusowe panienki musza przestawić swoje myślenie na bardziej praktyczne i większe zadupcanie.
Do tego nabuzowani na nas jakby to był finał euro. Fajnie, że Mały wraca - oby taka lewa strona z Sadlokiem dobrze znowu funkcjonowała. Niby Sandecja u siebie, ale skłaniam się do 1:1 |
A ja czuję że dzisiaj zagramy w końcu szybko i siądziemy na nich od pierwszej do ostatniej minuty. Liczę na 3:0
|
Cytat:
Nie wiem jaki jest sens napalać się jak szczerbaty na suchary na jakiś pogrom skoro ani oni nie są tacy słabi, ani my - mocni. Jesteśmy faworytem, gramy u siebie ale to będzie raczej ciężki mecz. Przede wszystkim drużyny murujące, grające fizycznie i z kontry nam nie leżą. Nigdy nie leżały, pod żadnym trenerem, nawet za najlepszych czasów Cupiała. Prościej i jaśniej się chyba nie da. |
Cytat:
Takim tokiem rozumowania, gdy gramy z cracovia to nazywając to derbami ich nobilitujemy? Stosujesz zaiste pokretna logikę. |
Cytat:
|
Cytat:
Kursy na dziś są 1.85 - 4.2 ( u konkurencji) 1.94-3.95 u naszego sponsora. Ładna pogoda, bilety kupione, o 18 w sektorze rodzinnym z młodym :tsw_wielkaflaga: |
Cytat:
|
Cytat:
W tym roku WSZYSCY widzieli Wisłę jako kandydata do walki o spadek. Zwłaszcza jak straciliśmy Brelka i Mąkę. |
Brleka to sprzedaliśmy po derbach, wtedy to akurat Wisła była na fali, 12 pkt po 5 kolejkach.
|
Cytat:
To teraz będziecie się napinać na każdą wieś w której coś krzykną o Cracovii? |
10 znakow...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
wychodzimy 4-4-2
|
Potwierdziło sie to co mówiłem z Haliloviciem, ale osobiscie zaskoczylo mnie posadzenie na lawce Wojtkowskiego... logiki w wyborach Kiko brak.
Obym to odszczekal po meczu i Perez z Imazem wiazali dzisiaj noga krawaty. |
Skład z gatunku takich, że tylko dobry wynik go obroni. Pewnie będzie znowu panika w 75 minucie, kiedy Kiko się w końcu zorientuje, że uprawiamy para-piłkę. Naprawdę nie wiem, co Imaz, Boguski i Perez wyprawiają na treningach, ale muszą to być jakieś kosmiczne rzeczy.
|
Jedyne co mnie martwi to Perez w pierwszym, wolałbym Wojtkowskiego na środku. Jak kudłaty dzisiaj nic nie pokaże to trybuny.
Poza tym pozytywnie, do boju! |
Rocdupcymy ich 3:0.... do przerwy !! :D
Pudel na....iaj!!!! |
w sumie Piter Bucko ma 182 cm a jego partner Bułgar cos 189.
Zdenek zakrywa czapka Bućke a Carlitos robi wiatraka z Bułgara. Perez naturalnie wychodzi w pierwszym, w koncu na tej pozycji procz Halilovica nie mamy nikogo na dzis. |
To początek serii spotkań, gdzie musimy nabić sobie dużo punktów. Do końca roku zostało 7 kolejek. 5 razy zagramy u siebie, a jedyne wyjazdy to Derby i Nieciecza. Więc w zasadzie nie ruszamy się poza Kraków. Oprócz tego 3 mecze będą z dołem tabeli (cracovia, Pogoń, Termalika), 2 z ze średniakami ( Płock i Sandecja), a jedynie 2 z czołówką. Dlatego tak, dzisiaj musimy wygrać! Terminarz tak się fajnie ułożył, że powinniśmy od tej pory natłuc tyle punktów, że awans do ósemki na wiosnę będzie jedynie formalnością. Nie mówię o tym, że sobie ten awans zaklepać, ale żeby wygrać 4-5 spotkań. I jest to jak najbardziej w naszym zasięgu.
|
3:0 i w końcu mecz, po którym można powiedzieć, że to najniższy wymiar kary. Panie Kiko- nie zakazuj im grać w piłkę i będzie tak jak dziś.
|
Przyznam, że nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji :D
Byłem niezbyt optymistycznie nastawiony do tego meczu, zwłaszcza po tym, jak Basha wypadł, ale piłkarze zamknęli mi japę, w szczególności Victor Perez. Niezły mecz Halilovicia, Carlos wiadomo, Imaz też dobrze (choć widać, czemu nie gra w lepszej lidze, gładko mógł mieć hat-tricka dzisiaj). Bartkowski poprawnie, wykorzystał szansę na tyle, że chyba będzie drugim wyborem po Arseniciu, jeżeli chodzi o prawą stronę. I tym razem pozytywne zmiany - Wojtkowski znów pokazał błysk, Bartosz wywalczył karnego, a Kolar sobie zadebiutował. Jedyny minus z tego meczu to niestety Kobra. Gość dzisiaj miał problem, żeby po prostu dobrze podać do kolegi. Według mnie najpewniejsze zwycięstwo w tym sezonie, ważne trzy punkty. Na temat gości się nie wypowiadam, bo szkoda szczempić ryja na tę wieś. |
Dla mnie ten mecz rozpoczął się od rozczarowania - Wojtkowski zagrał tydzień temu swój najlepszy mecz w Wiśle, więc dziś usiadł na ławce. Do tego nie mógł zagrać Basha, który tydzień temu był najlepszy, a zamiast Bartosza wybiegł Bartkowski. Ramirez oszczędził nam tylko oglądania ze Manuela.
Pierwsza połowa wyszła jednak Wiśle bardzo przyzwoicie. Z dobrej strony pokazał się Halilovic. W drugiej połowie było go już mniej, ale i cała drużyna się cofnęła. Na pewno we wszystkich akcjach pokazał, że ma spory potencjał, a do tego pracował przy odbiorze. Na pewno wypadł lepiej niż Wojtkowski tydzień temu i Wojtkowski dziś po wejściu (chociaż Kamil dał dobrą zmianę za Ondraska). Z dobrej strony pokazał się Bartosz. Skandalem będzie, jeśli za tydzień kosztem Bartosza znowu wejdzie ze Manuel. Osobny akapit należy się Perezowi, który po raz pierwszy nie tylko nie irytował i nie przeszkadzał drużynie, co jej wydatnie pomógł. Na nim opierał się środek pomocy. Ciekaw jestem, czy możemy się spodziewać czegoś więcej, albo chociaż utrzymania tego poziomu. Dobrze wykonana praca. Drużyna pokazała, że pomiędzy solidną ekipą z pierwszej ósemki a beniaminkiem jest różnica, której nawet motywacja nie jest w stanie zniwelować. Tego się trzymajmy w kolejnych meczach, tego wymagajmy od zawodników. |
Perez dziś świetnie zastąpił Bashe . Brawo za wygraną !
|
Pozytywny mecz Wisły, potwierdzający, że sprawy idą w dobrą stronę. Wyraźnie poprawia się zgranie zespołu, kilku zawodników robi stałe postępy. Pomimo licznych kontuzji drużyna gra coraz lepiej. Ramirez wykonuje dobrą pracę.
Najbardziej podobał mi się dziś Perez - świetna i inteligentna gra w środku pola. Kiko może w końcu zbierać owoce swojej konsekwencji w stawianiu na tego zawodnika. Dało to korzyść. Carlitos jak zawsze udanie, moim zdaniem sędziowie niesłusznie zabrali mu drugiego gola. Imaz wnosi coraz więcej pozytywów w ofensywie, dopóki ma siły. Udany występ Halinovica, Głowackiego, Sadloka i Arsenica. Bartnowski pewniej w defensywie niż Cywka. Powinien posadzić go na ławce. Dobra zmiana Bartosza i Wojtkowskiego. Kolar przez parę minut na murawie pokazał, iż również z niego Wisła będzie mogła mieć pożytek. Umiejętnie się ustawiał w ataku. Skrytykować trzeba za to bezproduktywnego i łatwo tracącego piłki Ondraszka. Najsłabszy punkt zespołu. Zabawy Buchalika też mogły skończyć się tragicznie. Niemniej, można z optymizmem patrzeć w przyszłość. :) |
Cytat:
|
Cytat:
wszyscy jebani zagrali bardzo dobrze. Cieszy taka dyspozycja po poprzednim meczu. Perez najlepszy - odbiory, podania. Halilovic tez fajnie. Sadlok powinien dostac kontrakt do konca kariery. Lewa mańka to ciezka do obsadzenia w PL pozycja, gra profesure, trzeba go zatrzymac bo to bedzie Nasz kapitan. Ondraszek jak zszedl, to zaczelo sie granie. Tak wlasnie trzeba je*ac Nowy Sacz. Pamietajcie ze to Sandecja, inni nam tak pola nie oddadzą. |
W końcu:
- El Commandante Perez A Ondraszka sprzedać jak najszybciej, albo oddać za darmo. Chciałbym obejrzeć jego staty - pewnie same straty, ani jednego celnego podania. Durny Jakubik (żółte kartki dla wiślaków za nic - Bartkowski i Imaz), Ukradzione 2 gole (Imaz i Carlitos) takich "spalonych" się nie gwiżdże. Ogółem VAR-srar |
Odszczekuje co mówiłem przed meczem na Pereza: hau hau. Zagrał naprawdę dobry mecz. Dobrze mu zrobilo rzucenie na głęboka wode (kontuzja Bashy) Inna sprawa że sandecja okazała się jednak bardzo niewynagajacym rywalem.
Halilovic tez zagrał fajne zawody. Okazuje się że nie jest takim osłabieniem jak niektórzy go widzieli. A jego kreatywnośc w ataku wg mnie jest duzo większa nawet of Brleka. Za rok to będzie kawał piłkarza. Imaz dobry mecz ale piłkę od Bartoszs spartolil koncertowo. Tak nie można! Bartkowski wykorzystał szansę i wrócił z niebytu. Ondrasek wprost przeciwnie. Z Pogonią oczekuję tego samego. Musimy mocno postawić na ofensywę bo naprawdę mamy kim grać z przodu. |
Cytat:
Mało tego, według mnie minimalny spalony Imaza przy bramce na 1:0. Więc w sumie jednego małego spalonego nam puścił, dwa gwizdnął. |
Cytat:
Teraz odpocząć, wylizać rany i wygrać z Pogonią. |
Cytat:
|
Brawo za walkę 3 pkt i dalsze ataki przy prowadzeniu.
Kiko ma teraz spory bół głowy co do składu... ;) Ondraszka o.......ic komukolwiek w zimie. |
Cytat:
|
Cieszy wynik i 3 punkty. Graliśmy z jedną z najsłabszych drużyn w Ekstraklasie i było to widać na boisku, w porównaniu do meczu z Lechem przepaść w ilości wolnego miejsca na rozegranie. Dobry mecz Pereza i Carlitosa.
|
Dobry mecz całej trójki Carlitos-Perez-Imaz. Chciaż ten ostatni powinien mieć co najmniej jednego gola więcej.
I w sumie wyjaśniło się czemu Ondraszek nie gra. |
Ondrasek wykonał przyzwoitą pracę fizyczną w powietrzu. Często schodził do środka i przy rozpoczęciu gry przez obu bramkarzy wykopami, jego centymetry bardzo pomagały wygrać piłkę, którą później Perez lub Halilovic rozgrywali na skrzydła. Biorąc pod uwagę długą przerwę, brak czucia piłki nie dziwi. Wg mnie żadne katastrofa, ot przeciętny występ. Nie wiem czego się niektórzy po nim spodziewali, to jest bardzo średni piłkarz.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl