![]() |
Co do Węgrzyna, to świetnie wyjaśnił go realizator w 20. minucie. Kazek mówi, że Piast przeważa i ma więcej z gry i 30 sekund później wjeżdża statystyka posiadania piłki.
59-41 dla Wisły. |
Podsumowanie meczy:
Najważniejsze dosyć pewnie w obronie a w ataku trochę chaosu i niedokładności. Nie był to zły mecz granie było dziwne może być tylko to ze Kiko gra nowymi zawodnikami jakby byli w formie. Nie chce negować ich umiejętności Kiko ich zna i wie co potrafią wiec ja wciąż uważam trzeba czasu. Mam tylko nadzieje ze już niedługo może miesiąc ale jak narazie co najważniejsze są wyniki a one są wiec tym wszystkim co chcą wyrzucić Kiko mówię nie. Każdy chce wygranej w dobrym stylu ale nawet patrzeć na ligę w danym momencie żaden z zespół nie prezentuje równej formy. Wojtkowski dobry chłopak ma drybling i szybkość ale to jego truchtających do obrony wcale go nie broni. Od momentu kiedy wszedł nie zrobił więcej niż Perez jeden strzał z czystej pozycji a to podanie to tak trochę na uwolnienie ze może Carlitos dojdzie. Brozio widoczny w jednej sytuacji dobre przyjęcie i odegranie i nic więcej. Jeśli chodzi o Ze Manuela to chyba najlepszy jego mecz oby to świadczyło o jego zwyzce formy. Jesus poczekajmy czas, czas i czas teraz tylko tego nam brakuje. Oby 9 się wyklarowała z naszych nowych nabytków bo Carlitos takiego potrzebuje bo inaczej sam nam wszystkich meczy nie wygra. |
Ze Manuel, razem z parodysta stopera Arseniczem najgorszy na boisku, Basha dla mnie najlepszy. Od niego wg mnie nalzy zaczynac ustalanie drugiej linii. Dobrze gra glowa, gra do przodu, czysci. Zagral dwie kapitalne pilki do Carlitosa, dwie zjebane koncertowo.
Reszta zagrala poprawnie. Dla mnie Maly strasznie sie meczyl z Cywka. Duzo lepiej wyglada na lewym skrzydle, ale rozumiem, ze to mialo byc zaskoczenie dla Piast, ze gral na prawej :) Imaz kilka razy cos pociagnal, staral sie byc aktywny. Brozek szwedal sie po boisku, jak to zwykle robi. Naprawde dziwne, ze Manula wychodzi w pierwszym skladzie. |
Cytat:
Cytat:
|
Dziś kolejny raz ,,śmiechłem" z ludzi porównujących Arsenica do Urygi.
Najważniejsze 3 ptk. Styl przyjdzie najpóźniej wiosną. Przynajmniej w to chce wierzyć. |
Dramatycznie słaby mecz, znowu wysokie piłki do przodu grane na pałę, ciężko się coś takiego ogląda. Jedyne pozytywy tego meczu to 3 punkty i więcej minut dla nowych piłkarzy. Cholernie widać brak rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia :(
Jedna ciekawa rzecz przykuła moją uwagę - bardzo ładne stroje Piasta. Jeśli Joma przyszłaby do Wisły z konkretną kasą i estetyczną koszulką byłoby super. |
Cytat:
Ważne trzy punkty, z Arsenicia będą ludzie. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie rozumiem komentatorow Canal+ ktorzy przez piec minut dywagowali czy byl karny. Karny bez dwoch zdan.
|
Jestem świeżakiem na forum i nie chce się madzrzyc ale takie jak coś "przerzut na druga stronę" to dla co niektórych to są lagi. Gramy tego dużo bo niestety nie mamy w środku takiego zawodnika jak ISCO który zrobi coś z niczego nawet Petar nam tego nie dawał bo za bardzo cofał się do przodu. Wojtkowski ma potencjał ale brakuje mu doświadczenia ma więcej fantazji a jego przechodzony mecz nie świadczy o nim najlepiej i nie dziwie się dlaczego nie gra za dużo.
Kiko stawia na swoją armie która zna, która jak narazie nie wygrywa wszystkich wojen ale oby mu wygrali cała bitwę. Każdy trener na świecie tak robi. Wierzy swoim bo zna ich umiejętności. |
@wolfy, ale tak na zdrowy rozsądek - ile punktów zebrałby Kiko gdyby wyjąc mu ze składu Carlitosa? Bo coś czuje, że dziś szorowalibyśmy dupą po dnie tabeli. Nie gramy absolutnie NIC! NIC kvrwa. NIC NIC NIC. To jest istny dramat. Ten wóz prowadzi Carlitos i fura szczęścia z bramkami w końcówkach. Niestety wydaje się, że Wisła która ma walczyć o puchary to cel, który przerósł naszego treneiro.
Naprawdę z wielką chęcią wypluje te słowa za pare tygodni, po pięknych meczach i kolejnych zwycięstwach ale po dzisiejszym meczu mam dość i dołączam do zwolenników zwolnienia Ramireza. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wisła grająca o puchary to Twoje marzenia, niestety na razie średnio realne. Pięknej gry nie będzie w najbliższym czasie. Przyczyny podałem wyżej. Zwolennicy zwolnienia trenera to dla mnie banda rozpuszczonych panienek chcących żeby skład zbudowany z emerytów i piłkarzy ściągniętych z kartą na ręku z miejsca walczył o mistrzostwo. Nie wiem jakie trzeba mieć braki w kontakcie z rzeczywistością żeby tego nie rozumieć. Czasem gdy czytam to forum ręce mi opadają. Poziom histerii nieadekwatny do miejsca w tabeli, gry ani nawet stylu. Co jeden to większe hiperbole. Pora zapomnieć o pieniążkach wujka Cupiała albo inwestora z Niemiec. To se ne vrati. Wisła AD 2017 to średniak z ambicjami, ale ambicje pokemonów z forum i ego rozdęte jak gdybyśmy mieli budżet Legii a nie długi do spłacenia po dobrym wujku. Przy Was żaden trener nie zagrzałby miejsca. Na szczęście gówno macie do powiedzenia i możecie tylko bezsilnie żółć wylewać. |
Cytat:
Podsumowując chodziło mi o zawodnika który zrobi nam różnice w środku a jak już gdzieś to napisałem nawet Petar nam tego nie dawał. |
Przez pierwsze 45 minut graliśmy Moskala - dominacja rywala w środku pola, rozgrywanie piłki, tylko co z tego skoro im bliżej bramki byliśmy tym tempo akcji stawało się coraz wolniejsze i coraz mniej było opcji do zagrania. Rywal strzelał a my graliśmy. Druga połowa to była masakra, piłka latała z jednej strony na drugą z powodu błędów w rozegraniu. Karny z widoku trybun kontrowersyjny. Ze Manuel to dno, nic nie gra w ataku i jeszcze większe nic w obronie. Tracimy piłkę i na prawej stronie jest tylko Cywka, żaden pomocnik w pierwszej chwili nie pomagał mu. Imaz nie wypadł najgorzej, schodził do środka pola, próbował rozgrywać. Dobrze, że Buchalik nie miał okazji czegoś zawalić. Dzięki Junco za to, że mamy Carlitosa, chłop robi różnicę, aż strach pomyśleć co będzie gdy tfu tfu złapie kontuzję.
|
Cytat:
|
:lol::lol::lol: Do tego nie doszedlem:D
|
3 pkt. są więc cieszyć michy :P
Wiem że równie dobrze mogło ich nie być ale ja widzę progres, przyzwoicie to wyglądało, w drugiej połowie za bardzo się cofnęliśmy, cały czas dość rozsądnie próbowaliśmy rozgrywać. Perez to jest wzmocnienie, podobnie jak Basha o którym pisałem wcześniej. Iwan bez Głowackiego jakoś lepiej przelicza dane. Czuje że Bałaniuk to będzie kozak gość wygląda na silnego, szybkiego i poprawnego technicznie chłopa więc jest dość kompletny (na podstawie filmików i tego co o nim pisali). W parze z Carlosem mogą dobrze zmieszać. Czas działa na naszą korzyść. |
Cytat:
Poziom wypowiedzi niektórych użytkowników sprawia, że szkoda tutaj zaglądać. Jesteśmy w okresie przejściowym. I nie, nie mamy "PAKI" na 2 ani 3 miejsce. Mamy zbieraninę piłkarzy, którzy z różnych przyczyn wybrali grę w Wiśle. Jedni dlatego, że po prostu kochają ten klub. Inni dlatego, że widzą szansę na odbudowę kariery. Inni po prostu stwierdzili, że dołączą, bo znają trenera i kilku grajków. Dzisiejszy mecz nie był rewelacyjny. Był jednak lepszy od poprzednich. Obrona stanęła na wysokości zadania. Kiko trafił ze zmianami. Po grze Arsenica widać, że każdy potrzebuje przetarcia. Szkoda, że wciąż mamy tu roszczeniowe dzieci złotych lat. Zastanawiam się tylko, czy ci użytkownicy nie przeklinali kiedyś Cupiała, że ten zamiast stopniowo budować drużynę, od razu rzucił się do ataku na Ligę Mistzów. |
Cytat:
|
Cytat:
Wszyscy Hiszpanie są jak najbardziej znani naszemu treneiro bo jak to podsumowali komentatorzy ze Kiko nie wie na co stać Brozia a my wiemy. Tak samo on wie co potrafi Llonch, Velez, Imaz, Perez dlatego daje im szanse co według mnie jest trochę nie fair ale to nie nam oceniać to on decyduje poprosi im bardziej ufa. Nawet wywiad z panem Junco który powiedział ze Carlitos tak ten Carlitos był w 3 lidze hiszpańskiej niedoceniany a Velez szykanowany powinno wam coś mówić a jak narazie to nasze jak narazie najlepsze nabytki. Robię edit i przepraszam za nie potrzebne zamieszanie o jedno piwo za dużo chyba albo za szybko myślałem wiem ze każdy błąd zostanie tu wytknięty ale miałem nadzieje na trochę zrozumienia ale cóż sam się wrzuciłem w pułapkę wiec jeszcze raz przepraszam za popełniony błąd ale mam nadzieje ze i tak wszyscy zrozumieli o co mi chodziło. |
Odnośnie Arsenicia, wyprowadzanie piłki z obrony do poprawy, przynajmniej dwie groźne straty po złym podaniu w niebezpiecznej strefie. Zastanawiam się, czy wynika to z nerwowości, półrocznej przerwy czy braków w wyszkoleniu?
On próbuje rozgrywać i to nie na zasadzie "byle do najbliższego". To sugeruje, ze ma wiarę w siebie. Raczej by się na to nie porywał, gdyby i prostu był drewniany. W każdym na razie ta tendencja do wprowadzania piłki mam się opłaci. Czasy typowych przecinaków minęły bezpowrotnie |
No tak grunt ze sa 3 pkt,znowu Carlitos,co bysmy bez tego muszkietera zrobili :lol:.
Pozatym wywalic ,zwolnic,oddać tego parodystę Ze Manuela.niewiem skad,dlaczego i po co on gra ,im szybciej zniknie tym lepiej.Tragiczny gość. caly czas sie zastanawiam czy ci ktorzy przyszli (ogolnie obcokrajowcy,nie tylko Hiszpanie) ,czy takich Junco mogł gdzies znaleśc w nizszych ligach w PL.Bo jak patrze na takiego Jezusa to napewno. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Na plus Basha, Arsenić, Wojtkowski, Małecki. Na dwa plusy Carlitos.
Mamy 16 punktów, dwa mniej od lidera, pięć wygranych, jeden remis, trzy porażki. Wszyscy wiedzą, jakie cele ma trener i drużyna: nie spaść z ligi to plan minimum. Nie stać nas na kupowanie zawodników, nie mamy bogatego właściciela, rok temu otarliśmy się o bankructwo. Mamy świetny zarząd, wychodzimy na prostą. Wreszcie można z optymizmem patrzyć w przyszłość. Chciałbym po meczu przeczytać tu rzeczowe analizy userów, którzy znają się na piłce lepiej ode mnie. Tymczasem trafiłem na histeryczne głosy nawołujące do zwolnienia trenera, bo gdyby nie Carlitos, bylibyśmy na dnie. Nie wierzyłem, ale przeczytałem jeszcze raz. Są. Zwolnić trenera, bo my jesteśmy Wisła, bo nam się styl gry nie podoba, bo nam się NALEŻĄ sukcesy i widowiskowa gra już teraz natychmiast. Pewien pajac w wątku o trenerze żali się, że mu "wyjebało żenadomierz" i obraża Ramireza. I jak tu nie kochać tego forum? |
Cytat:
|
Możesz mieć rację, zobaczymy.
|
Jak narazie gra wyglada słabo ale wyniki robią pomyślmy teraz co by było jakby z miejsca byli zgrani. Potencjał każdy z naszych zawodników ma bez wątpienia dajmy im popracować. Już ktoś pisał na wiosnę prawdopodobnie możemy zbierać plony z udanych żniw.
|
Cytat:
A winny jest zawsze trener. Nie ma okoliczności łagodzących, obiektywnych problemów, bo to wielka Wisła, nie ważne czy na środku jest Szymkowiak czy Basha. |
Ok moje skromne przemyślenia.
1. Niestety, Ze Manuel i Jezus to mogą być duże niewypały Junco. I dobrze, że mają umowy tylko na rok. Tak jak ktoś wcześniej napisał - graliśmy w 9. I tylko po cholere Kiko ich wypuszcza w podstawie... mają za wejściówki płacone i daje im zarobić? 2. Niestety ale nie widać schematów gry, nie ma sensownego rozegrania i środek boiska totalnie kuleje. W zasadzie to go nie ma. W 1 połowie jedyne akcje wynikały z przerzutu na skrzydło i wygrania pojedynku 1 na 1. ZERO gry w piłkę. Dobrze, że Piast to drużyna co najmniej 1 ligowa i nie zdziwię się jeśli tam wylądują za rok. 3. Wojtkowski się ogarnął po paru meczach na ławce. Zasługuje na podstawę w PP. 4. Pocieszeniem dotyczącym naszej ch*** gry jest to, że zdobywamy punkty. Gdy w końcu zaczniemy coś grać, to będziemy trudnym rywalem dla każdego. A o to, że będzie lepiej, jestem przekonany. Przyjdzie zgrane, Balaniuk lub Kolar odpalą, może Perez dojdzie do formy fizycznej i uporządkuje grę. Wróci Głowacki i Velez wg mnie filary tej drużyny. Nie możemy grać takiej kupy całą rundę, po prostu nie możemy. Mamy szeroką ławkę, więc końcówka jesieni powinna być nasza. A i ja nie chcę zwolnienia Kiko. Do zimy ma być pierwsza 8. Na wiosnę ma poukładać naszą grę i dać nam puchary czy to przez PP czy to przez pierwszą 4 w lidze. |
Hoho, zebys sie nie zdziwil jak puchary przez PP bedziemy mieli z glowy juz za kilka dni.
|
D
R A M A T ! ! ! Nie dało się na to patrzeć. Rozumiem, że dużo zmian w zespole, ale ten burdel jest niesamowity. Ze Manuel - co on robi na boisku to nie wiem, powinien powąchać ławkę przez 2-3 męczę Jezus - narazie bezbarwny, ale dać mu chociaż tyle czasu co Manuelowi Obrona - chyba cała linia zagrała w końcu w miarę dobrze, a większość sytuacji pod nasza bramka prowokowała linia pomocy Pomoc - wszyscy na żenującym poziomie No i ten paradoks, że Wisła gra pytę na wygrywa, gra dobrze a dostaje w....... Ehh |
Cytat:
|
Jeżeli mam oceniać - obrona jako monolit - bardzo dobrze. Na pewno pomagało posiadanie dwóch takich przecinaków jak Basha i Llonch. Niestety z przodu tragedia. Jedynie Carlitos znowu dał koncert.
Co do pomocy - niby Basha, jak i Llonch pokazują się do gry i próbują rozegrać od tyłu, ale robimy to za wolno. Nie wiem czy problem leży po stronie słabo dysponowanych ofensywnych pomocników / skrzydłowych, czy raczej po stronie założeń przedmeczowych. A może po prostu dwa grzyby w barszcz to za dużo i Basha z Llonchem nie powinni grać razem, jeżeli chcemy liczyć na coś więcej niż łut szczęścia z przodu? Ciężko to jednoznacznie ocenić. To co mogę powiedzieć i chyba każdy widzi - nasza gra to kopanina i liczenie na Carlitosa, że on coś wymyśli. Liczę, że będzie lepiej w następnych meczach, ale nie postawiłbym na to nawet 10 złotych widząc w jaki sposób ustawia zespół Kiko. Cieszą 3 punkty i to chyba jedyny pozytyw (Oczywiście poza Carlitosem - ale to, że koleś jest z kosmosu widzi każdy). |
Cytat:
Dodam od siebie, że Ze Manuel miał po raz kolejny najsłabszy Instat Index w naszym zespole a to rzadka sztuka. Trzeba być wyjątkowym drewnem. Jesus Imaz też niezły prawdziwek. Wygrał 2 z 11 pojedynków i miał 0 zwodów i 0 odbiorów Sobol musi się strasznie męczyć przy Kiko |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl