Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VII KOLEJKA] Arka Gdynia - WISŁA Kraków, 08 sierpnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9847)

wolfy 09.09.2017 23:01

Brawo Uran. Potrzeba nam więcej ludzi piszących z sensem.

s1mone 10.09.2017 09:52

Wiadomo, że przy tylu zmianach drużyna potrzebuje czasu.

Oczywiste jest też, że Kiko jest amatorem siermiężnego stylu, który od początku mi się nie podobał - ale przynosił niezłe efekty. I pewnie jak się drużyna lepiej pozna - dalej będzie je przynosił.

Kolejna sprawa - że jak byśmy wygrali, bylibyśmy liderem. Także śmieszne to spuszczanie szamba na drużynę tu na forum. Mecz był słaby w naszym wykonaniu, ale przy odrobinie szczęścia mogliśmy jakieś punkty przywieźć.

Trzeba pamiętać, że z Gdyni ciężko jest przywieźć punkty, szczególnie nam. Drwale odpoczęli to też mieli siłę zapieprzać 90 minut, w następnym meczu już pewnie nie będzie tak kolorowo.

My chcieliśmy bardziej rozegrać; tyle, że zgrania nie ma, to jak tu rozgrywać?

Co nie znaczy, że należy naszych chwalić, bo zaprezentowaliśmy dziadostwo. Szczególnie jako drużyna w tyłach, z bramkarzem na czele.

brylant17 10.09.2017 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1482099)
kolego świetny tekst, świetny blog

POLECAM

a pod tekstem podpisuje sie rękami i nogami


i proponuje przystopować z żenującym hejtem na Buchalika

Buchalik od zawsze gra słabo przykro mi on jest przeciętnym bramkarzem....

Krzysiek 10.09.2017 19:03

To ja wrzucę, jakby kogoś interesowało, moje podsumowanie na podstawie raportów inStat:

http://i65.tinypic.com/2d77g3l.jpg

xanti1906 11.09.2017 03:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek (Post 1482151)
To ja wrzucę, jakby kogoś interesowało, moje podsumowanie na podstawie raportów inStat:

http://i65.tinypic.com/2d77g3l.jpg

Czy masz dostęp do wszystkich zawodników, żeby jakoś pokazać skalę? Załóżmy 3 najlepszych na każdej pozycji i wtedy będziemy mogli jakoś się odnieść do tych danych.

jova 11.09.2017 05:23

Pozycja Ivana w tym zestawieniu pokazuje, że te statystyki same w sobie, bez kontekstu, są niewiele warte.

Krzysiek 11.09.2017 07:01

Postaram się dziś taki raport wygenerować.

Ogryzek 11.09.2017 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1482172)
Pozycja Ivana w tym zestawieniu pokazuje, że te statystyki same w sobie, bez kontekstu, są niewiele warte.

Dokładnie - gość zawala już w tym sezonie co najmniej z 3 bramki a statystki ma dobre. Obrońcą wszak jest.

ociec Ciemka 11.09.2017 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1482108)
Brawo Uran. Potrzeba nam więcej ludzi piszących z sensem.

się nie do końca zgodzę; potrzeba nam też ludzi czytających ze zrozumieniem, to co napisali, ci piszący z sensem :)

a tekst Urana b. dobry.

Swoją drogą zastanawia Buchalik - jak musiał grać i nikt na niego nie liczył, to grał dobrze, jak Cuesta się wyleczył, to praktycznie oddał mu bramkę bez walki. Kolejny potrzebujący trenera mentalnego?

mtk 12.09.2017 09:41

Buchalik grał dobrze ? Kiedy? Przypomnijcie choć jeden mecz, w którym uratował punkty. Wyciągnął 2 razy sam na sam? - przecież od tego jest bramkarz. Sarnat też wyciągał i Maśnik z Piekutowskim również. Pokarzcie mi w jego wykonaniu pewne i skuteczne wyjście do wrzutki z rogu, skrócenie pola gry przy kontrze i dograniu ze skrzydła, wyprowadzenie piłki i szybkie wznowienie do kontry, wymuszenie na pomocnikach ruchawości. Kiedy to było, chociaż raz? Bramkarz jak wielu w 2 lidze, niczym się nie różni, poza tym, że jak goście jadą to człowiek truchleje bo w bramce wisi ręcznik.

ashkeczup 12.09.2017 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mtk (Post 1482260)
Pokarzcie mi w jego wykonaniu pewne i skuteczne

My kibice POKARZEMY

JrQ- 12.09.2017 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mtk (Post 1482260)
Buchalik grał dobrze ? Kiedy? Przypomnijcie choć jeden mecz, w którym uratował punkty. Wyciągnął 2 razy sam na sam? -

Z Wisłą Płock

mtk 12.09.2017 17:49

Szczerze przepraszam Profesorze Miodek.

brylant17 12.09.2017 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1482307)
Z Wisłą Płock

Jedna jaskółka wiosny nie czyni...

JrQ- 12.09.2017 22:16

Oczywiście, że nie. Chciał przykład to mu podałem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl