![]() |
Brawo Uran. Potrzeba nam więcej ludzi piszących z sensem.
|
Wiadomo, że przy tylu zmianach drużyna potrzebuje czasu.
Oczywiste jest też, że Kiko jest amatorem siermiężnego stylu, który od początku mi się nie podobał - ale przynosił niezłe efekty. I pewnie jak się drużyna lepiej pozna - dalej będzie je przynosił. Kolejna sprawa - że jak byśmy wygrali, bylibyśmy liderem. Także śmieszne to spuszczanie szamba na drużynę tu na forum. Mecz był słaby w naszym wykonaniu, ale przy odrobinie szczęścia mogliśmy jakieś punkty przywieźć. Trzeba pamiętać, że z Gdyni ciężko jest przywieźć punkty, szczególnie nam. Drwale odpoczęli to też mieli siłę zapieprzać 90 minut, w następnym meczu już pewnie nie będzie tak kolorowo. My chcieliśmy bardziej rozegrać; tyle, że zgrania nie ma, to jak tu rozgrywać? Co nie znaczy, że należy naszych chwalić, bo zaprezentowaliśmy dziadostwo. Szczególnie jako drużyna w tyłach, z bramkarzem na czele. |
Cytat:
|
To ja wrzucę, jakby kogoś interesowało, moje podsumowanie na podstawie raportów inStat:
http://i65.tinypic.com/2d77g3l.jpg |
Cytat:
|
Pozycja Ivana w tym zestawieniu pokazuje, że te statystyki same w sobie, bez kontekstu, są niewiele warte.
|
Postaram się dziś taki raport wygenerować.
|
Cytat:
|
Cytat:
a tekst Urana b. dobry. Swoją drogą zastanawia Buchalik - jak musiał grać i nikt na niego nie liczył, to grał dobrze, jak Cuesta się wyleczył, to praktycznie oddał mu bramkę bez walki. Kolejny potrzebujący trenera mentalnego? |
Buchalik grał dobrze ? Kiedy? Przypomnijcie choć jeden mecz, w którym uratował punkty. Wyciągnął 2 razy sam na sam? - przecież od tego jest bramkarz. Sarnat też wyciągał i Maśnik z Piekutowskim również. Pokarzcie mi w jego wykonaniu pewne i skuteczne wyjście do wrzutki z rogu, skrócenie pola gry przy kontrze i dograniu ze skrzydła, wyprowadzenie piłki i szybkie wznowienie do kontry, wymuszenie na pomocnikach ruchawości. Kiedy to było, chociaż raz? Bramkarz jak wielu w 2 lidze, niczym się nie różni, poza tym, że jak goście jadą to człowiek truchleje bo w bramce wisi ręcznik.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Szczerze przepraszam Profesorze Miodek.
|
Cytat:
|
Oczywiście, że nie. Chciał przykład to mu podałem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl