![]() |
Cytat:
|
Dziekuje
Panowie dziekuje. .... z tym mułem przez 80 minut. Dziekuje za rozjebanie tych kurew |
Cytat:
|
....a jest potencjał bardzo dobry, ależ nie grajmy tak defensywnie. Gołym okiem widać, że gra się zaczęła po zmianach i przejściu na ofensywne ustawienie. Z Hailiovica bedą ludzie, juz to pisałem. Ze Manuel też. To jest naprawdę skład na TOP4. Grajmy do przodu!
- szczęśliwy |
Dzien dobry, Carlitos jestem !
Piekny scenariusz, piekny ! Jzs! |
Jeszcze raz niech ktoś mi tutaj napisze, że Carlitos jest beznadziejny, bo nie podaje kolegom, tylko pazernie szuka strzału i wykończenia, jak kilka dni temu tutaj było wspominane. Myślę, że tym co zrobił przy bramce na 1:1 zamknął wszystkim usta.
A co do meczu: piękna, piorunująca końcówka. Jak wrzuciliśmy 5. bieg, to Cracovia nie wiedziała co się dzieje. Nieuznana bramka Brożka, petarda Halilovicia. Uwielbiam te ostatnie kwadranse w naszym wykonaniu, kiedy przeciwnicy robią pod siebie, wiedząc, że zaraz dostaną od nas bramkę na dobranoc ;) |
Rządzimy! :D Wygraliśmy najważniejszy mecz tej rundy no i chu* no i cześć :D
|
Czapki z głów przed Carlitosem. Zaorał aż miło. Jak zobaczyłem co zrobił to przez chwilę myślałem, że mi się przewidziało :D Szczena opadła, złapałem zwiechę, dopiero po sekundzie do mnie dotarło jak stadion wybuchł, że gol :D:D
Niestety znowu męczyliśmy bułę, ale też sąsiedzi się wypruli na samym początku z wszystkiego. Personalnie mam nadzieję, że nigdy nie zobaczę już środka Velez-Llonch. Dwa grzyby w barszczu to zdecydowanie za dużo. Bardzo dużo dali zmiennicy. Zarówno Halilović jak i Ze Manuel. No i oczywiście GWIAZDA WIECZORU Carlos Lopez. LIDERA MAMY! |
Cytat:
Niedlugo Ondraska z nami juz nie bedzie, podobnie jak nie ma Videmonta. |
Gramy tak, że zęby bolą a oczy krwawią, ale póki wygrywamy mam wyjebane.
Jebać żydow :D |
Cieszę się, że sie potoczyły tak derby. Graliśmy defensywnie z dzidą w przód co nie przynosiło efektu. po zejściu dwóch defensywnych a wprowadzony kreatywny halilovic juz zaczynało to samo napędzać. Wymarzony jest ten scenariusz, cieszy bardziej niż gładka wygrana 3:0. Kiko analizując ten mecz bedzie widział: "Kurcze, ale popełniłem błąd w pierwszej połowie, nie mogę tak grać, Vamos ofensywni zawodnicy Vamos 2 kreatywnych".
Wyciągnie z tego meczu wnioski i bedzie dobrze |
Ten mecz przejdzie do legendy.
Wydaje mi się, że gra wygląda tak beznadziejnie, bo Kiko nie był przygotowany na odejście Mączyńskiego. Za to zespół jest kapitalnie przygotowany motorycznie i wolicjonalnie. Jest fizyka i jest chemia!!! I lider!!! |
Zawsze Nad Wami!!! znowy gramy do konca, do tego świetny doping ale postawa druzyny do czerwonej kartki to istna patologia byla. Zle gramy ale wygrywamy i to jest najważniejsze. Teraz mozna isc na rynek chlac :D
|
Cytat:
To zwycięstwo smakuje cudownie. Jebać żydów - zgadzam się :) |
Derby to derby: liczy się tylko wynik. Nie ma co się rozwodzić nad naszą grą, bo to mecz trochę innego rodzaju.
Natomiast jeśli chodzi o naszą grę generalnie w tym sezonie... będziemy to oceniać pod koniec rundy. Albo jesteśmy efektywni i mamy mentalność do wygrywania meczów albo na farcie ciułamy punkty, a fart się w końcu skończy. Na razie trzeba się cieszyć tym co mamy. Jeśli Jaga nie wygra to jesteśmy liderem, 12 punktów po 5. kolejce, wygraliśmy w derbach, jedziemy dalej w Pucharze Polski... czegoż chcieć więcej :) |
Liczy się wynik a ten super, Wisła rządzi w Krakowie!
Nie mogę jednak nie skomentować żenującej oprawy - w tym momencie było mi wstyd, tak po ludzku wstyd. Rozumiem, że to odwieczny rywal, ale nawiązywanie do morderstw?! Kto na to zezwolił, kto to wykonał? Nie było żadnych refleksji? Wielu z nas na pewno zna kibica pasiastych, czy to kolega, brat, czy znajomy. Czyli co, należy ich zabić? Bo jest kibicem innej drużyny? |
Cytat:
|
piękny , piękny mecz !! szkoda troche mojego czasu na polemikę internetową z ludźi którzy nie odróżniają szkoły od stylu a taktyki od strategii , więc tylko powtórze PIĘKNY MECZ !!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No nic,radośc po golu na 2;1,....pozostanie na dlugo,takich momentów sie nie zapomina.
Coś pieknego. A o piłce to moze jutro coś warto napisać po ochłonieciu ,jeszcze emocje we mnie siedzą JEBAĆ ZYDÓW,BYŁO PIEKNIE :) |
Carlitos - dziękujemy!
|
Wrazenia jak po dobrym thilerze.
Co do oprawy to naprawde mozna wyjsc z ziemianek. Ciezko bylo zgadnac ze orkiestry nie bedzie sluchac na stadionie? Co do samego meczu to gramy jak zawsze i wygrywamy prawie jak zawsze:) Carlitos to w windzie by chyba okiwal przeciwnika:) Bartosz pokazal, ze nie nadaje sie na gre od poczatku. Wszytsko dobrze co sie dobrze konczy i przebieg meczu najlepszy. Juz byli w ogrodku witali sie z gaska ale posllizgneli sie na mecie bo byla kaluza:) Piekne Derby |
Cytat:
|
Cytat:
|
Loser płakał jak oglądał....
Nawet nie ma co o grze pisać. Carlitoś wariat, to co zrobił przy pierwszej bramce, to w Polsce się praktycznie nie zdarza. Nareszcie kur... wygrana w derbach. Time to say goodbye na trybunach, to idealne podsumowanie dla tych szumowin z Probierzem na czele... |
"Zawsze nad wami!!!":D:D
Przespana pierwsza połowa, ale jak to się ma tak kończyć, to niech się tak kończy zawsze. Choć doprowadzi mnie to pewnie do zawału :D:D Dziękuję Carlitos!!! :tsw_wislazkrakowa: |
Pierwsza połowa to istna padaka. Ale co ważne, Kiko przyznał się do błędu, uderzył w pierś i ściągnął Lloncha. I to jest TRENER. Druga połowa i końcówka to istny ROZ........ I ta radość drużyny, kibiców, lepszej części Krakowa i kibiców Wisły w Ojczyznie i zagranicą. Coś pięknego. Co ja bym dał by być na tym meczu!
Odkąd Kiko przyszedł mamy prawdziwego piłkarskiego Hitchcocka...ale z Happy endem :D WISŁA PANY JŻS! |
Nie wiem czy nie przesadze ale... w sumie to dobrze, ze zydy strzelily ta bramke pierwsi bo przynajmniej musielismy zaczac grac tak jak powinnismy grac z takimi ogorami.
|
A i Probierz to umie sie czasem normalnie zachowac? Podczas meczu caly czas mial pretensje do sedziego. Faule druzyny sami wiecie jakiej powinny byc wg niego gwizdane po zlamaniu nogi przyciwnikowi chyba.
A sam najmadrzejszy z madrych trenerow nie wpadl na to aby zmienic po pierwsze zoltej kartce w derbach 18 latka urodzonego w Krakowie. Ciezko byc wpasc na to ze moze sfaulowac na drugą. Ale bardzo dobrze, ze na to nie wpadl i go nie zmienil:) Oby wiecej takich dobrych decyzji w sezonie. Nie mam nic przeciwko |
Czemu od razu debila? Mnie też ta oprawa zniesmaczyła, no ale cóż, taki mamy klimat wśród 'kumatych'.
Generalnie zawsze wolałem oprawy 'pro Wisła' niż 'Anty żydy', bo po prostu to jest taki mały klubik, który gdzieś tam sobie istnieje pijąc wodę, gdzie my nogi moczymy. Nie warty wspomnienia, a już na pewno nie warty oprawy. Szczególnie tak żenującej. |
Przepraszam za spam, kumpel zgubił telefon na D22, czarny huawei, znaleźliśmy tylko obudowę. Proszę o kontakt uczciwego znalazcę, oczywiście czeka nagroda.
Wisła Pany! |
Tak, jak za Moskala gra była przyjemna a wyniki trudne, tak teraz trudno się ogląda, ale wyniki bardzo cieszą. Super, chociaż nie wiem, co by było, gdyby nie czerwona kartka.
Odnośnie do oprawy: czy naprawdę chodziło o to, o czym pisze Weszło, czy po prostu było to coś na zasadzie: witamy w piekle, nie mamy litości dla wrogów, jesteśmy groźni itd. itp.? |
Możecie mówić na naszą grę co chcecie, możecie narzekać na naszego trenera... Ale zanim to zrobicie to przypomnijcie sobie jak wyglądały przez ostatnie lata mecze derbowe z ladacznicą i jakimi wynikami się kończyły... Zawsze bywało ciężko, i przez ostatnie lata często remisowaliśmy albo przegrywaliśmy... Więc ja się bardzo ciesze, że pomimo słabej gry nasi zawodnicy potrafili się podnieść i wygrać ten mecz. Zmiany też jak zawsze trafione.
czaro weszło zobaczyło groby, sobie coś ubzdurało i zaczeli pieprzyć głupoty, no albo po prostu warszafiaków boli lider w Krakowie. Nikt personalnie nie oberwał na dzisiejszej oprawie więc nie wiem o co chodzi. Przypomnij sobie oprawe ladacznic chociażby dotyczącą Śp. Dziekana na całą trybunę gdzie świętowali jego śmierć. Jebać Weszło. |
Ja to właśnie odebrałem jako metaforę. Na takiej samej zasadzie, na jakiej na derby mówi się święta wojna.
|
|
Ja jebię, to był najbardziej emocjonujący mecz od wielu, wielu lat.
Mam ciary do tej pory. Dziękuję piłkarzom, dziekuję Kiko, kto dzisiaj nie był, ten trąba. |
Wszystko ładnie pięknie wygrana smakuje podwójnie tym bardziej ze już dawno takowej nie było. Mamy zawodników mamy zespół mamy także trenera. To właśnie ce..... trenera dobrego trenera. Kiedy nie idzie robi zmiany które mogą coś wnieść indzisiaj takowe zostały dokonane. Po tych kilku meczach dalej twierdze ze Carlitos to nie jest napastnik nie ma warunków do tego ale ofensywny pomocnik lub skrzydłowy jak najbardziej jest ruchliwy, ponad przeciętny drybling jak na polskie boiska i szybkość. To jest to czego brakuje Bartoszowi. Niech trochę popracuje nad sobą i nie powinno być z nim zle jak narazie to jest bardziej przydatny na te 30-35 minut meczu. Jeśli chodzi o Brleka to on sam ewidentnie szuka gry od tylu a co za tym idzie dobra 6 z niego będzie w przyszłości jest bardzo mobilny, ma drybling a co najważniejsze jest silny co pokazał dzisiaj zatrzymując kilkakrotnie piłkarzy zydowni.
Co najbardziej mi się rzuciło w oczy to to ze Kiko wziął do składu Ze Manuela który niedawno dołączył do zespołu. Czyli chyba on sam w nim coś widzi jeśli faktycznie jest dobry to duet z Carlitosem może być zabójczy a do tego rozegrany Brlek oraz Halilovic który znowu udowodnił ze ma potencjał. Obrona zagrała powyżej przeciętnej bo ta bramka nie powinna mieć miejsca a napewno nie po takich błędach. Jeśli chodzi o oprawę bardzo ciekawa i skłaniam się ku teorii Czaro ze przez te pedały z zeszło nie potrafią zrozumieć czegoś tak zajebistego jak Święta Wojna. Pewnie znajdzie się cześć ludzi co podobnie to odbiera ale na to nic nie poradzimy. Jebac to najważniejsze ze jest tak jak powinno być WISEŁKA ZAWSZE NA CZELE |
To była najgorsza gra Wisły, jaką widziałem od... nawet nie wiem kiedy, bym musiał sięgnąć pamięcią do czasów drugiej kadencji Kasperczaka, mniejsza z tym. I nie chodzi o defensywną taktykę, tylko liczbę strat, nerwowość. Nieważne. Ja chciałem o czymś innym.
Zanim ktoś zacznie psioczyć na Kiko jak niektóre zjeby na shoutboxie w 20 min - Moskal czy Smuda wpuściłby (może) Brożka w 85 min. Kiko reaguje od razu - mało tego wprowadza Halilovica, który pokazuje, że jest pełnowartościowym zawodnikiem, jak dla mnie nawet lepszym niż Velez i Llonch, fantastyczna kultura gry. Gra zmienia się diametralnie, jasne, czerwona kartka zrobiła swoje, ale prawdę powiedziawszy po czerwonej kartce zaczyna się autobus u przeciwnika i bicie głową w mur. A tu Wisła pokazała po raz któryśnasty, że w końcowej fazie meczu jest na innym pułapie przygotowanie fizycznego niż jakakolwiek inna ekipa w tej lidze. Kiko błagam nie rób więcej tego samego błędu i nie stawiaj Veleza plus Lloncha. Wystarczy nam jeden z nich i Brlek, który jest idealnym pośrednikiem między defensywą a ofensywą. Carlitos to nie wysunięty napastnik, on musi mieć tam kogokolwiek, nawet kołka w postaci Ondraska czy Brożka bez cienia formy. Te dwie rady weź sobie do serca i idziemy na mistrza !!! A ci, którzy cała pierwszą połowę cisnęli po zespole i Kiko, wielki, soczysty, murzyński .... w wasza dupska. Dziękuję dobranoc. |
Mecz jak dobry thriller :D Już witali się z gąską :D
Za te lagi do przodu do ok. 30 minuty to powinni dostać konkretny zjeb od Kiko jutro/pojutrze jak już emocje opadną. Nie wiem, czy on im tak każe grać, ale wyeliminowanie tego "elementu" gry i normalne rozgrywanie piłki od tyłu byłoby wskazane. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl