Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXIII KOLEJKA] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 13 maja, godz. 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9796)

MaLk 14.05.2017 21:35

Lubię merytoryczne dyskusje, dlatego tę część polemiki z należytą atencją... zignoruję. Szkoda mojego czasu.

Barti 14.05.2017 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1470356)
Lubię merytoryczne dyskusje, dlatego tę część polemiki z należytą atencją... zignoruję. Szkoda mojego czasu.

Przepraszam. Masz rację. Niektórzy pewnie wiedzą o co chodzi ;). Merytorycznie nie odpowiem. Nie odpowiem, bo nie wiem czy pomysłem na grę, był brak pomysłu na grę. Nie wiem czy takie założenia były Kiko. A może przestraszyli się deszczu, a nagle jak ustał przebudzili się? Nie wiem tego, dlatego nie podejmuję merytorycznej polemiki.

MaLk 14.05.2017 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1470357)
nie wiem czy pomysłem na grę, był brak pomysłu na grę. Nie wiem czy takie założenia były Kiko.

Osobiście sądzę, że obydwaj trenerzy mieli ten sam pomysł na grę, tzn. stoimy w swoich zasiekach i czekamy na przeciwnika.

Tyle że w przypadku Lechii po pierwsze jej piłkarze wytrzymać w takiej taktyce konsekwentnie nie potrafią i czasem wyrywali do przodu, a po drugie, prawdopodobnie taktyka była uzupełniona o zalecenie strzałów z dystansu przy każdej okazji (niby same w sobie były niegroźne i tak trochę właśnie "na podreperowanie statystyk", ale najgroźniejsza sytuacja Lechii z pierwszej połowy była właśnie konsekwencją takiego strzału).

No a nasi, konsekwentnie stali w blokach, bo tak kazał Kiko i z wszystkimi rywalami z top-4 tak za jego kadencji do tego meczu graliśmy. I wyniki były, hmmm... akceptowalne, acz nie jakieś wybitne. Więc ja zakładam, że takie były założenia, choć oczywiście mogę się mylić.

Z Jagiellonią był większy luz w taktyce, ale powietrze już uszło.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl