![]() |
Oczywiście... pisz sobie dalej o Głowackim i jego bramkach, bierności szczególnie przy pierwszej jak gość dostał z bara i odbił się na metr... ale co tam był BIERNY :D Wiesz co oznacza to słowo? Głowacki ratował sytuacje po zmaszczeniu Gonzaleza, mógl to wybronić , niestety nie udało się mimo, że koleś pofrunął - jak uważasz, że to współudział to idź jeszcze jutro do lekarza, weź ze sobą askeczupa będziecie opowiadać jakie armaty zostały sprowadzona na R22 i kogo będziemy mieć w grupie LM . Praw.dz.i.w.ek od profesjonalnego sportu, dietetyk, coach-athlete i spartanin w jednym niczym sam Leonidas i .... Franz Smuda :]
Babol idzie do góry w jednej linii z Załuską w 5 metr, obok jest Cywka i Sadlok, a prawd.z.i.w.ek chce żeby jeszcze Głowacki tam z łokciami się rozpychał... Może całą drużyna miała tam biec? Na lewej mamy gościa szybkości i zwrotności Chaveza a znajdzie się jakaś przybłęda i będzie bzdety pisać, że to klasa grajek :) Upośledzenie poziom hard. |
Cytat:
|
Tak patrzę na wyniki pozostałych drużyn i jeszcze mocniej doceniam to co gramy obecnie i nasze wyniki. Zobaczcie, wcale nie jest prosto utrzymać stabilność formy i regularność w punktowaniu. Zdecydowana większość gra w kratkę i tym lepiej wygląda praca Ramireza, który dał Wiśle rozsądna przewidywalność. Moim zdaniem właśnie poprzez poprawienie organizacji i rezygnację z radosnego futbolu jakiego wiele w tej lidze.
|
Ja się zgadzam, gramy chaotycznie, często wręcz brzydko, ale widać, że nasi piłkarze są przyzwyczajeni do szybkiej gry. Nie koniecznie laga do przodu i zobaczymy co będzie, tylko chodzi o granie z klepy na 1, max 2 kontakty, nasi gracze często wybierają trudniejsze rozwiązania na szybko, nie boją się spieprzyć. Jest pewność siebie i widać wypracowany nawyk szybkiego puszczania piłki w ruch, dlatego regularnie stwarzamy dobre okazje. Wiadomo, że często zabraknie dokładności i się robi wtedy ping-pong i wygląda to nieciekawie, ale jak wyjdzie akcja to jest taka perełka jak przy bramce Brleka. Na pełnym gazie.
Dodać do tego poprawę organizacji gry w defensywie i jesteśmy jedną z najlepiej punktujących drużyn na wiosnę. |
Ruch 13
Wisła 12 Amica 12 (gra jutro z Łęczną) Jesteśmy w pierwszej trójce na wiosnę. Oby tak dalej |
Cytat:
Po co w takim razie jest ta piatka? Okresla skad bramkarz moze wznawiac gre, gdy gra opuscili linie koncowa, czy chocby okresla minimalna odleglosc wznowienia gry z rzutu wolnego posredniego. Ta nietykalnosc bramkarza jest mitem, wiele lat powatarzanym przez komentatorow i tak to zostalo w glowach wielu. |
Cytat:
ale wlasnie to zawsze cechowało Lige Polską.To ze dzis wygrywasz 3;0 ,zeby jutro przegrac 3;0/Z tym mi sie od wielu lat kojarzy nasza Liga.Zero stabilnosci,i formy(na dluzej).Dlatego zaden klub nie moze zdominowac Ligi ,czy to jesli mowimy o 1 sezonie czy o poprzednich 10 latach. Jesli Ramirez ma sposob jak utrzymać taka formę na dluzej,to sory ale Ci wszyscy ktorzy smiali sie z niego niedlugo beda odszczekiwac swoje opinie o nim. |
Cytat:
https://s15.postimg.org/ulertgc2j/wallbang_emoticon.gif No nie... Roztropek opowiada o semantyce, jak opowiadał o wrzutkach. :lol: Przybyczony Głowacki dał się tak po prostu odepchnąć na metr od mniejszego i potem sobie truchtał. I to nie jest bierność. Bierność to tajemniczy obiekt w pustej głowe niejakiego "LucjuszWielki". :lol: Ja już mówiłem , że głupota nie boli, ale jest uciążliwa dla otoczenia. A ten człowiek potrafi doprowadzić do frustracji swoją głupota. To jakby mieć głupiego wściekłego bachora. Coś takiego jak tu https://s13.postimg.org/65eucsyuv/smiley_angry.gif |
Jako dowód twej fachowej analizy ułożenia ciała i celowości zagrania niech posłuży strzał Videmonta po ziemi w 1 połowie... Ułożenie głowy, rąk i stopy wskazywały na chęć zdjęcia pajęczyny, niewiele brakło... Viva la France!
"Głowacki też przy drugiej bramce trochę zawalił (i Gonzo), ale nie aż tak jak przeciwko Ległej,", " Oczywiście, że Gonzalez zawalił i potem bierny Głowacki." Twa bystrość tak pożarła ostatnie komórki pod czaszką, że potrafisz wmawiać iż Głowacki biernie spoglądał na poczynania Piątkowskiego... "(i Gonzo)" :D Naucz się pisać jak chcesz coś przekazać poeto od 7 boleści... jak już chcesz na siłę przypisywać winę to EWENTUALNIE: "Gonzalez przy drugiej bramce trochę zawalił (i Głowa też)"- poprzedni kretynizm wyraźnie wskazuje, że głwónym prowoderem utraty bramki jest Głowacki a za nim Gonzalez... Szkoda z pokemonem dyskutować bo oczywistych rzeczy potrafi się wyprzeć i odwrócić uwagę prymitywną obrazą drugiego użytkownika. Po legii nie chciało mi się ciebie obśmiewać jak to broniłeś klasy Videmonta bo nie było mi do śmiechu... Teraz co powiesz? Miał asyste? :D To była ostatnia moja odpowiedź, następna będzie przy kolejnym komentarzu ala Franz, po Amice, tak wiec poć się i płódź jakieś frazesy wierszem pisane. Napisz jeszcze gimbie ile masz lat to zwieńczy twoją twórczość :] |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Za obrzucanie się inwektywami polecą zaraz bany
|
Cytat:
|
Cytat:
W anal plus :"piątkowski sprytnie odbił się od Głowackiego" - na pewno miał zamiar odbicia się.. no, ale Głowacki biernie przyglądał się jak Gonzalez przegrywa pojedynek... Wiem, że to nie jest żadna wyrocznia ale portal na którym wzoruje się abcd czyli "Weszło" ocenił Gonzaleza na 2... a Głowe, który "zawalił" dwie bramki na 6 :] |
Cytat:
|
Oni mają 15, tam jest błąd.
|
@LucjuszWielki
Co to za bełkot? Gościu... Piłeś, nie pisz. Nie piłeś, wypij. Ale nigdy już nie pisz. |
Pozostaje: Lech, Nieciecza, Zagłębie, Górnik Łęczna
Dla mnie plan minimum to 7 pkt: - powalczyć z Lechem - wygrać z Nieciecza - zremisować z Zagłębiem - wygrać w Łęcznej Da to 44 pkt i po podziale 22 pkt. Jednak będę bardzo zadowolony z 9 pkt (3 zwycięstwa: Nieciecza, Zagłebie, Łęczna). |
Cytat:
|
@Dzimi
W tym momencie większe pieniądze postawiłbym, że Wisła nie przegra u siebie z Lechem, niż na to że na pewno wygra na wyjeździe z Łęczną (choć w sumie Łęczna też średnio będzie grała u siebie). A też Zagłębie też jest cieniem drużyny z 2016 roku. Dla mnie 8 punktów to plan realny do osiągnięcia, a 12 to super-optymistyczny, ale nie niemożliwy. A abstrahując od mojego optymizmu, to walka o grupę mistrzowską wcale nie jest rozstrzygnięta. Nie skreślałbym nawet Wisły Płock z tego wyścigu. |
"Nawet" Wisły Płock? Wisła Płock ma całe 3 punkty straty do ósmej Korony. Trudno, więc żeby ktokolwiek miał ją skreślać. Przy dobrych wiatrach to i Śląsk i Ruch mogą powalczyć.
Cieszy mnie optymizm po meczu z Wisłą, ale pamiętajmy co jest naszym priorytetem. A jest nim awans do górnej połówki, który wcale nie jest jeszcze osiągnięty. W dalszym ciągu jesteśmy na etapie szanowania każdego punktu. 40-41 pkt powinno wystarczyć by zagrać w ósemce. Mam nadzieję, że szybko do tej liczy dobijemy i nie będzie nerwówki do ostatniego spotkania. Co do meczu z Wisłą. Przez pewien czas wyglądało na to, że powróciły wszystkie demony z czasów radosnego futbolu Kazia Moskala. Fajnie gramy do stanu 0-0, strzelamy bramkę na 1-0 po czym cofamy się i sami prosimy się o stratę bramki. Cudem jest to, że do przerwy nie przegrywaliśmy. Nie rozumiem jak można popełniać ten sam błąd po raz 50-ty. Wcześniej za Ramireza nie było tego z Koroną, nie było z Jagiellonią, na mniejszą skalę z Piastem. Trzeba na to koniecznie zwrócić uwagę. |
Chodzi mi bardziej o fakt, że jeszcze może nas wyprzedzić Wisła Płock (5 punktów straty do nas), niż Ruch i Śląsk (8 punktów straty do nas). O samą walkę o grupę mistrzowską nikogo nie skreślam, choć wydaje mi się, że awansujemy MY, Zagłębie, Korona (będzie rozdawała karty mając u siebie i Termalikę i Ruch) i ktoś z czwórki Termalika/Pogoń/Arka/Wisła Płock.
|
Zagłębie jak tak dalej będzie kaleczyć to wypadnie z 8 podobnie z resztą Bruk-Bet, bo grupa pościgowa świetnie punktuje.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Mamy fajny terminarz, mocne zespoły u siebie i ogórki na wyjazdach, liczę na solidne zdobycze punktowe i zaczajenie się za plecami pierwszej czwórki. Wydaje mi się, że Lechia i Jagiellonia są spokojnie do złapania, jak zapunktujemy solidnie.
|
ta liga pokazuje ze kazdy moze z kazdym przegrac ..... tu nie ma hegemona , choc trzeba przyznac 7egii zre goli tych "lepszych" a traci punkty ze slabymi ....dzis nawet jakas Leczna pokazala ze Amika to jednak nie polski Real Madryt , ....osobiscie na ten sezon mam 2 zyczenia - jedno niemozliwe : czyli zeby 7egia nie zdobyla mistrzostwa i drugie najwazniejsze : zeby macki filipiaki nie wystarczyly i zeby parchate scierwo spadlo z ligi .... to byloby cudowne ....ze juz nie wspomne o 2 rzeczach na raz
|
Ja tu jestem bardziej sceptyczny.Tzn wierzę w pierwszą 8 a po dostaniu się na coś więcej ale mamy ciężki terminarz.
Te mecze co gramy to tak z przebiegu rzut monetą ale może ogramy Amikę ,reszta zagra dla nas i już po tym meczu będzie luz. btw. Albo to presja świadoma(na zawodnika) albo nieźle nam się Semirek zapuścił. Kiedy był tu ostatni raz, od niego można by zacząć ustalać skład.Teraz gra ogony ale szacun akurat za to że się przyznał.Ja myślałem że tak chciał a po prostu mu zeszło. |
Mi sie wydaje tez, ze po czesci poza Pawlem Brozkiem / Boguskim / Brlekiem, to nie ma on z kim zagrac.
Zazwyczaj jak Semir wchodzi, to juz w/w trojki na boisku nie ma. |
Paradoksalnie dla nas lepiej żeby się pejsy utrzymały, robią nam raz/dwa razy na sezon pełny stadion i dodatkową mobilizację z okazji derbów a tak to na ich miejsce wskoczy kto, sosnowiec? chojnice? czy jakies inne chuja warte drużynki.
|
Czyli powinniśmy in kibicować? Chłopie, dobrze sie czujesz? 3 liga to ivh miejsce i zaden pelen stadion tego nie zmieni
Ps. Zmien awatar |
Cytat:
ugrać coś z amiką (a najlepiej 3pkt) z niecieczą nie wygramy wygrajmy z zl (rewanż za ub. wiosnę) mam nadzieję, że z gł nie zdarzy się coś niefajnego na koniec 6 max 5 miejsce i co dalej? |
jak dla mnie przy optymistycznym scenariuszu dla nas, reszta realistycznie, wyglądać to będzie tak:
Jagiellonia Nieciecza(D) - 3pkt, Zagłębie(W) - 1pkt, Cracovia(D) - 3pkt, Piast(W) - 1pkt 49pkt -> 57pkt Lechia Zagłębie(D) - 3pkt, Piast(W) - 0pkt Arka(D) - 3pkt Pogoń(W) - 0pkt 46 pkt -> 52pkt Zagłębie Lechia(W) - 0pkt, Jagiellonia(D) - 1pkt Wisła(W) - 0pkt Śląsk(D) - 3pkt 38pkt -> 42pkt Wisła Lech(D) - 3pkt, Nieciecza(W) - 3pkt, Zagłębie(D) - 3pkt, Łęczna(W) - 3pkt, 37pkt -> 49 pkt Imho będziemy się ścigać z Lechią o czwarte jak trendy zostaną podtrzymane (Lechia dół, my podobny poziom). Ja tam wierzę w cztery zwycięstwa. Na wyjazdach mamy ogórki, u siebie jesteśmy mocni. |
Halo tutaj ziemia prosimy o odbiór! odpłynąłeś i to nieźle, przy meczach Wisły szczególnie z Amiką będzie ciężko z Zagłębiem także
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W tej chorej lidze możemy tak samo zrobić 1 pkt, jak i 12.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Piwo dla Pana powyżej.
Stadion pękał w szwach długo zanim cracovia awansowała do ekstraklasy w 2005 roku (czy coś koło tego, nie chce mi się sprawdzać dokładnie). Nie była do tego potrzebna jej obecność, ale po prostu mocna Wisła i moda która wtedy w Krakowie była na jedną drużynę. |
Cytat:
Co za bzdury. Idz sobie już :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl