Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

swiety37 04.01.2017 10:37

Jeżeli Sobol pozostanie w sztabie to grajki będą zapieprzać.
Jeszcze jakby polski fizjolog zajął się przygotowaniami do rundy to ten cały KIKO tak na prawdę niewiele będzie miał do spieprzenia. Pozostanie mu na początku jedynie ogarnąć taktykę, a pod tym względem wierzę że nie będzie najgorzej :) Oby tylko potrafił dobrać taktykę pod istniejących grajków ;)
Byle do lutego.... :)

nesta 04.01.2017 10:44

Ramirez pozostawał bez zatrudnienia przez całą rundę jesienną, choć trenerzy klubów hiszpańskiej II i III ligi byli zmieniani jak rękawiczki.

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...bialej-gwiazdy

I to jest niestety zastanawiające...

edit.

Już w Krakowie:

https://twitter.com/EsportsdelCamp/s...39790216691712

Revolver 04.01.2017 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1460548)
Mam na myśli pytania do zarządu. Akurat sam trener nic tu nie zawinił.

W przypadku jakiegokolwiek "niewygodnego" pytania Szymański w najlepszym razie je zignoruje i nie odpowie, a w najgorszym pokazowo się wku*wi i zacznie wszystkim tłumaczyć, jaka jest sytuacja klubu, i że wszyscy powinniśmy go całować po rękach, że w ogóle mamy jakiegokolwiek trenera.

szprotson 04.01.2017 10:45

skoro to jest trener "inni zrobia ,ten niewiele s.......i" to po choy jest to Hiszpan a nie Polak?

No ale z drugiej strony.
Wyciagnelismy mlodego zdolnego trenera z Hiszpanii. Do you believe?!

KrzychooR 04.01.2017 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1460553)
skoro to jest trener "inni zrobia ,ten niewiele s.......i" to po choy jest to Hiszpan a nie Polak?

No ale z drugiej strony.
Wyciagnelismy mlodego zdolnego trenera z Hiszpanii. Do you believe?!

Pewnie zarząd miał obawy co do przygotowania fizycznego zespołu w przerwie zimowej... Dlatego wzięli Hiszpana ze słonecznej katalunii który jest gwarantem dobrego przygotowania :D

!!IRIVER!! 04.01.2017 10:54

Jak patrzę na gościa to mam wrażenie, że teraz będzie trzech Probierzy na ławkach. Jeden w Lechu, ten właściwy i ten nasz.

Virusman 04.01.2017 10:54

https://twitter.com/cwiakala/status/816581637085523968

Tomasz CwiakalaKonto zweryfikowane
‏@cwiakala
Kolega-dziennikarz z Tarragony twierdzi, że Kiko Ramirez to świetny trener i dziwi się, że nie dostał szansy wyżej :-)

KrzychooR 04.01.2017 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Virusman (Post 1460557)
https://twitter.com/cwiakala/status/816581637085523968

Tomasz CwiakalaKonto zweryfikowane
‏@cwiakala
Kolega-dziennikarz z Tarragony twierdzi, że Kiko Ramirez to świetny trener i dziwi się, że nie dostał szansy wyżej :-)

No to jednym słowem mamy swojego hiszpańskiego guardiole :lol:

Dariook 04.01.2017 11:06

Hiszpański Probierz :lol:

Powodzenia w Wiśle !

brylant17 04.01.2017 11:09

Czas przyjmować zakłady po ilu meczach poleci po 5 ? 7 ?

19sebawro06 04.01.2017 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Virusman (Post 1460512)
Dobrze, żeby nie było tak pesymistycznie (mimo, że sam mam takie odczucia), napiszę coś pozytywnego o naszym nowym szkoleniowcu.

Widać na Twitterze, że Ramirez w trakcie bezrobocia nie próżnuje i jeździ na mecze różnych lig uczyć się fachu trenera. Oprócz tego można dostrzec, że to facet o całkiem niezłej prezencji w stylu Probierza, a może nawet Nawałki, czyli nie mamy do czynienia ze Staszkiem Levym, ani Smudą pod tym względem. Nie jest to też ktoś w stylu Pereza Garcii. Nie wygląda na to, żeby swoim zachowaniem mógł potencjalnie zrobić z siebie pośmiewisko. Kibice jego byłych klubów całkiem nieźle się o nim wypowiadają. Nawet znalazłem filmik, gdzie skandują jego nazwisko ( pod koniec https://twitter.com/FFAndrea7/status/754409396055240705 ). Nasz nowy entrenador lubi sport - jeździ na rowerze aby zadbać o swoją kondycję fizyczną.

Cieszmy się z małych rzeczy.

Jest też dużo śmiesznych wątków. Np.

.

w takim razie pasuje do gościa co "jak nie kręcisz to nie jedziesz" Mereśińskiego. szkoda że go nie ma może razem by szusowali podbijając Kraków na dwóch kółkach

testy bramkarzy>testy studenta sorina>wdowczyk>meresński>kiko el fantastico>... co dalej?

AYALA 04.01.2017 11:25

Ci trenerzy z Hiszpanii co pracowali w Piaście (Garcia) i w Koronie (Pacheta) to ten sam sort .Obaj utrzymali swoje zespoły w ekstraklasie.Wiec trzeba z optymizmem spoglądać w przyszłość

swiety37 04.01.2017 11:31

Wkurzę się najbardziej wtedy, jeżeli trener będzie miał z nami dobre wyniki i w lecie go stracimy.

mitmichael 04.01.2017 11:33

Mamy trenera po znajomosciach, tak po a nie ze znajomosciami. Teraz bedziemy działac w skladzie Kiko-tłumacz-Sobolewski :D Ale ja zawsze daje szanse, nie krytykuje od razu i w tym przypadku tez tak bedzie. Tylko wczesniej nie musielismy przy zmianie trenera obawiac sie o gorna połowke tabeli i tylko to mnie martwi bo czasu za duzo na eksperymenty nie ma

andrucik 04.01.2017 11:37

http://www.hola.com/imagenes/noticia.../20/camara.jpg

Przecież nasz trener to kardynał Guttierez z filmu pt. "Młody papież"

!!IRIVER!! 04.01.2017 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1460564)
Mamy trenera po znajomosciach, tak po a nie ze znajomosciami. Teraz bedziemy działac w skladzie Kiko-tłumacz-Sobolewski :D Ale ja zawsze daje szanse, nie krytykuje od razu i w tym przypadku tez tak bedzie. Tylko wczesniej nie musielismy przy zmianie trenera obawiac sie o gorna połowke tabeli i tylko to mnie martwi bo czasu za duzo na eksperymenty nie ma

No tak, z Tadkiem Pawłowskim od razu było pewne, że będziemy w dolnej ;)

wolfu 04.01.2017 11:44

Teraz tylko robić skriny i czytać komentarze w przyszłości, jak połowa wyśmiewających tu chce stawiać hiszpanowi pomnik. Jaki sens ma takie skazywanie na porażkę i wyśmiewanie z własnego trenera? Bo legijny Stanowski się śmieje? Dajmy mu czas; może faktycznie okaże się trafnym (ryzykownym) zakupem. A jeśli nie, to razem z Junco mogą pakować walizy. Cierpliwości

!!IRIVER!! 04.01.2017 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1460567)
Teraz tylko robić skriny i czytać komentarze w przyszłości, jak połowa wyśmiewających tu chce stawiać hiszpanowi pomnik. Jaki sens ma takie skazywanie na porażkę i wyśmiewanie z własnego trenera? Bo legijny Stanowski się śmieje? Dajmy mu czas; może faktycznie okaże się trafnym (ryzykownym) zakupem. A jeśli nie, to razem z Junco mogą pakować walizy. Cierpliwości

Ja się już raz w ciągu ostatnich 12 miesięcy dałem nabrać na słodkie pierdzenie pewnego gołodupca i przez chwilę myślałem, że będzie z nim normalnie. Okazał się przekrętem. Teraz mam deja vu tylko z tą różnicą, że upadek nam nie grozi, a co najwyżej 1.liga. ;) A tak serio - trzymam kciuki za Hiszpana i życzę mu i Wiśle jak najlepiej, bo co mam zrobić?

"Nasza, nasza wiara niezachwiana, bo jest w Tobie zakochana..."

nesta 04.01.2017 11:56

I to jest Dziennikarstwo przez duże "D":

http://www.tomaszcwiakala.pl/kiko-ra...onad-wszystko/

Cytat:

Jaume Aparicio López (dziennikarz z Tarragony):

To dobry trener, o jasno sprecyzowanych poglądach na futbol. Przed rokiem przejął Castellón na poziomie Tercera División. Objął drużynę w trudnej sytuacji sportowej i awansował z nią do finału play-off o awans do Segunda B. Problemy z działaczami sprawiły, że musiał odejść. Moim zdaniem ma spore doświadczenie trenerskie. To pracuś. Stara się kontrolować wszystko, co się da. Przede wszystkim przygotowanie fizyczne piłkarzy. Lubi silnych, dobrze zbudowanych zawodników. Mimo że uchodzi za „trenera od niższych lig”, tak naprawdę sprawdził się w każdym klubie, w którym pracował. Wyjątkiem był Nastic, który znalazł się w trudnej sytuacji po spadku z Segunda do Segunda B. Ale już pracując w Hospitalet – był bliski awansu do Segunda. Wyeliminował Cadiz w play-offach.

Dlaczego nie dostał szansy wyżej? W Hiszpanii kiedy przypną ci konkretną łatkę, trudno się jej pozbyć. Np. Pepe Bordalas awansował z Alaves do Primera División, ale klub nie zdecydował się przedłużyć z nim umowy i dziś prowadzi Getafe w Segunda. Żeby na stałe przebić się wyżej, musisz stale osiągać sukcesy. Mamy na rynku bardzo wielu trenerów i kluby nie chcą ryzykować. Rynek staje się zamknięty.

speedfashion 04.01.2017 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1460551)

Anonim-nieudacznik? Nie wiem, skąd oni biorą tych dziennikarzy.


Na szczęście Ćwiąkała trochę rozbił tę dominującą narrację.

Arked 04.01.2017 12:30

A może to część spójnej koncepcji gdzie dyrektor sportowy i trener ściśle sobie współpracują i w dodatku wyławiamy z niższych lig hiszpańskich takie perełki jak Dani Quintana albo Airam Cabrera ;) Może wcale nie będzie tak źle :)

Fakt, że bierzemy tak mało znanego trenera bez konkretnych wyników wskazuje na to, że Junco musi dobrze go znać i być do niego w 100% przekonany. Wiem, że to pokrętna logika ale coś w tym chyba jest.

Karherop 04.01.2017 12:41

@nesta

to zdjęcie Kiko z murawy naszego boiska musiało być zrobione kilka dni temu. Przecież od wczoraj jest tyle śniegu w Krakowie, że nikt by całego stadionu nie odśnieżył.

Cóż. Póki co czekam na konferencję Junco i argumentację wyboru trenera. Niby dają mu ogromny kredyt zaufania a jednocześnie kontrakt na pół roku. To zdeczka dziwne.

Wydaje mi się, że na pierwszy rzut oka większym problemem jest u Kiko znajomość angielskiego, niżeli ubogie CV.

BTW. Iskierką nadziei są być może transfery na poziomie Daniego Quintany. W końcu Kiko prowadził go w klubie z którego poszedł do Jagii.

regan 04.01.2017 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1460560)
Czas przyjmować zakłady po ilu meczach poleci po 5 ? 7 ?

Góra 4.
Ja uważam ze nie chodzi o to czy on odpali czy nie odpali.
Chodzi o to, że to kolejny marketingowy strzał w stope.
I co teraz bedziemy sciagac ogorow z hiszpanii?
Historia zatacza kolo?
To jest wlasnie polska mentalność nawet ogorow wolimy cudzych... ja pier.dole

Konrad. 04.01.2017 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1460567)
Teraz tylko robić skriny i czytać komentarze w przyszłości, jak połowa wyśmiewających tu chce stawiać hiszpanowi pomnik. Jaki sens ma takie skazywanie na porażkę i wyśmiewanie z własnego trenera? Bo legijny Stanowski się śmieje? Dajmy mu czas; może faktycznie okaże się trafnym (ryzykownym) zakupem. A jeśli nie, to razem z Junco mogą pakować walizy. Cierpliwości

Rozumiem, że do tej pory nie możesz wybaczyć warszawskim dziennikarzom, że tak rzucili się na naszego inwestora Meresińskiego? Pieprzeni legioniści pogonili nam Abramowicza...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1460535)
Rozumiecie ze sobol nie ma nawet licencji zeby trenowac Wisla?

I ...., skoro Kmiecik licencje ma? Sobol jak dobrze pójdzie będzie miał swoją w czerwct
Cytat:

Mourinho byscie chcieli, a do akcji 12bohater przylaczylo sie 1800 osob. Chcecie .... wie co a od siebie cos dac to juz biedarwcu.
Oho, ....a prawdziwy kibic się znalazł.

Znowu kibice winni. Kibice mimo żadnych perspektyw na walke o czołówkę kupują karnety i bilety dzięki czemu jeteśmy w czołówce pod względem frekwencji, w przerwie zimowej przelewamy po raz drugi w ciągu roku kilkaset tysięcy złotych na konto klubu i dalej mało!

My mamy kupować karnety, wydawać po kilkaset złotych na akcje typu fans4club, na meczu krzyczeć to co elita ustali (Ruch, Lech, Legia - jeden ...., my nie decydujemy, jesteśmy kibicami drugiej kategorii) i zamknąć ryje.

Teraz sie okazuję, że kolega wiertar nam nawet zabrania krytykować przez internet zatrudnienie amatora w miejsce naszej legendy Sobolewskiego.

Wpłacać kasę na konto klubu i zamknąć się. Oni są nie omylni.

Devonisch 04.01.2017 12:52

Jest światełko w tunelu - oby tylko ten tunel nie był tym ostatnim....

Dariook 04.01.2017 12:58

ZWE odjezdza z Ramirezem Kiko do Krakowa https://www.youtube.com/watch?v=fpaFCEoBn_I#t=05m22s

wiertar 04.01.2017 13:06

[QUOTE=Konrad.;1460578]
I ...., skoro Kmiecik licencje ma? Sobol jak dobrze pójdzie będzie miał swoją w czerwct
Oho, ....a prawdziwy kibic się znalazł. [/qoute]

Co? Gowno... A wiesz ze Sobol wcale nie byl taki chetny prowadzic dalej pierwsza druzyne?

Kibic ze mnie taki jak z ciebie. Z tym ze ja widze co sie dzieje w klubie a nie oczekuje ze w ciagu pol roku wszystko co zostalo z.......one przez kilkanscie lat zostanie naprawione.

Jak dobrze pojdzie, bo jak narazie ma papiery na 3 lige


Bronie ci krytykowac? Prosze tylko o nie .......enie jak te warszawskie ....y z weszla albo inna szmata Kmita.

Dariook 04.01.2017 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1460578)
Znowu kibice winni. Kibice mimo żadnych perspektyw na walke o czołówkę kupują karnety i bilety dzięki czemu jeteśmy w czołówce pod względem frekwencji, w przerwie zimowej przelewamy po raz drugi w ciągu roku kilkaset tysięcy złotych na konto klubu i dalej mało!

My mamy kupować karnety, wydawać po kilkaset złotych na akcje typu fans4club, na meczu krzyczeć to co elita ustali (Ruch, Lech, Legia - jeden ...., my nie decydujemy, jesteśmy kibicami drugiej kategorii) i zamknąć ryje.

Wpłacać kasę na konto klubu i zamknąć się. Oni są nie omylni.

Boże jedyny. A ten dalej te swoje płacze i żale w każdym temacie musi wylewac.

Tak tak...Ruch, Lech, Legia...złodzieje, bandyci, kibice drugiej kategorii

Kabaret :lol:

Nie pasuje ci? to nie kupuj karnetu i nie bierz udzialu w akcjach organizowanych przez klub, przeciez nikt cie do tego nie zmusza . Ale nie wypowiadaj sie w imieniu innych kibicow ktorzy w tym biorą czynny udzial...widocznie mają inne spojrzenie na klub.

dynek.pl 04.01.2017 13:48

I pomyśleć, że ludzie chcieli kiedyś głowy Moskala. Pewnie gdyby Kazka nie pogoniono mielibyśmy trenera do dziś.

wolfu 04.01.2017 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1460578)
Rozumiem, że do tej pory nie możesz wybaczyć warszawskim dziennikarzom, że tak rzucili się na naszego inwestora Meresińskiego? Pieprzeni legioniści pogonili nam Abramowicza...

Nie wspomniałem o nim ani słowa, gwoli ścisłości. Wystarczy przeczytać twitty Stana, jak wyśmiewa się z tego zatrudnienia. Podstawy do tego ma, jak każdy z nas, ale wiesznie łbów na nim już od początku to bezsens.

Konrad. 04.01.2017 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1460583)
Nie pasuje ci? to nie kupuj karnetu i nie bierz udzialu w akcjach organizowanych przez klub, przeciez nikt cie do tego nie zmusza . Ale nie wypowiadaj sie w imieniu innych kibicow ktorzy w tym biorą czynny udzial...widocznie mają inne spojrzenie na klub.

Ale ja kupuje karnet, wpłacam na akcje i dalej nie mogę się wypowiadać na forum. Tzn. mogę ale tylko oceniając pozytywnie pracę zarządu.

Zatrudnili człowieka z nikąd, a ja nie mogę tego krytykować. Trzeci trener w pół roku...



====
Co do Ruchu to juz przepraszałem - ty i kumaci mieliście racje. Dzięki tej zgodzie staliśmy się postrachem w Polsce, liczba ustawek w jakich wzięliśmy udział, skrojone flagi, obite ekipy na wyjazdach, żydy dojechane wielokrotnie, tysiące szali spalone na derbach, obite wielokrotnie ekipy z górnego śląska, oraz ełksa: to wszystko robi wrażenie. Widać, że to typowa chuligańska mega zgoda. Mea culpa - trzeba było się nie wypowiadać na sprawy o których się nie ma pojęcia.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1460587)
Nie wspomniałem o nim ani słowa, gwoli ścisłości. Wystarczy przeczytać twitty Stana, jak wyśmiewa się z tego zatrudnienia. Podstawy do tego ma, jak każdy z nas, ale wiesznie łbów na nim już od początku to bezsens.

Bo mają ku temu podstawy. Facet ma 46 lat a jego największym sukcesem są baraże o 2ligę.

Gdyby Legia zatrudniała kogoś takiego też byśmy się śmieli.

To, że "może wypalić" nie zmienia faktu. To tak jakby kupić z piątej ligi piłkarza - pewnie, że może być drugim Błaszczykowskim. Dużo jednak większe szanse są na to, że się nie sprawdzi...

WislaFan123 04.01.2017 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1460583)
Boże jedyny. A ten dalej te swoje płacze i żale w każdym temacie musi wylewac.

Tak tak...Ruch, Lech, Legia...złodzieje, bandyci, kibice drugiej kategorii

Kabaret :lol:

Nie pasuje ci? to nie kupuj karnetu i nie bierz udzialu w akcjach organizowanych przez klub, przeciez nikt cie do tego nie zmusza . Ale nie wypowiadaj sie w imieniu innych kibicow ktorzy w tym biorą czynny udzial...widocznie mają inne spojrzenie na klub.

Co Ty bierzesz?

On tylko odbil pileczke jak ktos nap** a kibicow ze tak "malo" dali w ramach akcji i ze tylko 1800 kibicow wzielo udzialow.

Jak klub do tego zacheca przez ostatnie 6 mscy? Jakie sukcesy obecnego zarzadu wymienisz? Co sie zmienilo przez 6 mscy oprocz tego ze caly czas wegetujemy i nie ma zadnych perspektyw?

Revolver 04.01.2017 14:03

Ja pie*dolę. W ogóle proponuję pozamykać wszystkie tematy na forum i otworzyć zamiast tego JEDEN, o nazwie:

"Fani Wisły napie*dalają na siebie nawzajem, kto jest największym kibicem, od jak dawna chodzi na mecze, ile wydał na karnety i na pomoc finansową oraz inne poboczne rzeczy, takie jak piłka nożna i sytuacja w klubie."

LucjuszWielki 04.01.2017 14:07

Ciężko coś sensownego napisać.... Taka sytuacja kojarzy mi się z zatrudnieniem GRAFIKA do tworzenia poważnej gry/strony, która ma spełniać wysokie standardy no i zatrudniają gościa, który w CV ma OBSŁUGA PAINTA no i tylko w tym "programie" działał...

7 kotów 04.01.2017 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubad99 (Post 1460502)
Dokładnie. Tym bardziej, że to nie jakiś erasmus jak można gdzieniegdzie wyczytać. Gosc pracował jako trener młodzieży w Legii a później kilka lat jako Analityk w pierwszym zespole.

Niesamowicie rozbudowane osiagniecia jak na 27-latka. Jako trener mlodziezy pracowal z rowiesnikami ?



Ten Kiko to wielka zagadka.
Przyszlosci mu zadnej nie wroze, ale nie dlatego ze to slaby trener czy niedojda zyciowa, tylko ze trafia do szatni ktora go wypluje w ulamku sekundy.

Przegraja sobie pare meczy i po chlopie.


Tego typu trener moze sie sprawdzac w Piastach czy Gornikach Leczna czy takich gownianych klubikach jak Korona. Ale nie w Wisle.

Gruby gong bedzie. I kupa w....u dla nas i smiechu dla innych.

wolfy 04.01.2017 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1460547)
najpierw poniewierali Kazkiem Moskalem, zatrudniali, zwalniali, potem znowu zatrudniali itd, teraz zaczynają to robić z Sobolem. Nosz qrwa mać zamiast dać swojemu popracować w spokoju to wynaleźli "prawie" Guardiole

Ale to inni ludzie robili...
Nie ma ciągłości między Wisłą Cupiała a tą. U Cupiała Wdowczyk nie doczekałby 7-miu porażek z rzędu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1460593)
Przyszlosci mu zadnej nie wroze, ale nie dlatego ze to slaby trener czy niedojda zyciowa, tylko ze trafia do szatni ktora go wypluje w ulamku sekundy.

To jest niedojda życiowa, bo jak inaczej określić 46-letniego trenera który nie zna języka angielskiego? Smuda przy nim to poliglota, bo komunikuje się przynajmniej w dwóch językach, jak nie trzech (kiedyś w USA kominy malował, to może coś języka liznął). Nikt nie wymaga recytacji Wiliama Blake-a. Wystarczy "kopnąć piłka, tam bramka". A ten bałwan nawet tego nie umie.
To gościa skreśla na starcie.

funkykoval 04.01.2017 14:22

Obstawiam remis ze scyzorami, w....... we Wrocławiu i przegraną u siebie z Jagą i chłop do Gliwic już nie pojedzie. Na ostatnie 7 kolejek wracamy do duetu Sobolewski - Kmiecik z oczekiwaniem Zarządu na awans do górnej ósemki, w 30 kolejce musimy przynajmniej zremisować w Łęcznej, ale niestety Bonin w 90 minucie wyrzuca nas do dolnej połówki tabeli. Sobolewski i Kmiecik nie realizują celu, więc zatrudniamy trenera z Izolatora Boguchwała i dzielnie walczymy o utrzymanie.....
Tak na serio to jedyne szczęście w tym nieszczęściu jest takie, że podpisali z nim kontrakt do czerwca, to nawet jak go wyj...ebią to nie będziemy musieli zbyt dużo płacić odszkodowania. Ciekawe ile mu dali, że zamienił słoneczną Hiszpanię na deszczowo-zimową Polskę????
Powiem szczerze, że decyzja zarządu jest dla mnie niezrozumiała !

regan 04.01.2017 14:23

To na ile lat mamy go na utrzymaniu?

silver03 04.01.2017 14:29

Pół roku xD

kubad99 04.01.2017 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1460593)
Niesamowicie rozbudowane osiagniecia jak na 27-latka. Jako trener mlodziezy pracowal z rowiesnikami ?

Moją ambicją jest być trenerem, wrócić na boisko. Prawdopodobnie wyjadę za granicę, ale na razie jest za wcześnie, by mówić o konkretach - mówi Goncalo Feio, który po blisko pięciu latach odchodzi z Legii. Portugalczyk od 2014 roku pracował na Łazienkowskiej jako analityk pierwszej drużyny, wcześniej był trenerem w Akademii Piłkarskiej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl