Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9741)

Krzysiek 08.12.2016 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1458942)
Jak jestem spokojny , to CZEKAM na sobotę żeby wykrzyczeć całą "nienawiść" do parchów, bluzgać, obrażać, i mam dupie w tym jednym dniu co kto o mnie pomyśli :)

Od rana łazi za mną melodia z wczorajszego meczu "Ległej" z autorskim tekstem........
"....Nienawidzę cię Qrvo "żydowska".........
NIE NA WIDZĘ cię........O żydowska"
la lala lala la lalala la
Nienawidzę cię QRVO "żydowska"...
hahha

Dokładnie! śpiewam podobny tekst na tą nute :D

JżS!

Davss875 08.12.2016 21:52

Trzeba żydów rozwalić i tyle w temacie. Niech wracają tam gdzie ich miejsce czyli 3 liga. Zrewanżować się za ostatnie 2 porażki z nimi w tym jakże bolesną przy Reymonta innej opcji nie ma! Zapowiada się komplet na trybunach! Może by tak Brozio walnął hat-tricka tym razem + Boguś i Mały i jazda z kur...

FraMat 08.12.2016 21:54

Sorry, bo nie za bardzo ogarniam....
Będzie w ogóle w sobotę o 20.45 jakiś mecz Wisły na Reymonta czy tylko bluzgi z jednej i drugiej strony?
Bo jak mecz to przychodzę...

:>

stary zgred 08.12.2016 22:35

bo cracovia, cracovia to nie krakowski klub...

Dariook 08.12.2016 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1459002)
Sorry, bo nie za bardzo ogarniam....
Będzie w ogóle w sobotę o 20.45 jakiś mecz Wisły na Reymonta czy tylko bluzgi z jednej i drugiej strony?
Bo jak mecz to przychodzę...

:>


Stopery i popcorn sobie weź :D

Herbi1303 09.12.2016 00:04

albo stoperan, zeby się nie posrał od tych bluzgów

Barti 09.12.2016 08:18

Z tym Stoperanem trafiłeś w 10. Przydałby się co poniektórym tutaj :lol:.

FraMat 09.12.2016 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1459010)
Stopery i popcorn sobie weź :D

Spoko. Mnie interesuje Wisła a nie utarczki sterydowych rezusów.
Ale widzę po temacie, że będzie jak w małpim gaju.

19sebawro06 09.12.2016 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1459037)
Spoko. Mnie interesuje Wisła a nie utarczki sterydowych rezusów.
Ale widzę po temacie, że będzie jak w małpim gaju.


Jazda z ....a...m...i

Dariook 09.12.2016 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1459037)
Spoko. Mnie interesuje Wisła a nie utarczki sterydowych rezusów.
Ale widzę po temacie, że będzie jak w małpim gaju.

Nienawisc do zydow jest we krwi Wislakow. Bedzie gorzej niz w jakims malpim gaju :D

Jazda z zarazą , jazda z kvrwami!!!

Wojtas 09.12.2016 17:52

Oj zmienia sie pokolenie ,widac to na trybunach ,nie tylko u nas zresztą,ogólnie w zyciu.,nawet tu na tym forum tez to widac.A to pokolenie jest tak szare ,nudne ,słabe i bez jaj ze szkoda gadać.

No ale nic,miejmy nadzieje ze stara gwardia mimo wystzsko bedzie jutro na R22 .Do zobaczenia!.

saklak1906 09.12.2016 19:05

Derby to derby i koniec
Jak ktoś jest wrażliwy to niech do galerii się wybierze na jakaś wystawę ale bilet kupić może

Bylem na ostatnich przegranych derbach i jakoś na sektorze nikomu nie przeskadzaly bluzgi a byli ludzie z dziećmi.

Bo cracovia to stara quwa jest

masada 09.12.2016 20:42

24h zostały..

aaaaaah! wdeptać w murawę, stłamsić na trybunach, upokorzyć, a potem nie dać zapomnieć.

szczepans21 09.12.2016 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1459105)
24h zostały..

aaaaaah! wdeptać w murawę, stłamsić na trybunach, upokorzyć, a potem nie dać zapomnieć.

:alleluja::alleluja::alleluja:

JAZDAAAAAAAAAAAAA

FraMat 09.12.2016 21:18

Tak bardziej sportowo:
Cracovia gra raczej nieźle, ale nie ma szczęścia - nie kończy skutecznie akcji. Czy to bezsilność, czy zmęczenie i brak formy, czy próba wpłynięcia na profesora względem trenera?
Na pewno nie są lepsi od Lechii. Uważna i konsekwentna, oraz agresywna gra może pozbawić ich złudzeń.

regan 09.12.2016 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1459071)
Oj zmienia sie pokolenie ,widac to na trybunach ,nie tylko u nas zresztą,ogólnie w zyciu.,nawet tu na tym forum tez to widac.A to pokolenie jest tak szare ,nudne ,słabe i bez jaj ze szkoda gadać.

No ale nic,miejmy nadzieje ze stara gwardia mimo wystzsko bedzie jutro na R22 .Do zobaczenia!.

Odkad chodze na mecze to juz ze 2 pokolenia byly i dawniej tez tak pierniczyli... oni sa poprostu wrazliwi na pieekno a w szkole to byli kujoni ktorych nikt nie lubil ;)

FramMat z tym małpim gajem to optymistycznie podszedles do sprawy :D hehe.

gigant 09.12.2016 21:56

Od 20.00 powinno trwać nieustanne lżenie poniżanie i wyklinanie tego ścierwa. O 20.25 przerwa na składy i hymn i dalej na pełnej ku.rwie festiwal nienawiści. A jak chce ktoś kulturę to niech się wybierze do Groteski bo poważniejszy teatr może mu łeb rozpier.dolic.
Mam nadzieje ze sędzia dołoży coś od siebie i po metrowym spalonym dostaną bramkę na dzień dobry.

heoij 09.12.2016 21:58

Cytat:

Już od najbliższej soboty (10 grudnia) na rynku wydawniczym pojawi się nowy tytuł - pozycja obowiązkowa dla każdego Wiślaka! Po latach posuchy i zapomnianej już "Białej Gwieździe"€, Wisła Kraków SA własnym sumptem przygotowała dla Was magazyn "€žR22"€!
Od teraz co trzy miesiące za jedyne 8 złotych trafi do Was dawka ekskluzywnych wiślackich treści, tworzonych u samego źródła, przez klub i przez Was - kibiców!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1954868237.jpg
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...lackie_zrodlo/
Premierowy numer naszego magazynu-kwartalnika możecie nabywać już od soboty (10 grudnia) w sklepie Wiślacki Świat, a także podczas sobotniego meczu derbowego w punktach sprzedaży na stadionie!

Zachęcam do kupnna.

ociec Ciemka 09.12.2016 22:03

no, jeśli wziąć pod uwagę, że aktor Stuhr - ojciec tego młodego Stuhra, co to oznajmił, iż polscy woje pod Cedynią lejąc Niemca mieli niemowlęta przywiązane do tarcz - twierdzi, iż Kaczyński to Hitler, to rzeczywiście wymaganie by kibice się szanowali jest kretynizmem do ntej.

nero 09.12.2016 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1459114)
Premierowy numer naszego magazynu-kwartalnika możecie nabywać już od soboty (10 grudnia) w sklepie Wiślacki Świat, a także podczas sobotniego meczu derbowego w punktach sprzedaży na stadionie!

Zachęcam do kupnna.

Świetna sprawa! Brakowało mi tego!

Napisali "a także podczas sobotniego meczu derbowego w punktach sprzedaży na stadionie!" czyli tak po polsku to gdzie to będzie?

As 09.12.2016 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1459071)
Oj zmienia sie pokolenie ,widac to na trybunach ,nie tylko u nas zresztą,ogólnie w zyciu.,nawet tu na tym forum tez to widac.A to pokolenie jest tak szare ,nudne ,słabe i bez jaj ze szkoda gadać.

No ale nic,miejmy nadzieje ze stara gwardia mimo wystzsko bedzie jutro na R22 .Do zobaczenia!.

Prawie 20 lat chodze na Wisle wiec spokojnie ze zmiana pokolen :-)

P.S. Ciekawe ilu z tych moralizatorow tutaj, pouczajacych reszte jak nalezy werbalnie jebac Cracovie potrafi z pamieci zaspiewac wislacka rote. ;-)

saklak1906 10.12.2016 00:46

Śpiewają miasta śpiewają wioski największą qurwa jest klub żydowski

dobranoc

R33 10.12.2016 01:08

nero
Pewnie tak jak było z ,,Białą Gwiazdą" , po wejściu na stadion zobaczysz jakieś stoisko, ew. tam gdzie catering. ,,Biała Gwiazda" była rozdawana przy stoisku z gadżetami.

domin_czyzyny 10.12.2016 04:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1459002)
Sorry, bo nie za bardzo ogarniam....
Będzie w ogóle w sobotę o 20.45 jakiś mecz Wisły na Reymonta czy tylko bluzgi z jednej i drugiej strony?
Bo jak mecz to przychodzę...

:>

Nie prowokuj głupimy wpisami przed derbami. JEBAĆ Ż..... S....YSYNÓW!

rasel1906 10.12.2016 09:18

Jebiemy!!!!

zenders 10.12.2016 10:11

Niech tylko jakaś łajza gwizdnie na pozdrowieniach to sam sprzedam liścia :), pomimo że mój stosunek do nowych zgód/układów jest obojętny

FraMat 10.12.2016 12:46

Niech no tylko jakaś łajza sprzeda liścia bratu to sam jej sprzedam liścia pomimo, że nigdy żadnych zgód nie uznawałem, nie uznaję i nie będę uznawał. Tylko Wisła. A wszystkie Ruchy, Widzewy, Lechie, czy Śląski możecie sobie w d.. wsadzić.

fialo 10.12.2016 12:55

Podczyścicie ten temat?


ZNISZCZYĆ.

Do zobaczenia.

FraMat 10.12.2016 14:26

Zgadzam się.
Podczyścić temat.
Zniszczyć.

wiesniak842 10.12.2016 22:24

Do czasu asysty Jovicia nie bylo najgorzej zakladajac, ze taktyka polegala na nie graniu w pilke i czekaniu nie wiadomo na co. Doczekali sie. Slaby mecz. Nie rozumiem czemu nie pogralismy w pilke tymbardziej, ze zydki tez slabe i gowno graja. Szkoda, szkoda bo latwe 3 punkty mogly byc.

elliot_ness 10.12.2016 22:27

Szkoda tylko że Brożka nie było w tym meczu .

mitmichael 10.12.2016 22:34

Kolejne zepsute derby :( W tydzien zapomnieli jak sie gra. Ja rozumiem, ze derby rzadza sie swoimi prawami ale to juz byla przesada

petred 10.12.2016 22:36

Co to ....a było?

petred 10.12.2016 22:37

Wisłą grać ....a mać!!

Elendil 10.12.2016 22:38

mam wrażenie, że nasi tak spinają się przed każdy ważniejszym meczem, że ich paraliżuje. Pewnie z Ruchem zagrają jak z nut.

Szkoda. Odkąd Zieliński trenerem garbatych, to jeszcze z nimi nie wygraliśmy i na następne derby nie nastawiam się ani trochę, choćbyśmy nie wiem jak wybitnie wcześniej grali.

Coglin 10.12.2016 22:39

Heh, co nasi trenerzy mieli na myśli?

Graliśmy przechujowo.

Davss875 10.12.2016 22:43

Po meczu jestem zawiedziony postawą Wisły w tym meczu. Jak można u siebie się bronić, a nie atakować? Taka taktyka była dobra na Lechie, ale na parchy? Po strzelonym golu się cofają i czekają na kontry, noż ręce opadają. Jović jakiś nie swój, Brożka w ogóle nie było, Boguś się już wystrzelał. Oczywiście najlepiej Brlek i Małecki. parchy miały farta i tyle. Szkoda, że główka Głowy nie wpadła lub na końcu strzał Brleka. Jednak nie zmienia to faktu, że słabo zagraliśmy> Jestem zawiedziony i rozgoryczony!

nieznajomy 10.12.2016 23:00

Trzeba o tym meczu zapomnieć jak najszybciej... !!!!
Już nie chcę nawet pisać, jak rozgrywalismy akcje, jak wymienialiśmy piłki..pare osób tem mecz przerósł...

kbr 10.12.2016 23:02

Nasi piłkarze są chuja warci, bez wyjątku. następne derby może wygramy za 10 lat. Rok temu w plecy, w sierpniu w plecy, teraz byli w dobrej formie, parchaci dołek. faworyt, tyle pisania, gadania i taka padlina. Sory, ale parchy były daleko lepsze w rozegraniu piłki. My przez cały mecz graliśmy długą świecę do przodu, która niemal zawsze kończyła się stratą. Nie wiem, czy ktoś wymyślił taka taktykę, czy może nasi byli nabuzowani i nie potrafili utrzymać nerwów na wodzy. przecież to było czytelne... Od 3 minuty graliśmy na utrzymanie wyniku, nikt nie myślał o grze do przodu. w porównaniu do meczu z Lechią zabrakło pressingu i odbiorów w środkowej strefie boiska. Jak mieliśmy dołożyć drugą bramkę, jak praktycznie cały czas goniliśmy za piłką.

graficiarz 10.12.2016 23:08

Niestety na boisku i trubunach marnie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl