Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   #12bohater (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9735)

WISŁAZWE 26.06.2017 12:01

Powiem szczerze.. że będzie podobna sytuacja jak poprzednio.
Kalendarz jaki zamówiłem z tej akcji wysłali mi chyba końcem stycznia. Pół dnia się zastanawiałem po otrzymanym smsie co zamówiłem :lol:

''Twoja paczka już jest w drodze do Ciebie UP Bronowice'' :D
Tyle go wysyłali, że zapomniałem że go zamówiłem.
Słaba to trochę organizacyjnie.. Ludzie na kolejny raz się zniechęcą.

Fugiel 26.06.2017 12:34

Ja akuart bardzo z kubka bede sie cieszyl:) a klub wspieram w inny sposob. Moze w koncu sie doczekam.

mitmichael 26.06.2017 15:00

Ciekawe czy beda wysylac wszystkie od razu czy co pare tygodni po jednej :D

MaLk 26.06.2017 20:32

Ja mam nadzieję, że tego typu akcji już jednak nie będzie.

Żeby nie było, wziąłem udział w dwóch poprzednich, w kolejnych też bym wziął, ale... crowdfunding ma swoje granice, nikt nie lubi odgrzewanych kotletów, które w pewnym momencie przyniosą marketingowo straty.

Jeśli już przerzucać koszty utrzymania klubu na kibiców, to raczej na zasadzie socios, a nie kubka z logo czy koszulki klubowej. To drugie jest właściwe dla komercyjnej sprzedaży licencjonowanej, niech spróbują to rozwijać.

jova 30.06.2017 16:52

Ktoś dostał paczkę?

JrQ- 01.07.2017 09:35

Ja nie dostalem

luke1906 03.07.2017 08:30

Cytat:

Damian Juszczyk‏ @DJuszczyk 21 godz.21 godzin temu

Jedynym koordynatorem tego tematu jest sklep Wiślacki Świat, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt (może zatem telefoniczny).
no skoro akcję prowadzi WŚ to mnie wcale nie dziwi, że to wygląda jak wygląda
to od lat jest symbol dziadostwa i niekompetencji

serek.c2 03.07.2017 10:58

Obserwując pracowników w Wiślackim Świecie czuje się, jakby sprzedawcy byli parchami i sprzedawali coś Wiślakom za karę...

domin_czyzyny 03.07.2017 11:21

Ciekawe kiedy ostatni raz dostali wyplatę ?

serek.c2 03.07.2017 11:31

Co mnie to obchodzi? Tego nie zauważyłem wczoraj, tak jest "od wieków"...

domin_czyzyny 03.07.2017 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1473909)
Co mnie to obchodzi? Tego nie zauważyłem wczoraj, tak jest "od wieków"...

to prawda, co Ciebie to obchodzi. To ich sprawa. Ale nic się nie zmieni, jeśli nie zatrudnimy tam ludzi z chęcie do pracy, z pozytywnym nastawieniem, którym Wisła zapłaci NA CZAS godne pieniądze

serek.c2 03.07.2017 11:44

Czy ktoś ich siłą zmusza do pracy w Wiślackim Świecie? Pisałem wyraźnie, że taka sytuacja ma miejsce od lat, to nie stało się wczoraj "bo im nie zapłacili".

LucjuszWielki 03.07.2017 13:22

serek ma racje, już 10 lat temu jednego prawie oplułem... Mendy straszne, nie mam pojęcia co tam robia... Chyba mają zniechęcać i robić awantury z klientami...

Don Donson 04.07.2017 07:47

Zawsze tam była bryndza z obsługą. Od niepamiętnych czasów.
Kolesie zachowują się jakby stali w sklepie tylko w przerwie czegoś ważniejszego.
Proszę, Dziękuję, Do widzenia - takie słowa nie występują w ich słowniku.

Ja rozumiem, że jest rynek pracownika, ale za ladą w tym sklepie nie jeden student na zlecu zachowywałby się lepiej niż te bożyszcza.

PhantomRanger 04.07.2017 13:27

Obsługa w Wiślackim Świecie powinna się znacząco poprawić. W przeciwnym wypadku nie ma co liczyć na zwiększenie przychodów ze sprzedaży tego co mają w zapasie. Bedąc tam 2 lub 3 lata temu ze znajomymi i kupując szaliki obsługa była delikatnie mówiąc bardzo niemiła. Miałem wrażenie, że oni są tam za karę, bądź przegrali zakład ze znajomymi. Od tego czasu wolę zamawiać przez internet, bo przynajmniej nie będę miał odczucia, że jestem nieproszonym gościem.

17wojownik 05.07.2017 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1473440)
Ja mam nadzieję, że tego typu akcji już jednak nie będzie.

Żeby nie było, wziąłem udział w dwóch poprzednich, w kolejnych też bym wziął, ale... crowdfunding ma swoje granice, nikt nie lubi odgrzewanych kotletów, które w pewnym momencie przyniosą marketingowo straty.

Podbijam, mam identyczne odczucia. Kolejna akcja crowdfundingowa i to przy obecnych opóźnieniach w dostarczaniu zakupionych pamiątek to niemy błagalny krzyk o pomoc przez odwołanie się do wielkich idei.

MaThEuS 07.07.2017 07:05

Według tego co podaje Krzysztof, klub w końcu zaczął wysyłać nagrody...
https://mobile.twitter.com/KiewiczKr...17828277923840

Informacje tę również potwierdza Piotr Jawor:
https://mobile.twitter.com/pijawor/s...94590428606464

JrQ- 07.07.2017 09:41

Ja dzis dostalem paczke, potwierdzam, niestety nie ma mnie w Krakowie, wiec nie do konca wiem czy wszystko sie zgadza : )

emjot 07.07.2017 09:44

Ja z kolei dostałem e-mailem info że przepraszają i proszą o cierpliwość

LucjuszWielki 07.07.2017 12:58

Zamówiłem dla dzieciaka ciuszek na lato :D Pierwszy wiślacki... Tak więc niestety będzie ZA MAŁY :) No cóż nie o fanta tutaj chodziło, a o wsparcie klubu, ale niesmak jest duży....

(((zeus))) 07.07.2017 16:44

Ja dzis dostałem szalik

picasso 07.07.2017 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez (((zeus))) (Post 1474478)
Ja dzis dostałem szalik

zima daleko.pośpieszyli się... :) a wszyscy narzekają na opóźnienia

David. 07.07.2017 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1474467)
Zamówiłem dla dzieciaka ciuszek na lato :D Pierwszy wiślacki... Tak więc niestety będzie ZA MAŁY :) No cóż nie o fanta tutaj chodziło, a o wsparcie klubu, ale niesmak jest duży....


Trzeba się brać za następne i będzie jak znalazł! :D

smijka 08.07.2017 12:38

Wczoraj kubek dotarł, no teraz kawa będzie miała smak ;)

Giuly 08.07.2017 12:50

Koszulkę już ktoś może dostał ? Ja czekam ale póki co zero info (żadnego sms'a o przesyłce nie było). Mimo to dostawy kubków i szalików nastrajają optymistycznie :)

serek.c2 08.07.2017 13:06

Też nie dostałem sms-a, czekam cierpliwie :D

Patryko 08.07.2017 13:49

Osoba, która kupiła koszulkę KM31, może czuć się trochę głupio :D

Pero 10.07.2017 14:21

A kubki ktoś dostał?

wściekłe pięści węża 10.07.2017 14:29

Ja i paru moich znajomych dostało w tamtym tygodniu.

badyll1906 10.07.2017 14:33

Ja jeszcze ani kubka ani koszulek nie dostałem, smsa czy maila o wysyłce też niestety nie.

JrQ- 10.07.2017 17:52

Ja dostalem kubek, bardzo ladny, moglby byc wiekszy. Ale i tak jest PIEKNY!! Dzieki!
A i ten gratis obiecany to ta kartka z napisem dziekujemy? Liczylem na cos wiecej :D

emjot 15.07.2017 07:42

koszulka odebrana

PhantomRanger 15.07.2017 07:45

Wczoraj i do mnie paczka dotarła.

mitmichael 15.07.2017 09:24

A ja sobie wszedlem na fans4club i kliknalem - nie dostalem jeszcze nagrody, oczywiscie to nic nie da bo to od nich nie zalezy ale co tam :D. Daty dostarczenia na stronie sa najlepsze - dostawa luty/marzec 2017 a mamy polowe lipca :D

pawlozm 15.07.2017 09:28

Ja nawet nie czekam, bo wybrałem.......zdjęcie mąki :/ ;).
A tak przy okazji, nie potrzebuje ktoś zdjęcia Krzysia? ? Oddam za darmo :)

emjot 15.07.2017 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1475317)
Ja nawet nie czekam, bo wybrałem.......zdjęcie mąki :/ ;).
A tak przy okazji, nie potrzebuje ktoś zdjęcia Krzysia? ? Oddam za darmo :)

wystaw na ale drogo
moze ktoś kupi
a ty kasę przelej na akademię

luke1906 15.07.2017 11:05

Paczka jest i u mnie.

pawlozm 15.07.2017 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1475336)
wystaw na ale drogo
moze ktoś kupi
a ty kasę przelej na akademię

Tak wlasnie zrobię:)

Marcin_fan 15.07.2017 11:40

Przedwczoraj szalik dotarł i do mnie ��

Fugiel 15.07.2017 16:27

Ponoc wszyscy wyprzedaja koszulki Krzysia :) Nie chce ktos kupic :p ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl