![]() |
A wiadomo ile będzie odcinków w IV serii?
|
22 i na więcej bym nie liczył.
"To już jest koniec..." |
...i dobrze.
zresztą, ta przerwa też może dobrze twórcom PB zrobi. |
Oficjalnie: koniec serialu "Prison Break"!
Zmienia się też dzień emisji, znamy także datę powrotu finałowych epizodów. |
ogladal juz ktos 1 odcinek drugiego sezonu Flashpoint?
jak wrazenia? trzyma poziom 1 sezonu? |
oglądał ktoś serial "True Blood" ( "Czysta Krew") ? Ma ktoś jakąś opinie o tym ?
|
|
Wczoraj w USA wyemitowano nowy odcinek Battlestar Galactica.
Od siebie dodam, że wreszcie :) |
Cytat:
http://www.iv.pl/images/u020u7fxd3rjve0xs3c_thumb.jpg http://www.iv.pl/images/38c9alrt8m9eo4hm3_thumb.jpg Flashpoint s02x01 ( z napisami wtopionymi w film, party po 150 MB ) Kod:
http://rapidshare.com/files/183993819/Flashpoint_s02x01.part1.rar |
Romy lub inni udzielający się w temacie - jeżeli macie możliwość podeślijcie linki do 8 i 9 odcinka pierwszego sezonu Flashpointa. Z góry dzięki! :)
|
Flashpoint s01x08
http://www.iv.pl/images/vnfiteo1bekqj9hw14xu_thumb.jpg http://www.iv.pl/images/v0k1nvmvo63ch4v1jf_thumb.jpg Download: Kod:
http://rapidshare.com/files/187754109/Flashpoint_s01x08.part1.rarhttp://www.iv.pl/images/cbqam7xtoaksuby1hhd_thumb.jpg http://www.iv.pl/images/mrzntm8qtuityffro9h_thumb.jpg Download: Kod:
http://rapidshare.com/files/187824072/Flashpoint_s01x09.part1.rar |
witam, potrzebuję napisy do 2 serii FLASHPOINT. Tylko proszę nie pisać, że napi projekt to śramto, bo nie znajduję, a nie wierzę, że jak już odcinki wiszą tak długo, to nie ma napisów.
Oglądam Tru Blood, bardzo fajne póki co więc polecam. |
Cytat:
|
Pod wpływem pojawiających się tutaj pozytywnych komentarzy obejrzałem Flashpoint i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
I tu mam pytanie znacie jakiś inny dobry serial w tych klimatach? Wojskowo policyjno swatowo spec-opsowych? Generation Kill widziałem, Band of Brothers widziałem, brytyjski Ultimate Force też. I drugie pytanie: Widział ktoś serial The Wire? Warto obejrzeć? Podobno bardzo realistycznie nakręcony. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.filmweb.pl/f235957/Odleg%C5%82y+front,2005 i coś o dzielnych strażnikach matuszki Rosji: http://www.filmweb.pl/f290448/Spetsnaz,2002 |
Panie i panowie, szukam streamingu Futuramy. Bardzo bym prosil o link
Chodzi mi o cos w stylu alluc.org lub megavideo.com. |
Cytat:
a co do The Wire - warto obejrzeć wszystkie 5 sezonów :) polskie akcenty rozkręcają się dopiero później. |
Poszukuję odcinków 14-15 - 4ego sezonu serialu NIP TUCK / BEZ SKAZY.
Ma ktoś może... linki czy działający torrent? |
|
Dzięki, dzięki.. już mam, bo przypadkowo sobie wyłączyłem te dwa odcinki w torrencie do ściągania :)
|
Poszukuję odcinka 12 star trek enterprise sezonu 4 mógłby ktoś pomóc?
najlepiej coś takiego: star trek enterprise S04E12 TVRip lektor PL part3 rar bardzo proszę o pomoc... |
5 seria na tapecie więc akurat zyje samym lostem ;p
|
Ma ktoś linki gdzie można 3 serie House'a z lektorem ściągnąć, bo wątek Housa na peb.pl został usunięty.
|
CW zamówiła kolejne sezony m.in. Smallville i Supernatural.
Więcej informacji na ten temat znajdziecie na ShowTV -> http://www.showtv.pl/news_item_1651.htm |
Jakby ktoś nie był zorientowany to wyszły już nowe odcinki Heroes.
Bardzo ciekawie się zapowiada nowy sezon :) |
Cytat:
|
Nie wiem czy dobry temat, poszukuje roswell 2 sezon z lektorem...
|
Cytat:
Jak dla mnie to True blood serial sredniej klasy.Mozna zmarnowac 3 h na ogladanie pierwszych 3 odcinkow i tyle... bo ani gra aktorow szczegolnie Anny Paqui nie powala na kolana ani sam serial oprocz paru fajnych pomyslow nie prezentuje nic ciekawego.Jak dla mnie serial 6/10. Ja odpuscilem i zabieram sie teraz za The Wire bo o serialu slyszalem duzo dobrego |
Cytat:
The Wire to jeden z lepszych seriali które oglądałem - w niektórych momentach kiepski aktorsko, ale fabuła i muzyka robią swoje. Polecam też Skins (trwa obecnie trzecia seria) - serial o brytyjskich nastolatkach, który pokazuje, że w Polsce naprawdę z młodzieżą nie jest źle :) |
|
potrzebuje sobie ściągnąć wszystkie serie chirurgów, oglądałam, połowe trzeciej serii co leciało w TV i mnie to wciągło:)
|
czy ktoś wie dlaczego nasze pieprzone tvp 2 usunęło z ramówki serial Life czyli Powrót do życia
i to nie kończąc nawet I serii fuck fuck fuck |
co się stało z Prison Break ? będą kolejne odcinki ?
|
Tak. IV seria, będzie ostatnią i ma liczyć 24 odcinki. Nowe odcinki IV serii w kwietniu ;)
|
http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1235911162.jpg
http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1237668281.jpg http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1237667552.jpg http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1237668079.jpg Terminator: Kroniki Sary Connor, sezon II Lektor PL, AXN Kod:
http://rapidshare.com/users/HV9LB/15 |
Cytat:
W tym momencie na 100% wiemy, że PB wraca 17 kwietnia (emisja przeniesiona w USA z poniedziałku na piątek) z sześcioma odcinkami, które zamkną 4. sezon. Cały czas chcą jeszcze zrobić zakończenie w postaci filmu dwugodzinnego. Coś na wzór tego co zrobiono z "24", gdzie powstał film "Redemption". Wtedy można będzie uznać, że to 24 odcinki... decyzja nadal jednak nie zapadła. Dlatego bezpieczniej zakładać, że na pewno będą 22 odcinki. Co do Terminatora. Niestety czeka go niemal na pewno "cancel". Trzeciej serii nie będzie. |
W piątek wyemitowano ostatni odcinek Battlestar Galactica.
Najlepszy serial SF jaki widziałem. Będzie mi go brakowało, ale trzeba przyznać, że producenci zachowali się z klasą i zakończyli go w takim momencie aby trzymać swój, równy poziom. |
Cytat:
|
Jeśli ktoś lubił Terminatora to jak najbardziej polecam.
http://www.filmweb.pl/f369170/Termin...r,2008/galeria Ale zacznij od 1 sezonu. Jakbyś miał problemy znaleś linki to może poszukam poźniej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl