Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

TSW Fanatyk 06.01.2009 11:14

A wiadomo ile będzie odcinków w IV serii?

hunter 06.01.2009 11:20

22 i na więcej bym nie liczył.

"To już jest koniec..."

Gucio25 06.01.2009 23:28

...i dobrze.
zresztą, ta przerwa też może dobrze twórcom PB zrobi.

hunter 13.01.2009 20:02

Oficjalnie: koniec serialu "Prison Break"!

Zmienia się też dzień emisji, znamy także datę powrotu finałowych epizodów.

Coglin 13.01.2009 20:16

ogladal juz ktos 1 odcinek drugiego sezonu Flashpoint?
jak wrazenia? trzyma poziom 1 sezonu?

mcovalski 14.01.2009 10:33

oglądał ktoś serial "True Blood" ( "Czysta Krew") ? Ma ktoś jakąś opinie o tym ?

hunter 16.01.2009 01:26

Będzie spin-off "NCIS"

"30 Rock" i "The Office" z nowymi sezonami

Popularne serie ABC wrócą dopiero latem

Krissu 17.01.2009 11:39

Wczoraj w USA wyemitowano nowy odcinek Battlestar Galactica.

Od siebie dodam, że wreszcie :)

Romy S. 17.01.2009 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 656806)
ogladal juz ktos 1 odcinek drugiego sezonu Flashpoint?
jak wrazenia? trzyma poziom 1 sezonu?

To jest tak dobrze zrobiony serial, iz pytanie o poziom według mnie nie ma racji bytu.

http://www.iv.pl/images/u020u7fxd3rjve0xs3c_thumb.jpg

http://www.iv.pl/images/38c9alrt8m9eo4hm3_thumb.jpg

Flashpoint s02x01 ( z napisami wtopionymi w film, party po 150 MB )

Kod:

http://rapidshare.com/files/183993819/Flashpoint_s02x01.part1.rar
http://rapidshare.com/files/184029712/Flashpoint_s02x01.part2.rar
http://rapidshare.com/files/184053533/Flashpoint_s02x01.part3.rar


Vinci 22.01.2009 16:33

Romy lub inni udzielający się w temacie - jeżeli macie możliwość podeślijcie linki do 8 i 9 odcinka pierwszego sezonu Flashpointa. Z góry dzięki! :)

Romy S. 22.01.2009 23:41

Flashpoint s01x08

http://www.iv.pl/images/vnfiteo1bekqj9hw14xu_thumb.jpg
http://www.iv.pl/images/v0k1nvmvo63ch4v1jf_thumb.jpg


Download:

Kod:

http://rapidshare.com/files/187754109/Flashpoint_s01x08.part1.rar
http://rapidshare.com/files/187781693/Flashpoint_s01x08.part2.rar
http://rapidshare.com/files/187789504/Flashpoint_s01x08.part3.rar

Flashpoint s01x09

http://www.iv.pl/images/cbqam7xtoaksuby1hhd_thumb.jpg
http://www.iv.pl/images/mrzntm8qtuityffro9h_thumb.jpg


Download:

Kod:

http://rapidshare.com/files/187824072/Flashpoint_s01x09.part1.rar
http://rapidshare.com/files/187853673/Flashpoint_s01x09.part2.rar
http://rapidshare.com/files/187899587/Flashpoint_s01x09.part3.rar


mcovalski 26.01.2009 17:23

witam, potrzebuję napisy do 2 serii FLASHPOINT. Tylko proszę nie pisać, że napi projekt to śramto, bo nie znajduję, a nie wierzę, że jak już odcinki wiszą tak długo, to nie ma napisów.

Oglądam Tru Blood, bardzo fajne póki co więc polecam.

hunter 26.01.2009 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 663327)
witam, potrzebuję napisy do 2 serii FLASHPOINT. Tylko proszę nie pisać, że napi projekt to śramto, bo nie znajduję, a nie wierzę, że jak już odcinki wiszą tak długo, to nie ma napisów.

Są tylko do pierwszego odcinka 2. serii napisy. I jest tak, że jeśli napisów nie ma na napiprojekt, to oznacza że na 99% nie ma ich także gdzie indziej.

Krissu 01.02.2009 17:26

Pod wpływem pojawiających się tutaj pozytywnych komentarzy obejrzałem Flashpoint i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
I tu mam pytanie znacie jakiś inny dobry serial w tych klimatach? Wojskowo policyjno swatowo spec-opsowych?
Generation Kill widziałem, Band of Brothers widziałem, brytyjski Ultimate Force też.

I drugie pytanie:
Widział ktoś serial The Wire? Warto obejrzeć? Podobno bardzo realistycznie nakręcony.

mcovalski 02.02.2009 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 666849)
(...)
I drugie pytanie:
Widział ktoś serial The Wire? Warto obejrzeć? Podobno bardzo realistycznie nakręcony.

Bardzo fajna na pewno I seria tego serialu. Bardzo realistycznie i zrozumiale, trzyma trochę w napięciu. Z polskimi akcentami :D

Vinci 02.02.2009 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 666849)
I tu mam pytanie znacie jakiś inny dobry serial w tych klimatach? Wojskowo policyjno swatowo spec-opsowych?
Generation Kill widziałem, Band of Brothers widziałem, brytyjski Ultimate Force też.
.

"Odległy front", na wcześniejszych stronach były linki chyba do tego serialu:

http://www.filmweb.pl/f235957/Odleg%C5%82y+front,2005

i coś o dzielnych strażnikach matuszki Rosji:

http://www.filmweb.pl/f290448/Spetsnaz,2002

As 02.02.2009 23:03

Panie i panowie, szukam streamingu Futuramy. Bardzo bym prosil o link

Chodzi mi o cos w stylu alluc.org lub megavideo.com.

dostuffca 02.02.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 667580)
Panie i panowie, szukam streamingu Futuramy. Bardzo bym prosil o link

Chodzi mi o cos w stylu alluc.org lub megavideo.com.

http://www.surfthechannel.com/show/305.html

a co do The Wire - warto obejrzeć wszystkie 5 sezonów :) polskie akcenty rozkręcają się dopiero później.

uher 06.02.2009 17:18

Poszukuję odcinków 14-15 - 4ego sezonu serialu NIP TUCK / BEZ SKAZY.

Ma ktoś może... linki czy działający torrent?

hunter 06.02.2009 17:20

uher. poszperaj na www.eztv.it

Są tam bankowo.

uher 06.02.2009 17:31

Dzięki, dzięki.. już mam, bo przypadkowo sobie wyłączyłem te dwa odcinki w torrencie do ściągania :)

Fia 11.02.2009 00:19

Poszukuję odcinka 12 star trek enterprise sezonu 4 mógłby ktoś pomóc?

najlepiej coś takiego:

star trek enterprise S04E12 TVRip lektor PL part3 rar

bardzo proszę o pomoc...

wiselka 11.02.2009 12:31

5 seria na tapecie więc akurat zyje samym lostem ;p

GNCacek 16.02.2009 19:42

Ma ktoś linki gdzie można 3 serie House'a z lektorem ściągnąć, bo wątek Housa na peb.pl został usunięty.

hunter 25.02.2009 13:45

CW zamówiła kolejne sezony m.in. Smallville i Supernatural.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na ShowTV -> http://www.showtv.pl/news_item_1651.htm

mcovalski 25.02.2009 14:34

Jakby ktoś nie był zorientowany to wyszły już nowe odcinki Heroes.
Bardzo ciekawie się zapowiada nowy sezon :)

hunter 25.02.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 681639)
Jakby ktoś nie był zorientowany to wyszły już nowe odcinki Heroes.
Bardzo ciekawie się zapowiada nowy sezon :)

Tak gwoli ścisłości. Sezon nadal trzeci, tylko że czwarty rozdział całej historii ;-)

igortsw 14.03.2009 13:53

Nie wiem czy dobry temat, poszukuje roswell 2 sezon z lektorem...

gooro33 14.03.2009 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 663327)
witam, potrzebuję napisy do 2 serii FLASHPOINT. Tylko proszę nie pisać, że napi projekt to śramto, bo nie znajduję, a nie wierzę, że jak już odcinki wiszą tak długo, to nie ma napisów.

Oglądam Tru Blood, bardzo fajne póki co więc polecam.


Jak dla mnie to True blood serial sredniej klasy.Mozna zmarnowac 3 h na ogladanie pierwszych 3 odcinkow i tyle... bo ani gra aktorow szczegolnie Anny Paqui nie powala na kolana ani sam serial oprocz paru fajnych pomyslow nie prezentuje nic ciekawego.Jak dla mnie serial 6/10.
Ja odpuscilem i zabieram sie teraz za The Wire bo o serialu slyszalem duzo dobrego


dostuffca 14.03.2009 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 692154)
Ja odpuscilem i zabieram sie teraz za The Wire bo o serialu slyszalem duzo dobrego



The Wire to jeden z lepszych seriali które oglądałem - w niektórych momentach kiepski aktorsko, ale fabuła i muzyka robią swoje.

Polecam też Skins (trwa obecnie trzecia seria) - serial o brytyjskich nastolatkach, który pokazuje, że w Polsce naprawdę z młodzieżą nie jest źle :)

hunter 18.03.2009 13:21

Whoooah...

Są tu fani Rzymu? :-)

http://showtv.pl/news_item_1717.htm i tyle w temacie :D

Szyszunia_ABG 18.03.2009 13:44

potrzebuje sobie ściągnąć wszystkie serie chirurgów, oglądałam, połowe trzeciej serii co leciało w TV i mnie to wciągło:)

manson777 21.03.2009 01:06

czy ktoś wie dlaczego nasze pieprzone tvp 2 usunęło z ramówki serial Life czyli Powrót do życia
i to nie kończąc nawet I serii
fuck fuck fuck

miki2006 21.03.2009 01:12

co się stało z Prison Break ? będą kolejne odcinki ?

dj_ibutti 21.03.2009 01:30

Tak. IV seria, będzie ostatnią i ma liczyć 24 odcinki. Nowe odcinki IV serii w kwietniu ;)

julo 24.03.2009 16:38

http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1235911162.jpg
http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1237668281.jpg
http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1237667552.jpg
http://axn.pl/sites/axn.pl/files/ima...1237668079.jpg

Terminator: Kroniki Sary Connor, sezon II Lektor PL, AXN

Kod:

http://rapidshare.com/users/HV9LB/15
od 1 do 10 odcinka, czyli na bieżąco z AXN.

hunter 24.03.2009 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 695969)
Tak. IV seria, będzie ostatnią i ma liczyć 24 odcinki. Nowe odcinki IV serii w kwietniu ;)

Właśnie nie wiadomo do końca jak to będzie.

W tym momencie na 100% wiemy, że PB wraca 17 kwietnia (emisja przeniesiona w USA z poniedziałku na piątek) z sześcioma odcinkami, które zamkną 4. sezon. Cały czas chcą jeszcze zrobić zakończenie w postaci filmu dwugodzinnego. Coś na wzór tego co zrobiono z "24", gdzie powstał film "Redemption".

Wtedy można będzie uznać, że to 24 odcinki... decyzja nadal jednak nie zapadła. Dlatego bezpieczniej zakładać, że na pewno będą 22 odcinki.

Co do Terminatora. Niestety czeka go niemal na pewno "cancel". Trzeciej serii nie będzie.

Krissu 25.03.2009 00:01

W piątek wyemitowano ostatni odcinek Battlestar Galactica.
Najlepszy serial SF jaki widziałem. Będzie mi go brakowało, ale trzeba przyznać, że producenci zachowali się z klasą i zakończyli go w takim momencie aby trzymać swój, równy poziom.

<Crasch> 25.03.2009 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 697702)
Terminator: Kroniki Sary Connor, sezon II Lektor PL, AXN

Kod:

http://rapidshare.com/users/HV9LB/15
od 1 do 10 odcinka, czyli na bieżąco z AXN.

Ten serial jest fajny?

julo 26.03.2009 22:39

Jeśli ktoś lubił Terminatora to jak najbardziej polecam.

http://www.filmweb.pl/f369170/Termin...r,2008/galeria

Ale zacznij od 1 sezonu.
Jakbyś miał problemy znaleś linki to może poszukam poźniej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl