Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Akcja kibiców NOWY SPONSOR (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9708)

zieniu.nazawsze 25.09.2016 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1454266)
https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...anies_of_China - tutaj mamy listę chińskich firm, do których pewnie warto byłoby napisać. Jeśli ktoś ma czas i ochotę - proszę bardzo, niech się tym zajmie ;) Jak wiadomo Chińczycy chcą budować poważny futbol, więc może także będą chcieli przejmować kluby europejskie, by mieć możliwość angażowania do gry Chińczyków w najlepszych światowych ligach. Wszak lidze polskiej daleko jeszcze do idealizmu, to pewnie najłatwiej byłoby zaistnieć tutaj na rynku środkowoeuropejskim, a stworzenie sensownego klubu nie zabrałoby aż tak dużo czasu, jak mogłoby zajmować na rynku zachodnioeuropejskim.

Ja jednak jeszcze raz przypominam, żebyśmy nie tylko szukali firm, ale także wspierali klub dodatkowymi datkami w postaci zakupów chociażby pamiątek. To także ważne, by budować kapitał także z nas - kibiców. To my tworzymy klub i wyłącznie my możemy go wydostać z dołka. Wiem, że łatwo się mówi - dawaj na klub, ale jak się szybko nie postaramy, to możemy zaczynać w niedługim czasie od IV ligi, a budowanie drużyny od tego stopnia wcale może nie być takie łatwe.

http://www.wisla.krakow.pl/ang/index.html

nie ma angielskiej wersji strony oficjalnej niestety
a prawda jest taka, że przy poszukiwaniu poważnego sponsora bardzo by się przydała.

aNouc 25.09.2016 12:29

:rotfl:

a Ty myslisz, ze jak jakis sponsor chce wesprzec klub to sprawdza najpierw czy ma wersje angielska stronki internetowej?

Sponsor kontaktuj sie z wladzami klubu, a nie poprzez facebook'a czy sms-a wyslanego do strony klubowej z ktorej i tak sie gowno dowiaduje (terminarz meczu, wypowiedz pilkarza i kilka zdjęc z treningu)

Nie robcie problemow na sile bo to czy stronka jest po angielsku to jest najmniejszy problem.

MałyTSW 25.09.2016 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1454266)
https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...anies_of_China - tutaj mamy listę chińskich firm, do których pewnie warto byłoby napisać. Jeśli ktoś ma czas i ochotę - proszę bardzo, niech się tym zajmie ;) Jak wiadomo Chińczycy chcą budować poważny futbol, więc może także będą chcieli przejmować kluby europejskie, by mieć możliwość angażowania do gry Chińczyków w najlepszych światowych ligach. Wszak lidze polskiej daleko jeszcze do idealizmu, to pewnie najłatwiej byłoby zaistnieć tutaj na rynku środkowoeuropejskim, a stworzenie sensownego klubu nie zabrałoby aż tak dużo czasu, jak mogłoby zajmować na rynku zachodnioeuropejskim.

Ja jednak jeszcze raz przypominam, żebyśmy nie tylko szukali firm, ale także wspierali klub dodatkowymi datkami w postaci zakupów chociażby pamiątek. To także ważne, by budować kapitał także z nas - kibiców. To my tworzymy klub i wyłącznie my możemy go wydostać z dołka. Wiem, że łatwo się mówi - dawaj na klub, ale jak się szybko nie postaramy, to możemy zaczynać w niedługim czasie od IV ligi, a budowanie drużyny od tego stopnia wcale może nie być takie łatwe.

Lekarza..
Jak na początku myślałem, że jest dla Ciebie ratunek, tak teraz stwierdzam - nie ma.

mitmichael 25.09.2016 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1454266)
https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...anies_of_China - tutaj mamy listę chińskich firm, do których pewnie warto byłoby napisać. Jeśli ktoś ma czas i ochotę - proszę bardzo, niech się tym zajmie ;) Jak wiadomo Chińczycy chcą budować poważny futbol, więc może także będą chcieli przejmować kluby europejskie, by mieć możliwość angażowania do gry Chińczyków w najlepszych światowych ligach. Wszak lidze polskiej daleko jeszcze do idealizmu, to pewnie najłatwiej byłoby zaistnieć tutaj na rynku środkowoeuropejskim, a stworzenie sensownego klubu nie zabrałoby aż tak dużo czasu, jak mogłoby zajmować na rynku zachodnioeuropejskim.

Ja jednak jeszcze raz przypominam, żebyśmy nie tylko szukali firm, ale także wspierali klub dodatkowymi datkami w postaci zakupów chociażby pamiątek. To także ważne, by budować kapitał także z nas - kibiców. To my tworzymy klub i wyłącznie my możemy go wydostać z dołka. Wiem, że łatwo się mówi - dawaj na klub, ale jak się szybko nie postaramy, to możemy zaczynać w niedługim czasie od IV ligi, a budowanie drużyny od tego stopnia wcale może nie być takie łatwe.

Przeszedles sam siebie :rotfl:

Padre1906 25.09.2016 14:26

Może czas już zakończyć kpinę jaka jest ten temat?

MatMario 25.09.2016 16:25

Te chiny to nie taki głupi pomysł.

Xiaomi weszło do Polski. Pisał ktoś do nich?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl