Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9693)

LucjuszWielki 24.08.2016 14:04

Bilecik 40z+ 259zł koszulka meczowa

http://oi68.tinypic.com/28u3h21.jpg

Sebak 24.08.2016 14:44

Bilet na piątek kupiony plus zamówiona koszulka meczowa (dowód zakupu w linku). :)

http://www.fotosik.pl/zdjecie/afa3ec35a68304fb

szprotson 24.08.2016 15:07

Lucek - Co ty kupiłes?
Domniemuje ze koszulka meczowa, ale indeks Adidas Oryginał 2015/2017 spowodował zagwostkę

Cazador 24.08.2016 15:29

W związku z tym, że nie mieszkam w Krakowie, a obecnie jestem poza miejscem zamieszkania. Nie mogłem kupić karnetu. Niestety internetowa sprzedaż tego nie umożliwia bez karty kibica.Więc w ramach pomocy dla Wisełki zamówiłem w sklepie koszulkę "Oryginalna koszulka Adidas 2010/2011– biała".W przyszłym miesiącu znowu coś kupię w sklepiku internetowym. Na mecz nie będę mógł zbyt szybko przyjechać(obowiązki służbowe).

Kryniu 24.08.2016 16:46

Co powiecie na taką akcję reklamową. Kibic może wpłacić określoną kwotę do klubu- w zamian jego pozdrowienia zostaną wyświetlone na bandzie reklamowej. Coś w tym stylu. Taki napis mógłby szybko przelecieć wśród innych.

Thuesen 24.08.2016 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1451405)
Lucek - Co ty kupiłes?
Domniemuje ze koszulka meczowa, ale indeks Adidas Oryginał 2015/2017 spowodował zagwostkę

haha wychodzi na to ze w przyszłym sezonie też będziemy grać w tym stroju ;)

bonawentura 24.08.2016 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wsciekly Pies (Post 1451381)
hmm... specjalnie zamówiłem bilet na VIP, bo moim zdaniem więcej jest dla klubu.
Resztę zakupów zrobię na stadionie. :)

Ok :) możemy doliczyć VIP :) w sumie masz rację :)

A zatem mamy już uzbierane 1.412 zł + cena zakupu koszulki przez cazadora - 59 zł (tak wynika z wyszukania produktu na stronie sklep.wisla.krakow.pl) = 1.471 zł :)

Super :) mamy już dużo :) ale prosimy o więcej :) chodźcie do sklepu i kupujcie nawet kubki za 8 zł, chwalcie się tym w temacie :) też doliczymy :)

sndr 24.08.2016 17:12

Jeśli mowa o wykupieniu asortymentu z WŚ to myślę, że warto wybierać produkty przecenione. Zysk dla klubu będzię może trochę mniejszy, ale należałoby opróżnić go z koszulek meczowych z lat minionych - tego przecież nie zamówią więcej kiedy braknie a zabiera miejsce. Zresztą, zawsze można kupić dwie koszulki. ;) Podobnie wygląda sprawa z kalendarzami na bieżący rok.

Ofsajd 24.08.2016 17:31

http://i.imgur.com/K5jjOS3.png

bonawentura 24.08.2016 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sndr (Post 1451419)
Jeśli mowa o wykupieniu asortymentu z WŚ to myślę, że warto wybierać produkty przecenione. Zysk dla klubu będzię może trochę mniejszy, ale należałoby byłoby opróżnić go z koszulek meczowych z lat minionych - tego przecież nie zamówią więcej kiedy braknie a zabiera miejsce. Zresztą, zawsze można kupić dwie koszulki. ;) Podobnie wygląda sprawa z kalendarzami na bieżący rok.

Ja myślę właśnie nad kalendarzami. A koszulki pewnie też jakieś kupie ;)

jaszczur90 24.08.2016 17:46

Ja jestem ciekaw reakcji pracowników Wiślackiego Świata.. że nagle taki popyt na pamiątki :-)

Marcinkrakwoj 24.08.2016 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1451429)
Ja jestem ciekaw reakcji pracowników Wiślackiego Świata.. że nagle taki popyt na pamiątki :-)

Czekam na informacje, że połowy asortymentu faktycznie nie ma :p

Coglin 24.08.2016 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1451429)
Ja jestem ciekaw reakcji pracowników Wiślackiego Świata.. że nagle taki popyt na pamiątki :-)

Jeśli się nic nie zmieniło - dawno nie byłem, to może być obraza majestatu, że ktoś im przeszkadza i jeszcze chce coś kupić ;)

A tak na poważnie, to najlepiej jakby kibice się włączyli w projektowanie pamiątek - jak np. fajny plakat z tematu : TS Wisła nowym właścicielem... https://www.behance.net/gallery/3846...versary-poster . Na pewno wiele osób by go kupiło.

Wiem, że są dwa sklepy w hali gdzie są pamiątki od kibiców, ale tu chodzi o kasę konkretnie na sekcję piłkarską.

Poza tym na pewno socios - żeby ludzie wpłacali co miesiąc określoną kwotę.
Z tym, że nie wiem jak to w Polsce prawnie może być zrobione. Bo u nas zawsze wszystko jest do góry nogami i mogło by się okazać, że większość kasy musi iść na US, ZUS, KRUS i .... wie co jeszcze.

mgła 24.08.2016 19:50

Zazdrosze, że Legia wydaje całą mase pamiątek,nowych kolekcji, brakuje mi tego w Wiśle. Może nowa władza ogarnie marketing. Step by step

picasso 24.08.2016 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1451441)
Poza tym na pewno socios - żeby ludzie wpłacali co miesiąc określoną kwotę.
Z tym, że nie wiem jak to w Polsce prawnie może być zrobione. Bo u nas zawsze wszystko jest do góry nogami i mogło by się okazać, że większość kasy musi iść na US, ZUS, KRUS i .... wie co jeszcze.

dlatego najlepszą,najprostszą i możliwą najszybciej do wdrożenia sa "wirtualne cegielki" w różnych cenach.można sobie takie nawet wydrukowac i stosowac jako tapetę na scianę :).od tego tylko VAT do US i spokój....drugą rzecza ktora by mogła dać w miarę szybko jakąś kasę do klubu jest sprzedaż karntów...takze dla tych co karnety już mają.ja np zakupilem całoroczny ale moglbym we wrześniu np kupic znowu z tym,e już oczywiście na następny sezon.w ogole dla mnei jest niezrozumiałe dlaczego nie mogę tego zrobic w dowolnym momencie (oczywiście na moje miejsce lub na inne "nieokarnetowane") tylko muszę czekac na terminy wyznaczone przez klub.

b3frE 24.08.2016 19:56

1 Załącznik(ów)
+20 pln do puli

Blaszczu16 24.08.2016 19:58

Też pomogę, ale w weekend. Jak zapomnę to niech mi ktoś wypomni na forum.

Trzeba pomóc w potrzebie!

Marcinkrakwoj 24.08.2016 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez b3frE (Post 1451444)
+20 pln do puli

1491 złotych jednym słowem :)
Do boju Wisełka! O lepsze jutro!

LucjuszWielki 24.08.2016 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1451405)
Lucek - Co ty kupiłes?
Domniemuje ze koszulka meczowa, ale indeks Adidas Oryginał 2015/2017 spowodował zagwostkę

Raczej źle w system wprowadzili.

dj_ibutti 24.08.2016 22:44

albo to koszulka na dwa sezony ;)

onybony 24.08.2016 23:55

1 Załącznik(ów)
+98zł:lol::lol::lol::lol:

mr_kwolf 25.08.2016 09:04

Koszulka meczowa dalej z logiem Telefoniki czy już pusta?

lopez71 25.08.2016 09:21

Dwa karnety 345 zł
Dwie koszulki, body, śliniaki 309zł

LucjuszWielki 25.08.2016 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1451502)
Koszulka meczowa dalej z logiem Telefoniki czy już pusta?

Ma logo TF, ostatnia w histroii więc do kolekcji jak znalazł.

Marcinkrakwoj 25.08.2016 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1451448)
1491 złotych jednym słowem :)
Do boju Wisełka! O lepsze jutro!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez onybony (Post 1451484)
+98zł:lol::lol::lol::lol:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1451504)
Dwa karnety 345 zł
Dwie koszulki, body, śliniaki 309zł

Nie licząc biletów i karnetów:

1898zł !

JEDZIEMY DALEJ!



wikink1 25.08.2016 11:45

Czy ktos moze mi powiedziec kiedy beda dostepne ( wirtualne cegielki)

kha1 25.08.2016 12:06

http://s2.ifotos.pl/img/zamowieni_ahhesra.png
+69

Koszulka codzienna kupiona. Meczową kupię od razu, jak tylko będzie dostępna nowa.

bonawentura 25.08.2016 12:11

To już mamy 1.967 zł !!! Dziękujemy i prosimy o więcej :) :) :)

Kaparo9 25.08.2016 18:15

1 Załącznik(ów)
6 biletów 175+45 + 20 zl za kubek -> Jazda Jazda Jazda
Wszyscy jesteśmy Wiślakami (sukces w namówieniu kolegów z pracy) na meczyk .

bonawentura 25.08.2016 20:39

To już razem 1.987 zł!!! Świetnie :) teraz przebijamy 2 tysiące :)

PhantomRanger 25.08.2016 22:43

Wartość zamówionych produktów: 105.00
Koszty dostawy: 12.00
Wartość zakupów: 117.00

Tak więc mamy już 2092 zł

domin_czyzyny 25.08.2016 23:05

Dwa karnety: 300 zl + 235 zl = 535 zl.
Razem: 2627 zl

Thuesen 26.08.2016 03:55

http://imageshack.com/a/img923/7355/Y5MeKT.jpg

Ode mnie 358zł

ja852 26.08.2016 11:17

1 Załącznik(ów)
Ku pokrzepieniu serc :)
http://wislakrakow.com/forum/data:im...AAAElFTkSuQmCChttp://wislakrakow.com/forum/data:im...AAAElFTkSuQmCChttp://wislakrakow.com/forum/data:im...AAAElFTkSuQmCC
http://wislakrakow.com/forum/data:im...AAAElFTkSuQmCC

17wojownik 26.08.2016 12:12

1 Załącznik(ów)
Ja mam karnet całoroczny na C, ale kupiłem bilet dla mojej dziewczyny, która nie może być dziś na meczu.

g_o_l_d_i 26.08.2016 12:16

Normalny Sezon 2016/17: Karnety Sezon 2016/2017 C2/23/31 325.00PLN


SUMA 3491,50 zł

Zelo92 26.08.2016 18:50

Na początek siema wszystkim, mimo iż czytam forum dość regularnie to teraz coś mnie ruszyło aby się zarejestrować. Emigracja w Anglii może oglądać mecz jedynie w internecie, ale bilet na Śląsk zakupiony na E, 40,50 zł.
P.S. Podkarpacie zawsze za Wisłą!

Kryniu 26.08.2016 19:01

Pytałem już wcześniej, nieistotne. Proste banalne pytanie. Również jestem daleko od Krakowa, lecz chciałbym zrobić zakupy. Do rzeczy. W moim przypadku biorę pod uwagę odbiór tylko w paczkomacie. Czy istnieje opcja zakupu na oficjalnej z tą opcją transportu? Jeśli nie to. Czy taka opcja jest za droga i się nie opłaca? Jeśli tak to ok. Mieszkam sam i ciągle poza domem, więc nie mam jak odebrać w inny sposób. Nawet nie mam kiedy na pocztę podjechać

bonawentura 27.08.2016 10:19

Kolejne zakupy przed meczem zrobione. Koszulka za 69 zł w promocji oraz szalik za 35 zł. Razem 104 zł :)
Na dowód dokonania zakupów wrzucam fotę :)
http://s2.ifotos.pl/mini/141235691_ahrparh.jpg

Razem 2.349 zł!!! :)Przypominamy, że do puli w niniejszym temacie doliczamy wyłącznie zakupy w Wiślackim Sklepie i ewentualnie bilety VIP na mecz ;) Karnety zwykłe czy też bilety traktujemy jako podstawowy obowiązek kibica :)

Bogdan81 28.08.2016 09:43

Wprowadzić możliwość zakupu kart/karnetów sponsorskich. Niektórzy od lat siedzą w tym samym miejscu np.na C albo D22 I nigdy nie zmienią sektora bo tam są znajomi których nie stać lub nie chcą chodzić na A,H czy E itp. Albo odwrotnie, lubią chodzić co mecz na inny sektor i dla nich zakup najdroższego karnetu jest niepotrzebny.

Przykładowe rozwiązanie: Za roczną/ sezonową opłatą 1000 zł mam do czasu zamknięcia internetowej sprzedaży prawo do wyboru na dany mecz miejsca na dowolnym 'zwykłym" sektorze poza miejscem przypisanym na stałe w tym prawo do wyboru jeden raz w rundzie wstępu na VIP Silver z osobą towarzyszącą, bez karty kibica dla niej, na dowód a po wykorzystaniu jednego wejścia na VIP Silver prawo do wchodzenia tam więcej razy z os. tow. po każdorazowym dokupieniu biletu VIP Silver (kto pierwszy ten lepszy ale tu potrzebny byłby dostęp do sektorów VIP przez Internet) oraz szal-cegiełka w pakiecie.

Np. płacę 1000 zł za sezon, mam domyślne miejsce na E23, ale czasem chcę iść na D12 albo C3 bo tam idą koledzy. Więc przed meczem loguję się i zmieniam miejsce na dany mecz. Ponadto jako bonus dwa razy w sezonie mogę zmienić miejsce na VIP Silver, mogę tam iść z osobą towarzyszącą. Mogę tam bywać częściej, jeśli dla osoby towarzyszącej dokupię bilet VIP Silver.

Analogicznie za 2000 zrobić tylko z opcją wejścia na VIP Gold.

Za połowę danej kwoty (odpowiednio 500/1000) zrobić warianty na jedną rundę z jednym wejściem na sektor VIP-owski.

Ponadto do opcji zakupu biletów wprowadzić warianty z możliwością podniesienia ceny biletu o 20/50/100 za coś symbolicznego.

Spośród wszystkich którzy w ten sposób wesprą choć jednorazowo klub, przeprowadzić losowanie jakiejś nagrody na koniec sezonu.

Wprowadzić to rozwiązanie od następnego meczu. Niektórzy wstrzymywali się z zakupem karnetu do czasu wyjaśnienia sprawy z Meresińskim, bo istniało ryzyko, że zniknie razem z kasą za karnety.

Gdy królem i władcą był Cupiał, to mało który z bywalców stadionu myślał w kategoriach finansowej odpowiedzialności za klub. Mimo wszystko klub był w rękach wielkiego koncernu i ludzie traktowali wybór miejsca jako zwykły zakup. Nawet ci z prawdziwej klasy średniej nie mieli pojęcia jak pomagać klubowi bo nie było takiej potrzeby. Było miejsce jedynie dla tych wielkich, których stać było na reklamę. Zeszłoroczna akcja pokazała, że mamy wielki potencjał.

Teraz jest okazja a nawet konieczność by to trochę zmienić i wykształcić poczucie stałej odpowiedzialności za losy klubu tych średnio zamożnych. Warto zatem zainwestować w zmianę systemu biletowego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl