![]() |
|
Bilet na piątek kupiony plus zamówiona koszulka meczowa (dowód zakupu w linku). :)
http://www.fotosik.pl/zdjecie/afa3ec35a68304fb |
Lucek - Co ty kupiłes?
Domniemuje ze koszulka meczowa, ale indeks Adidas Oryginał 2015/2017 spowodował zagwostkę |
W związku z tym, że nie mieszkam w Krakowie, a obecnie jestem poza miejscem zamieszkania. Nie mogłem kupić karnetu. Niestety internetowa sprzedaż tego nie umożliwia bez karty kibica.Więc w ramach pomocy dla Wisełki zamówiłem w sklepie koszulkę "Oryginalna koszulka Adidas 2010/2011– biała".W przyszłym miesiącu znowu coś kupię w sklepiku internetowym. Na mecz nie będę mógł zbyt szybko przyjechać(obowiązki służbowe).
|
Co powiecie na taką akcję reklamową. Kibic może wpłacić określoną kwotę do klubu- w zamian jego pozdrowienia zostaną wyświetlone na bandzie reklamowej. Coś w tym stylu. Taki napis mógłby szybko przelecieć wśród innych.
|
Cytat:
|
Cytat:
A zatem mamy już uzbierane 1.412 zł + cena zakupu koszulki przez cazadora - 59 zł (tak wynika z wyszukania produktu na stronie sklep.wisla.krakow.pl) = 1.471 zł :) Super :) mamy już dużo :) ale prosimy o więcej :) chodźcie do sklepu i kupujcie nawet kubki za 8 zł, chwalcie się tym w temacie :) też doliczymy :) |
Jeśli mowa o wykupieniu asortymentu z WŚ to myślę, że warto wybierać produkty przecenione. Zysk dla klubu będzię może trochę mniejszy, ale należałoby opróżnić go z koszulek meczowych z lat minionych - tego przecież nie zamówią więcej kiedy braknie a zabiera miejsce. Zresztą, zawsze można kupić dwie koszulki. ;) Podobnie wygląda sprawa z kalendarzami na bieżący rok.
|
|
Cytat:
|
Ja jestem ciekaw reakcji pracowników Wiślackiego Świata.. że nagle taki popyt na pamiątki :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
A tak na poważnie, to najlepiej jakby kibice się włączyli w projektowanie pamiątek - jak np. fajny plakat z tematu : TS Wisła nowym właścicielem... https://www.behance.net/gallery/3846...versary-poster . Na pewno wiele osób by go kupiło. Wiem, że są dwa sklepy w hali gdzie są pamiątki od kibiców, ale tu chodzi o kasę konkretnie na sekcję piłkarską. Poza tym na pewno socios - żeby ludzie wpłacali co miesiąc określoną kwotę. Z tym, że nie wiem jak to w Polsce prawnie może być zrobione. Bo u nas zawsze wszystko jest do góry nogami i mogło by się okazać, że większość kasy musi iść na US, ZUS, KRUS i .... wie co jeszcze. |
Zazdrosze, że Legia wydaje całą mase pamiątek,nowych kolekcji, brakuje mi tego w Wiśle. Może nowa władza ogarnie marketing. Step by step
|
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
+20 pln do puli
|
Też pomogę, ale w weekend. Jak zapomnę to niech mi ktoś wypomni na forum.
Trzeba pomóc w potrzebie! |
Cytat:
Do boju Wisełka! O lepsze jutro! |
Cytat:
|
albo to koszulka na dwa sezony ;)
|
1 Załącznik(ów)
+98zł:lol::lol::lol::lol:
|
Koszulka meczowa dalej z logiem Telefoniki czy już pusta?
|
Dwa karnety 345 zł
Dwie koszulki, body, śliniaki 309zł |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
1898zł ! JEDZIEMY DALEJ! |
Czy ktos moze mi powiedziec kiedy beda dostepne ( wirtualne cegielki)
|
http://s2.ifotos.pl/img/zamowieni_ahhesra.png
+69 Koszulka codzienna kupiona. Meczową kupię od razu, jak tylko będzie dostępna nowa. |
To już mamy 1.967 zł !!! Dziękujemy i prosimy o więcej :) :) :)
|
1 Załącznik(ów)
6 biletów 175+45 + 20 zl za kubek -> Jazda Jazda Jazda
Wszyscy jesteśmy Wiślakami (sukces w namówieniu kolegów z pracy) na meczyk . |
To już razem 1.987 zł!!! Świetnie :) teraz przebijamy 2 tysiące :)
|
Wartość zamówionych produktów: 105.00
Koszty dostawy: 12.00 Wartość zakupów: 117.00 Tak więc mamy już 2092 zł |
Dwa karnety: 300 zl + 235 zl = 535 zl.
Razem: 2627 zl |
|
1 Załącznik(ów)
|
1 Załącznik(ów)
Ja mam karnet całoroczny na C, ale kupiłem bilet dla mojej dziewczyny, która nie może być dziś na meczu.
|
Normalny Sezon 2016/17: Karnety Sezon 2016/2017 C2/23/31 325.00PLN
SUMA 3491,50 zł |
Na początek siema wszystkim, mimo iż czytam forum dość regularnie to teraz coś mnie ruszyło aby się zarejestrować. Emigracja w Anglii może oglądać mecz jedynie w internecie, ale bilet na Śląsk zakupiony na E, 40,50 zł.
P.S. Podkarpacie zawsze za Wisłą! |
Pytałem już wcześniej, nieistotne. Proste banalne pytanie. Również jestem daleko od Krakowa, lecz chciałbym zrobić zakupy. Do rzeczy. W moim przypadku biorę pod uwagę odbiór tylko w paczkomacie. Czy istnieje opcja zakupu na oficjalnej z tą opcją transportu? Jeśli nie to. Czy taka opcja jest za droga i się nie opłaca? Jeśli tak to ok. Mieszkam sam i ciągle poza domem, więc nie mam jak odebrać w inny sposób. Nawet nie mam kiedy na pocztę podjechać
|
Kolejne zakupy przed meczem zrobione. Koszulka za 69 zł w promocji oraz szalik za 35 zł. Razem 104 zł :)
Na dowód dokonania zakupów wrzucam fotę :) http://s2.ifotos.pl/mini/141235691_ahrparh.jpg Razem 2.349 zł!!! :)Przypominamy, że do puli w niniejszym temacie doliczamy wyłącznie zakupy w Wiślackim Sklepie i ewentualnie bilety VIP na mecz ;) Karnety zwykłe czy też bilety traktujemy jako podstawowy obowiązek kibica :) |
Wprowadzić możliwość zakupu kart/karnetów sponsorskich. Niektórzy od lat siedzą w tym samym miejscu np.na C albo D22 I nigdy nie zmienią sektora bo tam są znajomi których nie stać lub nie chcą chodzić na A,H czy E itp. Albo odwrotnie, lubią chodzić co mecz na inny sektor i dla nich zakup najdroższego karnetu jest niepotrzebny.
Przykładowe rozwiązanie: Za roczną/ sezonową opłatą 1000 zł mam do czasu zamknięcia internetowej sprzedaży prawo do wyboru na dany mecz miejsca na dowolnym 'zwykłym" sektorze poza miejscem przypisanym na stałe w tym prawo do wyboru jeden raz w rundzie wstępu na VIP Silver z osobą towarzyszącą, bez karty kibica dla niej, na dowód a po wykorzystaniu jednego wejścia na VIP Silver prawo do wchodzenia tam więcej razy z os. tow. po każdorazowym dokupieniu biletu VIP Silver (kto pierwszy ten lepszy ale tu potrzebny byłby dostęp do sektorów VIP przez Internet) oraz szal-cegiełka w pakiecie. Np. płacę 1000 zł za sezon, mam domyślne miejsce na E23, ale czasem chcę iść na D12 albo C3 bo tam idą koledzy. Więc przed meczem loguję się i zmieniam miejsce na dany mecz. Ponadto jako bonus dwa razy w sezonie mogę zmienić miejsce na VIP Silver, mogę tam iść z osobą towarzyszącą. Mogę tam bywać częściej, jeśli dla osoby towarzyszącej dokupię bilet VIP Silver. Analogicznie za 2000 zrobić tylko z opcją wejścia na VIP Gold. Za połowę danej kwoty (odpowiednio 500/1000) zrobić warianty na jedną rundę z jednym wejściem na sektor VIP-owski. Ponadto do opcji zakupu biletów wprowadzić warianty z możliwością podniesienia ceny biletu o 20/50/100 za coś symbolicznego. Spośród wszystkich którzy w ten sposób wesprą choć jednorazowo klub, przeprowadzić losowanie jakiejś nagrody na koniec sezonu. Wprowadzić to rozwiązanie od następnego meczu. Niektórzy wstrzymywali się z zakupem karnetu do czasu wyjaśnienia sprawy z Meresińskim, bo istniało ryzyko, że zniknie razem z kasą za karnety. Gdy królem i władcą był Cupiał, to mało który z bywalców stadionu myślał w kategoriach finansowej odpowiedzialności za klub. Mimo wszystko klub był w rękach wielkiego koncernu i ludzie traktowali wybór miejsca jako zwykły zakup. Nawet ci z prawdziwej klasy średniej nie mieli pojęcia jak pomagać klubowi bo nie było takiej potrzeby. Było miejsce jedynie dla tych wielkich, których stać było na reklamę. Zeszłoroczna akcja pokazała, że mamy wielki potencjał. Teraz jest okazja a nawet konieczność by to trochę zmienić i wykształcić poczucie stałej odpowiedzialności za losy klubu tych średnio zamożnych. Warto zatem zainwestować w zmianę systemu biletowego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl