![]() |
powiedzą "NIE" to ich sprawa. Propozycję dostaną i będą się musieli ustosunkować. Nikt też nie będzie szedł do 'Kolarza" z jakimiś zarzutami czy pretensjami co by "nam" nie wmawiano, że opieramy się na plotkach z prasy. Po prostu pójdziemy zadać kilka pytań co do wizji, przyszłości Klubu, sposobu zarządzania itp. Przymusimy "kolarza" do powiedzenia tego o co nie potrafią lub nie chcą zapytać media. Wszystko w odniesieniu tylko do Wisły. Mam w dupie pytania o VAT czy maturę. Nikt go nie będzie atakował, czego być może się boi w kontekście konferencji prasowej...
Pełna kultura, garnitury a nie krótkie spodenki. Mówię tu oczywiście o przedstawicielach, którzy pójdą na rozmowę... SKWK powinno pokazać, że ma jaja i nie mieć nic przeciwko. Najwyżej podeślą kogoś z SH i dostaniemy po mordzie. Wtedy trzeba będzie powiedzieć pass a Polska kibicowska się dowie jak jest. |
Cytat:
|
Apeluję do 2-3-4-5 prawników których na pewno nie brakuje w braci kibicowskiej. Skrzyknijcie się gdziekolwiek, na FB, forum itd. Następnie rejestracja organizacji, spółki czy cokolwiek to się zwie, nie znam się na tym. Dobrać 10 zwykłych kibiców którzy mogą poświęcić swój czas, założyć konto i prosić kibiców o wsparcie. To co się dzieje teraz w klubie nie zależy od nas. Robić swoje. Najważniejsze aby nikt nie dziubnął kasy. Dlatego prawnicy, bez nich nic się nie uda. Uczciwych ! Jeśli ktoś odkupi Wisełkę to dobrze, będziemy mogli sfinansować jakiegoś grajka. Jeśli nic z tego nie wyjdzie , to zawsze będzie można komuś pomóc, komuś choremu itd. Ważne żeby zajęły się tym osoby które znają realia w klubie , różne niuanse o których zwykły kibic nie ma zielonego pojęcia. Mądrze...
|
Widzę, że marnie idzie rozpoczęcie tego wszystkiego, więc dołożyłem cegiełkę w postaci stworzenia emaila dedykowanego temu przedsięwzięciu.
Jeżeli ktoś się weźmie za ogarnięcie (w mojej ocenie najlepiek zjednoczone siły głównych forów) to już mają maila, któego przekażę, a od tego prosta droga do fanpage, itd. Media podchwycą, ludzie się dowiedzą. |
Ja .......e. Ludzie kochani, jak czytam wasze posty to mnie krew zalewa. Wczoraj chcieliście tego człowieka na taczkach wywieźć, a dzisiaj po jakimś .......onym wywiadzie chcecie czekać. Ja też mogę wydać oświadczenie, że czegoś nie zrobiłem. Chce, ktoś ze mną wywiad ? Mogę opowiadać różne rzeczy.
Trzeba działać już teraz. Jest tyle WISLACKICH FP na szajsbuku, które mają po 8-12 lajków i na pewno wspomogą w tej akcji. Zacznijmy działać |
Cytat:
|
Może tak:
https://www.change.org/ z przykładową treścią: " Jako kibice najstarszego Klubu w Polsce, w związku ze zmianą właściciela naszego ukochanego Klubu, oczekujemy wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, oraz przedstawienia planów na przyszłość. Zaistniała sytuacja - znaczne pogorszenie wizerunku Wisły Kraków, brak jakichkolwiek rzetelnych informacji, zarzuty łamania prawa wobec nowego Właściciela napawają nas ogromnym niepokojem. Pragniemy przypomnieć iż Wisła to nie sam klub, ale ogromna rodzina w skład której wchodzą, Właściciele, Pracownicy, Piłkarze oraz Kibice. Traktowanie nas, wiernych kibiców bezprzedmiotowo - tylko pogarsza złą atmosferę wokół klubu. Oczekujemy jasnych i konkretnych wyjaśnień na temat działalności klubu w najbliższych miesiącach i latach." Niech ktoś to poprawi i wrzuci lub wyśle fajny tekst do mnie to wrzucę. Podpisać się trzeba imiennie. Rozesłać za pomocą forów, tt, fb i innych. I wtedy zobaczymy ilu nas jest. Podpisze kilkuset, kilka, kilkadziesiąt tysięcy? Nie wiem. Ale moim zdaniem 50tys to minium. Wtedy wrzucić na fb i tt Pana Meresinskiego i zobaczymy jak nas potraktuje. To nie będzie paru 'krzykaczy' pod stadionem, kilku 'Panów w krótkich spodenkach', ale ludzie podpisani imieniem i nazwiskiem. Konkretni. Te 50 tys można w dzień uzbierać. Nie uzbieramy, znaczy że potrafimy tylko anonimowo hejtować na forum, uzbiermy więcej - można myśleć o 'socios'. Pozdrawiam PS. Można też tą petycje przedstawić TF żeby wyjaśniła powody wybrania Pana Meresińskiego jako właściciela. Pewnie się wykręcą tajemnicą handlową, ale spróbować można. |
Mój podpis masz.Ja chętnie bym też starał się dorwać JM ,wiedząc kiedy będzie w klubie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Trzeba działać. Oświadczenia S.K.W.K. tego nie zmienią. Tutaj trzeba po prostu wyjść na ulicę, a dokładnie przed stadion i krzyczeć. Oficjalny protest zorganizować, zgłosić do Urzędu Miasta jako organizator i krzyczeć. Jestem pewien, że na taki protes przyjdzie mnóstwo ludzi, a to - przede wszystkim - ZACHĘCI POTENCJALNYCH INWESTORÓW DO KUPNA KLUBU OD TEGO TYPA. |
I co twoje krzyczenie da już był taki co mu strajk robli dom farbą wymalowali nazywa się pan KROL
|
Cytat:
Ale jak widać ludzie wolą plotkować i hejtować niż coś robić. Jakub Meresiński - 100stron, ratujmy Wisłę - 5 stron i niewiele konkretów. O czymś to świadczy. |
Cytat:
|
ja nie porównoóje WISŁY do POLONI
|
Cytat:
|
Tak mądrzy ludzie to kolejny bojkot nawołują proszę bardzo dalej działajcie na szkodę klubu tylko ciekawe co zyskacie.
Nasz los jest zależny od pana JM ewentualnie kogoś kto zanim stoi więc możecie robić strajki itp tylko wszystko zalezy od widzimisię jednego pana. |
Cytat:
A na szkodę klubu działa tylko i wyłącznie nasz biznesmen wykształciuch. Szkodzi nam każdą swoją wypowiedzią, każdą kolejnym kłamstwem i każdą chwilą w której jest u sterów naszej Wisełki. |
Cytat:
|
A co on złego zrobił poza smrodem który się ciągnie za nim narazie nie zrobił nic dobrego ale tez nic złego
|
@suikoden, @Wiślak88 itp.
chciałbym Wam i innym przypomnieć temat "ratunek dla Wisełki", macie coś konkretnego do przekazania piszcie, w przeciwnym wypadku użyjcie magicznego przycisku "p.w." lub skorzystajcie z świeżego powietrza. Serio ? 5 stron z czego 4 wzajemnego obrzucania się błotem. Prawie żadnych pomysłów, żadnego konkretu. Za to 105 stron gównoburzy w temacie JM. Najaktywniejsze forum kibiców służy do obrzucania się g... Wstyd. Jak to świadczy o Wiśle? Po co sponsor wejdzie do klubu jak zaraz przeczyta wiązankę że jest .../.../... bo dał 2 nie 22mln. Nie tylko właściciel i piłkarze są wizytówką klubu. Miejsca takie jak to również. |
Cytat:
Cytat:
|
Śmietnik to wy robicie licząc na to, że odbijecie Wisłe a tak naprawde wszystko zalezy do widzimisia pana JM
|
Na rany boskie, zamknijcie ten temat, bo tylko dodatkowo pod....ia.
|
Cytat:
2. skoro nic nie zależy od Ciebie to po co się odzywasz ? Jeśli uważasz że Twoje zdanie, pomysły nic nie zmienią to zachowaj je dla siebie. |
Z tą siłą przebicia, która tu się ujawniła to sobie możecie solo protestować przez to małe okienko, które być może macie w WC - skutek będzie ten sam.
Zachowajcie energię na jakąś sensowną inicjatywę, niestety będzie zapewne potrzebna. |
Cytat:
|
ale kolega masada ma troche racji
|
@suidoken, masada - jesteście od Pana Meresińskiego, więc lepiej zamilknijcie. Sytuacja jest dramatyczna i trzeba wykonać jakieś poważne ruchy, a nie smyrać się po wiadomo czym. Ostatnie doniesienia prasowe sugerują (https://eszjot.wordpress.com/2016/08...-przeszloscia/), że JM może mieć powiązania z jakimś światem gangsterskim, a Wy mi tutaj opowiadacie brednie, żeby nic nie robić. Trzeba odbić Wisłę z rąk tego człowieka, bo już mi się rzygać chce jak na niego patrzę.
|
@bonawentura więc jakie poważne ruchy proponujesz?
|
Cytat:
@bonawentura, wyciągnę do Ciebie rękę, bo widzę potrzebujesz pomocy błądząc w ciemnym lesie i dyskutując z tezą, której nie postawiłem. Gdzie napisałem, że nie należy nic robić? Mówię, że sposób w jaki się do tego zabieracie (znowu jakieś słodkie pierdzenia o zakładanie wydarzeń na facebooku przez gimnazjalistów na wakacjach) nie ma sensu i najmniejszych szans powodzenia. Poczekaj na coś sensownego, wybiorę się też. |
Cytat:
Odnieś się proszę do mojego wcześniejszego postu na temat petycji, ma to sens, czy w ogóle nie ma Twoim zdaniem? Nanieś uwagi do mojego wstępnego tekstu. Bo moim ma sens, nic nie stoi na przeszkodzie żeby wyjść na ulicę i jednocześnie pokazać jak wielu nas jest poprzez petycję. Nie każdy kibic Wisły jest z Krakowa i nie każdy może się stawić pod stadionem. |
i co ci ta petycja da pan JM wyśmiać ją może
|
@momo
Wczoraj było choćby oświadczenie SKWK, czytałeś je w ogóle? Sytuacja dojrzewa i sama dojrzeje do jakichś działań, tak to widzę. Inna sprawa, że mówiąc brutalnie to pozostaje nam co najwyżej się modlić o cud i kolejną zmianę właściciela w tej sytuacji, bo że ze strony tego JM nic dobrego nas nie czeka, niezależnie od tego czy go ktoś będzie straszył, czy nie, on nie ma ani kwalifikacji, żeby zarządzać tym klubem, ani zdolności do zatrudnianie ludzi, którzy to zrobią za niego, zatrudnienie tego Włocha dowodzi tego boleśnie. Z mojej strony EOT, już się nawet nie spinajcie na jakies odpowiadanie. |
Cytat:
|
Cytat:
nikt ci ostatnio nie przy...ił?! |
Ja wiem, że idziecie na emocjach ale co nam to da nasza siłą jest chodzenie na WISŁE i wspieranie klubu
|
Nie jakieś powiązania, tylko jednym z zarzutów jest działanie w grupie przestępczej o charakterze międzynarodowym (z tego powodu tak długo trwa postępowanie).
W sprawie petycji. Możemy bardzo wiele zrobić - pytanie jak wiele by nas było. Można poprosić o wsparcie Smudę, byłych piłkarzy Wisły. Obecnie to żaden problem przygotować akcję anty JM. Media społecznościowe momentalnie by rozniosły w eter nasz protest, a przede wszystkim chęć walki o klub. |
Czy jest na sali moderator, który uporządkuje tą dyskusje i przede wszystkim wypowie się wraz z kolegami z administracji strony wislakrakow.com na temat tego pomysłu?!
|
Cytat:
|
jak widać, większość uczestników tego forum, włącznie z moderatorami, którzy mogliby w czymś pomóc ma tę inicjatywę w dooopie... Polska w pigułce. Nic nie robić a później się obudzić z ręką w nocniku. Przykładów z życia wiele.
ech... szkoda gadać... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl