Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [33 kolejka] WISŁA Kraków - Termalica Nieciecza, 25 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9614)

Bene Nati 27.04.2016 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1438382)
Bo napisal prawde ?! Puknij sie

Nie. Bo obraził 9 tysięcy wiernych kibiców, którzy pofatygowali się na stadion. W tym mnie.

dj_ibutti 27.04.2016 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1438525)
Trochę się wątek zdegenerował. Więc trochę bardziej w temacie.

Graliśmy z Termalicą 3 razy wyniki były takie:
18 października 2015 0:0 (w Krakowie)
14 marca 2016 2:4 (w Niecieczy zw. Wisła)
25 kwietnia 2016 2:2 (w Krakowie)

Fakt, nasi się nie popisali ale szukać drugiego dna nie zamierzam.

Wychodzi na to, że Termalica to taka nasza nowa Odra Wodzislaw...

Elefant 27.04.2016 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1438528)
Nie. Bo obraził 9 tysięcy wiernych kibiców, którzy pofatygowali się na stadion. W tym mnie.

:shock:

Jak rozumiem chodzi Ci o dwa ostatnie zdania.
Najwyraźniej nie zrozumiałeś przekazu który był komentarzem do tego co dało się słyszeć w trakcie i po meczu na trybunach i czego echa są obecne także w tym temacie.
Czyli o domniemanej spółdzielni ;)
I był wyrazem szacunku dla tych co przyszli (w tym mnie:p) a nie na odwrót.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1438389)
Juz zapomnieliscie ile Brożek dał nam w tym swoim mega słabym sezonie?! 10 bramek Wrócil po kontuzji zagrał słabo, ok ale to nie jest powód aby wyrzucać go z klubu. Zobaczycie on jeszcze da nam trochę radości.

Ale nikt Brożka nie wyrzuca. Tyle, że nie może on mieć placu za nazwisko. Ważna jest Wisła.
A my patrzymy do tyłu lub co najwyżej dwa mecze do przodu.
Może Głowa przedłuży kontrakt o rok, może Brożek da jeszcze chwile radości. Jak długo można...

W tym meczu, trochę o pietruszkę, aż prosiło się o wystawienie na prawej stronie pary Bartosz/Jović bo to prawdopodobnie jest najbardziej sensowne zestawienie na przyszły sezon.
Prosiło się wystawić od początku Drzazgę, który praktycznie nie jest ogrywany i nie wiemy co może.
Który pewnie zagra kilka ogonów, wszyscy powiedzą, że drewno, pójdzie do Ruchu czy Śląska i załaduje kilkanaście bramek w sezonie.
Ale nie bo plac za nazwisko...

Jak już ktoś miał dostać plac za nazwisko od początku w tym meczu to Mączyński. Bo jak pojedzie na Euro to Wisła będzie miała z tego jakąś kasę. A my ciągniemy Wolskiego (do którego nic nie mam, dla jasności) z niezaleczoną kontuzją i co do którego nie wiadomo czy w ogóle będzie grał w przyszłym sezonie w Wiśle.
A Wolski z Brożkiem mogli wejść na podmęczonego przeciwnika.

szprotson 27.04.2016 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1438472)
rozumiem że informacja od Dariusza W. lub od Pawła Brożka

Tak z ciekawości co miałaby nam do zaoferowania Nieciecza za remis ?

w ....e kostki brukowej jak to co. Przeciez DW to znany układacz tejże kostki. Jadł pomarańcze która miała kolor pomarańczowy. Wszystko sie łączy.

wolfu 27.04.2016 22:40

Tak na marginesie, pan bramkarz Nowak ma już o jedną bramkę więcej w Ekstraklasie niż nasz Alanek.

Don Donson 28.04.2016 06:50

Kurde jak czytam wynurzenia na temat Brożka jaki to on jest do bani to robi mi się niedobrze.
Boguski zagrał kurva "mecz życia" i żadnych komentarzy nie ma.

Grała cała drużyna i zremisowała cała drużyna.
Małecki poprzedni mecz super a z Termalicą najwyżej średnio, bo ile można zadupczać za Boguskiego, Sadloka, Guzmicsa.
Małeckiego i Głowackiego zarżną jak będzie główny ciężar na nich.

Poza tym w meczu z Termalicą pomocy nie było, tylko obrona dzida na aferę do przodu i a nuż...widelec coś upchną.

Dodatkowo zadupczać trzeba. Nasze gwiazdy powinny Atletico Madryt mieć przepisywane na receptę. To jak wczoraj Atletico chodziło to złoto - naprawdę.

Z rękami w kieszeni meczu nie wygrasz.

GBO 28.04.2016 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1438562)
(...)

Dodatkowo zadupczać trzeba. Nasze gwiazdy powinny Atletico Madryt mieć przepisywane na receptę. To jak wczoraj Atletico chodziło to złoto - naprawdę.

Z rękami w kieszeni meczu nie wygrasz.

No w sumie też się się dziwię że nie grali tak jak wczoraj Atletico w końcu stawka meczu podobna...

pepe72 28.04.2016 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GBO (Post 1438565)
No w sumie też się się dziwię że nie grali tak jak wczoraj Atletico w końcu stawka meczu podobna...

Jeśli mówimy o zaangażowaniu w mecz to nie ma, że "stawka podobna". Za to mają płacone, że grają.

Bene Nati 28.04.2016 11:32

Taki Ondrasek zawsze zasuwa. Nawet z Łęczną w 90 minucie, gdy prowadzimy 3-0.

To co kiedyś powiedział Cleber; Wisła powinna więcej uwagi przykładać co do mentalności poszczególnych piłkarzy sprowadzanych do klubu.

Patryko 28.04.2016 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1438571)
Taki Ondrasek zawsze zasuwa. Nawet z Łęczną w 90 minucie, gdy prowadzimy 3-0.

To co kiedyś powiedział Cleber; Wisła powinna więcej uwagi przykładać co do mentalności poszczególnych piłkarzy sprowadzanych do klubu.

Piłkarze z umiejętnościami i odpowiednim nastawieniem mentalnym nie grają w Ekstraklasie, taka jest smutna prawda. Na dobrą sprawę, w porównaniu z zachodnimi ligami, to transfery gotówkowe na poziomie ~1 miliona euro (które i tak u nas zdarzają się od święta, taka nasza liga jest biedna) to najzwyklejszy w świecie wybór spośród piłkarskich odpadów, nie mających szans na grę w poważnej drużynie/lidze. My po prostu nie mamy wyboru, bierzemy to, co jest dostępne w danym przedziale cenowym (a najlepiej z kartą w ręce).

Karherop 28.04.2016 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1438544)
:shock:
W tym meczu, trochę o pietruszkę, aż prosiło się o wystawienie na prawej stronie pary Bartosz/Jović bo to prawdopodobnie jest najbardziej sensowne zestawienie na przyszły sezon.
Prosiło się wystawić od początku Drzazgę, który praktycznie nie jest ogrywany i nie wiemy co może.
Który pewnie zagra kilka ogonów, wszyscy powiedzą, że drewno, pójdzie do Ruchu czy Śląska i załaduje kilkanaście bramek w sezonie.
Ale nie bo plac za nazwisko...

Jak już ktoś miał dostać plac za nazwisko od początku w tym meczu to Mączyński. Bo jak pojedzie na Euro to Wisła będzie miała z tego jakąś kasę. A my ciągniemy Wolskiego (do którego nic nie mam, dla jasności) z niezaleczoną kontuzją i co do którego nie wiadomo czy w ogóle będzie grał w przyszłym sezonie w Wiśle.
A Wolski z Brożkiem mogli wejść na podmęczonego przeciwnika.

Polecam poczytać ostatni wywiad z DW. Nie ma on klapek na oczach jak uważają co poniektórzy.

Kujawa lub Żemło mają dostać przynajmniej raz szansę zagrania pełnego meczu jeszcze w tej rundzie. Szczególnie w Kujawie trener widzi duży talent.
Głowacki raczej pogra jeszcze rok, ale i tak szukają już dla niego następcy.

Wdowczyk wyszedł z założenia że zwycięskiego składu się nie zmienia i ciężko z tym polemizować. A to, że przyszła zadyszka było pewne prędzej czy później. Udało mu się z Łęczną i mogło i z Termaliką.

wściekłe pięści węża 28.04.2016 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1438584)
Polecam poczytać ostatni wywiad z DW.

O którym wywiadzie piszesz? Możesz podać linka?

Maxell 28.04.2016 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1438585)
O którym wywiadzie piszesz? Możesz podać linka?

Pewnie o tym: "Wilde-Donald Guerrier: cieszę się, że żyję "
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ze-zyje/dz4xsq

piotek 28.04.2016 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxell (Post 1438607)
Pewnie o tym: "Wilde-Donald Guerrier: cieszę się, że żyję "
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ze-zyje/dz4xsq

DW to chyba raczje Dariusz Wdowczyk ;)

Raczej chodzi o to http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...wanie,9929812/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl