Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9595)

Janusz 13.03.2016 15:44

Kto to wymyśli? Chyba że kierownictwo doszło do wniosku że już nie czas trenować, tylko dzwonić. Ale i tak żenada. Ciekawe czy buki będą jeszcze przyjmowali zakłady na nasze mecze?

Robbie92 13.03.2016 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 1434041)
Oczekiwałbym, że piłkarze pokroju Głowackiego, Małeckiego i Brożka zbojkotują wybór nowego trenera i nie stawią się na organizowanych przez niego treningach. Jeśli nie, jeśli to zaakceptują, staną się niegodnymi podania ręki. Człowiek może i odpokutował swoje winy, ale przekręcał NAS!

Przy takiej demoralizacji Zarządu i przyklepaniu takich decyzji przez p. Cupiała, przy całym szacunku dla jego zasług dla Naszego Klubu - lepiej byłoby zacząć wszystko od nowa w lidze regionalnej.

Można spaść, można nie dać rady na boisku - ale schować w kieszeń honor to hańba.

Nikt nie powiedział że mamy się sku..wiać, ale z drugiej strony jak to ktoś już napisał nikt mi nie powie że w czasie komuny całkiem legalnie się dorobił.. co do honoru, ciekawy przykład się nasuwa: są głosy że gdybyśmy się nim tak nie unosili jako średnie państwo w 39 roku przed mocnymi niestety Niemcami inaczej mogła pójść historia, niekoniecznie tak że przez honor byliśmy najbardziej zniszczonym państwem na świecie podczas II wojny i najbardziej zdziesiątkowanym co odczuwamy do dziś..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1434073)
Od czasu pamiętnego 0:6 nikt tak ze środka klubu nie napluł na kibiców i tradycje Wisły.
Facet skazany za korupcje, facet który ustawiał mecze przeciwko Wiśle...

Trzeba jednak pamiętać, że Dariusz W. to tylko epizod w historii Wisły. Wstydliwy, nawet bardzo, ale były czasy, że struktury klubu były daleko bardziej obce kibicom niż teraz.

Dlatego wszelkie życzenia spadku itd są bez sensu. To nie Dariusz W. spadnie tylko Wisła.

Sportowo nawet nie rozważam co on umie i może. Byle Wisła się utrzymała.
Nawet jak wejdzie za rok do LM to dla mnie na ławce trenerskiej będzie pusta przestrzeń.

Ah ta gdybologia.. pusta przestrzeń mówisz.., malkontenctwo i narzekanie zawsze musi być chlebem powszednim?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 1434049)
Czekam tylko na teksty od kogoś z zarządu Wisły, że wysłuchali kibiców i zgodnie z ich wolą nie zatrudnili Smudy, a Wdowczyk to tak naprawdę jest właśnie w odpowiedzi na głos z trybun....

Czuje się jakbym dostał któryś raz od Wisły prosto w twarz... Ja pierdziele... Karuzela śmiechu niech się kręci dalej..... Ale nie dziwmy się, że w ostatnich miesiącach jesteśmy najbardziej wyszydzanym klubem w Polsce, bo to jest jakiś kabaret.

Ktoś jeszcze od jakiegoś czasu ma wrażenie że o naszej Wiśle wręcz za dużo się mówi? Prasa zagląda tam gdzie nie trzeba i wręcz robi ferment i czasem napuszcza nas kibiców na siebie? Interia niby z nami współpracuje, widać tam reklamy biletów na nasze mecze ale z drugiej strony czytamy artykuły
m.in "pana" Jawora byłego z GW czy chyba mniej szkodliwego Białońskiego..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1434087)
Ja osobiście mam mocno mieszanie uczucia, bo widmo spadku się oddaliło - Wdowczyk to dobry trener. Zdaję sobie sprawę, że każdy kto trenował kluby, które awansowały w niższych ligach w tamtych czasach musi być w jakimś stopniu umoczony. Podobnie patrzę na osobę Cupiała, który jakby nie było zrobił swój majątek w czasach, w których bez układów nie dało się tego osiągnąć. Niektórzy ludzie naprawdę potrafią być naiwni. Gość swoje odsiedział, w przeciwieństwie do wielu innych, którym nie stała się wtedy krzywda.

Z drugiej strony nie wierzę, że nie dało się wybrać gościa, który jednak nie ma takiej złej prasy i nie siedział za korupcję z podobnym warsztatem. Jeśli nas utrzyma będę mu wdzięczny. Ma szansę pokazać, że potrafi trenować a nie tylko dzwonić. Z drugiej strony smród zawsze będzie się ciągnął za nim niestety. Zawsze.

Dodam jeszcze, że jak czytam wypowiedzi niektórych to mam wrażenie, że żyli w innym kraju albo są za młodzi, żeby pamiętać jak to wyglądało w czasach przeszłych. Życie nie jest biało czarne, ludzie tym bardziej. Są tylko odcienie szarości o różnej głębi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1434043)
Ja .......ę. Wam się niektórym już wszystko totalnie pomieszało. PIŁKARZE SĄ KURVVA OD GRANIA, NAWET JEZELI OGŁOSILIBY GRACJANA ROZTOCKIEGO TRENEREM. To oni są w największym stopniu odpowiedzialni za to, że ten Klub jest w tym miejscu jakim jest, a trenrem nie jest dalej Kazimierz Moskal tylko Dariusz Wdowczyk i powinni zapierdalać jak dzicy na treningach i w meczach, żeby tę sytuacją odwrócić.

WSZYSCY NA JAGIELLONIĘ, WBREW WSZYSTKIEMU!!

Więcej takich ludzi na forum, coś mądrego życiowego i REALNEGO skrobną.. Pozdrawiam!

Machor303 13.03.2016 15:52

Żenada. Do kiedy będzie Kapka i Wdowczyk ja na stadion nie wracam. ....a ten palant co zatrudnił tego trenerka napluł właśnie na herb Wisły

Rob_Zombie 13.03.2016 15:53

Kuurwa, każdy: Smuda, Broniszewski, Hajto, Ulatowski albo nawet Gracjan Roztocki byle nie ten handlarz .......ony...

arbuz 13.03.2016 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Machor303 (Post 1434105)
Żenada. Do kiedy będzie Kapka i Wdowczyk ja na stadion nie wracam. ....a ten palant co zatrudnił tego trenerka napluł właśnie na herb Wisły

To ci pa...!!! i nie wracaj

kasiarz 13.03.2016 15:57

A ja bym już poczekał na koniec sezonu z wywieraniem presji na trenera. Żeby ustąpił z własnej woli najlepiej bez odprawy.
K..rwa k..urwą , ale utrzymać się musimy.
(W sensie , że mu nawciskamy jeszcze i nie wytrzyma).

Markus 13.03.2016 15:59

Decyzja o zatrudnieniu Wdowczyka fatalna, ale trzeba podejść do sprawy ze spokojem. Niemal pewne wydają się 3 rzeczy:

1. Wdowczyk, choć to ciągle marna "półka", jest lepszym trenerem niż Broniszewski.
2. Nie popracuje tu długo, bo trenerzy tej klasy wylatują szybko, szczególne w Wiśle. Zdzisiu też zadba o to, by jego pozycja nigdy nie była zbyt silna i mu zagroziła.
3. SKWK kolejny raz dostaje nauczkę, by nie próbować cokolwiek narzucić Cupiałowi powołując się na "kibicowski punkt widzenia " i wyznawane przez siebie zasady.

Pozostaje życzyć, zaciskając zęby na to, co dzieje się obecnie w klubie, by Wdowczyk utrzymał Wisłę w Ekstraklasie. To ciągle jest najważniejsze.

BiałaGwiazda 13.03.2016 16:01

Kto wie,może nasz trener legionista okaże się czarodziejem i całe C będzie skandowało: "Darek! -Wdowczyk!" :D


Co by nie mówić Smuda więcej zrobił dla Wisły i można go bardziej z nią identyfikować niż legioniste Dariusza W.

Zwitter 13.03.2016 16:03

Jestem jeszcze w szoku aby napisać coś sensownego po za tym że to wstyd, hańba i kompromitacja. Nigdy nie napisałem i nie powiedziałem na Cupiała złego słowa ale teraz to przesadził. Zawsze odcinaliśmy się od ludzi chociaż powiązanych za korupcję a teraz bierzemy trenera, który był skazany i ja wtedy mówiłem, że on już nigdy w życiu nie powinien trenować żadnej drużyny, nawet w okręgówce. W najmroczniejszych koszmarach nie przepuszczałem, że będzie on trenerem mojej kochanej Wisełki.
Na 110 lecie istnienia mamy takiego trenera....i to do końca następnego sezonu.
Ciekawy jestem stanowiska SKWK.

Ajax 13.03.2016 16:04

Mi się wydaję, że na meczu z Piastem Gliwice Darek W. był już na okresie próbnym w Wiśle w końcówce meczu/ naprawdę dał rade:D

Vinci 13.03.2016 16:05

No to teraz się będzie działo dopiero :) Wystarczy poczytać pierwsze strony tego tematu, żeby zobaczyć, że łatwego startu nie będzie miał...
Po całej szopce z niedoszłym trenerem z Chorwacji, doszedłem do wniosku, że... nic już nie rozumiem...

- co z zasadami, że nie sięgamy więcej po umoczonych w korupcję?
- słysząc Wdowczyk, od razu wyświetliły mi się przed oczami projekty z minionych lat pt. " Okuka w Wiśle"; "Kaczorowski w Wiśle" i "Svitlica w Wiśle"...

WTF? Czy tym klubem to, w ogóle jeszcze ktoś steruje?

TSWthedues 13.03.2016 16:05

Będą jaja jak z tym trenerem przegramy/zremisujemy najbliższe 3 mecze, wtedy Ci co tak łagodzą jego zatrudnienie będą po nim jechać jak łysej kobyle!

force93TS 13.03.2016 16:05

nie chcieliście smudy to macie słabego trenera i w dodatku łapówkarza. żal patrzeć

arbuz 13.03.2016 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1434114)
Będą jaja jak z tym trenerem przegramy/zremisujemy najbliższe 3 mecze, wtedy Ci co tak łagodzą jego zatrudnienie będą po nim jechać jak łysej kobyle!


Nic nie lagodze poprostu sadze ze kazdemu kto obejmuje Wisle w tej chwili trzeba dac szanse.
Nawet panu Wdowczykowi

El'kabat 13.03.2016 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arbuz (Post 1434116)
Nic nie lagodze poprostu sadze ze kazdemu kto obejmuje Wisle w tej chwili trzeba dac szanse.
Nawet panu Wdowczykowi

Po takich panach to mój dziadek na konia wchodził.

"PANU" no ja pierd.dole co się dzieje z tymi ludźmi

Machor303 13.03.2016 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arbuz (Post 1434107)
To ci pa...!!! i nie wracaj

A ty mu klaszcz i śpiewaj

FraMat 13.03.2016 16:15

No i Wdowczyk okazał się (w pojęciu naszego zarządu) kimś lepszym od niegdysiejszego Petrescu.
Tak, Wdowczyk był umoczony w korupcję, ale w korupcję było umoczonych w Polsce pewnie z 90% trenerów i sporo piłkarzy jakieś 10-15 lat temu.
Wdowczyk miał pecha, że go przyłapano.
Nie macie żadnej gwarancji, że ktokolwiek inny z możliwych kandydatów nie był gorzej umoczony niż Wdowczyk.

Nie podoba mi się ta kandydatura.

Jednak już teraz nie mamy wyjścia. Trzeba grać do końca i zacząć wymagać od piłkarzy.

A całą złość kibicowską skierować na niezatapialnego Kapkę. Dopóki będzie on w klubie, czy będzie miał jakikolwiek wpływ na to, co w Wiśle się dzieje, będzie źle.

arbuz 13.03.2016 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1434117)
Po takich panach to mój dziadek na konia wchodził.

"PANU" no ja pierd.dole co się dzieje z tymi ludźmi

Mnie natomiast dziadek uczyl szacunku a co do nowego trenera trzeba mu dac szanse moze da rade a moze zostanie zwolniony po dwoch nastepnych meczach.

Paweł 13.03.2016 16:16

To nie jest słaby trener. To jest dobry trener, może nie wybitny, ale na pewno dobry. Szczególnie biorąc pod uwagę realne cele, jakie są w w tej chwili stawiane przed Wisłą. Sportowo ta decyzja na pewno się broni, tym bardziej, że jesteśmy pod ścianą, bo jak widać nie było żadnego planu B na wypadek niepowodzenia w negocjacjach z Jurciciem.

Tylko, że tu nie chodzi o kwestie sportowe tu, delikatnie mówiąc, ktoś pojechał po bandzie.

Czy w Wiśle nie może być normalnie? Najpierw zatrudniają gościa, który nadaje się co najwyżej do prowadzenia WF-u w szkole podstawowej. Zwalniają go (słusznie) po trzech meczach, a w zamian wykonują ruch, który przeczy wszelkim zasadom głoszonym od lat przez środowiska wiślackie.

Nadprezesie, nie idźcie tą drogą.

arbuz 13.03.2016 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Machor303 (Post 1434118)
A ty mu klaszcz i śpiewaj

Nie jemu ale Wisle zawsze i wszedzie...

Karherop 13.03.2016 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1434068)
O kurcze, jak na to wpadłeś? A może za Wdowczyka podziękujemy tym, co chcieli zwolnienia Moskala?


Każdy trener który by tu przyszedł w tym momencie (czy to Jurcic czy to Wdowczyk, czy to Mourinho) byloby poklosem działań SKWK w meczu z Piastem. Mial byc Smuda, co przyznal sam zainteresowany, a co sie nie dokonało pod wplywem w/w faktów.

Tu nie ma co się obrażać, tylko przyjąć do wiadomości że nie wszystkim się to podoba (przyjscie Wdowczyka) i widzą w tym również winę po stronie części kibiców. Może i by można z tym polemizować, gdyby nie niedawny wywiad ze Smuda.

A to że Jurcic nas wydymal na ostatniej prostej sprawia, że nie ma co go żałować, nie byl wart trenowania Wisły. Oczywiscie Wdowczyk też nie jest....

Mam gorąca nadzieję że Wisła utrzyma się fartem, zajmie 14 miejsce w lidze i pożegnamy w czerwcu Wdowczyka. Zresztą to że Wdowczyk to tylko krotki e....od w naszej historii jest pewne na 100%.

Kurz 13.03.2016 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1434124)
Mam gorąca nadzieję że Wisła utrzyma się fartem, zajmie 14 miejsce w lidze i pożegnamy w czerwcu Wdowczyka. Zresztą to że Wdowczyk to tylko krotki e....od w naszej historii jest pewne na 100%.


Z zespołem Wisły trener Wdowczyk związał się umową do końca sezonu 2016/2017.


To oczywiście nic nie znaczy, ale, jeśli się utrzyma i będzie to sensownie wyglądało, zostanie do końca następnego sezonu.

swiety37 13.03.2016 16:33

I jaki poważny sponsor chciałby teraz się z nami wiązać? ehhh...

mitmichael 13.03.2016 16:34

Wdowczyk dał głos
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...sionym_czolem/

nesta 13.03.2016 16:41

Nie jest idealnie ale nie płakałbym. Z polskich trenerów oprócz Skorzy to tylko on

Fugiel 13.03.2016 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1434126)
I jaki poważny sponsor chciałby teraz się z nami wiązać? ehhh...

a który poważny sponsor chce się z nami związać od X lat ?

wściekłe pięści węża 13.03.2016 16:43

Ja tam w ogólnym rozrachunku nawet jestem zadowolony. Straszony wizją Smudy czy Kociana na tym stanowisku zatrudnienie Wdowczyka odbieram jako ruch na plus pod względem sportowym, ale i mimo wszystko wizerunkowym. Spodobało mi się co powiedział na konferencji - swoje "odsiedział", ale i nie zamierza przez całe życie przepraszać za to co się stało. I dobrze. Życie toczy się dalej, a on pisze swoją historię.

Jeśli ci, którzy piszą, że "nawet Smuda", to jeśli wierzycie, że Franek mając w CV takie "marki" jak ZL czy Widzew nie jest umoczony, to jesteście bardzo naiwni (nie mówiąc już o jego bezczelnych i kompromitujących wałach na transferach do Wisły - jak to się nazywał ten "pomocnik", syn jego znajomego? albo ten student z Rumunii?).

Mam nadzieję, że Wdowczyk zapanuje nad stajnią Augiasza, w którą zamieniła się nasza szatnia i będzie też umiał podporządkować sobie piłkarzy.

Życzę mu powodzenia i obyśmy już jutro zobaczyli nową, lepiej grającą Wisłę.

arti 13.03.2016 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1433978)
Kiedy wydawało się, że po zablokowaniu powrotu Smudy nic gorszego nie może spotkać Wisły, okazało się, że możliwości działaczy w tej kwestii są większe niż bym się spodziewał.

Ten Wdowczyk, który był trenerem Polonii Warszawa w sezonie 1999/2000, kiedy można napisać wprost, że Wisła została okradziona z tytułu Mistrza Polski (pamiętny mecz: Polonia - Wisła - 2:1 i osiem minut).

Ten Wdowczyk, który był trenerem Legii Warszawa w sezonie 2005/2006, kiedy można napisać wprost, że Wisła została okradziona z tytułu Mistrza Polski.

Ten Wdowczyk, który śmiał się z uzasadnionych racji Petrescu, a niedługo potem został zatrzymany w związku z liczną korupcją i wyszło, że Rumun miał rację.

Ten Wdowczyk przez którego w jakimś stopniu musiał odejść jedyny zagraniczny trener Petrescu, którego oceniam pozytywnie.

Ten Wdowczyk, któremu udowodniono masowe ustawianie spotkań i miał przez kilka lat zakaz wykonywania zawodu trenera - choć trzeba przyznać, że i tak dostał małą karę.

Ta decyzja to jawna prowokacja w stosunku do Klubu, Historii, Kibiców.

Jak można zatrudnić oszusta, który dzięki ustawianiu wielu spotkań dalej istnieje w piłce nożnej?

Jak to jest, że do Wisły przychodzi kolejny zadeklarowany Legionista?

P-W w 2000r to niezbyt rozumiem o co Ci chodzi... 95 czy 96 minuta - Kałużny idzie sam na sam i zamiast przymierzyć strzela z całej siły w poprzeczkę (gdyby trafił to mogliby nas pocałować w d...), idzie kontra i dostajemy gola na 2-1. Ogólnie to musieliśmy wygrać ten mecz, remis i tak nic nie dawał. Sezon zj.bany przez Smudę, Nawałka niestety nie zdołał tego odwrócić.
2005/2006 - zgoda - mam podobne odczucia, w paru meczach rywale L moim zdaniem nie grali.
Kończąc te dygresje - decyzja o zatrudnieniu Wdowca jest jest moim zdaniem bardzo mocnym strzałem w pysk... ręce opadają..:(
P.S. Smuda też był sto lat kopaczem L jakby ktoś nie zwrócił uwagi. Więc obaj panowie z podobną historią tylko DW bardziej identyfikowany z L (bo młodszy o 15 lat i chyba dłużej tam grał), no i DW wpadł, odcierpiał za krętactwa, a Smudzie uszło na sucho bo oczywiście nie wiedział, że kopacze kretów zrzucali się na zapłacenie żydom za punkt...

AntyMod 13.03.2016 17:05

bedzie wpi..l z Termalika, Jaga i Ruchem i jeszcze chytry dziad sie u nas zamelduje

R33 13.03.2016 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1434119)
Nie macie żadnej gwarancji, że ktokolwiek inny z możliwych kandydatów nie był gorzej umoczony niż Wdowczyk.

A na co w życiu masz gwarancje? Pisałem już o tym w jakimś temacie kiedyś, że idąc tym tokiem rozumowania to praktycznie bez sensu jest każda rozmowa w każdej dziedzinie życiowej bo nigdy nie wiesz czy coś się nie działa za kulisami o czym nie masz pojęcia.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1434133)
P-W w 2000r to niezbyt rozumiem o co Ci chodzi... 95 czy 96 minuta - Kałużny idzie sam na sam i zamiast przymierzyć strzela z całej siły w poprzeczkę (gdyby trafił to mogliby nas pocałować w d...), idzie kontra i dostajemy gola na 2-1. Ogólnie to musieliśmy wygrać ten mecz, remis i tak nic nie dawał. Sezon zj.bany przez Smudę, Nawałka niestety nie zdołał tego odwrócić.

Ale Polonia też musiała wtedy wygrać! I właśnie po to było to doliczone 8 min. (nie wydaje Ci się to za dużo?) A to, że Wisła wtedy miała dość mocną drużynę jak na polskie realia, a nawet wręcz galaktyczną to nawet sędziom było ciężko pomóc rywalom.

nesta 13.03.2016 17:10

Jesli sprawa z Jurciciem była dograna na ostatni guzik, razem z jego sztabem, tak jak mówił prezes - wypada wtedy przeprosić prezesa za moj monolog z innego wątku. Trzymam kciuki za Wdowdzyka

Arleton 13.03.2016 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1434139)
Jesli sprawa z Jurciciem była dograna na ostatni guzik, razem z jego sztabem, tak jak mówił prezes - wypada wtedy przeprosić prezesa za moj monolog z innego wątku. Trzymam kciuki za Wdowdzyka

jeśli to prawda co mówi prezes, a tak wypada założyć, to dobrze jednak że ten Jurcić nie przyszedł

R33 13.03.2016 17:15

Przeczytałem właśnie relację z prezentacji Wdowczyka, chłop chyba kostką rzucał przed wypowiedzeniem swoich kwestii.
Cytat:

Tym bardziej, że w moim mniemaniu, gdyby przed każdym sezonem wymieniać trzy kluby, które będą walczyć o mistrzostwo, Wisła zawsze by w tym gronie była
Taaaaa... przez ostatnie 2-3 sezony to na pewno byliśmy wymieniani w TOP 3 walczącym o mistrzostwo.....

Cytat:

Zostały nam jeszcze cztery spotkania. Różnice punktowe między pierwszą ósemką a ekipami z dołu tabeli są tak niewielkie, że wszystko się jeszcze może wydarzyć.
Ha ha ha to poleciał. Niewielkie różnice? Do 8-mej Jagiellonii mamy stratę 9 punktów! Dobra mamy ten jeden mecz zaległy, ale przecież w nim zwycięstwo nie jest pod żadnym względem oczywiste, a do końca sezonu zostały 3 kolejki. Na prawdę to spory optymizm, że wygramy wszystko do końca rundy.

krzaq12 13.03.2016 17:17

Mam dokładnie takie samo zdanie, jeśli gość nie miał ochoty tu pracować, to rzeczywiście dobrze że tu nie będzie pracował.
Dziwie się osobiście że wolał FK Sarajewo, ale każdy dokonuje własnych wyborów.

arti 13.03.2016 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1434137)
Ale Polonia też musiała wtedy wygrać! I właśnie po to było to doliczone 8 min. (nie wydaje Ci się to za dużo?) A to, że Wisła wtedy miała dość mocną drużynę jak na polskie realia, a nawet wręcz galaktyczną to nawet sędziom było ciężko pomóc rywalom.

Mieli nad nami bodaj 7 pkt przed tym meczem (23 kolejka) - kto w tej sytuacji musiał wygrać, a kto mógł zremisować? Wisła akurat w tym sezonie została rozwalona jesienią przez Smudę, poza tym brakowało szczęścia w tego typu sytuacjach. Tam się coś stało, już nie pamiętam co (kontuzja Zająca?) - kilka minut dodatkowego było zasadne.Powtarzam - pamiętam jak dziś - mieliśmy piłkę meczową, którą Kałużny zj.ebał i q po kontrze dostaliśmy w trąbę.
Tu możesz sobie prześledzić ówczesną sytuację w tabeli.
http://www.90minut.pl/liga/0/liga27.html
@krzaq12
Sarajevo dużo bliżej domu, klub czołówki i znajome (bałkańskie) klimaty, a u nas dość łatwo byłoby się wywalić.

R33 13.03.2016 17:27

Widzę, że w rozmowie pomijasz jeden argument. Polonia wtedy też walczyła o mistrza którym potem została. Ty po prostu sprowadzasz go do sytuacji jakby to mistrzostwo miało rozegrać się pomiędzy Wisłą, a Polonią. Były jednak jeszcze inne drużyny. Patrz tak wygląda tabela przed omawianym meczem z Wisłą:
http://iv.pl/images/27729462340559235700.png

Legia grała wtedy z Ruchem, który wygrał mecz i mógł być w gazie bo w razie zgubienia punktów przez lidera miał realne szanse na mistrza. Zwycięstwo Polonii dawało jej bezpieczny dystans.

Merkury 13.03.2016 17:29

Szczerze to Wdowczyk podobnie jak i wcześniej przymierzany do ponownego objęcia stanowiska Pan Smuda swoje ostatnie sukcesy mieli w czasach działalność sławetnego fryzjera także można powiedzieć że drużyna znalazła się w dobrych rękach. Komuchy rządzą tym klubem i agenci. Przygotowania s.......one, transfery w dużej mierze też, Cierzniak s.......ony, na koniec trener z którym prawie dwa tygodnie rozmawiają ucieka. Takie rzeczy tylko w Wiśle.

brylant17 13.03.2016 17:35

Strzał w kolano ze strony p.Cupiała sam powiedział,że nie będzie skorumpowanych piłkarzy/trenerów w Wiśle...w czerwcu kolejna zmiana!

BoBaSbK 13.03.2016 17:37

Mleko się rozlało - szkoda , ale będę go rozliczał po 3-5 meczach . Mam nadzieje że gość wie że można w meczu zrobić 3 zmiany i nie czekać do 89 minuty .

arti 13.03.2016 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1434147)
Widzę, że w rozmowie pomijasz jeden argument. Polonia wtedy też walczyła o mistrza którym potem została. Ty po prostu sprowadzasz go do sytuacji jakby to mistrzostwo miało rozegrać się pomiędzy Wisłą, a Polonią. Były jednak jeszcze inne drużyny. Patrz tak wygląda tabela przed omawianym meczem z Wisłą:
http://iv.pl/images/27729462340559235700.png

Legia grała wtedy z Ruchem, który wygrał mecz i mógł być w gazie bo w razie zgubienia punktów przez lidera miał realne szanse na mistrza. Zwycięstwo Polonii dawało jej bezpieczny dystans.

Masz rację - patrzyłem na to tylko z pkt. widzenia szans Wisły na MP 2000 w tamtym momencie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl