![]() |
Zwolniono trenera (to eufemizm), który sam przyznał na ostatniej konferencji po spotkaniu PBB, że drużyna nie ma siły na grę przez 90 minut na pełnych obrotach. Jeżeli to mówi trener odpowiedzialny za przygotowanie zespołu do najważniejszej rundy dla losów tego klubu to oczekiwałbym jednoczesnego podania się do dymisji wszystkich członków zarządu a także RN, którzy tą kandydaturę zaakceptowali. Wracając do nowego trenera w świetle powyższego ze względu na sytuację w jakiej znajduje się drużyny nie ma szans na zatrudnienie trenera z nazwiskiem gwarantującego, że nie spadniemy. Niestety działania klubu na czele z Cupiałem są skrajnie nieodpowiedzialne a decyzje nieodwracalnie niszczą wszystko od środka. W tej sytuacji czy nowym/starym trenerem będzie Smuda, Moskal, Lenczyk, Kubicki nie ma znaczenia bo zespołu w krótkim czasie nie będą w stanie zawrócić na dobre tory.
|
Cytat:
same genialne pomysły |
Cytat:
|
dyskusja na 5 stron , a naturalnym jest ze to ten zaklamany i sparcialy stary dziad znow zasiadzie na lawce trenerskiej , kpin i posmiewiska ciag dalszy w Naszym Klubie
|
Cytat:
|
Jeżeli Smuda wróci, to nie mam słów... To całe towarzystwo(i nie mówię tylko o prezesie) trzeba będzie rozgonić.
|
Cytat:
Juz nie buduj swojej tezy na słowach Pawłowskiego. Zrobil cię po prostu w huja i tak samo chcial zrobic zarząd. No oni się nie dali. Szkoda, że nie zdążył Ci powiedzieć, że nie ma zadnego pomysłu by wygrać wszystkie spotkania. Mógl powiedzieć, że nie ma doświadczenia i talentu by poprowadzić taki klub jak Wisłe, że myslał - jakoś to będzie, oszczędził by ci tej rozkminki. Choc dawał ci sygnały...biedna drużyna nie ma siły na 90min a Tadziu robi tylko 2 zmiany w okolicach doliczonego czasu? Wieć nie panikuj, bo to nie SKS. Tutaj nie trzeba uczyć kogoś grać w piłkę. Trzeba tylko ich ustawic tak, żeby grali w piłkę a nie w 4 .......one ognie. |
lepsze jest to, że pamiętamy jak zespół grał podczas późnego Smudy.. przecież to oni go zwolnili.
czy teraz bardzo podobny skład lub ściślej ujmując Ci sami dowodzący piłkarze będą umierać za Smudę ? nie wierzę w to. |
Chciałbym aby to był Rumak ew. Wdowczyk
|
Cytat:
Panowie, proszę zapiąć pasy i założyć maski tlenowe, bo ... Franio wraca. https://www.youtube.com/watch?v=AwTajSI7wPU Oj, będzie się działo z Dyzmą :shock: |
SMUDA WRACA NA 90%
http://futbolplus.pl/kraj/item/6014-...-wynagrodzenia |
Cytat:
|
Z PLOTEK SŁYCHAC ZE SMUDA OD NASTEPNEGO MECZU
http://futbolplus.pl/kraj/item/6014-...-wynagrodzenia |
1 Załącznik(ów)
Co do slow Tedeego , tu małe wyjaśnienie od trenera ... Załącznik 2004
|
Smuda to najgorsza możliwa opcja i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo tego się nie da nawet sensownie wyjaśnić.
|
Kiedy wy.......a tego Kapke, przecież on już tyle szkody narobił w Wiśle ze powinien być persona non grata w klubie , do tego komuch i SB i my na to kibice pozwalamy ci którzy walczyli z komuna i ci którzy teraz pielęgnują historię Polski, ci którzy organizują marsze niepodległościowe, chyba nie powinniśmy na to pozwalac
|
Smuda za darmo? Hehe, dobre sobie.
Znowu zaczyna się wróżenie z fusów, a już niejednokrotnie w tym okienku okazało się, że obecnie to akurat ciężko o jakieś przecieki z klubu. |
mnie wystarczy to, co napisał o Pawłowskim Zych
Cytat:
1. Musi przyjść ktoś, kto nie jest od "lubienia". Ktoś, komu nie podskoczą i ma wśród nich jeszcze jakieś resztki respektu. 2. Z drugiej strony ktoś, po kim zobaczą, że ma chociaż średni warsztat. To nie są debile i to czują. W obecnej sytuacji Skorża, który spełnia oba warunki, byłby ZBAWIENIEM. Ogarnijmy się, jesteśmy drudzy od końca. Ale musiałby się znaleźć jakiś chętny, żeby takiemu Skorży płacić... |
Proponuję co kolejkę zatrudniać nowego, "krajowego" trenera - najlepiej spośród tych, którzy już w Wiśle pracowali za rządów Cupiała. Na początek Łazarek, potem Kowalik, Kusto, Lenczyk, Kasperczak, Engel, Kulawik itd. Który osiągnie najlepszy wynik - może zostać do - powiedzmy - 5 kolejki następnego sezonu. :-/
|
Cytat:
|
Po Wesołym Tadku tylko Smutny Waldemar.
|
Tak jak ktoś wcześniej poruszał temat Skorży uważam że jest to nadzieja która może zmienić w jakiś sposób mentalność drużyny jak i taktykę, wykorzystać np potencjał Wolskiego z Brożkiem. Z tym że raczej się na to nie zgodzi, zbyt duże ryzyko z racji tego że spadek do I ligi jest NIESAMOWICIE REALNY.
Najlepsze wyjście to człowiek z charyzmą i sukcesami trenerskimi - taki kosztuje i nie ma na to czasu... |
Cytat:
Orest Lenczyk byłby ciekawym pomysłem :D |
Ja proponuje zatrudnić jakiegoś byłego gestapowca czy kata Stasi, takiego typa spod najciemniejszej gwiazdy. Sk****iela tego kalibru, że jak nasi znów durnie stracą bramkę w końcówce to po go gwizdku ze strachu będą sp****lać w trybuny.
|
Jaja, ledwo co po Smudzie zespół przejmował Moskal, to teraz po Moskalu Smuda. Kabaret. Komedia. Cyrk. Dom wariatów. Za rok spodziewam się Kasperczaka a za dwa Moskala (plus w tzw. międzyczasie 2-3 kolejkowe gościnne występy pokroju Broniszewskiego czy Pawłowskiego).
Znowu najpierw zwolnili, a o tym co dalej to będą dopiero myśleć. Jak można było doprowadzić ten klub do takiej ruiny? |
SKWK @SKWK1906 12 sek.12 sekund temu Nowy trener.. nie taki całkiem niestety nowy?
|
Czyli Smuda, teraz przynajmniej nie zwali winy na wąską kadre.......
Jest gorzej niz myslalem, ja juz nie chce Skorży, wystarczy Rumak.......naprawdę |
Patryk Małecki ma już zapewne cieplutko :D
Kończąc offtop, mamy przejebane. |
To ostatni sezon Wisły w Ekstraklasie na kilka lat. Smuda to nie jest dobra opcja do ratowania klubu przed spadkiem vide II Bundesliga. Gościa nikt nie chce, a u nas tacy są mile widziani, transfery za 5 zł i trener co zdania sklecić po polsku nie może. Cupiał idź pan wstydu oszczędź, jak spadniemy to przez Ciebie i niepozostanie Ci nic innego jak ogłosić upadłość. Wychodzą lata braku inwestycji w drużynę - Głowa i Brożek wiecznie młodzi.
|
Po przewinięciu wszystkich kandydatur... nie było chyba wyboru.
Musi się udać. Musi. |
Znaczy Skorża :-)
|
Cytat:
|
Żaden polski "wariant" nic tu nie da.
Piszę to niezmiennie od lat. Polska myśl szkoleniowa skompromitowała się wystarczająco, a każdy kolejny rodzimy "talent" trenerski nic nie wnosi do naszej piłki. Sprawa z trenerem jest dość prosta. Albo będziemy mieć kolejną prowizorkę (najbardziej prawdopodobne), albo przyjdzie wreszcie ktoś, kto zacznie robić stopniowy, ale regularny progres sportowy. Można poszukać po drugich ligach (np. Francja, Portugalia, Hiszpania) kogoś z umiarkowanymi wymaganiami finansowymi, ale już jakimś doświadczeniem. |
Teraz nie jest nam potrzebny, żaden szaman. Nawet Smuda wystarczy, żeby dograc lige i spokojnie sie utrzymac. Tak zapewnie bedzie, bo nie mamy slabych pilkarzy i wcale pewnie nie sa zajechani. Po 3 spotkaniach? Dajcie spokój takim bzdurom.
Nasza sytuacja to pokłosie ostatnich 8 kolejek. Nawet warszawa notujac taką serie była by obecnie ostatnia. Cos wygrają i poleci. Tak jak amica. A od nowego sezonu poszukać kogoś, tak jak kolega ziz99 napisał - włącznie trenera z zagranicy. |
sądzisz, że ktoś poważny z tych lig zamoczyłby się w takim szambie bez przyszłości?
|
Dźwigała
Ja bym postawił na Dariusza Dźwigałe z Dolcanu. Drużyna jest liderem w pierwszej lidze, dodatkowo Dolcan właśnie się rozpadł, więc łatwo będzie go wyjąć. Raczej nie jest też szczególnie drogi. Ponadto, kiedyś zdarzyło mi się kopać piłkę w juniorach (z nieszczególnym powodzeniem) i trenował mnie właśnie Dariusz Dźwigała. Facet ma naprawdę wielką charyzmę. Gwarantuję, że nikomu sobie wskoczyć na głowę nie da i że żadnych świętych krów nie będzie. Lubi grę klepką i jak najdłuższe utrzymywanie się przy piłce, więc pasuje do wiślackiego stylu.
|
opcja 100 razy lepsza od niemieckiego farmazona!
|
Cytat:
|
My też się sparzyliśmy na młodym zdolnym
|
Żdnych polskich trenerow na dorobku. Niech sie szkola w Ruchach czy Gornikach. Musimy postawic na kogos doswiadczonego w pucharach, majacego pojecie w rozgrywaniu duzej ilosci meczy.
Nie zalowac na trenera! Wysoki kontrakt ale na 2 lata z opcja przedluzenia na rok. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl