Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

Merkury 29.02.2016 19:22

Zwolniono trenera (to eufemizm), który sam przyznał na ostatniej konferencji po spotkaniu PBB, że drużyna nie ma siły na grę przez 90 minut na pełnych obrotach. Jeżeli to mówi trener odpowiedzialny za przygotowanie zespołu do najważniejszej rundy dla losów tego klubu to oczekiwałbym jednoczesnego podania się do dymisji wszystkich członków zarządu a także RN, którzy tą kandydaturę zaakceptowali. Wracając do nowego trenera w świetle powyższego ze względu na sytuację w jakiej znajduje się drużyny nie ma szans na zatrudnienie trenera z nazwiskiem gwarantującego, że nie spadniemy. Niestety działania klubu na czele z Cupiałem są skrajnie nieodpowiedzialne a decyzje nieodwracalnie niszczą wszystko od środka. W tej sytuacji czy nowym/starym trenerem będzie Smuda, Moskal, Lenczyk, Kubicki nie ma znaczenia bo zespołu w krótkim czasie nie będą w stanie zawrócić na dobre tory.

Karherop 29.02.2016 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1431606)
Zwolniono trenera (to eufemizm), który sam przyznał na ostatniej konferencji po spotkaniu PBB, że drużyna nie ma siły na grę przez 90 minut na pełnych obrotach. Jeżeli to mówi trener odpowiedzialny za przygotowanie zespołu do najważniejszej rundy dla losów tego klubu to oczekiwałbym jednoczesnego podania się do dymisji wszystkich członków zarządu a także RN, którzy tą kandydaturę zaakceptowali. Wracając do nowego trenera w świetle powyższego ze względu na sytuację w jakiej znajduje się drużyny nie ma szans na zatrudnienie trenera z nazwiskiem gwarantującego, że nie spadniemy. Niestety działania klubu na czele z Cupiałem są skrajnie nieodpowiedzialne a decyzje nieodwracalnie niszczą wszystko od środka. W tej sytuacji czy nowym/starym trenerem będzie Smuda, Moskal, Lenczyk, Kubicki nie ma znaczenia bo zespołu w krótkim czasie nie będą w stanie zawrócić na dobre tory.

czyli zamykamy klub, w końcu nic nam innego nie pozostało

same genialne pomysły

Merkury 29.02.2016 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1431609)
czyli zamykamy klub, w końcu nic nam innego nie pozostało

same genialne pomysły

Przecież to prawda co napisałem. Jeszcze w piątek prezes Dunin raczył nas stwierdzeniem, że trener ma pełne poparcie zarządu. Rozumiem, że Tadzia zatrudniły krasnoludki a Małecki czy Balashov mają grać jak Messi czy Ronaldo.

AntyMod 29.02.2016 19:37

dyskusja na 5 stron , a naturalnym jest ze to ten zaklamany i sparcialy stary dziad znow zasiadzie na lawce trenerskiej , kpin i posmiewiska ciag dalszy w Naszym Klubie

cudlaty 29.02.2016 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1431615)
dyskusja na 5 stron , a naturalnym jest ze to ten zaklamany i sparcialy stary dziad znow zasiadzie na lawce trenerskiej , kpin i posmiewiska ciag dalszy w Naszym Klubie

Jutro po meczu będzie tego potwierdzenie.

For_FuN_ 29.02.2016 19:56

Jeżeli Smuda wróci, to nie mam słów... To całe towarzystwo(i nie mówię tylko o prezesie) trzeba będzie rozgonić.

Dariook 29.02.2016 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1431606)
Zwolniono trenera (to eufemizm), który sam przyznał na ostatniej konferencji po spotkaniu PBB, że drużyna nie ma siły na grę przez 90 minut na pełnych obrotach. Jeżeli to mówi trener odpowiedzialny za przygotowanie zespołu do najważniejszej rundy dla losów tego klubu to oczekiwałbym jednoczesnego podania się do dymisji wszystkich członków zarządu a także RN, którzy tą kandydaturę zaakceptowali. Wracając do nowego trenera w świetle powyższego ze względu na sytuację w jakiej znajduje się drużyny nie ma szans na zatrudnienie trenera z nazwiskiem gwarantującego, że nie spadniemy. Niestety działania klubu na czele z Cupiałem są skrajnie nieodpowiedzialne a decyzje nieodwracalnie niszczą wszystko od środka. W tej sytuacji czy nowym/starym trenerem będzie Smuda, Moskal, Lenczyk, Kubicki nie ma znaczenia bo zespołu w krótkim czasie nie będą w stanie zawrócić na dobre tory.

:lol:

Juz nie buduj swojej tezy na słowach Pawłowskiego. Zrobil cię po prostu w huja i tak samo chcial zrobic zarząd. No oni się nie dali.

Szkoda, że nie zdążył Ci powiedzieć, że nie ma zadnego pomysłu by wygrać wszystkie spotkania. Mógl powiedzieć, że nie ma doświadczenia i talentu by poprowadzić taki klub jak Wisłe, że myslał - jakoś to będzie, oszczędził by ci tej rozkminki.
Choc dawał ci sygnały...biedna drużyna nie ma siły na 90min a Tadziu robi tylko 2 zmiany w okolicach doliczonego czasu?

Wieć nie panikuj, bo to nie SKS. Tutaj nie trzeba uczyć kogoś grać w piłkę. Trzeba tylko ich ustawic tak, żeby grali w piłkę a nie w 4 .......one ognie.

pomeran 29.02.2016 20:06

lepsze jest to, że pamiętamy jak zespół grał podczas późnego Smudy.. przecież to oni go zwolnili.

czy teraz bardzo podobny skład lub ściślej ujmując Ci sami dowodzący piłkarze będą umierać za Smudę ?

nie wierzę w to.

AS82 29.02.2016 20:12

Chciałbym aby to był Rumak ew. Wdowczyk

rozarian 29.02.2016 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1431613)
Przecież to prawda co napisałem. Jeszcze w piątek prezes Dunin raczył nas stwierdzeniem, że trener ma pełne poparcie zarządu. Rozumiem, że Tadzia zatrudniły krasnoludki a Małecki czy Balashov mają grać jak Messi czy Ronaldo.

Czyli prezes zdementował plotki o bliskim zwolnieniu Pawłowskiego, a skoro nie powinno się wierzyć wiadomościom nie zdementowanym, więc zdziwienia nie powinno być :P

Panowie, proszę zapiąć pasy i założyć maski tlenowe, bo ... Franio wraca.

https://www.youtube.com/watch?v=AwTajSI7wPU

Oj, będzie się działo z Dyzmą :shock:

daka.kodaka 29.02.2016 20:40

SMUDA WRACA NA 90%
http://futbolplus.pl/kraj/item/6014-...-wynagrodzenia

brylant17 29.02.2016 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1431627)
Chciałbym aby to był Rumak ew. Wdowczyk

:help: serio Wdowczyk? Cupiał powiedział,że nie będzie zatrudniał kogoś z przeszłością korupcyjną

daka.kodaka 29.02.2016 20:43

Z PLOTEK SŁYCHAC ZE SMUDA OD NASTEPNEGO MECZU
http://futbolplus.pl/kraj/item/6014-...-wynagrodzenia

Styk83 29.02.2016 20:50

1 Załącznik(ów)
Co do slow Tedeego , tu małe wyjaśnienie od trenera ... Załącznik 2004

gypsy 29.02.2016 20:54

Smuda to najgorsza możliwa opcja i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo tego się nie da nawet sensownie wyjaśnić.

Gin 29.02.2016 20:55

Kiedy wy.......a tego Kapke, przecież on już tyle szkody narobił w Wiśle ze powinien być persona non grata w klubie , do tego komuch i SB i my na to kibice pozwalamy ci którzy walczyli z komuna i ci którzy teraz pielęgnują historię Polski, ci którzy organizują marsze niepodległościowe, chyba nie powinniśmy na to pozwalac

mr_kwolf 29.02.2016 21:11

Smuda za darmo? Hehe, dobre sobie.

Znowu zaczyna się wróżenie z fusów, a już niejednokrotnie w tym okienku okazało się, że obecnie to akurat ciężko o jakieś przecieki z klubu.

gdsmk 29.02.2016 21:17

mnie wystarczy to, co napisał o Pawłowskim Zych

Cytat:

dziś od jednego z zawodników Wisły usłyszałem, że chociaż piłkarze go lubili, to po pewnym czasie przestali wierzyć, że ma dobry warsztat. Fajny, sympatyczny człowiek, ale nie na tak trudne czasy.
Dziękuję, pozdrawiam.

1. Musi przyjść ktoś, kto nie jest od "lubienia". Ktoś, komu nie podskoczą i ma wśród nich jeszcze jakieś resztki respektu.

2. Z drugiej strony ktoś, po kim zobaczą, że ma chociaż średni warsztat. To nie są debile i to czują.

W obecnej sytuacji Skorża, który spełnia oba warunki, byłby ZBAWIENIEM. Ogarnijmy się, jesteśmy drudzy od końca.
Ale musiałby się znaleźć jakiś chętny, żeby takiemu Skorży płacić...

zbigniew_ramirez 29.02.2016 21:20

Proponuję co kolejkę zatrudniać nowego, "krajowego" trenera - najlepiej spośród tych, którzy już w Wiśle pracowali za rządów Cupiała. Na początek Łazarek, potem Kowalik, Kusto, Lenczyk, Kasperczak, Engel, Kulawik itd. Który osiągnie najlepszy wynik - może zostać do - powiedzmy - 5 kolejki następnego sezonu. :-/

Gercu 29.02.2016 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 1431652)

1. Musi przyjść ktoś, kto nie jest od "lubienia". Ktoś, komu nie podskoczą i ma wśród nich jeszcze jakieś resztki respektu.

W obecnej sytuacji Skorża, który spełnia oba warunki, byłby ZBAWIENIEM.

Chyba sobie żarty stroisz.

rast 29.02.2016 21:32

Po Wesołym Tadku tylko Smutny Waldemar.

hors 29.02.2016 21:36

Tak jak ktoś wcześniej poruszał temat Skorży uważam że jest to nadzieja która może zmienić w jakiś sposób mentalność drużyny jak i taktykę, wykorzystać np potencjał Wolskiego z Brożkiem. Z tym że raczej się na to nie zgodzi, zbyt duże ryzyko z racji tego że spadek do I ligi jest NIESAMOWICIE REALNY.

Najlepsze wyjście to człowiek z charyzmą i sukcesami trenerskimi - taki kosztuje i nie ma na to czasu...

cfa 29.02.2016 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbigniew_ramirez (Post 1431653)
Proponuję co kolejkę zatrudniać nowego, "krajowego" trenera - najlepiej spośród tych, którzy już w Wiśle pracowali za rządów Cupiała. Na początek Łazarek, potem Kowalik, Kusto, Lenczyk, Kasperczak, Engel, Kulawik itd. Który osiągnie najlepszy wynik - może zostać do - powiedzmy - 5 kolejki następnego sezonu. :-/

O Łazarek dobry typ, on chyba nawet by coś kupił co by punkty były.
Orest Lenczyk byłby ciekawym pomysłem :D

Viper 29.02.2016 22:03

Ja proponuje zatrudnić jakiegoś byłego gestapowca czy kata Stasi, takiego typa spod najciemniejszej gwiazdy. Sk****iela tego kalibru, że jak nasi znów durnie stracą bramkę w końcówce to po go gwizdku ze strachu będą sp****lać w trybuny.

Rob_Zombie 29.02.2016 22:15

Jaja, ledwo co po Smudzie zespół przejmował Moskal, to teraz po Moskalu Smuda. Kabaret. Komedia. Cyrk. Dom wariatów. Za rok spodziewam się Kasperczaka a za dwa Moskala (plus w tzw. międzyczasie 2-3 kolejkowe gościnne występy pokroju Broniszewskiego czy Pawłowskiego).

Znowu najpierw zwolnili, a o tym co dalej to będą dopiero myśleć. Jak można było doprowadzić ten klub do takiej ruiny?

WISŁAZWE 29.02.2016 22:38

SKWK ‏@SKWK1906 12 sek.12 sekund temu Nowy trener.. nie taki całkiem niestety nowy?

krzaq12 29.02.2016 22:41

Czyli Smuda, teraz przynajmniej nie zwali winy na wąską kadre.......

Jest gorzej niz myslalem, ja juz nie chce Skorży, wystarczy Rumak.......naprawdę

Patryko 29.02.2016 22:45

Patryk Małecki ma już zapewne cieplutko :D

Kończąc offtop, mamy przejebane.

Merkury 29.02.2016 22:54

To ostatni sezon Wisły w Ekstraklasie na kilka lat. Smuda to nie jest dobra opcja do ratowania klubu przed spadkiem vide II Bundesliga. Gościa nikt nie chce, a u nas tacy są mile widziani, transfery za 5 zł i trener co zdania sklecić po polsku nie może. Cupiał idź pan wstydu oszczędź, jak spadniemy to przez Ciebie i niepozostanie Ci nic innego jak ogłosić upadłość. Wychodzą lata braku inwestycji w drużynę - Głowa i Brożek wiecznie młodzi.

szorstki 29.02.2016 22:56

Po przewinięciu wszystkich kandydatur... nie było chyba wyboru.
Musi się udać. Musi.

KOMINEK 29.02.2016 22:58

Znaczy Skorża :-)

Mixu 29.02.2016 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1431676)
Znaczy Skorża :-)

Skorża nie ma takich jaj żeby się zdecydować wziąć Wisłę w takiej sytuacji. Będzie Elokwentny Franek, bo nie ma innej opcji. On to z resztą chyba wiedział od momentu zatrudnienia jego przyjacioła Tadka. Nudy nie będzie, oby było więcej komedii niż dramatu..

ziz99 29.02.2016 23:55

Żaden polski "wariant" nic tu nie da.

Piszę to niezmiennie od lat. Polska myśl szkoleniowa skompromitowała się wystarczająco, a każdy kolejny rodzimy "talent" trenerski nic nie wnosi do naszej piłki.

Sprawa z trenerem jest dość prosta. Albo będziemy mieć kolejną prowizorkę (najbardziej prawdopodobne), albo przyjdzie wreszcie ktoś, kto zacznie robić stopniowy, ale regularny progres sportowy.

Można poszukać po drugich ligach (np. Francja, Portugalia, Hiszpania) kogoś z umiarkowanymi wymaganiami finansowymi, ale już jakimś doświadczeniem.

Dariook 01.03.2016 00:02

Teraz nie jest nam potrzebny, żaden szaman. Nawet Smuda wystarczy, żeby dograc lige i spokojnie sie utrzymac. Tak zapewnie bedzie, bo nie mamy slabych pilkarzy i wcale pewnie nie sa zajechani. Po 3 spotkaniach? Dajcie spokój takim bzdurom.

Nasza sytuacja to pokłosie ostatnich 8 kolejek. Nawet warszawa notujac taką serie była by obecnie ostatnia. Cos wygrają i poleci. Tak jak amica.

A od nowego sezonu poszukać kogoś, tak jak kolega ziz99 napisał - włącznie trenera z zagranicy.

loskolczoneros 01.03.2016 00:03

sądzisz, że ktoś poważny z tych lig zamoczyłby się w takim szambie bez przyszłości?

Truskolas 01.03.2016 00:03

Dźwigała
 
Ja bym postawił na Dariusza Dźwigałe z Dolcanu. Drużyna jest liderem w pierwszej lidze, dodatkowo Dolcan właśnie się rozpadł, więc łatwo będzie go wyjąć. Raczej nie jest też szczególnie drogi. Ponadto, kiedyś zdarzyło mi się kopać piłkę w juniorach (z nieszczególnym powodzeniem) i trenował mnie właśnie Dariusz Dźwigała. Facet ma naprawdę wielką charyzmę. Gwarantuję, że nikomu sobie wskoczyć na głowę nie da i że żadnych świętych krów nie będzie. Lubi grę klepką i jak najdłuższe utrzymywanie się przy piłce, więc pasuje do wiślackiego stylu.

loskolczoneros 01.03.2016 00:06

opcja 100 razy lepsza od niemieckiego farmazona!

piotek 01.03.2016 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Truskolas (Post 1431689)
Ja bym postawił na Dariusza Dźwigałe z Dolcanu. Drużyna jest liderem w pierwszej lidze, dodatkowo Dolcan właśnie się rozpadł, więc łatwo będzie go wyjąć. Raczej nie jest też szczególnie drogi. Ponadto, kiedyś zdarzyło mi się kopać piłkę w juniorach (z nieszczególnym powodzeniem) i trenował mnie właśnie Dariusz Dźwigała. Facet ma naprawdę wielką charyzmę. Gwarantuję, że nikomu sobie wskoczyć na głowę nie da i że żadnych świętych krów nie będzie. Lubi grę klepką i jak najdłuższe utrzymywanie się przy piłce, więc pasuje do wiślackiego stylu.

Nic mu nie ujmując, ale jednak optyka juniora, a takiego Głowackiego i Brozka będzie inna. To po piewsze, a po drugie, sąsiadka już się sparzyła na "młodym, zdolnym". My sobie teraz nie możemy na to pozwolić.

force93TS 01.03.2016 01:16

My też się sparzyliśmy na młodym zdolnym

Dariook 01.03.2016 01:42

Żdnych polskich trenerow na dorobku. Niech sie szkola w Ruchach czy Gornikach. Musimy postawic na kogos doswiadczonego w pucharach, majacego pojecie w rozgrywaniu duzej ilosci meczy.
Nie zalowac na trenera! Wysoki kontrakt ale na 2 lata z opcja przedluzenia na rok.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl