Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 1 marca, godz 18. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9586)

rozarian 05.03.2016 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1432703)

--------- Miśkiewicz ------------
Jovic---- Głowacki ---- Guzmics ----- Sadlok
----------- Cywka---Brlek------------
----Popovic----Wolski----Balashov
-------------Ondrasek---------------

Ja się dziwię, że ktoś jeszcze wierzy w Cywkę.
Wisła nie wygrała żadnego meczu, gdy on przebywał dłużej na boisku i miał wpływ na cokolwiek.
Wchodził co prawda z ławy w końcówkach wygranych meczów, ale jego zasługi są zerowe:

89 minuta - Lechem (2-0)
83 -//- - Śląskiem (4-2)
90 -//- - Jagiellonią (4-1)
84 -//- - Zagłębie (3-1)
Skoro tak niektórzy wierzą tu w Kazka Moskala, to powinni zaufać jego wyborom i trzymaniu na ławce Cywki. Tym jakby przyznał się do pomyłki, gdy zatwierdzał transfer tego zawodnika. Wydaje mi się, że ostatni trener Cywki na Wyspach miał rację wydając taką, a nie inną opinię o nim.

PiVoSH92 05.03.2016 10:52

Chyba ci się Cywka z Popoviciem pomylił :D Denis na skrzydle to pomysł z gatunku Urygi na stoperze - skazanie się na grę w 10. On potrzebuje nieco miejsca i czasu, żeby dograć dokładną piłkę, spokojnie może operować w parze z Brlekiem, który miałby więcej zadań defensywnych.

radek2323 05.03.2016 13:34

W Kielcach na szpicy powinien wyjsc Drzazga od poczatku meczu ku... mamy mlodego napastnika czemu go kisza na lawce a noz chlopak odpali a jak nie to chociaz doswiadczenie zlapie.





------------------- Miskiewicz -------------------

Jovic------Glowacki----Guzmics----Sadlok

------- Popovic----Brlek-----------

Małecki ------Wolski-----------Balaszow

-----------Drzazga------

mitmichael 05.03.2016 20:50

Jak nie wygramy z Korona to walczymy ze Slaskiem i Gornikiem o utrzymanie. Owszem bedzie jeszcze dzielenie punktow i przewaga np do Lechii czy Gornika Łeczna zmaleje ale te druzyny przynajmniej cos wygrywają a reszta ma z tym problemy. Kurde tyle by nam dało to zwyciestwo wczoraj to zaprzepascilismy taka okazje

63.5 Kg 05.03.2016 20:54

Na pewno musia zagrac Wolskim na srodku...
Na pewno nie możemy zagrac na 2 napastnikow czyli na Brożka w niby pomocy niby w ataku...

_ukoL 06.03.2016 19:38

Mam szaloną teorię, że skoro w meczach z drużynami z dołu tabeli przegrywaliśmy i remisowaliśmy (Łęczna) to z drużynami z górnej części tabeli Wisła zacznie wygrywać, bo to w końcu Ekstraklasa. Problem w tym, że Korona zalicza się do tej pierwszej grupy więc ślepo wierzę w cud i punkty wywiezione z Kielc.

mitmichael 07.03.2016 14:37

Sędzia Tomasz Kwiatkowski z Warszawy poprowadzi wtorkowy, zaległy mecz w ramach 25. kolejki Ekstraklasy, w której Wisła Kraków zmierzy się z Koroną Kielce.


No to wygralismy

kornd 07.03.2016 15:09

Zastanawia mnie w jakiej formie jest Crivellaro, skoro nie gra, mimo niezłej postawy w sparingach. Zamiast niego jesteśmy skazani na popisy Bogusa- piłkarza na niby, oraz Urygi.

daka.kodaka 07.03.2016 15:18

od tego meczu bedzie sporo zależeć jeszcze remis ok ale porażka spowoduje ze bedziemy wśród 3 klubów walczacych o utrzymanie. Najlepiej zwyciestwo dało by nam to troche spokoju

Patrvk 07.03.2016 17:27

Mój skład jaki bym widział na mecz z Koroną

------------ Miskiewicz ----------

Jovic------Glowacki----Guzmics----Sadlok

------- Crivellaro-----Brlek-----------

Boguski------Wolski---------Balaszow

-------------Ondrasek-------------

Zmiany:
Ondrasek <-> Drzazga
Crivellaro <-> Pietrzak

Broniszewski na bank da Brożka
A Geurrier może już grać ???

63.5 Kg 07.03.2016 18:18

Crivellaro tez...

Patrvk 07.03.2016 18:42

A kogo ??? Cywke Urygę... a Crivellaro spisywał sie w sparingach to może zagrać, albo Pietrzak tylko nie wiem czy dałby rade w pomocy

HEDu 07.03.2016 18:46

Dla mnie niepojęte jest niegranie Crivallero, szczególnie gdy mamy juz Wolskiego do pomocy oraz Brleka z zadaniami defensywnymi. Kompletnie nieporozumienie. To byl najlepszy pilkarz sparingow.

mitmichael 07.03.2016 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patrvk (Post 1433076)
A kogo ??? Cywke Urygę... a Crivellaro spisywał sie w sparingach to może zagrać, albo Pietrzak tylko nie wiem czy dałby rade w pomocy

Crivellaro z Korona nie zagra bo go w ogole w składzie ma nie byc. Trzeba było dokładniej czytac wypowiedz Broniszewskiego

Trener Marcin Broniszewski spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej przed jutrzejszym meczem z Koroną. Wiślacy do Kielc udadzą się bez Crivellaro, Sarkiego i Guerriera, reszta zawodników jest do dyspozycji sztabu szkoleniowego i po dzisiejszym treningu zapadnie decyzja dotycząca osiemnastki meczowej.

dj_ibutti 07.03.2016 19:42

Chory jest.

Patrvk 07.03.2016 19:54

Ale to była moja 11 ( jaką bym chciał zobaczyć) a nie jaką wystawi Broniszewski

Elefant 07.03.2016 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1432703)
- Brożek ława, psychicznie nie da rady w Kielcach
- banderowiec za Boguskiego
- Popovic za Uryge
- Pietrzak ława, Sadlok na LO

Zdecydowanie tak. Wówczas jest szansa, że wychodzimy w 11 na boisko. Ale tylko szansa. W przeciwnym przypadku mamy za to pewność, że tej jedenastki nie będzie.
I Wolski tylko na środku.

shaggy 07.03.2016 22:35

Pierwsze mecze wiosną pokazały że:
Pietrzakowi należy się odpoczynek, do środka wraca Rysiek więc na bokach mogą zagrać Jović i Sadlok chociaż ten drugi z Piastem popełniał takie szkolne błędy że aż się słabo robiło.
Musimy grać ofensywnie za Urygę w środku Popović, za Boguskiego robiący dużo wiatru Bałaszow a do tego Brelak wymiennie z Wolskim jako fałszywi skrzydłowi (choć na tej pozycji marnuje swoje największe atuty).
W ataku koniecznie dwójką Brożek Ondrasek, pisanie że Brożek nie da rady psychicznie w Kielcach jest śmieszne. Liczę że na pełnej sprężarce po zmarnowanym karnym walnie ze dwie bramki.

63.5 Kg 07.03.2016 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1433126)
Pierwsze mecze wiosną pokazały że:
Pietrzakowi należy się odpoczynek, do środka wraca Rysiek więc na bokach mogą zagrać Jović i Sadlok chociaż ten drugi z Piastem popełniał takie szkolne błędy że aż się słabo robiło.
Musimy grać ofensywnie za Urygę w środku Popović, za Boguskiego robiący dużo wiatru Bałaszow a do tego Brelak wymiennie z Wolskim jako fałszywi skrzydłowi (choć na tej pozycji marnuje swoje największe atuty).
W ataku koniecznie dwójką Brożek Ondrasek, pisanie że Brożek nie da rady psychicznie w Kielcach jest śmieszne. Liczę że na pełnej sprężarce po zmarnowanym karnym walnie ze dwie bramki.

Absolutnie tylko nie 2 w ataku...

piotek 07.03.2016 22:50

Balashov i Małecki powinni wejść dopiero w 60 minucie. Mam wrażenie, że role jokera najlepiej odzwierciedla ich obecne możliwości.

Wojtas 08.03.2016 00:52

Tez mi nowina ze Sarki nie zagra......on chyba juz nigdy nie zagra.....

Niech Broniszewski pokaze jaja,i w koncu cos wygra.Bo on ma w zwyczaju tylko gadac,a wynikow zadnych.

funkykoval 08.03.2016 01:02

Biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny panów Sadloka i Pietrzaka zastanowiłbym się nad wystawieniem na lewej obronie Cywki. Grał na tej pozycji w jednym meczu i wypadł przyzwoicie jak na ńiego

Patrvk 08.03.2016 01:10

Moim.zdaniem jak Małecki chodzi ze zmiany to wtedy jest z niego pożytek, a Bałaszow zapomniał jak sie gra w piłke.

ABGwislakABG 08.03.2016 07:20

Z okazji dnia kobiet życzę scyzorom gładkiego 0-3 w dupę :)

wolfu 08.03.2016 09:32

pozostaje mieć nadzieję, że nasi piłkarze nie wezmą sobie za bardzo do serca dzisiejszej daty, i nie zagrają jak panienki..

gypsy 08.03.2016 16:26

Mój dzień dzisiaj, to se mogę wymagać - mają być trzy punkty i nic innego mnie nie interesuje. Do roboty, panowie!

PiVoSH92 08.03.2016 16:43

Sklad praktycznie idealny (może jeszcze Cywka na LO, ale nie przesadzajmy), chyba Bronek poszedł po rozum do Głowy :)

TSWojtas 08.03.2016 17:08

Do idealnego to brakuje braku Bogusia ...

Karherop 08.03.2016 17:30

Jestem dziwnie spokojny, że wywalczymy dziś 3 punkty. Pierwszy powód to że nie ma Urygi w składzie, a drugi, to że nie mogę oglądać spotkania. To się u mnie często sprawdza :) Typuje wygraną 3-1.

mitmichael 08.03.2016 17:35

Na jesieni w koncowce przegrywalismy bo nie było kim grac, teraz mamy kim grac wiec zwyciestwo to kwestia czasu. Oby dzisiaj

FraMat 08.03.2016 19:01

Uryga nie gra i już od pierwszej minuty prowadzimy
:>

btw
Ładnie dzisiaj piłka chodzi. Gdyby jeszcze Malecki nie strzelał Panu Bogu w okno, a Boguski miał szybsza nogę

AntyMod 08.03.2016 19:17

jak nie strzela 2 bramki to tego meczu nie wygramy

AntyMod 08.03.2016 19:30

jesli uda sie wywalczyc zwycieski remis to Miskowi powinni postawic skrzynke Jacka Danielsa

mitmichael 08.03.2016 19:51

Hura, Hura, Hura wydostalismy sie ze strefy spadkowej. Teraz to juz definitywnie tracimy szanse na top8.

Zooey_Deschanel 08.03.2016 19:52

Mamy szczescie, ze Slask gra jeszcze wieksza chujnie i to oni spadna razem z Gornikiem. Za rok jednak 1.liga dla Wisly pewna jak w banku.

chimba 08.03.2016 19:53

Tragedia nie gra, brac Smude bo sie nie da na to patrzec.

Barti 08.03.2016 19:53

To jest skandal! Kto posadził tą miernotę Broniszewskiego na ławce! To on prawie przegrał ten mecz. Aż się prosiło żeby zmieniać bezproduktywnych graczy od 70 minuty. Tego człowieka trzeba się pozbyć natychmiast bo można zawału dostać patrząc na to.

jacula 08.03.2016 19:54

he z taką grą to będzie grać w tym roku w 1 szej ldze

wolfy 08.03.2016 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1433204)
Uryga nie gra i już od pierwszej minuty prowadzimy
:>

Ale kończy się jak zwykle.

Banda ofiar losu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1433211)
To jest skandal! Kto posadził tą miernotę Broniszewskiego na ławce! To on prawie przegrał ten mecz. Aż się prosiło żeby zmieniać bezproduktywnych graczy od 70 minuty. Tego człowieka trzeba się pozbyć natychmiast bo można zawału dostać patrząc na to.

Cupiał. Zwalniając Pawłowskiego. Którego ze dwa miesiące wcześniej zatrudnił.

To skomplikowane...

Jago 08.03.2016 19:55

Kto tutaj mówił, że będziemy walczyć o europejskie puchary ? :D zawodnikami, którzy oddychają rękawami po 60 minutach? To jakiś skandal jak Pawłowski przygotował drużynę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl