![]() |
Cytat:
|
Ale po co z nim podpisywali na 1,5 roku jak najpóźniej w czerwcu go wydupczy?
|
Umarłem...
|
Czyż nie tego chcieliście? Pawłowski jest specem od szkolenia młodzieży, więc...
|
to brzmi jak niezły żart. Może chodzi o to, żeby Śląsk nas przeskoczył i utrzymał się estraklapie :D ?
Dodatkowo się zastanawiam co go skusiło aby z nami podpisać ... |
To już ostateczny koniec Wielkiej Wisły - tak wiem że ta skończyła sie mniej więcej za Maskanta, ale był jeszcze taki okres przejściowy. Teraz wraca Wisła z początku lat 90tych.
Nie napiszę że wita nas pierwsza liga - bo nie raz się zdarzało że gówniane drużyny ślizgały się tuż nad strefą spadkową przez wiele lat, ale niestety - Wisła staje się właśnie takim klubem - z dolnej połowy tabeli ... |
Cytat:
|
Apel do trenera Pawłowskiego - na konferencji i podczas wywiadów należy mówić po niemiecku - wtedy będzie miał Pan większe poważanie u części kibiców.
Wierzę w Tadeusza Pawłowskiego, że pomoże Wiśle i sprawi, że czeka nas wiele udanych spotkań. |
Niejaki Krystian Gruszczynski pisla na twiterze pare dni temu
"Mogę powiedzieć tylko tyle że przetoczy się spora dyskusja w środowisku piłkarskim a @WeszloCom będzie miało temat na tydzień. Niestety... " No to sie zaczelo http://weszlo.com/2015/12/22/kibice-...-to-skarpetki/ |
Cytat:
|
Kto to ....a jest ? :D
To ja już wolałem Moskala, gdybym wiedział kto za niego przyjdzie. :-/ To ma być ta dobra zmiana ? :lol: Pierwsze jak to przeczytałem, to pomyślałem, że ktoś sobie żartuje. A to jednak prawda, walczymy o utrzymanie. |
Cytat:
pierwsza runda – 1,92 druga runda – 1,84 trzecia runda – 1,27 czwarta runda – 0,88 Ktoś policzył i wyszło, że na czwartą rundę Tadzia nie warto brać :P |
W sumie jak przeczytałem newsa o zatrudnieniu Pawłowskiego to stwierdziłem że ludzi w klubie zdrowo po.......iło...
Potem jednak włączyłem tabele ekstraklasy i wszystko stało się jasne. Słaby trener dla słabej drużyny. |
Pierwsza myśl: co to k*** ma znaczyć? naprawdę gasimy światło czy w klubie rządzą aż tacy dyletanci?
Druga myśl: taka sama Trzecia myśl (nadzieja matką głupich): może chociaż na piłkarzy nie poskąpią groszem? może wypada dać mu szanse? może zanim zagraniczny trener ogarnie drużynę (czytaj 9 spotkań które zadecydują o grze w grupie mistrzowskiej lub spadkowej) to będzie już za późno. Pawłowski przynajmniej wygrał grupę spadkową gdy przejął Sląsk Wrocław.... pocieszające |
Cytat:
|
Dostaliśmy właśnie sygnał...a właściwie dostaliśmy sygnałem po twarzach, że plotki o jakiejkolwiek odbudowie były jedną wielką bzdurą. Nie będzie sponsora, nie będzie realnych wzmocnień, Cupiał nie rzuci żadnej kasy.
Życzę Pawłowskiemu jak najlepiej, czyli utrzymania Wisły w E-klasie. http://bi.gazeta.pl/im/d0/e7/ec/z155...yc-koszulk.jpg |
Cytat:
|
Nie wierze w to... że nie wszyscy załapali jakiego formatu klubem jest od kilku lat Wisła. Pogodzenie się z tym, że jedyne co ma mamy w tym momencie to wielka nazwa i historia oszczędziłoby wam wielu rozczarowań.
Pawłowski to trener na miarę tej drużyny. Wyniki wcale nie muszą być złe ale oczywiście powodów do optymizmu nie ma i być nie będzie, dopóki Wisła nie zmieni właściciela. |
Ja byłem zwolennikiem zwolnienia Moskala i nadal mam go za słabego trenera
Ale ku.wa mac na taki poziom abstrakcji to bym nie wpadł Cos czuje śpiewanie w maju czegoś w stylu "w pierwszej lidze tez jest fajnie" O Ja Pierd.ole Pol dnia człowiek nie ma czasu przejrzeć internetu i taki klops na dobranoc |
Cytat:
ale pieeeeeeeeeeeeeeeeeeerwszaaaaaaaaaaa też cie-ka-wa" |
Cytat:
Odrobinę cierpliwości na kolejne informacje. Może się nieco zdziwimy i faktycznie zacznie coś zmierzać w dobrym kierunku? To jest naprawdę taki w moim odczuciu ostatni moment i albo wóz albo przewóz: albo zrobimy wreszcie krok do przodu, albo trza to wszystko zaorać i na zgliszczach budować od nowa. |
Nie demonizujmy już tak osoby Pawłowskiego. Co, jak co, ale facet ma rękę do robienia wyników „ponad stan”. Pamiętam jak kilka lat temu, prowadził Polar Wrocław. Z drużyny, w której piłkarze nie widzieli wypłaty przez cały rok i na dodatek była rozbita mentalnie z powodu toczącego się wtedy śledztwa dotyczącego korupcji, zrobił lidera ówczesnej III ligi (obecnie II liga). W Śląsku też pokazał, że pomimo trudnych warunków można sklecić zespół, który awansował do europejskich pucharów i otarł się o podium. Z mojej strony trener Pawłowski dostaje duży kredyt zaufania i wsparcie. Oby tylko tego nie zmarnował! Powodzenia Panie Tadeuszu! :)
|
Receptą na to ma być poprawa gry w ofensywie, postawienie na atak. - Gra ofensywna, do przodu to moja filozofia futbolu. Będziemy grać dwoma napastnikami - wyjawia trener Pawłowski.
Ciekawe gdzie znajdzie drugiego napastnika :DD http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...kami,id,t.html |
to jakiś żart?
|
Do was logiczne argumenty nie docierają.
Jesteście bandą debili. |
Wyraziłem już swoje zdanie w tym temacie. Bystry jesteś (dość ryzykowna teza) - znajdziesz sobie.
|
Znając tą naszą podupconą grubo ligę to Tadek nam zrobi wynik ponad stan :D
|
Cytat:
W sumie to przynajmniej nie będzie nudno :-) |
Kazek Kmiecik na szpice !
A teraz poważnie : ale ze nas nawet na Rumaka nie stać :/ Nie ma to jak wymiana 47 letniego trenera bez osiągnieć na 62 letniego trenera bez osiągnieć Ku rwa juz bym wolał Smude znowu widzieć |
Cytat:
|
Cytat:
|
wychodzi na to ze Teddy to trener na skale naszych mozliwosci : https://www.youtube.com/watch?v=uPZj1p_smCA
|
Jak już sobie Cupiał robi beke z pogrzebu to trzeba było ściągnąć Stanisłava Levego a nie jakiegoś Pawłowskiego.
|
Ludzie jakiego wy trenera chcecie?:D W tej pojebanej lidze zaden trener nie zrobi wynikow bez odpowiednich pilkarzy. Jedyne sukcesy w klubowej pilce jakie kiedykolwiek odnosily polskie druzyny to byly samograje z kupa dobrych kopaczy jak Wisla swego czasu. Taki Lech, Legia (zachowujac oczywiscie warunki naszego polskiego piekielka ) to dlaczego niby sa w czolowce co sezon pomimo zmian trenerow, hmhmh?
|
Dodałem do tematu ankietę.
Dałem nam wszystkim czas 365 dni.. Zapraszam do udziału w ankiecie. |
Cytat:
Najpierw "balony" o Guardiola'ch itp (tym razem Hugo Bross), a potem spec klasy Wyrobka. Oczywiście nie skreślam Pana Tadzia, ale zatrudnianie go za Kazia... |
Debile z forum cytują debili z twittera. Debile z weszło, cytują debili z forum.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Quo vadis Wisło ????
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl