![]() |
Doping i kibice też byli dzisiaj beznadziejni także wszystkie płaczki obrażone po dzisiejszym meczu zapraszam za tydzień na Legię - jest szansa się zrehabilitować.
|
Boguski jest piłkarskim zerem to samo Jankowski, Uryga i kilku innych. Moskal jest trenerskim zerem!!! Sędzia Kwiatkowski i jego sługusy też są zerem!!! Warszawiacy powinni mieć dożywotni zakaz sędziowania meczów Wisły!!!! Warszawiacy są zerem!!!! Do postu wyżej, że niby kibice maja się zrehabilitować z Legią. Gościu na Legie to przyjdzie max 10 000 ludzi w tym ponad połowa pikników i leśnych dziadków!!!!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
Nasza ofensywa od dłuższego czasu jest nijaka. Jak rywal da pograć to fajnie to wygląda ale jak trzeba fizycznie się postawić to leżymy i kwiczymy. A za ten mecz to uznanie dla Brożka, mieć 3 patelnie i 3 razy nie trafić czysto w piłkę to trzeba się starać. |
Masakra, jak można tak spieprzyć najważniejszy mecz w sezonie...Cały sezon grają kichę, ale naiwnie sądziłem że będą potrafili zmobilizować się na te cholerne 90 minut. Że k...a zagrają z głową na karku i zaanagażowniem, przynajmniej w tym jednym spotkaniu. Ale gdzie tam - cały plan taktyczny poszedł się j...ć bo ze składu wyleciał przed meczem jeden grajek :shock::shock::shock:
Nie wiem co oni tam robią na treningach w Myślenicach, chyba wchodzą w grę mocne używki bo im się we łbach coś ostatnio bardzo pomieszało - proponuje, żeby sobie przed każdym meczem walnęli meliskę bo tak nerwowo grającej drużyny to ja sobie nie przypominam. Trener Moskal jak chce robić polską wersję barcelony, to może nie na R22 bo to na bank się nie uda. Jedyny pozytyw tego meczu to przyzwoita frekwencja i tyle. |
Po pierwsze: z B23 widziałem spalonego przy 1 golu, mam świadków. Czyli z 90 metrów.
Liniowy i główny nie widzieli, czy może ktoś tu nas oszukał? Po drugie: Odniosłem wrażenie, że niektórym Derby się podupcyły ze sparingiem z rezerwami Dolcanu Ząbki. Po trzecie: no niestety, Cracovia zagrała z większym zaangażowaniem, oraz mądrzej. Mieli przy tym sporo fuksa, ale jak już.się.wzięli za rozegranie piłki, to im to wychodziło lepiej. Takie odniosłem wrażenie. Niemniej na wygraną parchy nie zasłużyły. |
Ile jeszcze razy s....iały sedzia z Warszawy bedzie odwalał numery, jak mozna metrowego spalonego nie wychwycic. Brozek tez nie lepszy miał takie setki a kombinował jak je spieprzyc. A reszta co robiła pod koniec, to ja juz szybciej biegłem ze stadionu na przystanek a oni stali i nawet nie chciało im sie atakowac rywala. Nie ma to jak przegrac pierwszy raz w sezonie i to z pasami pierwszy raz od 56 lat na wlasnym stadionie.
|
Nie ma żadnych wymówek. Sedzia, spalony, zła pogoda etc. Tu miało być 5-1,5-2 jazda na dupach, mieli paść ze zmęczenia po końcowym gwizdku, a co teraz widzimy? 'tak się bawią ludzie, kiedy przegrywa', no to się bawmy po klubach razem z piłkarzami. W końcu to mecz jak każdy inny.
Wstydu nie macie Panowie piłkarze i Panie trenerze. Dreptać w derbach? Nosz kur.. mać. Byłem na 7 meczach w tej rundzie ale z Legią i Pogonią już nie zamierzam być. Wolę wpłacić pieniądze na akademie niż na tych patałachów. 4 letnie dziecko z puszką wykazuje więcej zaangażowania w swojej pracy niż oni. |
Dlaczego Legia potafi po meczu w Bielsku dzis ,2;2 odbyc z pilkarzami rozmowę motywacyją,a my po tym wstydzie i klęsce spiewamy im jakies bzdety,zamiast wygwizdać i dac im do myslenia .TO BYLY K***WA DERBY.
Oj coś mięknie nam to kibicowanie. Tak samo doping,wiadomo wymiana pokolen w kazdej ekipie i kazdym młynie,ale teraz to chyba standard na mlynie ,miec 17 latki trzymajacy sie za ręce,dzieci z matką,albo jakies starsze osoby.?Ilosc dziewczyn coraz wieksza,a to niestety nie przeklada sie "wokalnie". No sory ale jakies 5 lat temu tak jakos nnie bylo. Odkad nie ma G.doping siadł o połowę,szkoda ze on nie zaznaczyl jakiesgos "swojego" oficjalnie nastepcy,bo kazdy gniazdowy ktory byl po nim to czarna rozpacz. G. wróc.... |
wg Clowna Slawka na Nc+ pan sedzia bardzo dobrze sedziowal zawody...a takich spalonych sie nie gwizdze .....chyba tylko na R22 niestety
|
Dramat, padaka, żenada i wstyd. Jankowskie, Urygi i inne Boguskie wypierdalać. Przegieliście pałe, więc zniknijcie, wyhuśtajcie się wspólnie na gałęziach i idźcie w ....u, wy s....ysyńskie pomioty. Każda kolejna minuta waszego pobytu w tym klubie to dla mnie obraza i jawne opluwanie Białej Gwiazdy. Po prostu wypierdalajcie i nigdy więcej się tutaj nie pokazujcie.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
No jak tak dalej pójdzie, to grupa mistrzowska na wiosnę bedzie pod znakiem zapytania...
Poziom wpisów na forum w tym temacie jest dramatyczny. Mamy X milionów długu, odszkodowania do wypłacenia, a Wy chcecie zwalniać Moskala i pół drużyny. Chyba Was coś ominęło w ostatnich latach. Bardziej trzeba się zastanawiać, jak uniknąć losu Widzewa czy ŁKS-u niż, szukać kolejny transferów w internecie. Co do samego meczu - nie ma co płakać nad sędziami... Wisła miała swoje sytuacje i w pierwszej połowie i w drugiej. Przy 2-2 do przerwy, co było realne - można było nawet myśleć o wygranej.... Z drugiej strony, śmiesznie się czyta teraz wymagania względem piłkarzy, skoro na najważniejszy mecz jesieni przychodzi zaledwie 20 tyś ludzi. .. |
Najpierw piszesz o ostatnich latach minimalizmu, ktorego smbolem jest wlasnie obecnosc kopaczy pokroju Boguskiego, Urygi czy Jankowskiego w kazdym kolejnym meczu a pozniej piszesz, ze Boguskiego bys sie nie czepial bo ma zajebista runde. Zapomniales dodac, ze jak na niego, czyli raz na 5 meczow kopnie prosto. Gdzie tu logika?
|
Te wkłady do koszulek zhańbili nasz klub!!! Ja kibicuje Wiśle Kraków i nadal będe kibicował do końca swoich dni, ale nie kibicuje wkładom do koszulek! Nie ma zmiłuj, nie ma przebacz, wszystkich co brali udział w tym meczu trzeba rozgonić na 4 wiatry!!!
Cierzniak koniec kontraktu Jovic sprzedac Głowacki koniec kariery Guzmics sprzedać Sadlok sprzedać Burliga koniec kontraktu Uryga sprzedać Mączyński sprzedać Guerrier sprzedać Jankowski wy............ac natychmiast, nawet dzisiaj!!!! Boguski koniec kariery Brożek Koniec kariery Crivellaro wy.....ać zaraz!!! Zostają nam Miśkiewicz, Buchalik, Żemło, Witek, Marszalik, Kuczak, Cywka, Handzlik, Popović, Gulczyński, Bartosz, Wójcik, Sarki + reszte sprowadzic z wolnych transferow |
Cytat:
tak tak, najlepiej wszytskich wy...lic i grajmy juniorami. Jedyne co nalezy zrobic to zainwestowac 10 mln w zespol. tylko tyle i az tyle. |
Cytat:
choćby ch*j na ch*ju stał, musimy się załapać do czołowej ósemki, po to aby: A: zasilić budżet, potencjalne mecze z Legią i Lechem B: czym prędzej spuścić wpierd*l cracovii i zmazać tą plamę na honorze! obojętnie czy u nich czy u Nas! |
1. Całkowity brak pomysłu na rozegranie piłki, w przeciwieństwie do żydów , którzy mieli pomysł na grę i klepali piłką
2. W drugiej połowie nasi opadli z sił , tak jakby ktoś im odciął prąd. Pejsy górowały nad nami kondycją co martwi, bo teraz gramy mecze co 3 dni i ta sytuacja nie napawa optymizmem 3. Wiem ,że mamy tragicznych zmienników , ale jak Moskal widział ,że brakuje naszym sił, to mógł wczesniej dokonać zmian. |
Cytat:
|
Nie wiem czy ja tylko odniosłem takie wrażenie, ale wczoraj jak patrzyłem na naszych grajków, to odniosłem wrażenie że im się po prostu nie chciało. Zagrali kolejny mecz. Tyle było mowy o tym, ze nie potrzeba motywacji i w ogóle, a szczerze mówiąc oprócz Mączyńskiego, czy Brożka to nie wiedziałem żeby ktoś naprawdę zapier***, gryzł trawę i komuś naprawdę się chciało. To jest najgorsze w tym wszystkim, że po naszych piłkarzach nie widać było, że to są derby.
|
Cytat:
Ja również jeszcze nie ochłonąłem, ale przestać .......ić 3 po 3. |
Cytat:
A my nawet im o tym nie przypomnieliśmy... |
Cytat:
Uważasz, że zwolnienie Moskala nie wygeneruje dodatkowych kosztów, typu odprawa czy inne odszkodowania? Koniec końców nie jego wina, że nie stać klubu na napastnika, który z 3 ...100% sytuacji jest w stanie chociaż raz wepchnąć piłki do siatki? W nawiaznaiu do postów innych, jazda po Brożku mija się z celem. Chłopakowi lat przybywa, a nie ubywa. Byliby lepsi od niego, to by grali. Jak widac nie ma... swoje i tak już nastrzelał dla tego klubu... |
Padł najgorszy możliwy scenariusz i nie chodzi tu tylko o przegrane derby. Ten sezon może być dla nas przełomowy w negatywnym sensie, w tym momencie oprócz 3pkt. dla cracovii daliśmy im pewność siebie, umocnienie się na podium, a sobie daliśmy dolną 8 (nie wierze w jakiekolwiek 3pkt. w meczach z Lechem i Legią). Jeśli ten czarny scenariusz się wypełni, puchary dla cracovi, dolna 8 dla Wisły to spełni się również mokry sen Małeckiego, gdzie stadion sąsiadki będzie pękał w szwach, a u nas na trybunach będzie hulał wiatr.
|
Wstyd, hańba i 56 lat historii zaprzepaszczone. Do nikogo z nas chyba jeszcze nie dociera co się stało. Przykro się robi, jak się patrzy na tą pseudo drużyną i pseudo trenera.
Boguski, Jankowski i Burliga byli do zmiany w przerwie. Moskal chyba nigdy się nie nauczy, że wystawianie Burligi w pomocy to żenada. Brozio jest cały czas ikoną i kiedyś świetnym napastnikiem, nie ma co jechać po nim, bo lat mu nie ubędzie. Wypadałoby sprowadzić młodego i zdolnego chłopaka w jego miejsce. Sporo od Pawła by się taki gość jeszcze nauczył, bo sam Brozio już nam widać meczu nie wygra jak kiedyś. |
Cytat:
Moim skromnym zdaniem psycha siadla po dwoch straconych golach i dlatego tak wygladala nasza gra wczoraj. Pewnie gdyby Brozinio trafil na 2-2 to 2 polowa bylaby o nieba lepsza. |
Cytat:
|
Mecz wtopa,ale mnie rozjebało jak koło 70 minuty była potrzeba wsparcia Wisły mocnym dopingiem usłyszałem nieśmiertelne "tak się bawi...." :shock:
|
^^^ zreszta bylo widac jak te bramki daly pewnosc siebie cracovii a nam podcielo to skrzydla, proste bledy, zle przyjecia pilki, zle decyzje, nerwowowsc -> to wszytsko psycha jest, bo nie wierze ze nagle zapomnieli jak sie gra w pilke
|
Cytat:
|
Na wstępie napisze o dopingu. Piszecie ze kiepski to nie lato że każdy może dzet ryja. Ja w lecie wracam zawsze z bołe m gardła co mi doskwiera co najmniej tydzień. Dodam że nie byłem pierwszy raz od 15 lat. Nie że kiepsko graja itd ale własnie ze względu na pogoda i termin rozgrywania meczu. i zapewne parę osób tez nie poszło ze względu na pogodę.
Co do piłkarzy. Nie mamy pieniędzy i zawodników a wymagania mamy ogromne. Wisła nie grała gorzej od craxy tylko ten spalony i sporo niewykorzystanych sytuacji. |
|
Długo mnie tu nie było ale biorąc pod uwagę sytuację w której znalazł się nasz Klub to ciężko dalej pozostawać obojętnym.
1) Widzę, że najwyraźniej śpimy na kasie skoro zamierzamy mieć na liście płac trzech trenerów - kolejna jakże dojrzała przemyślana decyzja Zarządu, gratuluję... 2) Poziom drużyn był bardzo wyrównany i naszej porażce zdecydowały detale: błąd liniowego na 1:0, kompletny brak jakości wprowadzonych zmienników ale przede wszystkim: ŹLE PRZYGOTOWANE BOISKO. Jeśli ktoś się po tym meczu nadaje do zwolnienia to nie Kazek Moskal lecz osoba odpowiadająca za stan murawy. Toż to jest frajerstwo do n-tej potęgi, sami sobie utrudniliśmy zwycięstwo w tym meczu. 3) Ten mecz brutalnie uzmysłowił, że nie mamy żadnej jakości na ławce rezerwowych. Tak dramatycznej sytuacji ze zmiennikami nie było dawno. Podsumowując: ten sezon trzeba przetrwać, już nie ma gry o cele. Cel jest jeden - być gdzieś w środku tabeli na koniec sezonu. Jest kilka miesięcy czasu by osoby mające realny wpływ na funkcjonowanie/istnienie klubu zdecydowały co dalej. Obecna stagnacja nam nie przystoi, czas na drastyczne zmiany z odejściem właściciela włącznie. Pytanie tylko: czy pan Bogusław ma jeszcze w ogóle z kim realnie negocjować przejęcie Wisełki? |
Trochę mnie śmieszą stwierdzenia, że stan murawy był przyczyną naszej porażki. Boisko jakie było, takie było.. dla obydwu zespołów takie samo..
|
Cytat:
|
Cytat:
W DERBACH ?????? Ja się CHU..OWO bawiłem !!!!!!!! |
Cytat:
Każdemu chyba ręce opadły jak usłyszał "tak się bawią" Tam powinno być "Biegać walczyć i się starać a jak nie to wypierdalać". Dobrze się Panowie bawili? To gratuluję samopoczucia, bo ja niezbyt dobrze oglądając te roześmiane pejsiaste mordy. Ja nie wiem, same gimbusy na Wiśle zostały? Legioniści zjebę dostali po niedzielnym meczu ( po remisie z jakimiś pachołkami) a u nas co? Proponuję się nad sobą zastanowić, bo krytyka słuszna, a nie złośliwa. Próby ripostowania bym sobie darował, bo są bezpodstawne - delikatnie mówiąc. |
Te pikniki jak raczyles okreslic Siemion wiedzialy w przeciwienstwie do gniazdowego na jaki mecz przyszly. Sam nie wierzylem w dobor repertuaru. Ci, ktorzy nie chodza tylko na derby i Legie wiedza, ze doping praktycznie niczym sie nie roznil od meczu np. z Termalicą.
|
40 lat chodzenia na Wisłe......po prostu nie wierze ze tak mozna odpuścić mecz derbowy..............k..a błagam
jeszcze nie tak dawno........3 min meczu a mamy juz karke zółtą.......a tu ....a.............moze wam zrobic latte..... |
Cytat:
Przynajmniej jedna stówka Brożka została zaprzepaszczona przy współudziale nierównej murawy. ALE Nie twierdzę przy tym, że to jedyna przyczyna porażki. Główną przyczyną i tej porażki i całego słabego sezonu jest niska jakość drużyny a zwłaszcza bezpośredniego zaplecza pierwszej jedenastki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl