![]() |
Jak Kukiz i KORWIN dobiją do 10% to PiS nie będzie miał samodzielnej większości. Platforma nie przekroczy 20%,tego jestem pewien. Więc optymistyczny scenariusz zakłada PiS,który pod wpływem Kukiza i KORWINa będzie musiał zrobić zasadnicze zmiany w Polsce,m.in. zmienić konstytucje czy napisać prawo podatkowe od nowa. Z Kukizem jest ten tylko problem że na listach ma sporo lewaków,więc mogą się wyłamać i łasić do PO/ZLEWu. Dlatego bezpieczniej jest zagłosować na KORWINa. Może on być dla PiSu swego rodzaju straszakiem społecznym podobnie jak Jobbik jest dla Fideszu na Węgrzech.
swoją drogą znalezione w sieci,jak dla mnie trafione w 100% : Cytat:
|
Właściciel siedmiu paszportów wie skąd wieje wiatr ? Cóż tu komentować?
http://telewizjarepublika.pl/debata-...ego,24880.html |
Świeżość i Nowość w polskiej polityce :lol: (po lewej stronie w sweterku :D )
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...f0&oe=56937946 Po lewej pierwszy opluwacz RP - W.Kuczyński https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...39&oe=56C6EA8E http://m.natemat.pl/8a9563d6b2fa9689...,641,0,0,0.jpg http://g7.gazetaprawna.pl/p/_wspolne...-i-ryszard.jpg http://www.ekspedyt.org/wp-content/u...sna-Polska.jpg |
He,he uwole w pełnej krasie,mazowiecki, kuczynski, ta pani to Olga Krzyżanowska? i do tego swetru, miodzio
|
Skoro do wyborów niedaleko, to każdy Polak posiadający prawa wyborcze staje sie ekspertem od polityki.
Z mojego punktu widzenia dobrze w systemie politycznym nie bedzie, dopóki nie przejdziemy na system dwupartyjny. Bo jak wszyscy zauważyliście (mainstream wczesniej) wejście tylu małych partyjek do sejmu osłabia PiS. Takze mainstream pompuje ile wlezie nowoczesna i lewice. Zauważyli ze PO juz nic nie uratuje, wiec trzeba ratować stołki przystawkami. Tyczy sie to rownież kukiza i korwina. Kiedy patrzę na te listy z mniejszych okręgów.. To ręce opadaja. Kto próbuje dostac sie z tych partii. Dlaczego dwupartyjny ? Po 8 lat dzierżyła władze absolutna. I nie ma ich kto rozliczyć.. A PiS teraz moze nie dostac tej szansy z powodu tego ze media wprowadza do sejmu 6-7 partii. Najgorsze co moze byc dla demokracji. Istny chaos. Kupczenie idiotycznych rozwiązań byle stworzyć koalicje większościowa. I zeby było jasne. Nie jestem zwolennikiem PiS, tylko uważam ze maja/ bede miec największy mandat społeczny do sprawowania władzy, ktory mniejszość moze zniszczyć. Na czas imigrantów jest to najlepsza opcja. Mam nadzieje ze po 25 października ich retoryka stanie sie bardziej konkretna i negatywna. Nie jestem rownież zwolennikiem żadnej innej partii startującej w wyborach. Wiem tylko na kogo nie zagłosuje. Czyli na skompromitowany obóz władzy po-psl, tak żałośnie broniony przez mainstream, nowoczesna platformę ratunkowa i lewaków, nie zagłosuje takze na kukiza i jego zbieraninę. Wybor jak widać jest niewielki.. Albo nie brac udziału albo zagłosować na najmniejsze zło. Ale wybiore to mniejsze zło i zagłosuje na zjednoczona prawice. Dlatego ze jakiej stacji tv nie włączę, radia czy tez po jaka gazetę nie sięgnę - wszędzie rozhisteryzowany szloch, płacz i piana na pysku przeciwko PiS-owi. Resortowe dzieci w pełnej krasie. Co mnie najbardziej cieszy ? Niektórzy straszą wyjazdem wrazie zwycięstwa PiS. Chciałoby sie rzecz.. Nareszcie. Najlepiej do Syrii. Razem z kumplami imigrantami. Tak na powaznie.. Gdybym nie mieszkał w tym kraju, pomyślałbym ze to PiS rządzi od 8 lat i to w jeszcze fatalniejszym stylu niz ci obecnie. Przerażajace jest to, jak wiele ważnych ośrodków społecznym nadal pozostaje w rękach postkomunistów Czym bardziej próbujesz oderwać od koryta, tym bardziej kwiczą. |
|
Na każdego z "antyestablishmentowców" można znaleźć podobną fotkę ;)
http://ocdn.eu/images/pulscms/ZjQ7MD...870453c8bc.jpg |
Jaki był główny postulat Kukiza w dotychczasowym "życiu politycznym" ?
JOW Gdzie obowiązują JOW-y? W wyborach do senatu Ilu kandydatów Kukiz wystawił do senatu? |
Cytat:
Z ostatecznymi prognozami na wybory bym się wstrzymał, bo coś grubszego się szykuje na początek tygodnia https://twitter.com/cezarygmyz/statu...60134387433472 . Do tego jakieś większe manifestacje w Warszawie http://niezalezna.pl/71899-tuz-przed...rzadowi-po-psl . Czasu co prawda mało, ale jeżeli poleci coś poważnego to sporo może być przetasowań w tzw. elektoratach. |
Cytat:
2,8 mld (bo chyba Ci się zera poukrywały) USD podzielone proporcjonalnie wg. PKB. Wychodzi jakieś 140 mln USD. Do wora pod tytułem pomoc dla uchodźców, co oznacza że przesyłasz: żywność (np: z przeterminowanych zapasów armii, które i tak trzeba wymienić), śpiwory, namioty (jak wcześniej) jakichś konsultantów (np: leczących stresy wojenne) itp, itd. W praktyce Twój koszt jest zerowy, a masz spokój z "ciapatymi", zagwarantowany przez wszelkie możliwe gremia europejskie. Dlatego całkiem słusznie wystąpienie prezesa było nazwane majstersztykiem. Ale do do tego trzeba polityka, a nie osła w muszce, który zalałby ten kraj ciapatymi, ciesząc się że nie musi płacić im zasiłku. ad3. Jak na osobę aspirującą do miana "inteligentnej", zaskakuje bez refleksyjne powtarzanie głupawych opinii Krula. Naprawdę wierzysz w to że rezygnacja z zasiłków dla emigrantów zahamowałaby ich napływ do Europy?? Byłeś kiedyś w czarnej Afryce? Widziałeś te tłumy młodych ludzi nie mających nic do roboty i marzących tylko o tym aby wyrwać się do jakiegoś kraju w którym będą się mogli jakoś utrzymać? Obstawiam że na 10 Abdullahów z pustyni w Somalii, którzy czekają w Libii na przerzut do Europy, 9 nie ma nawet pojęcia o tym, że może tu dostać jakiś zasiłek. Szukają po prostu lepszego życia. I teraz baran udający liberała twierdzi, że należy ich tu wszystkich wpuścić, pod warunkiem że nie będą brali zasiłku. Z takim "wodzem" skończylibyśmy tak samo jak Rzym w trakcie wielkiej wędrówki ludów. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
I na poważnie: jak usłyszałem że tą samą sondą (bo jak to inaczej nazwać) chwalił się wczoraj w Republice Wipler, to pomyślałem że histeria w KORWINie jest już zupełna. |
Cytat:
Z innej beczki: ewybory wrzuciła sondy z następnych województw. |
Sołtys nie musiał zadawać sobie żadnego trudu, gdyż przekleił tylko infografiki, które już wcześniej pojawiły się w temacie. Panadto niedoszły sołtys ma także ograniczone zaufanie do tych informacji (w szczególności do tej drugiej), aczkolwiek nie trudno zauwazyc z wlasnej percepcji, ze jak Kukizowi i Korwinowi rosnie to PiS spada w sondazach, natomiast PO ma 25+, gdy ich przybudowka Nowoczesna oraz Lewica sa ponizej progu. W innym wypadku ich notowania stoja na poziomie 19-25 co oznacza, ze sa to ruchy na centrolewicy.
Podobnie Palade, ktory od 2011 nie trafil z zadnym z sondazy, a w miedzyczasie wspomagal socjometrycznie m.in. PJN, Palikota, czy ostatnio Kukiza i inne start-upy troche stracil na wiarygodnosci. |
Cytat:
To może teraz ja użyję demagogii: Jak Ci się podoba popieranie partii,która ma program tak samo socjalny jak SLD? Jak Ci się podobało jak w PiS byli Kaziu Marcinkiewicz, Zyta Gilowska albo Ludwik Dorn,który teraz jest w PO? A co do Wiplera,to był w PiSie to prawda,ale odszedł z własnej woli,głosował za obniżeniem podatków w przeciwieństwie do PiS i właśnie dlatego odszedł. Jakby mu zależało na korycie to nie rezygnowałby z pensji posła tylko dalej siedziałby w sejmie,prawda? Na koniec cytat JKM z dedykacją dla Ciebie: "Dla dobra Polski jestem w stanie wejść w koalicje nawet z kanibalami" KORWIN wejdzie do sejmu,rękawice oczywiście podejmuje,a tutaj specjalnie dla Ciebie sondaż z wczoraj: http://polska.newsweek.pl/poparcie-d...,372249,1.html KORWIN już 7% |
Czy wejdzie Korwin czy nie , jest , był i będzie wentylem postkomuny.Tak było od 25 lat i nic w tej materii sie nie zmieniło.Potrzebny jest postkomunie do kanalizowania nastrojów młodych ludzi i to robi koncertowo. Co wybory dostaje te 3-4 % których często brakuje do odsunięcia postkomuny i urbanoplatfusiarni od władzy. Nawet jak wejdzie to zrobi dokładnie to samo czyli będzie przeszkadzał.
|
Kaczynski to wentyl postkomuny. Tak bylo od 25 lat i nic w tej materii sie nie zmienilo. Potrzebny jest postkomunie do marginalizowania nastrojow mlodych ludzi i robi to koncertowo. Co wybory dostaje te 25-40 procent, procent, ktore potrzebne sa do odsuniecia postkomuny i urbanoplatfusiarni od wladzy. Jak wejdzie zrobi to samo co dotychczas czyli nie bedzie przeszkadzal.
|
słabe, słabiutkie, dno dna , wybacz ale nie skomentuję
|
Te wszystkie sondaże to można o kant dupy rozbić :D
http://r-scale-dd.dcs.redcdn.pl/scal...=972&dsth=3000 |
Cytat:
|
wrzucanie/zlecanie jakicholwiek sondaży na miesiąc przed wyborami powinno być karane. Na prawdę ktoś jeszcze wierzy sondażom ?
|
Wewnętrzne sondaże przygotowywane dla partii są wiarygodne. Wszystkie inne raczej służą do sprawdzania trendu, bo jak inaczej można interpretować sondaże dla PO z rozstępem od 19% do 31%, albo Petru od 4 do 11%. Wszystko z ostatnich dni.
|
Cytat:
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=HEtN68hN4sw |
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...2d&oe=569B40FC
Coś o vice-Korwinie Cytat:
|
Cytat:
A co do medialnych manipulacji to polecam: https://www.youtube.com/watch?v=NwM5XsFMnR8 |
Przeanalizuj Korwina co najmniej za ostatnie 25 lat to się dowiesz po co jest potrzebny.Młody jesteś, mało wiesz, popytaj starszych kolegów czyli "byłych korwinistów".Dla mnie to legal czy wejdzie czy nie , na pewno nie można na niego liczyć.
|
Cytat:
2. Nie aspiruję do miana osoby "inteligentnej". Do tej bez cudzysłowiu też nie, albowiem nie da się aspirować do stanu posiadanego. 3. Aha, czyli ciapak jest tak durny, że tylko chce się wydostać z Afryki, a co dalej będzie to wola allaha? No jakoś nie bardzo patrząc na ich drogę do Europy. Bilety kolejowe zabukowane, na poszkodowanych przez los mi nie wyglądają. Chyba, że od ISIS czy reżimu Assada dostają markowe ciuchy i najnowszy sprzęt RTV jak i kasę na łajby czy wspomniane bilety. Tylko wtedy po co spierrdalać? :mysli: Na pomoc takim ma iść to moje 40% z PITu i VATu dyskutowanego wcześniej? 140 mln $ jak już wyliczyłeś? To jest ten Twój "zerowy koszt"? 522,2 mln ZŁ to dla zwolenników PiSu zerowy koszt. :shock: Ale co tam, podatnik zapłaci. :alleluja: |
Cytat:
|
Cytat:
Do tego trzeba dojrzeć, ja nigdy nie "przerabiałem" Korwina ale mam wielu znajomych którzy z niego przez lata wyrośli. |
Cytat:
Zresztą, kiedy się spojrzy na historię III RP i na tego, kto wymyślił Korwina na prawicy, od razu człowiek powinien być podejrzliwy. A wymyślił go panświnista Miś Uszatek. |
Po prostu JKM nie ściemnia i u niego nie ma czegoś takiego jak "poprawność polityczna". Wali prawdę prosto z mostu to co myśli i dlatego go szanuje w przeciwieństwie do tych wszystkich złotousych kłamców.
U Korwina nie ma czegoś takiego jak niespójność, bardziej chodzi o brak zrozumienia wśród otumanionego ludu,który żyje TV i łapie tylko to co media pokazują. Jeżeli macie wątpliwości to obejrzyjcie tą debate gospodarczą JKM vs Kaczyński i zobaczcie kto kogo miażdży merytorycznie: https://www.youtube.com/watch?v=-50n_fMEc8M btw mam rozumieć że Grzegorz Braun i Marian Kowalski to też utopiści,a rację mają tylko Ci co żyją w systemie europejskiej socjaldemokracji? |
Cytat:
Żeby zrozumieć, że nie jest to utopia tylko prawdziwa ekonomia to polecam książki: 'Gospodarka, Rozwój, Krach - na czym to polega?' Schiff oraz 'Ekonomia w jednej lekcji' Hazlitt. I do kompletu coś z Keynesa i można sobie wyrobić opinie co jest lepsze. |
Vuko "A wymyślił go panświnista Miś Uszatek"
Ktoś na pewno go wymyślił, i to jeszcze przed 1989.Całkiem możliwe że zrobił to goebbels stanu wojennego.Korwin w latach 1962–1982 należał do SD,jedni należeli do pzpr inni jak kopacz do zsl.Każdy według potrzeb i zainteresowań. |
Znowu ta śpiewka o tym jak to silnemu prounijnemu obozowi niepodległościowemu od 25 lat do władzy brakuje zawsze tego "planktonu", który odbiera im Korwin-Mikke? zdaje się, że w ostatnich wyborach 4 lata temu go nie zarejestrowali w całym kraju, czego wam wtedy zabrakło?
|
IncognitoTSW "czego wam wtedy zabrakło?"
Kontroli wyborów? Prezydenta który zareaguje na fałszowanie a nie powie jak bulu że to "odmęty szaleństwa" ? Jak już pisałem j Korwin może wejść , nie będzie nikomu do niczego potrzebny.Taki folklor dla ciekawych. |
Cytat:
Kaczyński jest za finansowaniem partii politycznych, za przymusem ubezpieczeń, za podnoszeniem podatków, za rozrostem biurokracji, za interwencjonizmem państwowym (jak komuchy z PRL-u). Brat Kaczyńskiego (Lech) studiował marksizm-leninizm, a rodzice Kaczyńskich dostali dla nich kontrakt na role filmowe w "O dwóch takich co ukradli Księżyc" ze względu na współpracę z aparatczykami PZPR. Kaczyński dodał do komunizmu konserwatyzm i wyszła mu "prawica" - dobry Boże... Jedyna szansa dla Polski to KORWIN. To jest prawdziwa i jedyna siła prawicowa. Nie wspominając o tym, że głównego rabina do Warszawy też sprowadził Kaczyński. Nigdy nie ukrywał swoich sympatii do Żydów. Smoleńsk wielka tragedia, ale żeby głosować na niego z litości? Nie! Trzeba się kierować losem kraju, a nie losem PiS-u. |
? ? przeczytaj co napisałeś powyżej? Chyba przestanę odpowiadać
Edytowałeś, chodzi o to zdanie przed edycją "Paranoja i demagogia. Szkoda że nie zauważyłeś że Korwin stracił matke w Powstaniu Warszawskim,ale ten fakt oczywiście pomijasz." |
Nie wierzysz? proszę bardzo:
Cytat:
|
Ubecko-milicyjna k...a w akcji.Kiedy to się skończy?
http://wpolityce.pl/polityka/268669-...iano-z-aktorem http://kontrowersje.net/hycel_z_ubec...zrobi_karolaka |
Jakieś własne zdanie? Czy Wielgucki sterem, okrętem i rybą?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl