![]() |
|
Niech się kozy uczą od Skośnych jak należy traktować gospodarzy:
Cytat:
Pouczający artykuł dla zwolenników sprowadzania zasiłkobiorców, którzy na widok urzędu pracy spieprzają szybciej niż Francuzi w 39-tym. |
http://www.ebay.de/itm/Fuck-You-Merk...item25ae44984e CIekawa propozycja :)
|
A tu zdanie na temat rodzimych islamistów, konwertytów:
Cytat:
|
Cytat:
|
Szokujące! "Die Welt": W niemieckich obozach dla uchodźców muzułmanie prześladują chrześcijan! "Biją nas, plują nam w twarz, grożą śmiercią. Traktują nas jak zwierzęta"
http://wpolityce.pl/swiat/266791-szo...-jak-zwierzeta |
http://ndie.pl/w-niemczech-tuszuja-g...owej-migracji/
Cóż, nie bardzo wiem czy to prawda, ale skoro słychać o tym, że niemieckie obozy dla "syryjskich" "uchodźców" to jedne z największych domów publicznych w Niemczech, że włoscy policjanci i ogólnie władza zatuszają gwałty na Włoszkach właśnie w pobliżu tych obozów, by nie budzić nastrojów przeciw ciapakom, to można wysnuć wniosek, że Europę Zachodnią można uznać za straconą. W czyim interesie działają rządy tych krajów? Bo na pewno nie swoim. |
Imigranci: bójki, kradzieże, kościół zamieniony w meczet - NASZA RELACJA z Hamburga
http://niezalezna.pl/71596-imigranci...cja-z-hamburga |
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Projekt oczywiście posłuży rozwojowi tolerancji multikulturowości, otwartości i nawiązaniu korzystnych relacji międzynarodowych oraz integracja lokalnych mniejszości obywateli Unii z lokalną większością muzułmańską. Wszak studentki będą niewierne, to każdej pałce zapłacą dżizję i bracia muzułmanie będą w pełni zadowoleni. Tak nas kutasy z UE urządzą. Ja w PL na to nie pozwolę, trochę nie mogę się doczekać naparzanki z ciapatymi w KRK:). |
Cytat:
Tak troche na marginesie - wczoraj rozmawialem ze znajomą spod Manchester, uczy się na tamtejsze prawo jazdy. Cytowała mi kodeks i wkleiła wypowiedz albo cytat apropos kasków ochronnych dla dzieci, o ile dobrze kojarzę podczas jazdy konnej. Więc stosowanie owych kasków jest obowiązkowe, za wyjatkiem... dzieci hindusów które na głowie nosza turbany :) Troche dobrze bo taki przepis wspomaga selekcję naturalną ale z drugiej strony cięzko oczekiwać jakiejkolwiek integracji i równości skoro prawo jest różne dla róznych kultur. |
Taki wywiad - https://www.youtube.com/watch?v=P04MX-RGbI4
|
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/rol...-klimat/v04wvw
nasprowadzali ciapatych to już się świnie nie podobają!!! ....AAAAAA!!!!!! 25 już za 2 tygodnie. Żadnego siedzenia w domach. Robimy z tym porządek!!!! |
Prof. Legutko (PiS) o lekceważeniu członków UE.
https://www.youtube.com/watch?v=Fs9y...ature=youtu.be |
Cytat:
|
Cytat:
Tak przy oakzji, media Hiszpańskie (el Pais) informują że pierwsi emigranci (19 sztuk) zostali przerzuceni z Rzymu do Szwecji. Cytowany jest grek Dimitris Avramópulos który określa to 'dniem historycznym dla Europy' i wskazuje Szwecję jako lidera takich działąń. Apeluje aby za solidarnością szła odpowiedzialność. Włosi starają się oddzielić 'emigrantów ekonomicznych' od 'uchodzców' w swoich 5-ciu 'punktach zapalnych' (Lampedusa, Augusta, Trapani, Pozzallo y Porto Empedocle). Tych drugich ponoć bedą odsyłać. |
Cytat:
|
22 lata temu w sejmie na temat uchodźców :
|
|
Zachęcam do przeczytania:
http://konieczna.eu/europie-wiat-o-pod-kopu-zgas-o To się w głowie nie mieści jeżeli to prawda o tych 100 tysiącach imigrantów na które zgodziła się Kopacz ... |
Wrażenia czeskiej lekarki z pracy przy imigrantach:
http://www.fronda.pl/a/wylal-zarazon...rki,58566.html |
Bułgarski patrol zastrzelił agresywnego imigranta,a w jego plecaku znaleziono .....pistolet:
http://wpolityce.pl/swiat/268595-pol...rdzo-agresywny |
A mieli to być przecież sami pokrzywdzeni przez wojne ludzie.
Czyżby rząd i media kłamały? |
Po prostu to była jedna czarna owca. Nie ma co dramatyzować.
|
Cytat:
http://i61.tinypic.com/20888ec.jpg http://i59.tinypic.com/2ns4z05.jpg HUGE RESPECT FOR OUR SIKH WARRIORS! (tak przedstawiani są przez antymuzułamńskich Brytyjczyków) |
"Prawdą jest jednak także to, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakwestionować rzetelność wydatków inwestycji już dokonanych w ramach poprzedniej perspektywy budżetowej, o czym Komisja Europejska będzie decydować dopiero w tym roku, po zapoznaniu się ze zleconym Trybunałowi Obrachunkowemu w Luksemburgu audycie. A ponieważ cena kilometra budowanego ze środków unijnych polskiej autostrady jest, jaka jest, budowa gazoportu nie została zakończona na czas, Stadion Narodowy w Warszawie powstał na działkach o nieuregulowanej do końca prawnie własności, w przypadku Polski doprawdy jest się czego obawiać. Strach przed koniecznością zwrotu miliardów euro był bez wątpienia jednym z głównych powodów przyzwolenia Warszawy na imigranckie kwoty. Mając w perspektywie przyjazd do kraju tysięcy imigrantów oraz skandal, który wybuchłby już wkrótce, gdyby się okazało, że Polsce od przyszłych dotacji odejmuje się okrągłe miliardy euro, wybór dla walczącej o przywództwo w PO premier Ewy Kopacz okazał się jasny. "
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...5c8a&_ticrsn=3 |
Muzułmanie w Libii zajęli się remontowaniem nagrobków Szczurów Tobruku:
https://www.youtube.com/watch?v=tHtqMfd3SeM |
|
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...fc&oe=56CBD684
Wstyd, że ktoś taki zasiada w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej ... |
Szwajcaria: wybory parlamentarne wzmocniły prawicę
Cytat:
|
Wipler u Olejnik ogłosił, że nie ma nic przeciwko ludziom, którzy chcą do Polski przyjeżdżać i pracować, czyli w domyśle, mają jakiś kapitał. Zatem nie chce uchodźców ekonomicznych, ale wahabici z petrodolarami i promocją agresywnego islamu mu nie przeszkadzają. Szach-mat korwiniści. :lol:
|
Szach-mata to chyba sam sobie strzeliłeś zbijąjac konia. Korwin już dawno mówił, że nie ma mowy o żadnym multi-kulti, czy narzucaniu przez kogoś innych religii. Chcesz mieszkać w Polsce, dostosuj się do polskiej kultury, religii itd. Nie chcesz? Podziękujemy. Teraz przeczytaj to co napisałem i spróbuj powiązać z tym co powiedział Wipler. Jak będzie za ciężko to chętnie pomogę.
|
Jakiej religii? Korwin nie raz ogłaszał, że jest deistą. Ba, są ludzie, którzy uważają, że system podatkowy z niskim podatkiem pogłównym jest najbliższy dżizji (sprawdź sobie w google, co to znaczy).
Korwin wierzy w dolara ($), a nie w religie. Kto ma hajs, ma prawo nabywać własność prywatną i żyć według własnego widzi-misie. Kiedy islamiści będą promować dżihad, to mogą, bo robią to na prywatnej własności. |
To, że jest deista, ateista czy kim tam tylko sobie chce byc nie znaczy, ze nie posiada choc krzty inteligencji i nie zdaje sobie sprawy z tego, jaka role w historii Europy odegrala nasza religia. Takze lap, wytrzymaj z Korwinem 2 minuty 9 sekund i skoncz wreszcie .......ic swoje kocopoly.
https://www.youtube.com/watch?v=Ydn4KzjBNZ4 |
Dziadek Korwin przydaje się w polityce o tyle, o ile bawi i rozśmiesza i o ile głosami naiwnych młodych anty-systemowców odbiera głosy Platformie i postPZPR lewicy.
|
Kłamliwa i proniemiecka platforma łże bezczelnie. Przydział 7-12 tyś imigrantów jest procentowy do liczby dotychczas zarejestrowanych uchodzców. W przypadku kolejnej fali np. 1 mln co się zapowiada zostanie z tego znów procentowo przyznanych Polsce około 70-80 tyś. Każdy z nich po uzyskaniu statusu uchodzcy ma prawo według praw UE na sprowadzenie 6 osób z którymi zamieszkiwał wspólnie przez ostatnie 5 lat. Czyli z pierwotnej liczby 7-12 tyś. liczba może urosnąć do blisko pół miliona w ciągu 2 lat.
|
Mądry Polak przed szkodą?? OBY !!!
Jak przeglądam serwisy internetowe i czytam, że "biedni uchodźcy" po dotarciu do celu zaczynają bez ceregieli prześladować miejscowych (to chyba takie islamskie "podziękowanie"? ) - wtedy zastanawiam się, czy podobne piekło planowała nam w Polsce przygotować jego "wysokość E. Kopacz na platformie...
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Przecież na przyszłoroczną wiosnę przybędzie ich Kilkaset tysięcy, milion, a może i nawet kilka milionów więc te 5 tysięcy w Polsce to dopiero nic co będzie w przyszłym roku czy za dwa lata.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl