Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VIII Kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 14 września, godz. 18:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9519)

TS&ZKS 15.09.2015 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1414472)
Niestety, pan Crivellaro i pan Cywka umiejętnościami nawet przez sekundę nie stali obok Stilicia. Cieszyłem się, że Tomka wystawili w pierwszym składzie, i szybko mi ta radość minęła. Nie wiem jakim cudem gość, który tyle lat biegał po Anglii, który teoretycznie powinien mieć zajebisty przegląd boiska, ładuje na ślepo piłkę do tyłu a la Uryga. Wstyd.

Niestety, ale gdyby stali to nie przyszliby do tak miernej ligi jak ekstraklasa ;)
Ale prawda jest taka, że Crivellaro gdyby strzelił tego karnego to byłby tutaj noszony ja rękach. Z nim na boisku ruszyło się coś z przodu. Karnego zjeb*ł koncertowo, ale nie licząc tego(najważniejszej akcji meczu) był jednym z wyróżniających się.
A jak czytam, ze ktoś pisze, że nie zasłużyliśmy na punkt to zastanawiam się kto zasługiwał. Bo na pewno nie gornik broniący się około 70 minut(cała druga połowa i początek meczu) w 11. Postawili autobus większy niż Chelsea.

Drozd 15.09.2015 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1414416)
Sam sobie odpowiadasz. Nie zasłużyliśmy, bo umieliśmy stracić gola, ale nie zdobyć.

Bardzo głębokie ... Tak pieprzyć to można zawsze czy się odda 0 strzałów czy spieprzy 10 setek. Wiem że Tobie nie robi to różnicy. Bo nie zasługiwaliśmy i już, a winny jest Moskal... Zgadza się ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1414406)
Teoretyzowanie
Równie dobrze, mozna napisac, ze gdyby Leczna nie zdobyla bramki to nie cofnelaby sie w drugiej polowie i wygladala by ona tak samo jak pierwsza
Poza tym jeden mecz bym przebolal, problem w tym ze to jest 22, z ktorych dobrych i zakonczonych zwyciestwem było mniej niz palców u jednej reki, do tego upadl argument ze z meczu na mecz gramy co raz lepiej

Nie wyglądałaby, bo brakło by im siły. Dlatego pierwsza połowa była taka ślamazarna, że Łęczna biegała i kopała po nogach, tak samo będzie w Bielsku. Jeżeli się nie strzela takich patelni jak Jankowski to trzeba męczyć przeciwnika czekać na drugą.

Tylko ten sezon.:
Derby, Legia, Lech, Śląsk, Lechia.

Zeszły sezon:
Legia, Derby, Jagiellonia, Lechia, Górnik.

Więc nie pitol, a ogólnie w każdym meczu fragmentami gramy ładnie i z polotem. Nagle kanapowi eksperci oczekują wygrywania w każdym meczu. Zauważyłeś że z tych 22 meczy trzy były z Legią, dwa z Lechem, dwa razy Derby i ogólnie drużyny z aspiracjami?

jova 15.09.2015 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1414497)
Bardzo głębokie ... Tak pieprzyć to można zawsze czy się odda 0 strzałów czy spieprzy 10 setek. Wiem że Tobie nie robi to różnicy. Bo nie zasługiwaliśmy i już, a winny jest Moskal... Zgadza się ?

Stare porzekadło mówi, że w piłce nożnej nie dostaje się punktów za wrażenia artystyczne. O tym, że nie zasłużyliśmy na przegraną, to można by mówić, gdyby sędzia nas przekręcił albo gdybyśmy przegrali po stracie jakiegoś niesamowitego gola i meczu życia bramkarza rywali. Zamiast tego, nie potrafiliśmy wykorzystać dobrych sytuacji ani powstrzymać rywali przed zdobyciem gola. Ja w tej stracie punktów nie widzę żadnej niesprawiedliwości.

Moskal jest jaki jest. Sporą część winy oczywiście ponosi, bo choć piłkarzy ma takich a nie innych, to patrząc na grę zespołu nie odnoszę wrażenia, że wyciska z nich wszystko.

TS&ZKS 16.09.2015 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1414507)
Stare porzekadło mówi, że w piłce nożnej nie dostaje się punktów za wrażenia artystyczne. O tym, że nie zasłużyliśmy na przegraną, to można by mówić, gdyby sędzia nas przekręcił albo gdybyśmy przegrali po stracie jakiegoś niesamowitego gola i meczu życia bramkarza rywali. Zamiast tego, nie potrafiliśmy wykorzystać dobrych sytuacji ani powstrzymać rywali przed zdobyciem gola. Ja w tej stracie punktów nie widzę żadnej niesprawiedliwości.

Że nie zasłużyliśmy na przegraną można mówić teraz gdy dominowaliśmy przez większość meczu. Za zasługi również nie dostaje się punktów. Więc zasługiwaliśmy na punkty, ale ich nie mamy. Gdyby był wałek to nie mówi się o zasługach, ale właśnie o drukowaniu....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl