Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

element 11.09.2015 09:39

SKWK było współinicjatorem tej akcji. Pomysł zaczerpnęli od Lechii.

https://www.facebook.com/SKWK1906/posts/891062464281611
http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/p,41873/#p41873

Niebawem pewnie na głównej stronie się pojawi info.

art 11.09.2015 10:03

FB nie używam więc wybaczcie moją niewiedze.

wściekłe pięści węża 11.09.2015 10:11

https://www.youtube.com/watch?v=Dzr73a_i30M

Marcelo wspiera akcję... i deklaruje obecność na meczu 10. 10.

element 11.09.2015 10:12

Nie masz FB - nie istniejesz ; )

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...any_voucherow/

loory 11.09.2015 10:21

właśnie miałem wrzucać linka do filmiku Marcelo! Bardzo miłe jego zachowanie! I kolejne potwierdzenie że Wisła nie jest mu obojętna!

Widzimy się wszyscy 10.10!

Mysciak 11.09.2015 10:37

Super, że będzie Marcelo. Chętnie bym zobaczył ( w miarę możliwości i ich chęci) tych wszystkich Meliksonów, Wilków, Diazów, bo wtedy byłoby to na prawdę fajnę widowisko sportowe oprócz wiadomo szczytnego celu.

wislakrakow124 11.09.2015 10:39

Wilk nie pasuje do tego grona. Uciekl jak szczur. Diaza z checia bym zobaczyl:)

coni 11.09.2015 10:43

Ciekawe czy peknie dzis 100 k

Kamson 11.09.2015 10:45

Brak mi słów. Czym zasłużyli sobie tacy kopacze jak Melikson, Wilk albo Diaz na miano legendy?

Stawianie ich w jednej drużynie z Maćkiem Stolarczykiem, Frankowskim czy Szymkowiakem to śmiech na sali.
Z zagranicznych zawodników chętnie zobaczyłbym w drużynie legend Clebera, Marcelo, Cantoro i Mijajilovicia. Dla nich Wisła naprawdę coś znaczy.

Koniec offtopa.

Tempo wpłat jest imponujące, nie wolno nam zwalniać!

WISŁAZWE 11.09.2015 10:54

To jest OFICJALNA lista? Czy ktoś sobie wymyślił nazwiska i tak powstała plotka? :)



P.S 12 tys do 100 tys PLN nam brakuje!

wislakrakow124 11.09.2015 10:56

Tylko zwyczajna plotka:)

Paweł 11.09.2015 10:58

Póki co OFICJALNIE są tylko Stolarczyk, Szymkowiak, Kosowski i Frankowski. Po filmiku z Marcelo można by jego dopisać do tej listy.

Można dalej spekulować, pewnie będą Żurawski, Piotrek Brożek, Sobolewski. Zobaczymy.

wściekłe pięści węża 11.09.2015 11:01

Jestem pewny, że Marcelo jako czynny piłkarz nie przyjedzie na R22 jako jeden z zawodników "drużyny gwiazd" (Stolarczyk, Szymkowiak, Kosowski i Frankowski), tylko jako widz.

WISŁAZWE 11.09.2015 11:04

Ale niby dlaczego ma nie przyjechać?
Przypominam, że wtedy są el. ME więc ligi nie grają, więc dobra wola klubu i np. Marcelo pojawia się na R22 jako piłkarz a nie jako widz.

Zresztą to tylko spekulacje, poczekajmy do środy aż pojawi się kolejna gwiazda która zawita 10 października na nasz stadion.

art 11.09.2015 11:06

Ciekawe czy będzie Kulawik. Wielu postrzega go niestety tylko przez pryzmat nieudanego okresu trenerskiego.

Paweł 11.09.2015 11:07

To, że jest czynnym piłkarzem nie uniemożliwia mu udziału w takich akcjach.

Świeży przykład: http://www.devilpage.pl/index/news/k...ulke-evertonu/

WISŁAZWE 11.09.2015 11:15

Marcelo jest już gotowy! :) Czekamy tylko na „zielone światło” z Hannoveru 96!

za TT Wisły!

PiVoSH92 11.09.2015 11:16

Pewnie jakieś ubezpieczenie na wypadek kontuzji trzeba by mu wykupić i wsio. Kulawika też bym chętnie zobaczył, bo jednak w świadomości młodszego kibica istnieje tylko jako nieudolny trener.

jonaf 11.09.2015 11:17

Wisła Kraków
3 min ·
Marcelo jest już gotowy! Emotikon smile Czekamy tylko na „zielone światło” z Hannoveru 96!

wściekłe pięści węża 11.09.2015 11:23

Ja to rozumiem tak, że zielone światło dotyczy tego, czy go w ogóle puszczą, a nie tego, czy zagra w meczu...

Ale tak czy inaczej bardzo miło z jego strony, że wciąż pamięta i angażuje się w sprawy Wisły. :)

krzaq12 11.09.2015 11:26

Na meczu zapewne będzie, jeden dzień wolnego dostanie, kwestia tego czy pozwolą mu grać.

WISŁAZWE 11.09.2015 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1413852)
Ja to rozumiem tak, że zielone światło dotyczy tego, czy go w ogóle puszczą, a nie tego, czy zagra w meczu...

Ale tak czy inaczej bardzo miło z jego strony, że wciąż pamięta i angażuje się w sprawy Wisły. :)


https://twitter.com/Fans4Club/status/642280939297619969

Ten post można zrozumieć trochę inaczej ;)
No ale zobaczymy jak będzie.

wierny 11.09.2015 11:28

Przypominam, że to mecz gwiazd a nie legend. Dlatego taki Diaz, Uche czy Melikson to byłby coś

fialo 11.09.2015 11:39

Meliksony, Diazy, Marcelo (przy calym szacunku naleznym chlopakowi) - nikt mnie tak nie ucieszy jak Radek Sobolewski.

Sylwek1906 11.09.2015 11:45

Może uda sie sciągnąć Kube Błaszczykowskiego!?

Sardyn 11.09.2015 11:53

10 października kadra gra ze Szkocją

PiVoSH92 11.09.2015 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 1413859)
Może uda sie sciągnąć Kube Błaszczykowskiego!?

Reprezentacja.

TS FANATIC 11.09.2015 11:54

Dziecko wyprowadzi za rękę Sobola, koszulka dla mnie i żony zamówiona, 3 bilety na A 11 są. Miejmy nadzieję, że już nigdy taka akcja nie będzie potrzebna.

Jaro1991 11.09.2015 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sardyn (Post 1413860)
10 października kadra gra ze Szkocją

8 gra za Szkocja, 11 z Irlandia.

Zobaczyc znowu Sobola, Baszcza czy Franka w koszulce z Biala Gwiazda - bezcenne. Dlatego bilety juz kupione :)

WISŁAZWE 11.09.2015 12:27

Pojawia się kolejny szczytny pomysł w związku z tą akcją!

Bilety na mecz dla dzieciaków z domu dziecka. Miejmy nadzieję, że nasz klub i organizator akcji podejdą do tego pomysłu pozytywnie i pojawi się taka nagroda :)

!!IRIVER!! 11.09.2015 12:39

Stówka dzisiaj pęknie lekką ręką. :-) W ogóle osoby niekojarzone z piłką nożną zaczynają nas wspierać - o akcji zatweetowała siatkarka Kasia Skowrońska. Każdy wie, że dobra z niej laska, ale jak widać uroda idzie w parze z charakterem. :D

jonaf 11.09.2015 13:04

Wspomniana wcześniej pom0c dla domu dziecka:

https://pbs.twimg.com/media/COnhrm6WIAAdg_s.jpg

mari339 11.09.2015 13:13

Ciekawe kto będzie bramkarzem w Drużynie Gwiazd. Gaszyński będzie bronił karne w przerwie, więc może siebie do meczu dopisze :D

PiVoSH92 11.09.2015 13:16

Majdan? :P Chociaż takiego Pareikę chętnie bym zobaczył...

jarekkkk 11.09.2015 13:30

jarooo
 
Akcja super. juz przelane pare złotych, ale udostępniajcie gdzie sie da. mało ludzi o tym wie...

kreseq 11.09.2015 13:32

Wielkie brawa za akcję. Oby większość klubów miała takie pomysły i zebrała podobną kwotę w tak krótkim czasie.
Kibic to kibic i bez względu na animozję takie akcje warto promować.

WislaFan123 11.09.2015 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mari339 (Post 1413868)
Ciekawe kto będzie bramkarzem w Drużynie Gwiazd. Gaszyński będzie bronił karne w przerwie, więc może siebie do meczu dopisze :D

Hmm... w ostatnich 40 latach najdłuzsze staże w bramce mieli... Gaszyński oraz Artek Sarnat.

Sarnat (z krótka przerwa na wypozyczenie), był w kadrze 1 zespołu od sezonu 93/94 do sezonu 2002/2003. Przez ten czas rozegrał w Wiśle az 260 meczów!

A oczywiście do dziś nie zapomne jego meczu w Barcelonie oraz niepewnych wyjść przy stałych fragmentach :) Jego chętnie bym widział :)

Karherop 11.09.2015 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mari339 (Post 1413868)
Ciekawe kto będzie bramkarzem w Drużynie Gwiazd. Gaszyński będzie bronił karne w przerwie, więc może siebie do meczu dopisze :D

Jeśli nie chcemy robić z tego meczu weteranów, tylko piłkarzy który coś pokażą to jedynym słusznym wyborem jest Artur Sarnat :) ponad 200 spotkań w naszych barwach, w ciężkich dla nas czasach mówi samo za siebie.

Zresztą, chyba klub nie będzie stawiał na piłkarzy poniżej rocznika 1969, co by stworzyć jednak ciekawe widowisko, w innym przypadku zamiast takiego Marcelo, Stolarczyka czy Szymkowiaka, powinien zagrać Szymanowski, Iwan, Kapka, Kmiecik czy Nawałka.

Zakładam, że klub zaprosi minimum 20 piłkarzy, moje typy:

Bramkarze: Sarnat, Pawełek (z braku laku)
Obrońcy: Baszczyński, Stolarczyk, Marcelo, Cleber, Kaliciak, Piotr Brożek, Kałużny
Pomocnicy: Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski, Kulawik, Cantoro, Czerwiec, Pater
Napastnicy: Frankowski, Żurawski, Kuźba, Małecki (jednak!)

A Paweł Brożek i Głowa powinni zagrać w obu drużynach po 1 połowie :) Kazimierz Moskal również obowiązkowo w drużynie gwiazd!

jarekkkk 11.09.2015 13:35

powinno tez dać sie wysłąć sms, nie tylko przelewy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kreseq 11.09.2015 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jarekkkk (Post 1413874)
powinno tez dać sie wysłąć sms, nie tylko przelewy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Większość obsługujących smsy to zdziercy. Płacisz 7 zł a na cel idzie 1/10.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl