Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [33 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 20 maja, godz. 20:30! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9469)

radekogi 21.05.2015 17:47

https://www.youtube.com/watch?v=ZFrv2EvvR6o
Włączcie sobie akcję od 7:15 i zobaczcie jak w lidze juniorskiej bramkarz potrafi wyjść i "skasować" akcję, a mial dużo mniej czasu i dalej od bramki od naszej gwiazdy Buchalika.

Kurz 21.05.2015 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1401305)
Pora przestać myśleć o tym co było wczoraj, bo za dwa dni kolejny arcyważny mecz. Nie ma co roztząsać
PS. ile płacą za IV rundę el. LE ?
dzięki

:).
Problem polega na tym, że już w III przeciwnik może być dużo silniejszy niż każda drużyna z eliminacji LM.

Smyrgu 21.05.2015 18:10

pcuhary to jedno...ale pozycja negocjacyjna Gaszyńskiego to drugie znacznie wazniejsze...nie bez przyczyny postawil cel awansu...zamiast sponsora za 100% bedzie sponsor za 50% kwoty...pilkarze olewaja i sie nie stresuja bo i tak nie maja placone...a to ze beda miec placone kiedys tam to nie jest wytlumaczenia....nie da sie dzisiaj robic czegos na wysokim poziomie, profesjonalnie i konkurencyjnie jesli sie nie ma do tego odpowiednich sródkow...tym bardziej w pilce noznej...właściciel nie dał jasnego sygnału ze ma zamiar byc z Wisła a klopoty sa przejsciowe jak to w biznesie, nie zawsze jest różowo...

wymowna jest frekwencja..na bezmała milionowe miasto plus region...ledwo przychodzi 10 tys ludzi....to nie jest problem miejsca w tabeli...

arth_ur 21.05.2015 18:33

Prawda jest taka klub dał do zrozumienia albo miejsce 1-2 (gra od 3 rudny) albo 5 miejsce. Nie ma pieniędzy na zwiedzanie Kazachstanów czy innych ciekawych krajów.

Dudka już ma kontrakt przygotowany od Pogonie Szczecin.

piotek 21.05.2015 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smyrgu (Post 1401324)

wymowna jest frekwencja..na bezmała milionowe miasto plus region...ledwo przychodzi 10 tys ludzi....to nie jest problem miejsca w tabeli...

To jest najgorsze... Takie BVB trzaskało komplety, gdy byli w strefie spadkowej. Może warto by kogoś wysłać do Dortmundu na staż/szkolenie?

Doraźnie każdy powinien postawic sobie za cel honoru nie tylko przyjść na mecz, ale przyprowadzić chociaż jednego znajomego.

W dalszej perspektywie uratuje nas tylko dobrze prowadzony marketing (do dziś pamiętam akcję "Walczymy o mistrzostwo"), którego niesamowicie teraz brakuje. Nie zapominajmy tez o dobrych wynikach drużyny.

iiYama 21.05.2015 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1401333)
To jest najgorsze... Takie BVB trzaskało komplety, gdy byli w strefie spadkowej. Może warto by kogoś wysłać do Dortmundu na staż/szkolenie?

Doraźnie każdy powinien postawic sobie za cel honoru nie tylko przyjść na mecz, ale przyprowadzić chociaż jednego znajomego.

W dalszej perspektywie uratuje nas tylko dobrze prowadzony marketing (do dziś pamiętam akcję "Walczymy o mistrzostwo"), którego niesamowicie teraz brakuje. Nie zapominajmy tez o dobrych wynikach drużyny.

Gaszyński każdą złotówę liczy a ma do Dortmundu wysłać na staż pracownika?

W jednym z wywiadów powiedział, że jego zdaniem akcje marketingowe i widoczność Wisły na mieście jest wystarczająca. I nie uważa by więcej plakatów, bilboardów, reklam przełożyło się na większą frekwencję.

South 21.05.2015 18:56

Przecież u nas marketing polega wyłącznie ma zrobieniu filmiku przed meczowego. Nie ma już żadnych plakatów, banerów, współpracy ze szkołami nie ma nic. Ludzie są w....ieni, zniesmaczeni to nie chodzą, nikt się nie stara zbudować jakiejś fajnej atmosfery wokół klubu, a piłkarze dorzucają swoje. Wczoraj było mi wstyd, udało mi się wyciągnąć na mecz parę osób, które chodzą sporadycznie, a piłkarze od.......ili taką chałę, że zygać się chce. dudka jebany sabotażysta, co podał to do paprykarzy. Stilic większość decyzji podejmował chujowych. Nie chce mi się wierzyć, że nikt z młodych nie ma potencjału żeby wejść zmienić brożka czy boguskiego i dać coś tej drużynie.

piotek 21.05.2015 19:06

Jeżeli mamy wyjść na prostą, należy zainwestować w kadry. To ludzie są podstawą każdego przedsięwzięcia.
Oczywiście, jeżeli taki wyjazd miałby znacząco odbić się na budżecie, to trzeba zadać sobie pytanie, czy to się kalkuluje.

My nie umiemy nawiązać więzi z "klientami"! Nie chodzi mi tylko o ilość i widoczność plakatów/spotów (swoja drogą jadą przez całe miasto codziennie i nic wiślackiego jakoś szczególnie nie rzuca mi się w oczy), ale o wytworzenie więzi. Jak widać, my tego nie potrafimy. Z pewnością nie pomagają wyniki, ale jak pokazują niektóre kluby, to nie jest przeszkodą.

Drozd 21.05.2015 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1401151)
Dzisiejszy mecz to totalna kompromitacja, a Dudka był jej kwintesencją. Tak żenującej Wisły nie widziałem już od dawna i to cud, że wpadły dla nas dwie bramki, bo nie zasłużyliśmy nawet na jedną.

Ten mecz kolejny raz pokazał, że Wisła w tym momencie to zwykły przeciętny klub ekstraklasy, który potrafi zagrać spotkanie wybitne, a potem w niewyjaśnionych okolicznościach zagrać kompletne dno.

To jak odszczekasz te słowa odnośnie Buchalika? Bo dzisiaj o dziwo bardzo dobry występ z jego strony :rotfl:

No i może jeszcze skomentuj mi wybitny mecz Rafała Boguskiego. Czy dziś też zagrał tak świetnie jak w Gdańsku, bo za perspektywy trybun nie zauważyłem ;)

Zwróć uwagę, że Pogoń grała jakby mieli obiecane wycieczki do Bułgarii. Trzeba było grać piłką naprawdę szybko i dokładnie, żeby to przynosiło skutek, a kopać do przodu wstyd. Dlatego tak to wyglądało. Mimo wszystko mieliśmy wynik, a kolejny raz tracimy frajerską bramkę.

No w 94 błysnął.

Boguski zagrał jak junior do środka chcąc ratować piłkę.

darotsok73 21.05.2015 22:42

Już to pisałęm ,powtarzam jeszcze raz. Za rok grupa spadkowa
. W Klubie wszystko się sypie. Wszystko śmierdzi bylejakością.
Na prawdę szkoda się pochylać nad naszymi wyblakłymi gwiazdorami, techniką taktyką , zaangażowaniem ,profesjonalizmem.
Zle się dzieje w państwie duńskim. Razi prymitywizm ,lenistwo i minimalizm " kluczowych" graczy.
Boli fatalna frekwencja. Niech ten sezon się skończy ,niech komedianci odejdą doić cyca gdzie indziej.
Nic nas nie predysponuje do gry w pucharach. Szkoda czasu i wstydu.

Rozdziera mnie od środka jak widzę ze moja kochana Wisełka w meczach z OGÓRKAMI na własnym stadionie długimi chwilami rozpaczliwie się broni wybijając piłki jak w siatkówce ,nie umiejąc opanowac , podać czy kiwnąć. . ,krew zalewa jak większosć NIBY kreatywnych kopaczy na 30 metrze bramki rywala stoi do niej tyłem i szuka obrońcy żeby ją wycofać. CIEMNOSĆ WIDZĘ.......

arti 22.05.2015 04:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1401333)
To jest najgorsze... Takie BVB trzaskało komplety, gdy byli w strefie spadkowej. Może warto by kogoś wysłać do Dortmundu na staż/szkolenie?

Doraźnie każdy powinien postawic sobie za cel honoru nie tylko przyjść na mecz, ale przyprowadzić chociaż jednego znajomego.

W dalszej perspektywie uratuje nas tylko dobrze prowadzony marketing (do dziś pamiętam akcję "Walczymy o mistrzostwo"), którego niesamowicie teraz brakuje. Nie zapominajmy tez o dobrych wynikach drużyny.

Ogólnie bogaty kraj gdzie większość ma kasę na rozrywki + poziom gry i zaangażowanie + obsługa na meczu-żarcie,picie,pamiątki (ale to u nas moim zdaniem mniej ważne).
Jak mieliśmy Żurawia, Franka, Kosę to cały stadion - 10 tys. był sprzedany na karnetach, jakby wtedy była pojemność jak dziś to karnetów byłoby pewnie 15 czy 18 tys.
Może być 100 plakatów na mieście i reklamy w komunikacji i tv - to zadziała na 2-3 mecze - przyjdzie 500 osób więcej, zobaczą że to kpiny i dadzą se spokój.
Akcja "walczymy o mistrzostwo" - właśnie - wtedy walczyliśmy, a dziś napiszesz - walczymy o puchary, jakiś łoś się skusi, zobaczy jak jest i nigdy więcej nie przyjdzie.
Mityczny marketing nie jest żadnym cudownym lekarstwem na bylejakość.

R33 22.05.2015 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti
Jak mieliśmy Żurawia, Franka, Kosę to cały stadion - 10 tys. był sprzedany na karnetach, jakby wtedy była pojemność jak dziś to karnetów byłoby pewnie 15 czy 18 tys.

Patrząc po statystykach na 90minut (przeglądałem sezony 00/01 - 04/05 ) to było tak może 2-3 rundy - 2004 r. i wiosna 2005 (czyli bez Kosy :P) , tak więc nie ma co idealizować i zważywszy na to, że wtedy stadion był na 10k to ludzi na meczach było poniżej 10k, a skład z tamtych lat to niebo i ziemia. Wiadomo ciężko porównać suche liczby bo to były inne czasy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl