![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Szkoda tracić czas na polemizowanie z obrońcami Boguskiego, bo trochę jest to jak kopanie się z koniem. Gość po kontuzji jest cieniem samego siebie, zero techniki, zero siły, zero szybkości - gra u nas bo... już sam nawet nie wiem czemu. Ostatnimi czasy (z małymi przebłyskami jego dawnego "kunsztu piłkarskiego") gra taka pyte, o której nie słyszeli nawet w okręgówce. Co z tego, że czasem wyjdzie mu ładne podanie, kiedy w tym samym oknie czasowym 3 razy straci piłkę, dwa razy poda niecelnie i raz przewróci się o piłkę?
Były argumenty, że biega, że walczy - mówiłem wtedy, że lepiej zatrudnić w takim razie kadre Wawelu w biegach długodystansowych i Ci też będą biegać za 1/10 tego, co dostaje Boguski. Teraz są argumenty, że Boguś myśli na boisku - w tym przypadku proponuję zakontraktować młodzież z kółka matematycznego z któregokolwiek LO w okolicy - efekt będzie pewnie podobny. Rafałowi brakuje w tym momencie elementarnych umiejętności piłkarskich, Moskal to wie i dlatego posadził go na ławce. Wczoraj wystąpił, bo chyba w sumie lepszy on niż grający głową w kierunku murawy Stępiński. |
O ile przedłużył kontrakt Boguski??? Czy nie dało by się go ewentualnie rozwiązać??? A tak na marginesie czy ktos sie orientuje co się dzieje z Lucasem??? Jakich napastników mamy w rezerwach, który mógłby zastąpić Bogusia??? Kuczak to chyba ofensywny pomocnik z tego co się orientuje
|
Cytat:
|
Były sugestie przed meczem żeby odstawić Brożka no to problem sam się rozwiązał. Od siebie dodam, że sugestie te są kompletnie oderwane od rzeczywistości. Brożek nawet jak nie strzela to schodzi po piłkę, umie się zastawić i zagrać ze Stilićem na jeden kontakt CO JEST KOMPLETNIE NIEOSIĄGALNE DLA RESZTY. Niestety. Modliłem się o remis, no ale Pichowi siadło i pozamiatane. Mam nadzieję że dotrze do wszystkich że od takich piłkarzy jak: Głowacki, Stilić i Brożek jesteśmy po prostu uzależnieni i brak kogokolwiek z tej trójki obniża wartość piłkarską tej drużyny DRASTYCZNIE. Grali jak umieli. Liczę na 4 miejsce w dalszym ciągu, gra w pucharach to nie jest tylko kwestia sukcesu sportowego ale karta przetargowa w pozyskiwaniu ewentualnych wzmocnień i sponsorów. Pora to zrozumieć bo wypowiedzi " z czym do pucharów" są dla mnie kompletnie niezrozumiałe.
|
Cytat:
Boguski natomiast dostał nowy kontrakt więc chyba oczywiste jest, że powinien prezentować postawę godną przedłużenia umowy, a tymczasem takiej nie widać. Stąd cała dyskusja z mojej strony. |
Jestem też w szoku, że nikt nie wspomina Barrientosa. Ten gość jest tak słaby, że nie do wiary. Mnóstwo strat, same nieudane dryblingi, zawsze za daleko wypuszcza sobie piłkę, wolny... Można tak wymieniać i wymieniać. Na szczęście ma kontrakt na pół roku tylko i liczę na to, że z nim na dłużej nie podpiszą.
|
Cytat:
Po prostu nie lubię zaklinania rzeczywistości. |
Cytat:
Potrzeba nam motywatora Probierzu wróć. Może byś tak kolego przestał pleść bzdury. Jak Smuda dostawał w cipe pięć kolejek z rzędu to jakoś nie pitoliłeś o jego braku umiejętności motywacji. Tylko płakałeś jakich to mamy grajków za czapkę gruszek. Moskal przegrał pierwszy mecz i już jest winny całego zła. Jakie dwa razy? Wyjście z grupy LE to dowód na brak zaangażowania? Dwa remisy z drużyną z zachodu grając w dziesiątkę również? A teraz jest trzeci bo na 10 strzałów celnych było 0? To faktycznie kwestia motywacji. Kazek nie umie jej zmotywować :). Smuda umiał tylko no "nie chciało odpalić" :rotfl: Może byś zauważył, że mamy ręcznik w bramce i samo to że zamiast dostawać w cyce, choćby remisujemy to zasługa Moskala której tylko uprzedzeni nie potrafią dostrzec. |
Cytat:
Można też grać w opcji "pełne alibi" jak Boguś. Zero pożytku w ofensywie. ZERO. Mimo całej mojej sympatii do Rafała. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać
|
Cytat:
|
Wszelkie dyskusje na temat składu personalnego mijają się z celem w naszej sytuacji.
Lepiej mieć Boguskiego, niż nikogo w jego miejsce. To samo dotyczy każdego zawodnika, który jest w Wiśle. Nie sądzę, żeby w najbliższym czasie zawitali u nas lepsi, więc trzeba się z tym pogodzić i zadowolić tym co jest. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Tyle w temacie. Cytat:
Chłopi przestań pisac o czyms o czym nawet nie masz pojecia. Kto jak kto ,ale ja byłem za Smuda wiec Twój argument cały przestał miec sens. Poczytaj sobie lepiej moje posty. U nas rządza piłkarze i na pewnio taki trener jak Moskal tego nie zmieni.. Od poczatku pisałem ,ze jako ktos ,kto dociagnie ten zespół do końca sezonu to moze byc,ale lepszej przyszłosci z Nim nie zbudujemy. |
Nie rozumiem jak można zagrać tak dobre mecze jak z Legią, pejsami czy Jagą ,by potem zagrać taki piach jak ze Śląskiem.
|
Cytat:
Burliga gra w ofensywie pięć razy pożyteczniej od Bogusia. |
A, co on ma, im zaszczepić? Już przecież Smuda swoją paplaniną o utrzymaniu w lidze i „piłkarzach za 5 złotych” powinien wykrzesać z nich wszystko, co tylko możliwe. Sądzisz, że po takiej dawce „motywacji” Moskal musi coś jeszcze od siebie dokładać?
|
Cytat:
To jest trudne ,ale jezeli dotrze sie do kilku "przywódców" to całe stado zareaguje w odpowiedni sposób. Za Smudy owszem był wycisk,ale na poczatku grali przyzwoita piłke.Jak wszyscy zachwycali,ze odbudował sie Sadllok,Stlilic,formą Burligi itp.Potem zaczeli grac przeciwko Niemu i poszło.Na poczatku u Kazia zagrali,zeby udowodnic ,ze to Smuda to ten zły(teraz zachwycamy sie Donaldem),a teraz siedli z powrotem na laurach,no bo kto im kaze cos robic,kumpel Kaziu? |
Cytat:
Pewnie, że pożyteczniej zwłaszcza wczoraj, a Ty nie widzisz problemu bo to nie Boguski, którego oczywiście szanujesz... Cytat:
Skoro wolisz Smudę od Moskala to nie ma co dyskutować. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Dyzma zrobił swoje, potem mógł odejść jak ten murzyn. Wiadomo że to mało inteligentny człowiek i na dłuższą metę nie potrafi budować "szatni". Poza tym skąd masz informację że dla piłkarzy Moskal jest kumplem Kaziem? Ja w wielu wywiadach czytałem że to pozory i że Moskal potrafi konkretnie zjebać i trzyma dyscyplinę. Na razie poprowadził Wisłę w paru meczach, jesteśmy w górnej 8, mamy szanse na puchary i zobaczymy jak to wyjdzie na koniec. Ja będę go oceniał na koniec następnego sezonu a póki co to samo co w podpisie |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie porównuj Głowy i Brożka którzy spędzili w Wiśle dekadę z humorzastą gwiazdeczką Semirem no look pass Stilicem. Takich tym łatwiej postawić do pionu bo w ich obrazie otoczenia widok z ławki rzadko się pojawia. Tyle, że kadra krótka i dzięki fantastycznej serii poprzedniego szkoleniowca każdy punkt był na wagę złota. Jak raz usiądzie to albo będą fochy i wylot, albo weźmie się za granie choćby na 50%. Moskal pewnie nie chciał ryzykować i tyle. Efekt znamy. Gdyby wczoraj zamiast buzery i grania Barientosowi między dwóch obrońców obowiązkowo z machnięciem główką, rozciągnął na lewo gdzie Donald miał 1 na 1 to może wynik byłby inny.
|
Cytat:
Nprawdę nie pamiętasz meczy z Lechem,Korona ,Zawiszą ,Górnikiem.Lechią,gdzie wszyscy chyba tu jaralismy sie ich gra,a komentatorzy piali z zachwytu na widok niektórych akcji Wisły? Nieważne, zobaczymy jak będzie dalej wtedy będziemy widzieć czy mam/masz rację czy nie.Pozdro. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Myślę że gdyby w tym meczu nie brakło szczęścia to przywieźlibyśmy 3 pkt i gadka byłaby zupełnie inna ;)
|
Jakby nie patrzeć to rozkład na ostatnie 7 kolejek mamy atrakcyjny. Pogoń, Śląsk i Górnik u siebie, reszta wyjazd, więc przy pustych trybunach nasi panowie piłkarze grac nie będą. Nic tylko zakasać rękawy i walczyć.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Potrzebujemy wzmocnień!
|
Cytat:
|
Cytat:
Rozumiem, że 4 mecze więcej w sezonie rujnują przygotowania i doprowadzają naszych emerytów do stanu przedzawałowego? Zakładając wtopę w drugiej rundzie 120 tys E za przejście 1 rundy i coś tam za udział w 2 jest zbyt niskim zyskiem za 4 mecze? Wpływu z biletów nie liczę bo za coś trzeba lecieć do tego Kazachstanu. Kasa to jest kasa - nie pierd..., że się nie opłaca. Ruch nie jest dobrym porównaniem bo aż tak ch.... kadry to my nie mamy. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl