Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9448)

Jaroo1 29.03.2015 20:12

No tak, te wybory są specyficzne bo magiczne słowo "stracony głos" nie ma tu prawa bytu. PiSowi rzeczywiście zabierze niewiele głosów pewnie ale już takiemu Kowalskiemu czy Mikke może urwie po 1-2%? I po co to?
Te 1-2% głosów dla RN czy Korwina to zawsze jakis kapitał na przyszłość. Ale to tylko moje zdanie i takie spostrzeżenie, nie odmawiam mu tego, że ma prawo sobie startować w wyborach jeśli tylko on i 100 tys osób tego chcą.

Smuga 29.03.2015 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1396274)
Przepraszając Prezesa przeprasza cały PiS. Przepraszając PiS przeprasza elektorat. Ciąg przyczynowo-skutkowy :)

Aaa, rozumiem. Hołd.

Prezes Kaczyński ≠ całe PiS + elektorat tej partii.

I nie żaden hołd tylko zwykła przyzwoitość oraz uczciwość. Co, to dziecko był, że nie wiedział jakie konsekwencje może przynieść tak mocne zaangażowanie się w popieranie konkretnego środowiska politycznego?

ABGwislakABG 29.03.2015 20:21

A datę artykułu widzisz? Sam nie chciał swoim politycznym kajaniem robić niedźwiedziej przysługi Jarkowi i reszcie wymienionych przy przeprosinach i oficjalnym nawróceniu. Nie grał grobami. I tym zachował się przyzwoicie.

Uczciwie przyznał, że głosować na platformę nie będzie tylko na PiS.

Jaka to ma być formułka czy wyznanie wiary wg Ciebie?

Smuga 29.03.2015 20:29

Nie jestem Kukizem i w związku z tym nie będę się za niego wypowiadał ani też przepraszał za jego przewiny. Swojej ręki do wygranej PO w 2007 roku nie przyłożyłem, więc w przeciwieństwie do niego mam w tej materii czyste sumienie. ;)

ABGwislakABG 29.03.2015 20:31

Tydzień po Smoleńsku miał agitować politycznie przeciwko Platformie, by nowym fąflom od razu narobić niedźwiedzią przysługę?

OBAJ poruszyliście wątek ze Smugą więc gdy zwracam się do dwóch lub więcej osób używam liczby mnogiej. Nie należę do tej grupy, nie mówimy o osobach trzecich, więc używam jedynej dostępnej formy- WY.

kerim1906 29.03.2015 20:35

ABGwislakABGc" co Wy hołdu oczekujecie?"

a co WY tak w liczbie mnogiej towarzyszu ? :D

Smuga 29.03.2015 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1396280)
Tydzień po Smoleńsku miał agitować politycznie przeciwko Platformie, by nowym fąflom od razu narobić niedźwiedzią przysługę?

Po co na siłę upychać tu Smoleńsk? A co robił przez te prawie 3 lata rządów cudaka i jego bandy? Gdy każdego dnia począwszy od 16 listopada 2007 roku postępowała degrengolada w każdym segmencie Państwa Polskiego. Nagle obudził się z ręką w nocniku orientując się, że ta ręka jest ufajdana gównem? Wybacz ABGwislakABG, ale mnie takie coś kompletnie nie przekonuje.

kerim1906 29.03.2015 20:47

ABGwislakABG nigdzie nie pisałem o przeprosinach Kukiza , stwierdziłem fakt że to urbanoplatfus przemianowany na jow-y , nie oczekiwałem i nie oczekuje żadnych przeprosin,a kawałek o WY to był żart, mam nadzieję że było to czytelne

ABGwislakABG 29.03.2015 20:47

Smuga błagam obudź się. Naprawdę.

Cytat:

Po co na siłę upychać tu Smoleńsk?
- w okresie postsmoleńskim (tydzień po) zawarł wymagane przez Ciebie przeprosiny. A platformy rugać wówczas mu nie wypadało o czym napisałem przed momentem.

Cytat:

A co robił przez te prawie 3 lata rządów cudaka i jego bandy? Gdy każdego dnia począwszy od 16 listopada 2007 roku postępowała degrengolada w każdym segmencie Państwa Polskiego.
To teraz obok żalu za grzechy i mocnego postanowienia poprawy wymagasz jeszcze zadośćuczynienia za grzechy? :D

Cytat:

Nagle obudził się z ręką w nocniku orientując się, że ta ręka jest ufajdana gównem?
Na tym polega nawrócenie.

Cytat:

Wybacz ABGwislakABG, ale mnie takie coś kompletnie mnie nie przekonuje.
Ja spieram się bo widzę przeprosiny i mocne postanowienie poprawy, Ty nie. I jak pisałem wcześniej o zadośćuczynieniu to dla mnie byłoby ono mile widziane.

Łopatologicznie- nie mów, że nie powiedział przepraszam. Oboje zaś wiemy, że przepraszam a co potem to 2 różne sprawy.

Cytat:

ABGwislakABG nigdzie nie pisałem o przeprosinach Kukiza , stwierdziłem fakt że to urbanoplatfus przemianowany na jow-y , nie oczekiwałem i nie oczekuje żadnych przeprosin,a kawałek o WY to był żart, mam nadzieję że było to czytelne
Poruszyłeś wątek w sensie wspomnienia o Kukizie. Tak, było to czytelne. Jednakże nie każdy poczucie humoru ma :D

kerim1906 29.03.2015 21:07

ABGwislakABG"Jednakże nie każdy poczucie humoru ma :D"

WY :-D macie , i jest ok :D

Smuga 29.03.2015 21:12

Sumienne bytowanie w teraźniejszości, a także pewny krok w kierunku przyszłości wymaga zawsze porządnego rozprawienia się z przeszłością. A z tym u Kukiza ciężko. Czczą gadaniną i pięknie dobranymi do niej słówkami nie zafałszuje rzeczywistości, a ta jest niestety bardzo brutalna. Nie wymagam od niego samobiczowania się i przywdziania włosiennicy tylko jasnego stanowiska w kwestii, o której wspominałem. On do tej pory tego nie uczynił.

uposledzony_ale_kumaty 30.03.2015 16:22

Śmiech na sali, że Kukiz wyskoczył jak filip z konopi i sam bije na głowę Kowalskiego,Wilka,JKM czy Brauna razem wziętych :) A i nawet jakby taki był wynik to i tak na jesieni nie pójdą po rozum do głowy, że w rozdrobnieniu nic nie ugrają
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hp...7d&oe=55BC2421

Kocur 30.03.2015 19:03

Ja myślę że najwyższy czas żeby dotarło to do wielu ludzi:

- każdy głos oddany na kogoś innego niż Duda to głos na Bula i koniec wyborów w 1 turze

To nie wybory samorządowe czy parlamentarne gdzie jest kilkaset osób i jedna w tą czy w tą nie robi różnicy.

Sorry, nawet jakby się zebrało 5x więcej zwolenników Wilka czy Korwina to w prezydenckich nic nie znaczą. Ja też nie jestem wielkim zwolennikiem Dudy - ale głosuje przeciw Bulowi.

uposledzony_ale_kumaty 30.03.2015 19:44

W I turze nie trzeba koniecznie głosować na Dudę, aby mu pomóc. Dopiero te głosy przydadzą się w ew. II turze, której tak sztab Komorowskiego się obawia i chce zakończyć to zwycięstwem Bronka w I turze stąd od kilkunastu dni jazda z PiS-em w mediach

Jaroo1 30.03.2015 19:55

Kukiz to taka najpewniejsza postać z tych wszystkich antysystemowych... pewnie dlatego ma takie dobre "sądaże". Śmierdzi mi to na kilometr ale ok.
Kocurze, te wybory polegają na tym, że aby wygrać w I turze potrzeba 51% głosów. Nie jest ważnie czy Bul będzie miał 49% a Duda 39 lub 29%. Duda może mieć nawet 5% a i tak Bul z 49% nie wygra.
Głos oddany na kogokolwiek innego niż na Bula sprawia, że tenże oddala się od zwycięstwa w pierwszej turze. Nie musi być to głos oddany na jego głównego oponenta.

kerim1906 30.03.2015 20:11

http://wpolityce.pl/polityka/239178-...-proc-wyborcow

bulu na oparach jak pisałem wcześniej , według mnie nie ma więcej niż 30%, jeżeli w reżimowym medium Duda ma taki wynik to nie dziwię się panice urbanoplatfusów i komorowskiego

63.5 Kg 31.03.2015 08:14

Jeżeli myślicie ze zwycięstwo Dudy cos zmieni w tym kraju to jesteście w ogromnym bledzie...
To kolejny człowiek pacynka który nie ma pojęcia o podstawach rządzenia...
Gdy slysze ze Euro należy wprowadzić wtedy gdy Polacy będą zarabiać tyle co na zachodzie tylko ze w zlotowkach to smieje się od ucha do ucha...
Nie ma takiej mozliowsci ...
Nie ma szans zebysmy w zlotowkach zarabiali tyle co zachod...
Srednia krajowa musiałaby wynosci wtedy miedzy 6-8 tys zł...Pozatym jeszcze mnóstwo innych skladnikow takich jak ceny,zarobki,ceny nabywcze surowcow,ceny ich sprzedaży itd... musiały by ulec kolosalnej zmianie...
Oczywiście ze Euro należy wprowadzić jak będą na to realne szanse i konkretne mozliwosci ale skończmy .......ic jak ten przygłup Duda i jego dwa slawne paragony...
Czy to Bronek będzie rzadzil czy duda to niczym oni się nie roznia -dwaj kolejni dyletanci i przygłupy...

Osobiscie zaglosuje na Kukiza...

Pablo84 31.03.2015 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1396346)
Ja myślę że najwyższy czas żeby dotarło to do wielu ludzi:

- każdy głos oddany na kogoś innego niż Duda to głos na Bula i koniec wyborów w 1 turze

To nie wybory samorządowe czy parlamentarne gdzie jest kilkaset osób i jedna w tą czy w tą nie robi różnicy.

Sorry, nawet jakby się zebrało 5x więcej zwolenników Wilka czy Korwina to w prezydenckich nic nie znaczą. Ja też nie jestem wielkim zwolennikiem Dudy - ale głosuje przeciw Bulowi.

Dokładnie. Ja również głosuję przeciwko PO- jak mam te 30 lat, nie pamiętam takiego burdelu i ogłupiania społeczeństwa.
Jest dla mnie rzeczą niepojętą, że ktokolwiek jeszcze może bronić tego patologicznego układu.

Edit:

Do 63.5

Pozwól, że sprawdzę czy się zmieni czy nie.

Cytat:

"Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results." A.Einstein
Niech zgadnę, w drugiej turze zagłodujesz na Komorowskiego? ;)

FraMat 31.03.2015 08:58

Oczywistą oczywistością jest, że wybory prezydenckie niczego w naszym kraju nie zmienią. Nadal u realnej władzy będą kolesie z PO, nadal będzie ten sam układ, a prezydent, czy to Duda, czy to Kukiz czy Ogórek będzie mógł tylko co najwyżej pokrytykować, albo zawetować na chwilę.
Jedyne co się zmieni to fakt, że w przypadku ewentualnej wygranej Dudy pojawią się ponownie jak w 2005 roku najazdy na PiS w polskiej prasie, telewizji i w ... zagranicznych mediach, prasa zacznie mu wytykać plamę na butach i krzywo zawiązany krawat a gimbazjalni internauci będą wypisywali jakiego to kartofla mamy za prezydenta, że wstyd na całą cywilizowaną Europę.
Ba, ewentualne zwycięstwo Dudy zamknie nawet drogę do zwycięstwa PiS w wyborach parlamentarnych w myśl zasady, obowiązującej każdego cywilizowanego i nowoczesnego Polaka, że jak jeden z PiS jest prezydentem to drugi nie może być premierem. Ta zasada jak widać nie dotyczy PO, ale PO to partia światłych Polaków i nie tylko z PO powinien być prezydent i premier, ale nawet sekretarz Konferencji Episkopatu.
Brakuje mi haseł o PO jako przewodniej sile narodu.

Tylko honorowa porażka z Bólem może doprowadzić do tego, że w najbliższych parlamentarnych Polacy postanowią odsunąć przewodnią siłę od władzy. Oczywiście, sam do te porażki się nie przyczynię.

rozarian 31.03.2015 09:50

53 na 141, czyli 40,5 % popiera opcję kacapską. Kibice Wisły Kraków. Ja pie...lę !

kerim1906 31.03.2015 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1396393)
Oczywistą oczywistością jest, że wybory prezydenckie niczego w naszym kraju nie zmienią. Nadal u realnej władzy będą kolesie z PO, nadal będzie ten sam układ, a prezydent, czy to Duda, czy to Kukiz czy Ogórek będzie mógł tylko co najwyżej pokrytykować, albo zawetować na chwilę.
Jedyne co się zmieni to fakt, że w przypadku ewentualnej wygranej Dudy pojawią się ponownie jak w 2005 roku najazdy na PiS w polskiej prasie, telewizji i w ... zagranicznych mediach, prasa zacznie mu wytykać plamę na butach i krzywo zawiązany krawat a gimbazjalni internauci będą wypisywali jakiego to kartofla mamy za prezydenta, że wstyd na całą cywilizowaną Europę.
Ba, ewentualne zwycięstwo Dudy zamknie nawet drogę do zwycięstwa PiS w wyborach parlamentarnych w myśl zasady, obowiązującej każdego cywilizowanego i nowoczesnego Polaka, że jak jeden z PiS jest prezydentem to drugi nie może być premierem. Ta zasada jak widać nie dotyczy PO, ale PO to partia światłych Polaków i nie tylko z PO powinien być prezydent i premier, ale nawet sekretarz Konferencji Episkopatu.
Brakuje mi haseł o PO jako przewodniej sile narodu.

Tylko honorowa porażka z Bólem może doprowadzić do tego, że w najbliższych parlamentarnych Polacy postanowią odsunąć przewodnią siłę od władzy. Oczywiście, sam do te porażki się nie przyczynię.

nie siej defetyzmu , reżimówka ma problem z Dudą bo nie da się go zaszufladkować czy znalezć słabe punkty , odpada problem z ewentualnymi atakami po wygranej , tylko zwycięstwo Dudy poprowadzi PIS do wygranej w wyborach parlamentarnych , to jest paliwo i energia na najbliższe miesiące ,poza tym ludzie jak cielęta idą za wygranymi, tak już mają że chcą być w grupie wygranych

63.5 Kg 31.03.2015 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1396388)
Dokładnie. Ja również głosuję przeciwko PO- jak mam te 30 lat, nie pamiętam takiego burdelu i ogłupiania społeczeństwa.
Jest dla mnie rzeczą niepojętą, że ktokolwiek jeszcze może bronić tego patologicznego układu.

Edit:

Do 63.5

Pozwól, że sprawdzę czy się zmieni czy nie.



Niech zgadnę, w drugiej turze zagłodujesz na Komorowskiego? ;)

Odpowiem krotko...Nie...

AYALA 31.03.2015 10:08

NIK zawiadomiła prokuraturę oraz ABW o "poważnych nieprawidłowościach" podczas wyborów http://wiadomosci.onet.pl/kraj/najwy...adowych/tfcfrq Czy to wogóle jest sens iść na wybory ?

Smuga 31.03.2015 12:28

Grzesik: Krul jest nagi


gypsy 31.03.2015 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1396387)
Czy to Bronek będzie rzadzil czy duda to niczym oni się nie roznia -dwaj kolejni dyletanci i przygłupy...

Osobiscie zaglosuje na Kukiza...

Ja również zagłosuję w pierwszej turze na Kukiza.

Gwiaździsty 31.03.2015 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1396387)
Osobiscie zaglosuje na Kukiza...

No to co twój kandydat ma do zaproponowania w sprawie euro, skoro inni to przygłupy ? Słucham.

63.5 Kg 31.03.2015 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1396426)
No to co twój kandydat ma do zaproponowania w sprawie euro, skoro inni to przygłupy ? Słucham.

Kukiz w sprawie euro jak na razie nie powiedział za wiele i to jest fakt ale...
Co ma Twój kandydat do zaproponowania...??
Calkowite odrzucenie ?? Czy przyjecie euro wtedy jak polacy będą zarabia tyle co na zachodzie tylko ze w PLN(Co nie jest możliwe)??
Wzglednie możemy pisać o Bronisławie który jest za przyjecie wtedy gdy będzie na to realna szansa...

A po drugie..
Ja nie jestem z ludzi którzy podejmują polemikę na temat polityczny..
Nikogo nie zamierzam przekonywać do swoich pogladow a tez nie zamierzam nikgo wysluchiwac o jego przekonniach i pogladach...
Wiem co mam zrobić żeby mieć spokojne sumienie i to zrobie...jestem już za stary na zabawy w przekrzykiwania...

Gwiaździsty 31.03.2015 16:40

Właśnie chciałbym usłyszeć konkretnie co mówią kandydai typu Kukiz, Mikke o euro, o wieku emerytalnym, o podatkach, bo narazie to poruszamy się w jakiejś mgławicy. Odważni kandydaci są atakowani z jednej lub drugiej strony a inni unikają jasnych deklaracji czyli postawa wygodna ale nieszczera.

P.S Odnośnie Bronisława, to ten raczej chciałby jak najszybszego wprowadzenia euro i gdyby nie weto PiS w tej sprawie (musiałby się zgodzić na zmianę konstytucji) to już by nas wrzucono do eurowora, tymbardziej, ze Niemcy tego chcą.

Jaroo1 31.03.2015 17:08

Chyba nie trudno się domyślić co uważa Mikke na temat Euro. Skoro mu się nie podoba Unia to tym bardziej wspólna waluta. A co do wieku emerytalnego to Mikke uważa, że ci, którzy zaczynali pracę przed wejściem tamtej ustawy powinni pracować na starych zasadach, do 60 i 65 roku życia a dla reszty wiek emerytalny powinien być podniesiony tak jak to uczyniono.

ABGwislakABG 31.03.2015 17:21

https://www.youtube.com/watch?v=jNCVj0i3GJs

proszę bardzo.

Cytat:

a dla reszty wiek emerytalny powinien być podniesiony tak jak to uczyniono.
obejrzysz video w linku powyżej to przestaniesz gadać takie dyrdymały.

Jaroo1 31.03.2015 17:33

Oglądałem kiedyś filmik, który podałeś. Nie chcę mi się go oglądać ponownie, oczywiście nie pamiętam jakie tam padały stwierdzenia. Podaję link do co prawda starszego filmiku - taki znalazłem na szybko - niż ten Twój filmik ale mowa w nim o tym co ja napisałem.
https://www.youtube.com/watch?v=L8VnTbDmpgI

Gdzieś niedawno był wywiad z tej kampanii z Mikke - nie chce mi się szukać tego materiału - nie wiem czy to nie ten gdzie w jakiejś bodajże regionalnej TVP sprowadzał redaktorka na ziemię gdy ten wypytywał go o tematy typu "odebrać prawa wyborcze kobietom" itp i padały takie same słowa jak ja napisałem i jakie są w tym filmiku z 2012 roku (do którego dałem link).

EDIT
Znalazłem, żeby nie być gołosłownym
Od 9:50 min
https://www.youtube.com/watch?v=jIn6JWCiAiQ

63.5 Kg 01.04.2015 08:17

Patologia tego kraju jest przerazajaca...
Matka Andrzejka zbiera podpisy na uczelni...
Caly ten system jest do całkowitego rozwalenia...
Każdy tylko patrzy żeby dojść do zloba i się nawpierdalac...

MałyTSW 01.04.2015 08:34

I tura - Duda
II tura - jw.

Pablo84 01.04.2015 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1396480)
Patologia tego kraju jest przerazajaca...
Matka Andrzejka zbiera podpisy na uczelni...
Caly ten system jest do całkowitego rozwalenia...
Każdy tylko patrzy żeby dojść do zloba i się nawpierdalac...

Zbiera czy prosi o poparcie?

Ja .......e, wyroki na zamówienie, wikileaks informuje, że lata do 2005 to jedna wielka patologia z Komorowskim na czele, a gośc się przypierdala, że matka Dudy na AGH`u prosiła o poparcie.

:help:

Zresztą, proponowałbym więcej wstrzemięźliwości w ferowaniu wyroków na podstawie wiadomości z dzisiejszego dnia- przypominam- dzisiaj prima aprilis

63.5 Kg 01.04.2015 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1396483)
Zbiera czy prosi o poparcie?

Ja .......e, wyroki na zamówienie, wikileaks informuje, że lata do 2005 to jedna wielka patologia z Komorowskim na czele, a gośc się przypierdala, że matka Dudy na AGH`u prosiła o poparcie.

:help:

Nie gość tylko dla Ciebie Pan...
No na .... mi tutaj wyjezdzasz jakimiś .......nietymi emotikonami...
Dobrze wiesz ze nie ma prawa tego robic i robic nie może...
To sobie sam napisales była patologia z Komorowskim to jest teraz z .......nietym Andrzejkiem...
Polemiki z Toba nie podejmuje...
Nie jestem wyznawca Bronka, Tuska i pani Kopacz...
Nie jestem wyznawca biednego Jareczka,wszystkich marionetek jego i jebnietego Andrzejka...
Nie jestem wyznawca Antka i zamachu w Smolensku...
Nie patrzmy mi czerowno z oczu i to mi wystarczy...
Nie jestem wyznawca PSL bo rolnikiem również nie jestem...

Tylko jak liczysz ze Andzrzej duda czyni cuda to jestem w ogoromnym bledzie bo to kolejny kutas który patrzy tylko żeby się nawpierdalac...

Pablo84 01.04.2015 09:25

Wyjeżdzam Ci szefie z emotkami, bo przywołujesz tutaj rewelacje z faktu 1 kwietnia

Ja do polityki podchodzę chłodno, bo za stary już jestem. Zdaję sobie sprawę, że WSZYSCY- bez wyjątku mają na nas wyjebane- od prawa do lewa, tylko każdy gospodaruje sobie swój elektorat.
Większość ludzi poglądu nie ma ma- bo jest chwiejna jak chorągiewki na wietrze- powiewają tak, jak usłyszą w tv.
Częśc ma poglądy lewicowe, część prawicowe- ale wierzę jednak, że każdemu chodzi o dobro Polski, więc głosuje na swoich przedstawicieli.
Najgorzej z tymi, którzy uwazają się za "nowoczesnych, wykształconych europejczyków"- to ci ludzie, którzy pójdą w ciemno za swoim przywódcą- byle poił ich wciąż pochwałamim nagradzał posadami i przywilejami. Dla tych ludzi, obciachem jest patriotyzm, religia, słowiańskie wartości- oni chcą być częścią europy- tzn chcą być tacy sami. Nie dostrzegają tego, że my też coś możemy Europie dać- wartości, które mogą stanowić oddech świeżego powietrza.

Są też i ludzie, którzy mają kurewsko dośc tego szamba który ma miejsce od 7 lat- podejrzewam, że Ty też się do nich zaliczasz, nie mniej jednak , jak nie obrażam innych przedstawicieli opozycji bo uważam, że to tylko wzmacnia urzędujący nierząd jak i Komorowskiego.
Ja nie znam Dudy i nie spodziewam się po nim wiele. Jednak mam dla niego- jak i jego partii jedno, ale bardzo ważne wymaganie- by rozliczyli tych s....ysynów co aktualnie rozłożyli nasza biedną ojczyznę. W szafach jest tyle trupów, a pod dywanami tyle martwych buldogów, że pozbycie się tego truchła już będzie sporą ulgą dla naszego kraju.

Wolę polityków chujowych, słabych, z krzywymi zebami, dziurawymi burami, bez konta z banku niż eleganckich złodziei w krawatach, którzy niszczą nasz kraj.

Gwiaździsty 01.04.2015 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1396484)
Nie gość tylko dla Ciebie Pan...
No na .... mi tutaj wyjezdzasz jakimiś .......nietymi emotikonami...
Dobrze wiesz ze nie ma prawa tego robic i robic nie może...
To sobie sam napisales była patologia z Komorowskim to jest teraz z .......nietym Andrzejkiem...
Polemiki z Toba nie podejmuje...
Nie jestem wyznawca Bronka, Tuska i pani Kopacz...
Nie jestem wyznawca biednego Jareczka,wszystkich marionetek jego i jebnietego Andrzejka...
Nie jestem wyznawca Antka i zamachu w Smolensku...
Nie patrzmy mi czerowno z oczu i to mi wystarczy...

Nie jestem wyznawca PSL bo rolnikiem również nie jestem...

Tylko jak liczysz ze Andzrzej duda czyni cuda to jestem w ogoromnym bledzie bo to kolejny kutas który patrzy tylko żeby się nawpierdalac...

Czyli jesteś wyznawcą "pancernej brzozy" i bredni gen. Anodiny, a tym samym z oczu patrzy ci to samo co Bronkowi, Tuskowi pani Kopacz.

P.S. Wywiad niemiecki BND tak jak Antek sądzi, ze w Smoleńsku dokonano zamachu, przy pomocy eksplozji. Teraz rób z nich głupków.

A tutaj prof. Wolniewicz na temat kandydatów. Jasno i zwięźle:

http://wpolityce.pl/polityka/239372-...do-tej-funkcji

Arapaho 09.04.2015 14:45

Ale jaja z tym sondażem - Bul tyle głosów co Kowalski - świat się wali.
A tak na poważnie : panowie którzy dają głos na JKM-a,Pawła i Kowalskiego : jak się okaże że nie będzie II tury to będzie znaczyło że poparliście myśliwego. Oby tak dalej jedyna słuszna partia brukselska nie może stracić władzy.....podobnie będzie na jesieni
p.s Wiem JK i Maciarewicz to wojna z Rosją, Smoleńsk i socjal etc...samo zło :)

ABGwislakABG 09.04.2015 14:54

Jak Żydosław Bezwąsowski wygra w 1 turze to i tak nic nie poradzimy konwencjonalnymi metodami. Ewentualnie spieprzać byle szybko, byle dalej. Tylko przez miasta, nie WSI. Tym bardziej omijać lasy i busz- to naturalne środowisko Szoguna.

picasso 09.04.2015 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1396981)
Ale jaja z tym sondażem - Bul tyle głosów co Kowalski - świat się wali.
A tak na poważnie : panowie którzy dają głos na JKM-a,Pawła i Kowalskiego : jak się okaże że nie będzie II tury to będzie znaczyło że poparliście myśliwego. Oby tak dalej jedyna słuszna partia brukselska nie może stracić władzy.....podobnie będzie na jesieni
p.s Wiem JK i Maciarewicz to wojna z Rosją, Smoleńsk i socjal etc...samo zło :)

a jakie to ma znaczenie na kogo glosujesz w pierwszej turze?czy Duda będzie mial 49% czy Mikke z Dudą i Kowalskim 3 x po 16 % a Komourski tak czy inaczej 51% to drugiej tury nie będzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl