![]() |
No tak, te wybory są specyficzne bo magiczne słowo "stracony głos" nie ma tu prawa bytu. PiSowi rzeczywiście zabierze niewiele głosów pewnie ale już takiemu Kowalskiemu czy Mikke może urwie po 1-2%? I po co to?
Te 1-2% głosów dla RN czy Korwina to zawsze jakis kapitał na przyszłość. Ale to tylko moje zdanie i takie spostrzeżenie, nie odmawiam mu tego, że ma prawo sobie startować w wyborach jeśli tylko on i 100 tys osób tego chcą. |
Cytat:
I nie żaden hołd tylko zwykła przyzwoitość oraz uczciwość. Co, to dziecko był, że nie wiedział jakie konsekwencje może przynieść tak mocne zaangażowanie się w popieranie konkretnego środowiska politycznego? |
A datę artykułu widzisz? Sam nie chciał swoim politycznym kajaniem robić niedźwiedziej przysługi Jarkowi i reszcie wymienionych przy przeprosinach i oficjalnym nawróceniu. Nie grał grobami. I tym zachował się przyzwoicie.
Uczciwie przyznał, że głosować na platformę nie będzie tylko na PiS. Jaka to ma być formułka czy wyznanie wiary wg Ciebie? |
Nie jestem Kukizem i w związku z tym nie będę się za niego wypowiadał ani też przepraszał za jego przewiny. Swojej ręki do wygranej PO w 2007 roku nie przyłożyłem, więc w przeciwieństwie do niego mam w tej materii czyste sumienie. ;)
|
Tydzień po Smoleńsku miał agitować politycznie przeciwko Platformie, by nowym fąflom od razu narobić niedźwiedzią przysługę?
OBAJ poruszyliście wątek ze Smugą więc gdy zwracam się do dwóch lub więcej osób używam liczby mnogiej. Nie należę do tej grupy, nie mówimy o osobach trzecich, więc używam jedynej dostępnej formy- WY. |
|
Cytat:
|
ABGwislakABG nigdzie nie pisałem o przeprosinach Kukiza , stwierdziłem fakt że to urbanoplatfus przemianowany na jow-y , nie oczekiwałem i nie oczekuje żadnych przeprosin,a kawałek o WY to był żart, mam nadzieję że było to czytelne
|
Smuga błagam obudź się. Naprawdę.
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Łopatologicznie- nie mów, że nie powiedział przepraszam. Oboje zaś wiemy, że przepraszam a co potem to 2 różne sprawy. Cytat:
|
|
Sumienne bytowanie w teraźniejszości, a także pewny krok w kierunku przyszłości wymaga zawsze porządnego rozprawienia się z przeszłością. A z tym u Kukiza ciężko. Czczą gadaniną i pięknie dobranymi do niej słówkami nie zafałszuje rzeczywistości, a ta jest niestety bardzo brutalna. Nie wymagam od niego samobiczowania się i przywdziania włosiennicy tylko jasnego stanowiska w kwestii, o której wspominałem. On do tej pory tego nie uczynił.
|
Śmiech na sali, że Kukiz wyskoczył jak filip z konopi i sam bije na głowę Kowalskiego,Wilka,JKM czy Brauna razem wziętych :) A i nawet jakby taki był wynik to i tak na jesieni nie pójdą po rozum do głowy, że w rozdrobnieniu nic nie ugrają
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hp...7d&oe=55BC2421 |
Ja myślę że najwyższy czas żeby dotarło to do wielu ludzi:
- każdy głos oddany na kogoś innego niż Duda to głos na Bula i koniec wyborów w 1 turze To nie wybory samorządowe czy parlamentarne gdzie jest kilkaset osób i jedna w tą czy w tą nie robi różnicy. Sorry, nawet jakby się zebrało 5x więcej zwolenników Wilka czy Korwina to w prezydenckich nic nie znaczą. Ja też nie jestem wielkim zwolennikiem Dudy - ale głosuje przeciw Bulowi. |
W I turze nie trzeba koniecznie głosować na Dudę, aby mu pomóc. Dopiero te głosy przydadzą się w ew. II turze, której tak sztab Komorowskiego się obawia i chce zakończyć to zwycięstwem Bronka w I turze stąd od kilkunastu dni jazda z PiS-em w mediach
|
Kukiz to taka najpewniejsza postać z tych wszystkich antysystemowych... pewnie dlatego ma takie dobre "sądaże". Śmierdzi mi to na kilometr ale ok.
Kocurze, te wybory polegają na tym, że aby wygrać w I turze potrzeba 51% głosów. Nie jest ważnie czy Bul będzie miał 49% a Duda 39 lub 29%. Duda może mieć nawet 5% a i tak Bul z 49% nie wygra. Głos oddany na kogokolwiek innego niż na Bula sprawia, że tenże oddala się od zwycięstwa w pierwszej turze. Nie musi być to głos oddany na jego głównego oponenta. |
http://wpolityce.pl/polityka/239178-...-proc-wyborcow
bulu na oparach jak pisałem wcześniej , według mnie nie ma więcej niż 30%, jeżeli w reżimowym medium Duda ma taki wynik to nie dziwię się panice urbanoplatfusów i komorowskiego |
Jeżeli myślicie ze zwycięstwo Dudy cos zmieni w tym kraju to jesteście w ogromnym bledzie...
To kolejny człowiek pacynka który nie ma pojęcia o podstawach rządzenia... Gdy slysze ze Euro należy wprowadzić wtedy gdy Polacy będą zarabiać tyle co na zachodzie tylko ze w zlotowkach to smieje się od ucha do ucha... Nie ma takiej mozliowsci ... Nie ma szans zebysmy w zlotowkach zarabiali tyle co zachod... Srednia krajowa musiałaby wynosci wtedy miedzy 6-8 tys zł...Pozatym jeszcze mnóstwo innych skladnikow takich jak ceny,zarobki,ceny nabywcze surowcow,ceny ich sprzedaży itd... musiały by ulec kolosalnej zmianie... Oczywiście ze Euro należy wprowadzić jak będą na to realne szanse i konkretne mozliwosci ale skończmy .......ic jak ten przygłup Duda i jego dwa slawne paragony... Czy to Bronek będzie rzadzil czy duda to niczym oni się nie roznia -dwaj kolejni dyletanci i przygłupy... Osobiscie zaglosuje na Kukiza... |
Cytat:
Jest dla mnie rzeczą niepojętą, że ktokolwiek jeszcze może bronić tego patologicznego układu. Edit: Do 63.5 Pozwól, że sprawdzę czy się zmieni czy nie. Cytat:
|
Oczywistą oczywistością jest, że wybory prezydenckie niczego w naszym kraju nie zmienią. Nadal u realnej władzy będą kolesie z PO, nadal będzie ten sam układ, a prezydent, czy to Duda, czy to Kukiz czy Ogórek będzie mógł tylko co najwyżej pokrytykować, albo zawetować na chwilę.
Jedyne co się zmieni to fakt, że w przypadku ewentualnej wygranej Dudy pojawią się ponownie jak w 2005 roku najazdy na PiS w polskiej prasie, telewizji i w ... zagranicznych mediach, prasa zacznie mu wytykać plamę na butach i krzywo zawiązany krawat a gimbazjalni internauci będą wypisywali jakiego to kartofla mamy za prezydenta, że wstyd na całą cywilizowaną Europę. Ba, ewentualne zwycięstwo Dudy zamknie nawet drogę do zwycięstwa PiS w wyborach parlamentarnych w myśl zasady, obowiązującej każdego cywilizowanego i nowoczesnego Polaka, że jak jeden z PiS jest prezydentem to drugi nie może być premierem. Ta zasada jak widać nie dotyczy PO, ale PO to partia światłych Polaków i nie tylko z PO powinien być prezydent i premier, ale nawet sekretarz Konferencji Episkopatu. Brakuje mi haseł o PO jako przewodniej sile narodu. Tylko honorowa porażka z Bólem może doprowadzić do tego, że w najbliższych parlamentarnych Polacy postanowią odsunąć przewodnią siłę od władzy. Oczywiście, sam do te porażki się nie przyczynię. |
53 na 141, czyli 40,5 % popiera opcję kacapską. Kibice Wisły Kraków. Ja pie...lę !
|
Cytat:
|
Cytat:
|
NIK zawiadomiła prokuraturę oraz ABW o "poważnych nieprawidłowościach" podczas wyborów http://wiadomosci.onet.pl/kraj/najwy...adowych/tfcfrq Czy to wogóle jest sens iść na wybory ?
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co ma Twój kandydat do zaproponowania...?? Calkowite odrzucenie ?? Czy przyjecie euro wtedy jak polacy będą zarabia tyle co na zachodzie tylko ze w PLN(Co nie jest możliwe)?? Wzglednie możemy pisać o Bronisławie który jest za przyjecie wtedy gdy będzie na to realna szansa... A po drugie.. Ja nie jestem z ludzi którzy podejmują polemikę na temat polityczny.. Nikogo nie zamierzam przekonywać do swoich pogladow a tez nie zamierzam nikgo wysluchiwac o jego przekonniach i pogladach... Wiem co mam zrobić żeby mieć spokojne sumienie i to zrobie...jestem już za stary na zabawy w przekrzykiwania... |
Właśnie chciałbym usłyszeć konkretnie co mówią kandydai typu Kukiz, Mikke o euro, o wieku emerytalnym, o podatkach, bo narazie to poruszamy się w jakiejś mgławicy. Odważni kandydaci są atakowani z jednej lub drugiej strony a inni unikają jasnych deklaracji czyli postawa wygodna ale nieszczera.
P.S Odnośnie Bronisława, to ten raczej chciałby jak najszybszego wprowadzenia euro i gdyby nie weto PiS w tej sprawie (musiałby się zgodzić na zmianę konstytucji) to już by nas wrzucono do eurowora, tymbardziej, ze Niemcy tego chcą. |
Chyba nie trudno się domyślić co uważa Mikke na temat Euro. Skoro mu się nie podoba Unia to tym bardziej wspólna waluta. A co do wieku emerytalnego to Mikke uważa, że ci, którzy zaczynali pracę przed wejściem tamtej ustawy powinni pracować na starych zasadach, do 60 i 65 roku życia a dla reszty wiek emerytalny powinien być podniesiony tak jak to uczyniono.
|
https://www.youtube.com/watch?v=jNCVj0i3GJs
proszę bardzo. Cytat:
|
Oglądałem kiedyś filmik, który podałeś. Nie chcę mi się go oglądać ponownie, oczywiście nie pamiętam jakie tam padały stwierdzenia. Podaję link do co prawda starszego filmiku - taki znalazłem na szybko - niż ten Twój filmik ale mowa w nim o tym co ja napisałem.
https://www.youtube.com/watch?v=L8VnTbDmpgI Gdzieś niedawno był wywiad z tej kampanii z Mikke - nie chce mi się szukać tego materiału - nie wiem czy to nie ten gdzie w jakiejś bodajże regionalnej TVP sprowadzał redaktorka na ziemię gdy ten wypytywał go o tematy typu "odebrać prawa wyborcze kobietom" itp i padały takie same słowa jak ja napisałem i jakie są w tym filmiku z 2012 roku (do którego dałem link). EDIT Znalazłem, żeby nie być gołosłownym Od 9:50 min https://www.youtube.com/watch?v=jIn6JWCiAiQ |
Patologia tego kraju jest przerazajaca...
Matka Andrzejka zbiera podpisy na uczelni... Caly ten system jest do całkowitego rozwalenia... Każdy tylko patrzy żeby dojść do zloba i się nawpierdalac... |
I tura - Duda
II tura - jw. |
Cytat:
Ja .......e, wyroki na zamówienie, wikileaks informuje, że lata do 2005 to jedna wielka patologia z Komorowskim na czele, a gośc się przypierdala, że matka Dudy na AGH`u prosiła o poparcie. :help: Zresztą, proponowałbym więcej wstrzemięźliwości w ferowaniu wyroków na podstawie wiadomości z dzisiejszego dnia- przypominam- dzisiaj prima aprilis |
Cytat:
No na .... mi tutaj wyjezdzasz jakimiś .......nietymi emotikonami... Dobrze wiesz ze nie ma prawa tego robic i robic nie może... To sobie sam napisales była patologia z Komorowskim to jest teraz z .......nietym Andrzejkiem... Polemiki z Toba nie podejmuje... Nie jestem wyznawca Bronka, Tuska i pani Kopacz... Nie jestem wyznawca biednego Jareczka,wszystkich marionetek jego i jebnietego Andrzejka... Nie jestem wyznawca Antka i zamachu w Smolensku... Nie patrzmy mi czerowno z oczu i to mi wystarczy... Nie jestem wyznawca PSL bo rolnikiem również nie jestem... Tylko jak liczysz ze Andzrzej duda czyni cuda to jestem w ogoromnym bledzie bo to kolejny kutas który patrzy tylko żeby się nawpierdalac... |
Wyjeżdzam Ci szefie z emotkami, bo przywołujesz tutaj rewelacje z faktu 1 kwietnia
Ja do polityki podchodzę chłodno, bo za stary już jestem. Zdaję sobie sprawę, że WSZYSCY- bez wyjątku mają na nas wyjebane- od prawa do lewa, tylko każdy gospodaruje sobie swój elektorat. Większość ludzi poglądu nie ma ma- bo jest chwiejna jak chorągiewki na wietrze- powiewają tak, jak usłyszą w tv. Częśc ma poglądy lewicowe, część prawicowe- ale wierzę jednak, że każdemu chodzi o dobro Polski, więc głosuje na swoich przedstawicieli. Najgorzej z tymi, którzy uwazają się za "nowoczesnych, wykształconych europejczyków"- to ci ludzie, którzy pójdą w ciemno za swoim przywódcą- byle poił ich wciąż pochwałamim nagradzał posadami i przywilejami. Dla tych ludzi, obciachem jest patriotyzm, religia, słowiańskie wartości- oni chcą być częścią europy- tzn chcą być tacy sami. Nie dostrzegają tego, że my też coś możemy Europie dać- wartości, które mogą stanowić oddech świeżego powietrza. Są też i ludzie, którzy mają kurewsko dośc tego szamba który ma miejsce od 7 lat- podejrzewam, że Ty też się do nich zaliczasz, nie mniej jednak , jak nie obrażam innych przedstawicieli opozycji bo uważam, że to tylko wzmacnia urzędujący nierząd jak i Komorowskiego. Ja nie znam Dudy i nie spodziewam się po nim wiele. Jednak mam dla niego- jak i jego partii jedno, ale bardzo ważne wymaganie- by rozliczyli tych s....ysynów co aktualnie rozłożyli nasza biedną ojczyznę. W szafach jest tyle trupów, a pod dywanami tyle martwych buldogów, że pozbycie się tego truchła już będzie sporą ulgą dla naszego kraju. Wolę polityków chujowych, słabych, z krzywymi zebami, dziurawymi burami, bez konta z banku niż eleganckich złodziei w krawatach, którzy niszczą nasz kraj. |
Cytat:
P.S. Wywiad niemiecki BND tak jak Antek sądzi, ze w Smoleńsku dokonano zamachu, przy pomocy eksplozji. Teraz rób z nich głupków. A tutaj prof. Wolniewicz na temat kandydatów. Jasno i zwięźle: http://wpolityce.pl/polityka/239372-...do-tej-funkcji |
Ale jaja z tym sondażem - Bul tyle głosów co Kowalski - świat się wali.
A tak na poważnie : panowie którzy dają głos na JKM-a,Pawła i Kowalskiego : jak się okaże że nie będzie II tury to będzie znaczyło że poparliście myśliwego. Oby tak dalej jedyna słuszna partia brukselska nie może stracić władzy.....podobnie będzie na jesieni p.s Wiem JK i Maciarewicz to wojna z Rosją, Smoleńsk i socjal etc...samo zło :) |
Jak Żydosław Bezwąsowski wygra w 1 turze to i tak nic nie poradzimy konwencjonalnymi metodami. Ewentualnie spieprzać byle szybko, byle dalej. Tylko przez miasta, nie WSI. Tym bardziej omijać lasy i busz- to naturalne środowisko Szoguna.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl