![]() |
WOW, po prostu WOW.
Aż trudno uwierzyć, że to byli ci sami piłkarze, którzy tak słabo zaprezentowali się w 4 poprzednich spotkaniach. Widać, że nowy porządek w szatni zdjął z nich presję. Wielka szkoda tego samobója, szkoda też, że sędzia nie zauważył ewidentnej ręki przy golu Żyro. Ktoś może odpowiedzieć na pytanie czy to grał dziś Sarki czy ktoś się za niego przebrał? Takiej pewności i jakości w grze jeszcze u niego nie widziałem :O |
Kazimierz Moskal jak Simeone. :D
Szkoda końcowego wyniku, Sarkiego, i Jovicia bo grał świetne zawody. Ktoś jeszcze powie, że trener nie gra? |
To byli ci sami zawoodnicy w meczu z Zawiszą??
DObra nie bede pisał teorii spiskowych :) Szacunek za ten mecz,bylismy lepsi sedzia widzi ręce jak widać jak mu pasuje,na PZPN nie ma rady Szacunek jeszce raz ,Legia niech sie cieszy z remisu. |
Dziś widać drużyne. Sarki-widać ze słaba gra była winą dyzmy. Pierwszy mecz i od razu pokazał co potrafi. Nikt po nim nie jechał jak po szmacie i chłopak pokazał walke, serce. Jović-super mecz nawet z ta pechowa bramka. Bury dziś klasa. Guła wreszcie pokazał sie z super strony. Uryga walczak. Stilic jakiego pamietamy wrócił. Kaziu Moskal-albo zawodnicy grali przeciw smudzie albo on jest cudotworca. W 5 dni inna druzyna.
|
Da sie jeszcze grac lepiej z tymi pilkarzami? da sie, nie ma Smudy to juz nawet Sarki dzisiaj zapierdzielał az miło tylko ta pechowa kontuzja oby nie wypadl na dłuzej. Nie nastawiałem sie nawet na remis dlatego ciesze sie z tego remisu chociaz zagralismy tak dobrze, ze troche niedosytu pozostanie. Najwazniejsze, ze w koncu dało sie ogladac Nasza gre. Licze na pełna koncentracje w sobote. CRAXA .....O DERBY BLISKO!!!! Do zobaczenia na R22, musimy poniesc pilkarzy do zwyciestwa
|
to co mówił Kaziu w wywiadach. Wystarczy porozmawiać z graczem ... to chyba dało efekt w postaci dobrej gry Sarkiego i oczywiscie reszty drużyny
|
....A MAĆ.
To była Wisła? To była ta drużyna co przejebała z Zawiszą? Coś niesamowitego. Dawno nie miałem takich emocji podczas oglądania meczu naszej drużyny. Pokazali, że się da, zejścia do środka, drybling, utrzymanie. Dlatego tak cholernie, cholernie mi szkoda tego wyniku. Ręka czy była czy nie, to jakby nas chcieli ujebać to, zrobiliby to w tych spornych sytuacjach w naszym polu karnym. Brawo Panowie, teraz czas na żydków. |
Gdzie legia nie może tam sędzia pomoże ...
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...86179802_o.jpg https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...61158980_o.jpg |
.... z sędzią, wynikiem i w ogóle wszystkim dookoła. Wreszcie dało się to oglądać. Brawo i dzięki za walkę! Z nadzieją pójdę na Derby.
|
Brawo za walkę do końca, taką Wisłę chcemy oglądać !
Kto jeszcze nie ma biletu niech namawia znajomych i w sobotę widzimy się na Reymonta ! |
Ciężko po jednym meczu wyciągać jednoznaczne wnioski. Ja Wisłę Moskala pamiętam z tego, że dobrze operowała piłką, ale brakowało konkretów czyli bramek. Teraz mamy,uważam, odrobinę skuteczniejszych piłkarzy niż ci, których do dyspozycji miał KM poprzednim razem. Osobiście po tym meczu mam więcej pytań i więcej wątpliwości niż przed nim :)
Jeśli w kolejnych spotkaniach Wisła zaprezentuje podobny styl i podobnie ciekawą grę piłką będzie można to zaliczyć na konto Kazimierza. |
Pierwszy raz od bardzo dlugiego czasu ogladalem mecz na stojaco przed tv. :P Narescie widac ze mamy trenera.. :)
|
Cytat:
|
WRESZCIE widzialem Wisle walczaca cala druzyna !!! Bardzo dobry mecz !!!!
Juz nie moge sie doczekac Derbow Krakowa. Co tu duzo mowic.... WSZYSCY NA DERBY !!!!!!!!!!!!!!!! |
Myslalem ze mnie pojebie (niestety tym razem) przed TV, naprawdę w końcu zagrali na naprawde dobrym poziomie, łącznie z moim 'ulubionym' Urygą. Szkoda sytuacji Stilicia i trochę jednak Buchalik sie nie popisal przy bramce.
Tym niemniej jednak, bardzo bardzo dobry mecz. W koncu widać, że mamy trenera, który poświęca czas na przygotowanie druzyny pod kolejnego przeciwnika, a nie "mamy doświadczonych zawodników i oni wiedzą jak grać". Taki Sarki (nie nie jestem jego fanem i ogolnie najlepiej zeby odszedl) gra inaczej gdy nie ma nad sobą człowieka, który drze japę przy każdym dotknięciu piłi. Kazkowi trzeba dać czas, pozwolić mu pracować i będzie dobrze. WSZYSCY NA DERBY! |
Pewnie jak wielu, przecierałem dzisiaj oczy ze zdumnienia.
Nawet Uryga wzniósł się dzisiaj na wyżyny. Pokazał więcej w ataku niż przez całym sezonie. Gargułą nie irytował i w dodatku świetnie dogadywał się ze Stilliciem. Jović ma u nas wejście podobne jakie miał Guzmics, czyli pomimo dobrego meczu, zawalona bramka. Jednak będziemy mieć z niego wielką pociechę. Tylko pytanie gdzie wciśniemy Burligę? Na lewej nie pokazuje swoich prawdziwych możliwości, a dzisiejsza brama niech nas nie zgubi. Po tym meczu jestem pewien, będziemy w "8" :) |
Naprawdę nie spodziewałem się że zagramy TAK 90 minut. Liczyłem na 20-30. To niesamowite ale chyba wszyscy zagrali dzisiaj naprawdę dobry mecz i mimo paru błędów zneutralizowaliśmy Ległą przez cały mecz. Było dużo jakości, nie ma co porównywać do meczów z Lechem czy Pogonią na wyjeździe, bo przeciwnik był o klasę ( w tym meczu) lepszy. Oby to był pierwszy z wielu takich meczów to może jeszcze na pudło się załapiemy. Gratulacje dla drużyny i Kazia. Powiało optymizmem. Szkoda Sarkiego bo wygląda to poważnie a zagrał bardzo przyzwoite zawody. Najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie Uryga. Jeśli tak zagrają w derbach to rozniesiemy ich na strzępy.
|
no i cooo ?? pseudo znawcy
|
Brawa dla chłopaków za mecz.
Na derbach tylko zwycięstwo! |
szczypta optymizmu - ten punkcik był nam ogromnie potrzebny
jeśli pukniemy pejsy (nie wyobrażam sobie innego wyniku) to będziemy niedaleko ósemki, a jeśli do niej wejdziemy to zobaczymy co dalej. aczkolwiek bez zastrzyku pieniędzy do klubu na dłuższą metę cudów tu nie będzie... |
Polecam wiadro zimnej wody na głowę.
Dzisiaj zagrali świetnie w porównaniu z poprzednimi meczami, ale poczekajmy jak będzie w kolejnych. Mam nadzieje, że co najmniej tak dobrze jak dzisiaj. Za dzisiejszy mecz brawa i czekamy na jeszcze. Zwłaszcza za tydzień. |
W warszafce bez zmian sędziowie pomagają jak mogą, a kibice przychodzą na przeciwnika (Wisła) a nie na ległą, żenada jak zawsze.
|
Cytat:
Co do meczu to bez podniety, poczekajmy kilka kolejek i wtedy ocenimy. |
Nie zastanawia was mimo wsyztsko ze ci sami ludzie kopią sie po czołach z Zawiszą a CI sami ludzie sa Lepsi od Legii na jej boisku?I gdzie to Wisla powinna mecz wygrac.
... Bo ja juz sam niewiiemo co tu chodzi,moze poprostu mieli juz dosc Smudy i tyle.A Sarki juz napewno . |
Sarki man of the match, ktoś nam murzynka podmienił, oby nic poważniejszego mu się nie stało.
Uryga dzisiaj nawet dryblował przed polem karnym legii, Jovic też świetny mecz z pechowym zakończeniem (vide Gumiś w derbach...) Dudka niewidoczny, a w przypadku środkowego obrońcy to bardzo duży pozytyw, całą drużyna na duży plus, może oprócz Buchalika, miałęm wrażenie, że powinien to złapać. Gdy bramkarz wychodzi z bramki musi mieć pewność, że chociaż wybija piłkę, w innym razie nie powinien opuszczać linii... |
Sarki wreszcie nie był je....any co chwila z ławki trenerskiej, więc grał na luzie. Oby wrócił na Derby.
|
Sarki przez Smude byl za bardzo katowany a dzisiaj pokazal ze grac umie. Stepinski dla mnie dzisiaj tragedia nie powinien wyjsc po przerwie na boisko.
|
Byłem incognito w pobliżu kibiców Wisły i było pięknie - kibice Legii bez werwy, wbrew temu co piszą i mówią - często prowadzą antydoping. Pięknie się czułem jak chlopaki potrafili w odpowiednim momencie przyjebać z przyśpiewkami. Przy większej ilości pewnie byłoby jeszcze lepiej.
Chyba było sporo takich jak ja - sporo osób nie wstało przy hymnie Legii, jak i po jej bramkach :D Mecz w naszym wykonaniu bardzo dobry, nie ma do kogo się przeczepić, szkoda Jovicia, świetnie grał. Tylko Wisła! |
Niestety po słowach Moskala chyba nie zobaczymy Sarkiego przez jakis czas (oby nie)
|
heheh, a jeszcze tydzień temu wszyscy odsyłali Sarkiego razem z DG77 na Haiti :D
|
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.. niech pokażą podobną grę i skuteczność w 3-4 meczach to uwierzę w ich przemianę. Bo narazie się tylko utwierdziłem w przekonaniu , że w polskiej lidze to piłkarze zwalniają trenera a nie prezesi
|
Mądrze napisane, mam niestety podobne obawy.
|
Cytat:
Dzisiaj zagrał naprawdę przyzwoicie. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja zawsze mówię, że u nas jest najlepszy doping w Polsce i ilość ludzi którzy się w niego angażują a wy często się jaracie jakąś bandą martetingowców forumowych z Warszawy czy z Poznania ;) |
K**** Warszawska ma tak monotonny doping,że zasnąć można. Jedyne co na plus u nich to oprawy..w ogóle,żeby hymn śpiewać jak piłkarze w tunelu?...
Co do strony sportowej: Legia zagrała padakę, nasi to prawie wykorzystali. Nie ma co się podniecać. Lepiej grali w z gieksą. Wcześniej brakło skuteczności. |
Cytat:
Boguski zagrał kilka minut i naturalnie nic dobrego nie można powiedzieć o jego występie. |
Po odejściu Smudy, który nie miał wartości moralnych, aby być trenerem Wisły przyszedł Moskal - osoba godna zaufania, wielce szanowana.
Co to może oznaczać i mam nadzieję będzie oznaczało w dłuższej perspektywie, a nie w jednym meczu To, że wreszcie piłkarze Wisły mają trenera, który będzie ich szanował i mam nadzieję, że to będzie w dwie strony. Moskal nie będzie zachowywał się jak Smuda, który wielokrotnie wypowiadał się lekceważąco na temat swoich piłkarzy, który uwielbiał poniżać niektórych graczy. Mam nadzieję, że przyjście Moskala spowoduje poprawę gry, a przede wszystkim poprawę atmosfery, bo w tym Smuda miał największe braki, bo o chamstwie i prostactwie byłego trenera można byłoby dużo pisać. Po zmianie szkoleniowca może być tylko lepiej. |
Cytat:
Jechali po Wiśle, Craxie, gumiorach (!!), Jadze, Śląsku, Widzewie (szczególnie), Lechu (również więcej obelg niż Wisła), Lechii i żabolach. Na jedno cwks 5 anty. Patola. |
Cytat:
Zanim skomentujesz, pomyśl. Warto. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl