Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 15 marca, niedziela godz.18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9439)

Patryko 15.03.2015 19:57

WOW, po prostu WOW.

Aż trudno uwierzyć, że to byli ci sami piłkarze, którzy tak słabo zaprezentowali się w 4 poprzednich spotkaniach. Widać, że nowy porządek w szatni zdjął z nich presję. Wielka szkoda tego samobója, szkoda też, że sędzia nie zauważył ewidentnej ręki przy golu Żyro.

Ktoś może odpowiedzieć na pytanie czy to grał dziś Sarki czy ktoś się za niego przebrał? Takiej pewności i jakości w grze jeszcze u niego nie widziałem :O

Mario Nh 15.03.2015 19:59

Kazimierz Moskal jak Simeone. :D

Szkoda końcowego wyniku, Sarkiego, i Jovicia bo grał świetne zawody.

Ktoś jeszcze powie, że trener nie gra?

Wojtas 15.03.2015 20:00

To byli ci sami zawoodnicy w meczu z Zawiszą??



DObra nie bede pisał teorii spiskowych :)

Szacunek za ten mecz,bylismy lepsi

sedzia widzi ręce jak widać jak mu pasuje,na PZPN nie ma rady


Szacunek jeszce raz ,Legia niech sie cieszy z remisu.

TS&ZKS 15.03.2015 20:01

Dziś widać drużyne. Sarki-widać ze słaba gra była winą dyzmy. Pierwszy mecz i od razu pokazał co potrafi. Nikt po nim nie jechał jak po szmacie i chłopak pokazał walke, serce. Jović-super mecz nawet z ta pechowa bramka. Bury dziś klasa. Guła wreszcie pokazał sie z super strony. Uryga walczak. Stilic jakiego pamietamy wrócił. Kaziu Moskal-albo zawodnicy grali przeciw smudzie albo on jest cudotworca. W 5 dni inna druzyna.

mitmichael 15.03.2015 20:03

Da sie jeszcze grac lepiej z tymi pilkarzami? da sie, nie ma Smudy to juz nawet Sarki dzisiaj zapierdzielał az miło tylko ta pechowa kontuzja oby nie wypadl na dłuzej. Nie nastawiałem sie nawet na remis dlatego ciesze sie z tego remisu chociaz zagralismy tak dobrze, ze troche niedosytu pozostanie. Najwazniejsze, ze w koncu dało sie ogladac Nasza gre. Licze na pełna koncentracje w sobote. CRAXA .....O DERBY BLISKO!!!! Do zobaczenia na R22, musimy poniesc pilkarzy do zwyciestwa

chopin 15.03.2015 20:05

to co mówił Kaziu w wywiadach. Wystarczy porozmawiać z graczem ... to chyba dało efekt w postaci dobrej gry Sarkiego i oczywiscie reszty drużyny

David. 15.03.2015 20:07

....A MAĆ.
To była Wisła? To była ta drużyna co przejebała z Zawiszą?
Coś niesamowitego. Dawno nie miałem takich emocji podczas oglądania meczu naszej drużyny. Pokazali, że się da, zejścia do środka, drybling, utrzymanie.
Dlatego tak cholernie, cholernie mi szkoda tego wyniku.
Ręka czy była czy nie, to jakby nas chcieli ujebać to, zrobiliby to w tych spornych sytuacjach w naszym polu karnym.
Brawo Panowie, teraz czas na żydków.

heoij 15.03.2015 20:11

Gdzie legia nie może tam sędzia pomoże ...

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...86179802_o.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...61158980_o.jpg

!!IRIVER!! 15.03.2015 20:13

.... z sędzią, wynikiem i w ogóle wszystkim dookoła. Wreszcie dało się to oglądać. Brawo i dzięki za walkę! Z nadzieją pójdę na Derby.

heoij 15.03.2015 20:17

Brawo za walkę do końca, taką Wisłę chcemy oglądać !

Kto jeszcze nie ma biletu niech namawia znajomych i w sobotę widzimy się na Reymonta !

tofik 15.03.2015 20:17

Ciężko po jednym meczu wyciągać jednoznaczne wnioski. Ja Wisłę Moskala pamiętam z tego, że dobrze operowała piłką, ale brakowało konkretów czyli bramek. Teraz mamy,uważam, odrobinę skuteczniejszych piłkarzy niż ci, których do dyspozycji miał KM poprzednim razem. Osobiście po tym meczu mam więcej pytań i więcej wątpliwości niż przed nim :)

Jeśli w kolejnych spotkaniach Wisła zaprezentuje podobny styl i podobnie ciekawą grę piłką będzie można to zaliczyć na konto Kazimierza.

Glazik 15.03.2015 20:17

Pierwszy raz od bardzo dlugiego czasu ogladalem mecz na stojaco przed tv. :P Narescie widac ze mamy trenera.. :)

BiałaGwiazda 15.03.2015 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1394457)
Pierwszy raz od bardzo dlugiego czasu ogladalem mecz na stojaco przed tv. :P Narescie widac ze mamy trenera.. :)

Już się tak nie zachwycajcie,jak Smuda wygrywał z Lechem i Pogonią to podobne peany były. Narazie to jest efekt "nowej miotły",z tego co widać to Smuda zalazł paru grajkom za skóre,bo jak widać grać to oni potrafią tylko wtedy jak im pasuje i się chce. Smutne to że piłkarze mają władze a nie trener,no ale tak to już jest w Polsce. A Moskalowi życzę powodzenia i jak najlepszych wyników :)

patti 15.03.2015 20:23

WRESZCIE widzialem Wisle walczaca cala druzyna !!! Bardzo dobry mecz !!!!
Juz nie moge sie doczekac Derbow Krakowa.
Co tu duzo mowic.... WSZYSCY NA DERBY !!!!!!!!!!!!!!!!

fialo 15.03.2015 20:27

Myslalem ze mnie pojebie (niestety tym razem) przed TV, naprawdę w końcu zagrali na naprawde dobrym poziomie, łącznie z moim 'ulubionym' Urygą. Szkoda sytuacji Stilicia i trochę jednak Buchalik sie nie popisal przy bramce.

Tym niemniej jednak, bardzo bardzo dobry mecz. W koncu widać, że mamy trenera, który poświęca czas na przygotowanie druzyny pod kolejnego przeciwnika, a nie "mamy doświadczonych zawodników i oni wiedzą jak grać". Taki Sarki (nie nie jestem jego fanem i ogolnie najlepiej zeby odszedl) gra inaczej gdy nie ma nad sobą człowieka, który drze japę przy każdym dotknięciu piłi. Kazkowi trzeba dać czas, pozwolić mu pracować i będzie dobrze.

WSZYSCY NA DERBY!

Karherop 15.03.2015 20:34

Pewnie jak wielu, przecierałem dzisiaj oczy ze zdumnienia.

Nawet Uryga wzniósł się dzisiaj na wyżyny. Pokazał więcej w ataku niż przez całym sezonie.
Gargułą nie irytował i w dodatku świetnie dogadywał się ze Stilliciem.
Jović ma u nas wejście podobne jakie miał Guzmics, czyli pomimo dobrego meczu, zawalona bramka. Jednak będziemy mieć z niego wielką pociechę. Tylko pytanie gdzie wciśniemy Burligę? Na lewej nie pokazuje swoich prawdziwych możliwości, a dzisiejsza brama niech nas nie zgubi.

Po tym meczu jestem pewien, będziemy w "8" :)

mee 15.03.2015 20:34

Naprawdę nie spodziewałem się że zagramy TAK 90 minut. Liczyłem na 20-30. To niesamowite ale chyba wszyscy zagrali dzisiaj naprawdę dobry mecz i mimo paru błędów zneutralizowaliśmy Ległą przez cały mecz. Było dużo jakości, nie ma co porównywać do meczów z Lechem czy Pogonią na wyjeździe, bo przeciwnik był o klasę ( w tym meczu) lepszy. Oby to był pierwszy z wielu takich meczów to może jeszcze na pudło się załapiemy. Gratulacje dla drużyny i Kazia. Powiało optymizmem. Szkoda Sarkiego bo wygląda to poważnie a zagrał bardzo przyzwoite zawody. Najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie Uryga. Jeśli tak zagrają w derbach to rozniesiemy ich na strzępy.

zenders 15.03.2015 20:35

no i cooo ?? pseudo znawcy

South 15.03.2015 20:41

Brawa dla chłopaków za mecz.




Na derbach tylko zwycięstwo!

arti 15.03.2015 20:42

szczypta optymizmu - ten punkcik był nam ogromnie potrzebny
jeśli pukniemy pejsy (nie wyobrażam sobie innego wyniku) to będziemy niedaleko ósemki, a jeśli do niej wejdziemy to zobaczymy co dalej.
aczkolwiek bez zastrzyku pieniędzy do klubu na dłuższą metę cudów tu nie będzie...

Coglin 15.03.2015 20:44

Polecam wiadro zimnej wody na głowę.
Dzisiaj zagrali świetnie w porównaniu z poprzednimi meczami, ale poczekajmy jak będzie w kolejnych.
Mam nadzieje, że co najmniej tak dobrze jak dzisiaj.

Za dzisiejszy mecz brawa i czekamy na jeszcze.
Zwłaszcza za tydzień.

1906ts 15.03.2015 20:44

W warszafce bez zmian sędziowie pomagają jak mogą, a kibice przychodzą na przeciwnika (Wisła) a nie na ległą, żenada jak zawsze.

Zwitter 15.03.2015 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906ts (Post 1394468)
kibice przychodzą na przeciwnika (Wisła) a nie na ległą, żenada jak zawsze.

Taaa, za to u nas jest zupełnie odwrotnie...

Co do meczu to bez podniety, poczekajmy kilka kolejek i wtedy ocenimy.

Wojtas 15.03.2015 21:12

Nie zastanawia was mimo wsyztsko ze ci sami ludzie kopią sie po czołach z Zawiszą a CI sami ludzie sa Lepsi od Legii na jej boisku?I gdzie to Wisla powinna mecz wygrac.
...

Bo ja juz sam niewiiemo co tu chodzi,moze poprostu mieli juz dosc Smudy i tyle.A Sarki juz napewno .

Festence 15.03.2015 21:17

Sarki man of the match, ktoś nam murzynka podmienił, oby nic poważniejszego mu się nie stało.

Uryga dzisiaj nawet dryblował przed polem karnym legii,
Jovic też świetny mecz z pechowym zakończeniem (vide Gumiś w derbach...)
Dudka niewidoczny, a w przypadku środkowego obrońcy to bardzo duży pozytyw,
całą drużyna na duży plus, może oprócz Buchalika, miałęm wrażenie, że powinien to złapać. Gdy bramkarz wychodzi z bramki musi mieć pewność, że chociaż wybija piłkę, w innym razie nie powinien opuszczać linii...

Grisza1 15.03.2015 21:19

Sarki wreszcie nie był je....any co chwila z ławki trenerskiej, więc grał na luzie. Oby wrócił na Derby.

wislakrakow124 15.03.2015 21:28

Sarki przez Smude byl za bardzo katowany a dzisiaj pokazal ze grac umie. Stepinski dla mnie dzisiaj tragedia nie powinien wyjsc po przerwie na boisko.

yoda79 15.03.2015 21:31

Byłem incognito w pobliżu kibiców Wisły i było pięknie - kibice Legii bez werwy, wbrew temu co piszą i mówią - często prowadzą antydoping. Pięknie się czułem jak chlopaki potrafili w odpowiednim momencie przyjebać z przyśpiewkami. Przy większej ilości pewnie byłoby jeszcze lepiej.
Chyba było sporo takich jak ja - sporo osób nie wstało przy hymnie Legii, jak i po jej bramkach :D
Mecz w naszym wykonaniu bardzo dobry, nie ma do kogo się przeczepić, szkoda Jovicia, świetnie grał.
Tylko Wisła!

mitmichael 15.03.2015 21:34

Niestety po słowach Moskala chyba nie zobaczymy Sarkiego przez jakis czas (oby nie)

St Yabol 15.03.2015 21:42

heheh, a jeszcze tydzień temu wszyscy odsyłali Sarkiego razem z DG77 na Haiti :D

jaszczur90 15.03.2015 21:49

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.. niech pokażą podobną grę i skuteczność w 3-4 meczach to uwierzę w ich przemianę. Bo narazie się tylko utwierdziłem w przekonaniu , że w polskiej lidze to piłkarze zwalniają trenera a nie prezesi

tofik 15.03.2015 21:59

Mądrze napisane, mam niestety podobne obawy.

palikot 15.03.2015 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1394483)
heheh, a jeszcze tydzień temu wszyscy odsyłali Sarkiego razem z DG77 na Haiti :D

haha okazuje się, to co mówiłem. Gość z dużym potencjałem taki Sterling z Liverpoolu, ale psychika cienka olbrzymi brak pewności siebie.
Dzisiaj zagrał naprawdę przyzwoicie.

siemstein 15.03.2015 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1394481)
Niestety po słowach Moskala chyba nie zobaczymy Sarkiego przez jakis czas (oby nie)

Heh, o ironio, jeszcze kiedyś uznalibyśmy to za okrutny żart :)

palikot 15.03.2015 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 1394480)
Byłem incognito w pobliżu kibiców Wisły i było pięknie - kibice Legii bez werwy, wbrew temu co piszą i mówią - często prowadzą antydoping. Pięknie się czułem jak chlopaki potrafili w odpowiednim momencie przyjebać z przyśpiewkami. Przy większej ilości pewnie byłoby jeszcze lepiej.
Chyba było sporo takich jak ja - sporo osób nie wstało przy hymnie Legii, jak i po jej bramkach :D
Mecz w naszym wykonaniu bardzo dobry, nie ma do kogo się przeczepić, szkoda Jovicia, świetnie grał.
Tylko Wisła!

Szacunek. Ja nie wyobrażam sobie bym mógł siedzieć między nimi. Trzeba mieć sporo nerwów na wodzy ;)
Ja zawsze mówię, że u nas jest najlepszy doping w Polsce i ilość ludzi którzy się w niego angażują a wy często się jaracie jakąś bandą martetingowców forumowych z Warszawy czy z Poznania ;)

Babba 15.03.2015 22:15

K**** Warszawska ma tak monotonny doping,że zasnąć można. Jedyne co na plus u nich to oprawy..w ogóle,żeby hymn śpiewać jak piłkarze w tunelu?...
Co do strony sportowej: Legia zagrała padakę, nasi to prawie wykorzystali. Nie ma co się podniecać. Lepiej grali w z gieksą. Wcześniej brakło skuteczności.

przemonik 15.03.2015 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1394447)
Dziś widać drużyne. Sarki-widać ze słaba gra była winą dyzmy. Pierwszy mecz i od razu pokazał co potrafi. Nikt po nim nie jechał jak po szmacie i chłopak pokazał walke, serce. Jović-super mecz nawet z ta pechowa bramka. Bury dziś klasa. Guła wreszcie pokazał sie z super strony. Uryga walczak. Stilic jakiego pamietamy wrócił. Kaziu Moskal-albo zawodnicy grali przeciw smudzie albo on jest cudotworca. W 5 dni inna druzyna.

Ja tam bym nie powiedział, że dziś klasa. Owszem, bramka świetna, ale ile razy Żyro wyprzedził go w naszym polu karnym w pierwszej połówce? Chyba trzy. W obronie dziś niezbyt pewnie.
Boguski zagrał kilka minut i naturalnie nic dobrego nie można powiedzieć o jego występie.

KOALIK 15.03.2015 22:23

Po odejściu Smudy, który nie miał wartości moralnych, aby być trenerem Wisły przyszedł Moskal - osoba godna zaufania, wielce szanowana.

Co to może oznaczać i mam nadzieję będzie oznaczało w dłuższej perspektywie, a nie w jednym meczu

To, że wreszcie piłkarze Wisły mają trenera, który będzie ich szanował i mam nadzieję, że to będzie w dwie strony.

Moskal nie będzie zachowywał się jak Smuda, który wielokrotnie wypowiadał się lekceważąco na temat swoich piłkarzy, który uwielbiał poniżać niektórych graczy.

Mam nadzieję, że przyjście Moskala spowoduje poprawę gry, a przede wszystkim poprawę atmosfery, bo w tym Smuda miał największe braki, bo o chamstwie i prostactwie byłego trenera można byłoby dużo pisać.

Po zmianie szkoleniowca może być tylko lepiej.

yoda79 15.03.2015 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1394492)
Szacunek. Ja nie wyobrażam sobie bym mógł siedzieć między nimi. Trzeba mieć sporo nerwów na wodzy ;)
Ja zawsze mówię, że u nas jest najlepszy doping w Polsce i ilość ludzi którzy się w niego angażują a wy często się jaracie jakąś bandą martetingowców forumowych z Warszawy czy z Poznania ;)

Gorzej, że musiałem przejechać z pół miasta razem z nimi autobusem i powiem Wam, że mi zaimponowali :D
Jechali po Wiśle, Craxie, gumiorach (!!), Jadze, Śląsku, Widzewie (szczególnie), Lechu (również więcej obelg niż Wisła), Lechii i żabolach.
Na jedno cwks 5 anty. Patola.

enzo 15.03.2015 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemonik (Post 1394494)
Ja tam bym nie powiedział, że dziś klasa. Owszem, bramka świetna, ale ile razy Żyro wyprzedził go w naszym polu karnym w pierwszej połówce? Chyba trzy. W obronie dziś niezbyt pewnie.
Boguski zagrał kilka minut i naturalnie nic dobrego nie można powiedzieć o jego występie.

Ehe. Świetny przechwyt w środku pola i płynnie wyprowadzony kontratak ze ściągnięciem uwagi dwóch obrońców, plus podanie idealnie w tempo do Stilica. Faktycznie - nic dobrego o jego grze powiedzieć nie można.

Zanim skomentujesz, pomyśl. Warto.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl