![]() |
1 Załącznik(ów)
|
Wychodzi z tego ze Rumak jest najlepszy a Smuda najgorszy. Blisko Smudy Jan Kocian którego tu wielu chciało oraz uwielbiany Pawłowski. Niemożliwe ze tuż tuż jest Kiereś...
|
Pokazuje to także przede wszystkim, że żaden zespół nie jest w stanie wznieść się na jakieś wyżyny - nikt nie wygrał 3 z 4 meczów... Zawisza natomiast... nie stracił nawet gola - to zdecydowany postęp tego zespołu i kto wie - może się jeszcze utrzymają, jeśli tendencja się nie zmieni. Tabela się spłaszcza coraz bardziej, a my no cóż - idziemy w dół, ale prawdopodobnie po porażce z Legią jeszcze nie zlecimy do drugiej połówki tabeli...
Niemniej - czas na zmiany. |
Cytat:
Cytat:
|
Jak my obecnym nie mamy z czego płacić. Przyjdzie ktoś grać za darmo?
|
Cytat:
Cytat:
Także tego .... nastroje dobre nie są. |
Cytat:
|
Cytat:
Można było być pewnym w 100 % takiej formy zespołu na wiosnę, nie pierwszy już raz zresztą. Przecież przygotowywał ich Smuda. Powtórka z rozrywki. Ja nie jestem zaskoczony. Pytanie tylko czy będzie na to jakaś reakcja, czy "nic się nie stało, Wisełko, nic się nie stało". |
Z Legia w.pier.dol, w derbach... lepiej nie pisać. Po tych dwóch meczach jest przerwa na kadrę i jest to chyba najodpowiedniejszy (z bliższych terminów) moment na ewentualna zmianę trenera.
|
Wyeliminować najsłabsze ogniwa, dać pograć innym, zmienić system gry na 4 4 2.
Miśkiewicz, Jović, Guzmics, Żemło, Burliga, Barrientos, Stilić, Stjepanović, Guerrier, Stępiński, Brożek oo może tak na zmiany Garguła, Sarki, Witek |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl