Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] WISŁA Kraków - Zawisza Bydgoszcz, 7 marca, 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9430)

!!IRIVER!! 08.03.2015 14:33

1 Załącznik(ów)
Ciekawostka. Tabela 2015.

Załącznik 1935

szprotson 08.03.2015 14:40

Wychodzi z tego ze Rumak jest najlepszy a Smuda najgorszy. Blisko Smudy Jan Kocian którego tu wielu chciało oraz uwielbiany Pawłowski. Niemożliwe ze tuż tuż jest Kiereś...

!!IRIVER!! 08.03.2015 15:07

Pokazuje to także przede wszystkim, że żaden zespół nie jest w stanie wznieść się na jakieś wyżyny - nikt nie wygrał 3 z 4 meczów... Zawisza natomiast... nie stracił nawet gola - to zdecydowany postęp tego zespołu i kto wie - może się jeszcze utrzymają, jeśli tendencja się nie zmieni. Tabela się spłaszcza coraz bardziej, a my no cóż - idziemy w dół, ale prawdopodobnie po porażce z Legią jeszcze nie zlecimy do drugiej połówki tabeli...
Niemniej - czas na zmiany.

Kurz 08.03.2015 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryk_185 (Post 1392929)
Ktoś kto mówi że Wisła ma słabą kadrę to albo jest spokrewniony z Frankiem albo nie widział innych zespołów naszej ekstraklasy. Spotkałem się z twierdzeniem że "Smuda to dobry fachowiec i więcej z tego zespołu się nie da wyciągnąć". Fajnie że komuś pasuje że na tą chwilę jesteśmy najgorszym zespołem ekstraklasy patrząc na sam 2015 rok.

Podobno "pamięć społeczna" sięga pół roku wstecz, tzn, że ludzie po takim okresie przestają pamiętać o rzeczywistych wydarzeniach. Ja chętnie przypomnę. To już 4 sezon, kiedy mamy ponoć super skład, żeby walczyć o najwyższe cele, tylko o nie de facto nie walczymy. Zmieniają się trenerzy, prezesi, a to akurat pozostaje bez mian. Jakieś wnioski?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1392937)
Pokazuje to także przede wszystkim, że żaden zespół nie jest w stanie wznieść się na jakieś wyżyny - nikt nie wygrał 3 z 4 meczów... Zawisza natomiast... nie stracił nawet gola - to zdecydowany postęp tego zespołu i kto wie - może się jeszcze utrzymają, jeśli tendencja się nie zmieni. Tabela się spłaszcza coraz bardziej, a my no cóż - idziemy w dół, ale prawdopodobnie po porażce z Legią jeszcze nie zlecimy do drugiej połówki tabeli...
Niemniej - czas na zmiany.

Tylko niech one zaczną się od piłkarzy. Wiem. Jesteśmy biedni i nie mamy kasy, ale walczymy o najwyższe cele.

PitM 08.03.2015 20:13

Jak my obecnym nie mamy z czego płacić. Przyjdzie ktoś grać za darmo?

Lukasz 08.03.2015 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1392939)
Wiem. Jesteśmy biedni i nie mamy kasy, ale walczymy o najwyższe cele.

Cytat:

- Trzeba już sobie powiedzieć, że już tak gramy - tylko o utrzymanie. Sytuacja jest naprawdę bardzo trudna. Ta druga ósemka jest teraz bardziej realna - podkreśla.
AG

Także tego .... nastroje dobre nie są.

Griszka30KR 09.03.2015 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1392728)
Za nieskutecznosć piłkarzy odpowiedzialność bierze trener. " ?

Przestan,to nie juniorzy,tylko zawodowcy juz odpowiednim wytrenowaniem piłkarskim.Czego ichcesz teraz uczyc?Trafiania z metrra do bramki?

Gwiaździsty 09.03.2015 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1393003)
Przestan,to nie juniorzy,tylko zawodowcy juz odpowiednim wytrenowaniem piłkarskim.Czego ichcesz teraz uczyc?Trafiania z metrra do bramki?

Za formę i grę zespołu odpowiada trener, gdyby nie to, to każdy trener tłumaczyłby naiwnie "to nie moja wina, to piłkarze biegają po boisku". Tylko, ze nikt kieujący normalnmym klubemi na takie gadki nię nabiera.
Można było być pewnym w 100 % takiej formy zespołu na wiosnę, nie pierwszy już raz zresztą. Przecież przygotowywał ich Smuda. Powtórka z rozrywki. Ja nie jestem zaskoczony. Pytanie tylko czy będzie na to jakaś reakcja, czy "nic się nie stało, Wisełko, nic się nie stało".

silver03 09.03.2015 09:35

Z Legia w.pier.dol, w derbach... lepiej nie pisać. Po tych dwóch meczach jest przerwa na kadrę i jest to chyba najodpowiedniejszy (z bliższych terminów) moment na ewentualna zmianę trenera.

Davss875 09.03.2015 09:42

Wyeliminować najsłabsze ogniwa, dać pograć innym, zmienić system gry na 4 4 2.
Miśkiewicz, Jović, Guzmics, Żemło, Burliga, Barrientos, Stilić, Stjepanović, Guerrier, Stępiński, Brożek oo może tak na zmiany Garguła, Sarki, Witek

dynek.pl 09.03.2015 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1393010)
Z Legia w.pier.dol, w derbach... lepiej nie pisać. Po tych dwóch meczach jest przerwa na kadrę i jest to chyba najodpowiedniejszy (z bliższych terminów) moment na ewentualna zmianę trenera.

Czyli jest szansa bo zazwyczaj im wiekszy pesymizm na forum tym lepiej na boisku i odwrotnie :)

63.5 Kg 09.03.2015 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1393012)
Wyeliminować najsłabsze ogniwa, dać pograć innym, zmienić system gry na 4 4 2.
Miśkiewicz, Jović, Guzmics, Żemło, Burliga, Barrientos, Stilić, Stjepanović, Guerrier, Stępiński, Brożek oo może tak na zmiany Garguła, Sarki, Witek

Czeka na wyrok wiec dziekuje...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl