![]() |
Boguski czyli człowiek który tylko biega (w jednostajnym tempie) niektórzy pokazują to jako jego zalete, co z tego że dobiega do zawodnika,ale stoi jak słup soli,facet boi się własnego cienia a co dopiero jakichś zawodników typu: Baran czy Rachwał.Jak taki zawodnik może być def.pomocnikiem to wie tylko czarodziej Smuda.
Uryga, następny zawodnik do odstrzału,Alan nie ma niczego oprócz wysokiego wzrostu,jest jakaś zaleta Urygi?? Dariusz Dudka pomylił zawody powinien zostać zawiadowcą, iak nie chce się biegać to poproś o zmiane. Jest jakiś trener w Polsce, który wystawiał by na skrzydle Gargułe czy Stępińskiego, Boguskiego na def.pomocnika czy też Jankowskiego jako zawodnika box-to-box(buahaha). Jeżeli nie będzie od 7 do 9pkt w następnych 4 meczach to Franek ty zrobisz auf widersehen i wszyscy odetchną, zawodnicy i kibice. |
Cytat:
A na poważnie, to Gaszyński dopiero zaczyna to wszystko ogarniać i dużo przed nim roboty. Przypominam, że w sztabie szkoleniowym nadal nie ma profesjonalnego trenera od motoryki i to niestety widać. Smuda, podejrzewam, że sam nie wie gdzie popełnia błędy, a piłkarze robią jak na razie fatalną robotę zachowując się jak kelnerzy. Niewiele się chyba da już zrobić i trzeba liczyć, że w końcu odpalą, bo ruszają się z każdym meczem jakby więcej choć niekoniecznie szybciej. A jeśli nie załapiemy się na puchary, to pewnie komuś trzeba będzie podziękować za pracę - ciekawe na kogo padnie? Natomiast nie bardzo rozumiem tych, którzy napieprzają na własnych zawodników. Własnych zawodników można poniewierać jak olewają, jak im zwisa i powiewa, a tego raczej nie widzę. Grają za wolno, bez czucia piłki i głupio, bez jakiejś myśli. Ale większości się chce. |
Podstawowa kwestia jest taka ze musimy przejsc na system 4-4-2 i znowu klepac pila jak za dobrych lat Mam nadzieje ze gdy mamy juz skrzydłowych Jovic i Barientos to skonczy sie wystawianie tam Jankowskiego,Stępińskiego,Garguły bo to był nieudany eksperyment mozna było zrozumiec ze musieli tam grac ale teraz gdy mamy skrzydla pora ich sprawdzic na swoich pozycjach!!!! Dudka narazie slabiutko wiec do obrony powrot Gumisia no i moze w koncu sprobowac zagrac w srodku Gargula Stilic przynajmniej w takim meczu jak z Zawisza bo niestety ale Boguski sie tam nie nadaje ogolnie to tylko biegac potrafi na boisku a Uryga jakos tez nie przekonuje.Pytanie czy Smuda odwazylby sie zagrac w ustawieniu : Buchalik(Miśkiewicz)
Sadlok Gumis Głowa Burliga Barientos Garguła Stilic Jovic Brożek Jankowski(Stępiński) Brak defensywnego pomocnika no ale coz mozna i tak sprobowac |
Cytat:
|
Co najgorsze gra tragiczna ale i zespół w sporej części mało perspektywiczny. Mamy sporo piłkarzy po 30 i z niektórymi jak Boguski przedłużamy umowę. Pewnie Garguła z Dudką też zostaną na kolejny sezon. Jednym słowem "sparciały" Franz + "Los Geriaticos" z sanatorium dla piłkarskich weteranów mają grac o puchary. Na razie słabo to wygląda.
Ale jak po ostrych dyskusjach w poprzedniej rundzie kiedy atakowałem "sparciałego" Smudę dostałem ostrą ripostę od jego wyznawców - obiecałem że nie wyleje pomyj na głowę Smudy przed końcem szans na puchary. Tak jak pisałem kilka miesięcy temu - jeśli nie zakwalifikujemy się do pucharów to trzeba Smude od razu wywalić. Bo z nim ani nie ma wyników sportowych, ani ogrywania młodych piłkarzy żeby na nich zarobić. Ale teraz wciąż mamy szansę na puchary więc Smude na razie oszczędzę. Chociaż gdyby to ode mnie zależało to po haniebnej porażce 0-5 z Legią już by go nie było od dawna. |
Dziwi mnie że Stępiński dziś nie zagrał ani minuty, a taki Brożek bez formy cały mecz rozegrał :/ Chciałbym żebyśmy zagrali dwójką napastników, przecież po co mamy Stępińskiego, Jankowskiego? Ile słabych meczy musimy rozegrać żeby Smuda to ZROZUMIAŁ? Oby Bangura (jeśli przejdzie rehabilitacje pomyślnie) nie był gorszy od dzisiejszych występów Jovicia i Barrientosa.
|
Póki BC smakuje wódka z Franzem, ten jest bezpieczny.
|
Głowa, głowa i jeszcze raz głowa!! To co zrobił po strzelonej bramce bardziej mnie przekonało, niż sam gol. Uwielbiam Arka, wzór piłkarski!! Powinien r.o.z.k.u.r.w.i.ć pól szatni po tym meczu.
|
- Na pewno ta nowa umowa jest elementem docenienia i stabilizacji, ale z drugiej strony jest to też motywacja, żeby jeszcze mocniej pracować na treningach i pomóc drużynie zająć jak najwyższe miejsce w tabeli - podsumował Boguski w rozmowie z „Gazetą Krakowską”.
para w gwizdek Boguski para w gwizdek !!! |
Cytat:
7-9 pkt ?/ ja obstawiam w nastepnych 4 meczach 1 pkt , no chyba ze jakims cudem wyszarpiemy z gardla 3 pkt wielkiemu Zawiszy - ale nie postawie na to nawet zlotowki ....rozklepala dzis nas jak leszczy typowa druzyna srodka tabeli ktora w pocie czola bedzie walczyc o swoje maximum czyli awans do osemki ....Smuda nie odejdzie nawet jak derby beda w plecy 0-3 ... po meczu z Jaga widze Wisle w dolnej osemce - zalozy sie ktos ??? jestesmy jedna z najgorzej grajacych druzyn w extraklapie ....zero pomyslu, zaangazowania , - o taktyce nawet nie wspomne bo czego wymagac od trenera z warsztatem lat 80-tych , ktory nawet sztabu trenerskiego wokol siebie nie ma- to co sie dzieje to parodia , wiem ze jest lipa z kasa- bieda- ale nosz ku...a czy polowa albo 1/3 naszej ligi to jakies tuzy finansowe ?? rozpieprzaja sie po zimowych feriach po Turcjach ?? ... popatrzcie na taki dzisiejszy Gornik - tam nie ma gwiazdorstwa- klub ledwo przedzie- a chlopaki zapie...ja az trzeszczy , a u Nas ?? czasem sie zastanawiam czy to mega bozysczze wislackich sharksow netowych czyli Mr. Stilic wogole pierze koszulki po meczach ??? do konca kontraktu Smudy bedzie taka padlina ...dzisiejszy wystep Dudki, Sadloka, Boguskiego, Urygi i skutecznosc Brozka to po prostu jakas masakra |
Co tu dużo mówić. Smuda po raz kolejny zajechał piłkarzy. Ja nie wiem, ale on im straszy to chyba jest głupszy..
My mam walczyć o coś więcej niż o ''ósemkę'' no to sorry, ale na dzień dzisiejszy nie widzę tego. |
Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Zagralismy najlepszy mecz w tym roku a nie potrafilismy
wykorzystac swoich sytuacji natomiast Bełchatow poszedł z trzema i zdobył trzy bramki. Jak ktos napisał lepiej zeby do wiosny przygotowywał zespoł kto inny a Smuda tylko do rundy jesiennej, w ktorej znowu narobilismy punktow a teraz mamy z tym problemy. |
Cytat:
Zgadzam sie ze wszystkim. Pierwsza i trzecia bramka Bełchatowa to jak bym ogladał jakis duet/tercet z Barcy, akurat im wyszło w meczu z nami :( Co do Nas to Jovic daje duze nadzieje ze prawa strona w koncu ruszy ładnie, zobaczymy za tydzien jak to będzie wygladało z Zawiszą razem z Guerrierem, w koncu skrzydła powinny wygladac co najmniej przyzwoicie. |
Oglądałem dzisiaj mecz, a głównie to "grę" Pana Boguskiego bo ciężko nazwać go piłkarzem. Wyciągnąłem kilka wniosków:
- Boguski ma kwity na Bogusław C. - Wujek(żona, szwagier) jest prokuratorem(sędzią) związanym ze sprawami telefoniki. -Boguski gra "za frytki" i namawia innych żeby nie chcieli kasy. - Ma inny etat w Telefonice co gwarantuje mu hobbistyczne granie w pierwszej 11 - inna możliwość.... na pewno nie umiejętności |
Franciszek wie lepiej. Gość który skompromitował nas na euro 2012, wie lepiej. Żadnej drużyny nie przygotował do wiosny, on ma nosa.. Garbatego chyba k.u.r.wa. Pół extraklasy się pcha pod skrzydła złoto-usto-idioty ha ha! Takie pieniądze gościowi płacą, że się w głowie nie mieści. Nie oszukujmy się, bo ze średnio ogarniętym trenerem bylibyśmy tu gdzie jesteśmy. A jego pier.do.lenie już od czasów Lecha doprowadza mnie do szału.
|
Typowy ekstraklasowy mecz. Przy tak małych różnicach w potencjale drużyn, wygrywa bardzo często ta, która może grać z kontry przez całe spotkanie. Trudno mieć pretensje do naszych piłkarzy, biorąc pod uwagę ich realne możliwości. Do tego dochodzi pech i brak skuteczności. W pierwszej 8 zagramy na pewno. Na mistrzostwo nie mamy szans, więc nie należy się gorączkować, bo nawet po wymianie połowy składu (co się nie zdarzy) nie trafimy do fazy grupowej LE.
|
Cytat:
a drugie pytanie - kto zamiast? |
mecz mozna okreslic w kilku punktach
-Brożek mógł wysunąc sie na czoło strzelców ekstraklasy( miał chyba z 5 setek i kilka jeszcze dogodnych sytuacji) -Dudka .... fatalny mecz. masa blędów. juz wiem czemu Smuda go posadził w meczu z Pogonia. -Jovic, duzy pozytyw. jak na pierwszy mecz dobrze zagrał. -Drugi nabytek tez nie zle. Widac u Barrientosa szybkosc i co najwazniejsze klej w bucie! ( u naszych ciezko to zobaczyc) jak ktos mu zagra piłke w biegu to nie odkakuje na metr. -Smuda pieprzy i pieprzy a jeszcze jedne mecz i mozemy wypasc z ósemki. puchary? chyba za rok. zebysmy sie do ósemki zaliczyli tym bardziej ze po Zawiszy( tu musza byc 3 pkt) mamy wyjazd na Legie potem u sibie Craxe i wyjazd na Jage. wiec łatwo o pkt nie bedzie. ave. |
Cytat:
Franio Smuda to taktyczny geniusz, przygotował drużynę wspaniale, a to ze nie strzela bramek i dużo traci... eee tam Panie.. To że wystawia zawodnikow nie na swoich pozycjach i .......i jakieś głupoty na konferencjach... eee tam Panie, popatrz Pan na ten styl! Wygramy z Zawisza!! ...., że straciliśmy 8 pkt na ogórach, tera wygramy z Zawisza, będzie git. Panie ja Panu powiem.. Krążą plotki, jeszcze niepotwierdzone, że Alan Uryga właśnie z Zawisza wykona pierwsze podanie do przodu w sezonie! A Buchalik złapie coś co leci w bramkę!! Przychodź Pan na mecz, bierz rodzinę i kota, styl Frania będzie grany! -------- Fani cudownego dotyku Franciszka i jego legendarnego nosa mnie przerażają. |
Cytat:
Tak,dobry do noszenia toreb piłkarzom typu Brozek... |
Cytat:
Ludzie trochę lodu na głowy, bo popadacie ze skrajności w skrajność. Tydzień temu była mowa o pucharach, a dziś już o spadku. |
Po wczorajszym meczu widzę właściwie tylko dwa pozytywy: gra wygląda coraz lepiej, więc są nadzieje na przyszłość + dobrze wypadli nowi zawodnicy, którzy przy kaszanie, jaką gra reszta nie są uzupełnieniem składu, ale pełnoprawnym wzmocnieniem.
Żal tych punktów, nie wiadomo jakby się potoczył mecz, gdyby sędzia dał tego karnego... Ech, typowa wiosna Smudy. |
Cytat:
|
Cytat:
A co do Moskala. Kazdy byłby lepszy od dyzmy. Wolałbym nawet przesunąć Musiała do pierwszej drużyny. Nie oszukujmy się. Emeryt nie przygotuje drużyny do nowoczesnego futbolu. Musimy coś zmienić w składzie trenerskim, bo kolejna wiosna i kolejna gorycz porażki do przełknięcia. Gdzie te puchary Gaszyńskiego. Niech on się martwi o utrzymanie z naszym dyzmą, boguskim, jankowskim. To trio to są gwiazdy naszej kabaretowej sceny ekstraklasowej. Ani jeden z nich nie ma pojęcia co ma robić. |
Cytat:
Nie oglądałem trzech ostatnich spotkań Cracovii, gdyż trochę bardziej cenię sobie swój wolny czas. Miałem za to okazję zobaczyć mniej lub bardziej obszerne skróty i ich dorobek punktowy w tychże spotkaniach. Całe 3 punkty (słownie trzy). Budzi respekt... Wiadomym było, że Smuda nie potrafi przygotować zespołu do wiosennych spotkań, zimowe sparingi również nie wróżyły niczego dobrego. Jedyne co można powiedzieć po tych trzech kolejkach to to, że piłkarze są zajechani, ruszają się jak muchy w smole, a zmęczenie przekłada się na dokładność, a raczej jej brak. Moim zdaniem nie można odmówić naszym piłkarzom woli walki i chęci wygrania wczorajszego spotkania. Brakuje świeżości i jakiegoś pomysłu na grę, ale o to trzeba mieć pretensje do Smudy. W meczu z Zawiszą trzeba liczyć na to, że Brożek, a może i Stilić usiądą na ławce. Może jestem niepoprawnym optymistą, ale wydaje mi się, że wymęczymy za tydzień to zwycięstwo. W Ekstraklasie wszystko się może zdarzyć, ale nie wierzę w naszą kolejną porażkę, w dodatku przed własną publicznością i to jeszcze z Zawiszą. I na to jestem w stanie postawić swoje pieniądze. |
Wczoraj Stilić nie grał źle, przytrzymywał piłki, zaliczył asyste i posłał pare ładnych piłek np. do Sadloka.
|
Nasz 1(słownie jeden) budzi postrach Barcy i Realu?
cRacovia niestety w obecnej formie jest lepszą drużyna niz Wisła i to jest bolesna prawda. |
Cytat:
a ponadto Jan Urban zwolniony z Osasuny :D i żeby nie było że zwalniamy Smudę - Smuda przygotowuje na jesień a Urban na wiosnę a co |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiedziałem ze lewy pomocnik musi byc lewo nozny ;D
|
Cytat:
|
Dziwny był to mecz. Graliśmy wlasciwie najlepsze spotkanie z tej rundy, a mimo to bolesna wtopa. Szkoda, bo po raz kolejny do tego stanu rzeczy (ze nie wygrywamy ) ma swoj przyczynek sędzia, który nie podyktowal ewidentnego karnego. Jednak to w glownej mierze sami sobie jesteśmy winni. Sytuacje, ktore mial Brozek kazdy napastnik bedacy w przyzwoitej dyspozycji musialby przynajmniej dwie z nich zamienić na gole.
Bardzo podobają mi się nasi dwaj nowi grajkowie, widac ze mogą z nich byc do kolejnej wiosny ludzie. Potem może byc juz roznie, o ile Smuda nadal będzie w drużynie. Daleki jestem jednak od tego by siac defetyzm i bac się potyczki z Zawisza, czy o zgrozo obawiac się nijakich zydkow. |
Cytat:
|
Na szczęście czołówka nam zbyt nie Uciekła Śląsk remis lech też i Jaga przegrała
|
Ja to bym bardziej sie martwil tymi za nami a nie przed nami ale moze ja nic nie wiem i gramy o mistrza?:D
|
Cytat:
|
Żemło w sparingach grał przyzwoicie, Dudka ostatnio zagrał dramatycznie. Wiem, że mecz meczowi nierówny, ale Żemło zasłużył na szanse.
|
Zamiast Jovicia i Barrientosa Gaszyński powinien sprowadzić napastnika.Nasza gra do 16-tki Bełchatowa nie wyglądała źle.Błąd sedziego (nie dał karnego) oraz indywidualne błedy Dudki zadecydowały o porażce
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl