![]() |
Zyjemy w pojebanym kraju jeżeli ktoś w cos takiego wierzy...
|
Ktoś się orientuje jak na kwestię kibicowską zapatruje się Lasota? Która strona Błoń jest mu bliższa?
|
Jest z Olkusza, fotografowal sie przy naszym stadionie. Tyle wiadomo
|
No i wygrał czerwony Jacek.
Ja zostałem w domu jednak. Usłyszałem w debacie dzień przed ciszą i nie zdążyłem napisać w temacie, że Lasota chce położyć na naszym stadionie sztuczną murawę i "wynajmować stadion krakowianom" - wybaczcie, ostatecznie mi ręce opadły. Jeden czerwony, a drugi kretyn. W tym mieście będzie jak było - szaro, nijako, przeciętnie. Ale po wnikliwym prześledzeniu kampanii, jestem pewien, że z Lasotą lepiej by nie było. |
Za 4 lata ide po wladze!
Bedzie lepiej! |
Masz mój miecz :D
I nie zapomnij, że Krakowian nie stać na utrzymywanie dwóch stadionów, a taki jeden idealnie nadaje się na supermarket, wstawić kilka rzędów kas, stoisko mięsne - oczywiscie z poszanowaniem dla tradycji tylko koszerne, i można zacząć handel :) |
Mięsa koszernego nie może być, bo sejm zakazał ubój rytualny :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze bym zrozumiał jakby kontrkandydat był takim Biedroniem albo Urbanem ale to był konserwatysta i prawicowiec czy się jego gęba komuś podoba czy nie. Inną też sprawą że kolejny raz objawiła się sytuacja że my Wiślacy nie jesteśmy jednością i nikt z rządzących miastem nie musi się z nami liczyć bo znajdą się pierdoły które mają swoje zdanie zgodnie ze starą polską maksymą że " racja jak dupa każdy ma swoją". |
Chłopie, ale popatrz prawdzie w oczy. Ja głosowałem kilka razy na PiS, ale jeżeli chodzi o wyboru samorządowe, podkreślam samorządowe, patrzę przede wszystkim na ludzi i na ich program, a nie na partię. A już wielkorotnie pisałem - Lasota był kandydatem bez konkretów i bez programu, tak jakby pogodzonym z porażką z Majchrem. Sam pomysł o tunelu pod alejami to jakieś sci-fi po całości.
Ale jak mówię, miałem na niego głosować z zaciśniętymi zębami i w sumie tylko dlatego, że jego przeciwnikiem jest Majcher, dopóki nie wypalił z pomysłem zrobienia ze stadionu Wisły orlika. Wybacz nie, po prostu nie. I nie jest to normalne, jak piszesz. To jest skrajnie nienormalne, pokaż mi jakąkolwiek druzynę w Europię (może być nawet w Albanii, czy innej Macedonii), która wynajmuje swoją główną płytę, żeby Janusze po pracy mogły sobie pokopać. Sorry to pomysł absurdalny, świadczący o oderwaniu od rzeczywistości. Kraków zasługuję na poważnego prezydenta z poważnym programem i jednolitą wizją. Kolejne wybory, i kolejne rozczarowanie. |
Ale w tych wyborach chodziło, aby nakruszyć ten beton (czyli usunąć ze stołka Majchrowskiego), bo w następnych inny kandydat miałby większą szansę wygrać z Lasotą niż z betonem, który przez kolejne 4 lata stwardnieje i będzie się bawił sporym zastrzykiem kasy z UE
|
Ja tylko czekam na rezultat kontroli w kieszeni Marczułajtis i kolegów z peło z rady miasta - miała się zakończyć we wrześniu ale pewnie ukręcili łeb przy samej dupie ...
A 4 kadencja Majchra to swoją drogą woła o pomstę do nieba. |
Gdzie pis gdzie prawica... no sorry, całowanie biskupa w pierścionek to nie jest oznaka bycia prawicowcem tylko katotalibem... na lewo od pis tylko sld. Poza tym, tak jak pisze fialo to wybory samorządowe. Powinniśmy głosować na ludzi, których znamy z działalności w naszym miejscu zamieszkania. Wybór był po prostu żaden. Jeden zapatrzony w siebie i swoją szkołę komuch i drugi, który poszedł do polskęzbawa... Miałby naprawde spore szanse, gdyby nie startował z list tej partii. Gros ludzi poszło zagłosować na Majchra, byle by tylko nie pis wygrał. Głupie to, ale prawdziwe...
|
stwaski- może mi Pan przybliżyć pojęcie "katotalib" ? Co według Pana ono oznacza ?
|
Bezgraniczne oddanie klerowi, uznawanie tylko "najmojszej" prawdy, modły do rydzyka, starczy, czy jeszcze wymieniać?
|
Nie spotkałem i nie znam takich osób jakie Pan opisał.
Natomiast znam osoby które słuchają Rydzyka w radiu, ale modlą się do Boga- to też według Pana "katotaliby" ? |
Nie, to są osoby Wierzące w Boga. Znam kilka takich osób. Znam też kilka, które modlą sie do Rydzyka. Szczęściarz z Pana, że takich pan nie zna. Ja muszę z takim pracować...
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Mnie osobiście pozostaje mieć tylko nadzieje, że dotrzyma słowa z Trasą Łagiewnicką. |
No trudno żeby ktoś w skali kraju chciał głosować na takiego typa jak Ziobro, czy na Kowala vel TW Pallad.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą Ziobro to jeszcze lepszy model niż Kaczyński. Proponuję poczytać opinie o nim kolegów ze sudiów i profesorów. Ciężko o większą mendę. Z kompleksem małego ... zupełnie jak hofman :) |
Akurat to Solidarna Polska była więcej w Radiu Maryja niż PiS, z którym to co chwila mają jakieś spięcia więc promują SP oraz od tego roku ...Ruch Narodowy
|
W TV Trwam na pół godziny przed ciszą wyborczą byli burmistrz i starosta Wołomina. Obaj oczywiście z PiS-u ;)
|
A TVNie HGW i co z tego ? a z resztą Trwam przecież nikt nie ogląda więc co to za porównanie do mainstreamowych mediów ?
Przegląd Tygodnia w Klubie Ronina https://www.youtube.com/watch?v=gRoltvX6fw4 |
Kolego z forum Legii pisałeś, że RM bardziej promowało SP co nie jest prawdą. Owszem tak było wcześniej jeszcze przy wyborach do europarlamentu, ale obecnie znowu nawrócono się na PiS.
Co do przedwyborczego "polskiego punktu widzenia" to mea culpa, gdyż oprócz burmistrza Wołomina był tam niedoszły prezydent Warszawy Jacek Sasin. Były starostwa Wołomina był kilka dni wcześniej ;) https://www.youtube.com/watch?v=IMNPYoE7BfQ |
Cytat:
http://wiadomosci.dziennik.pl/polity...agabywalo.html Cytat:
|
mam pytanie ? wytłumaczy komuś temu namolowi emj10 że tutaj nikogo nie obchodzi jakiś zapyziały wołomin ,to jest jakaś masakra , facet ma obsesję , ja wiem z jego wynurzeń że Pis go wydymał jak startował na radnego w tym wołominie , ale żeby mieć taką traumę i ciągle o tym pisać ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To temat o wyborach samorządowych w Krakowie czy w Wołominie ?
W Krakowie przewodniczącym RM został wierny piesek Majchra, stary pryk Kośmider. Czyli ten co był. Generalnie nic się po wyborach nie zmieniło. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Fałszerstwa wyborcze? Informacje PiS ściśle tajne
Cytat:
|
TVN24 - ja pier....le Cała prawda całą dobę. Jeszcze wklej co tam w gazecie Ozjasza Szechtera? Za wklejanie linków do tych shitów powinni dawać na forum bany i zakazy stadionowe :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl