Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków vs pzpn (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9361)

emj10 05.03.2015 13:32

Cel realistyczny na ten mecz: zero kartek czerwonych i brak kartek dla Głowackiego i Stilica ;)

serek.c2 05.03.2015 13:41

Sędziowanie czy karanie jakie jest każdy widzi, częściej niż zwykle sprzyja sie warszawskiemu klubowi. Nie popadajcie jednak w paranoję i nie piszcie takich bzdur jak shaggy powyżej... My na chwile obecną nie jesteśmy dla Legii poważnym rywalem, żeby robili jakieś wałki w stosunku do nas, bo akurat będziemy grać z nimi w następnej kolejce. PS. Liczę, że Głowa wykartkuje się na Zawiszy, najbardziej będzie potrzebny w derbach.

0 22 05.03.2015 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1392445)
Nadal chcesz pisać o równym traktowaniu Legii i Wisły?

Nadal chcę.

stalsanok1946 05.03.2015 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1392374)
odbije lekko piłeczkę bo wypadłem troche z internetów.
Na ile zawieszono Iniakego Astiza za mecz z Jagiellonia?

dobre pytanie,juz pomine fakt ze typ powinien w tym meczu wyleciec,raz za faul na czerwona bo Tuszynski wyszedl sam na sam,a drugi raz powalil Gajosa ktory takze wyszedl sam na sam efekt? brak drugiej zoltej z ku*wa niewiadomych przyczyn :D

przeraza mnie jak KL,PZPN i media dmuchaja i chuchaja na ta Legie,wszyscy ja kochaja,wychwalaja pod niebiosa i robia tak byle leglej zylo sie dobrze

ostatni wywiad z Jackiem Kazimierskim,bylym naszym trenerem bramkarzy mowil tak i mial w tym swieta racje:
"Jacek Kazimierski: Piszecie to, co właściciele Legii chcą, żebyście pisali. Niezależnie od tego, czy Legia gra dobrze czy źle, dziennikarze piszą, że dobrze. A jak jest porażka, to starają się zrozumieć, bo rotacja, bo to, bo siamto."

TS&ZKS 05.03.2015 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1392463)
Nadal chcę.

A ja chce samolot i prywatne lotnisko. Jakie wały robi się dla farszafki widzi każdy. Tyle, że słoiki i farszafiaki nie potrafią się przyznać.

A co do samego meczu. Czy nie jesteśmy wymagajacym rywalem dla 7egły. Nie byłbym pewny. Wkoncu cos musi ruszyć nawet mimo dyzmy na ławce. Nawet on nie poradzi nic na to, że chłopaki wkońcu zaczną coś grać. Chociaż patrząc na jego prace, myśle że robi w tym kierunku co może, zeby tylko przegrywac.
7egła też nie prezentuje wybitnej formy. To nie będzie mecz na niebywałym poziomie i myśle, że jest szansa na wygraną, ale oczywiście przed meczem pzpn wykartkuje Głowe, Stilicia. Tak na zaś zeby pokazac, że farszafce nie wolno się postawić, bo mają mieć mistrza i basta.

emj10 05.03.2015 14:22

Co to jest ta 7egła?

FraMat 05.03.2015 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1392463)
Nadal chcę.

Masz prawo: kłamać, przeinaczać rzeczywistość, robić z siebie idiotę.
Ale to świadczy tylko o Tobie.
Tylko po jakiego czorta robisz to na forum Wisły?

shaggy 05.03.2015 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1392458)
Sędziowanie czy karanie jakie jest każdy widzi, częściej niż zwykle sprzyja sie warszawskiemu klubowi. Nie popadajcie jednak w paranoję i nie piszcie takich bzdur jak shaggy powyżej... My na chwile obecną nie jesteśmy dla Legii poważnym rywalem, żeby robili jakieś wałki w stosunku do nas, bo akurat będziemy grać z nimi w następnej kolejce. PS. Liczę, że Głowa wykartkuje się na Zawiszy, najbardziej będzie potrzebny w derbach.

Licho nie śpi a nóż znowu Stilić puknie z wolnego w okienko na wagę remisu... wtedy też nikt nam szans nie dawał...
Jak były czasy fryzjera też wielu żyłi w idealnym świecie i dziwne wyniki tłumaczono pięknem sportu i zarzekano się że nikt nikomu nie sprzyja nikt nikomu nie pomaga...

TS&ZKS 05.03.2015 14:34

Teraz nie potrzeba fryzjera, pzpn powinien zmienic nazwe na fan club 7egły. Oni nie ukrywają się tylko robią wały na szeroką skale.

0 22 05.03.2015 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1392469)
Masz prawo: kłamać, przeinaczać rzeczywistość, robić z siebie idiotę.

Też masz do tego prawo.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1392465)
A ja chce samolot i prywatne lotnisko.

To sobie kup. Zwłaszcza skoro uważasz, że akcja z Sadlokiem to nasz wał :-)

TS&ZKS 05.03.2015 14:39

Nie no ja bym go zawiesił do końca sezonu. Przecież mógł go zabić. A tak wogole to farszafka nie ma swojego forum tylko tu musisz wylewac swoje zale?

KOMINEK 05.03.2015 14:48

Bez personalnych wycieczek każdy kto trzyma się regulaminu ma tu prawo pisać

piotek 05.03.2015 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1392464)

ostatni wywiad z Jackiem Kazimierskim,bylym naszym trenerem bramkarzy mowil tak i mial w tym swieta racje:
"Jacek Kazimierski: Piszecie to, co właściciele Legii chcą, żebyście pisali. Niezależnie od tego, czy Legia gra dobrze czy źle, dziennikarze piszą, że dobrze. A jak jest porażka, to starają się zrozumieć, bo rotacja, bo to, bo siamto."

Miałem własnie polecić wywiad. J.K. jak Kolonko- mówi jak jest :D

shaggy 05.03.2015 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1392508)
Miałem własnie polecić wywiad. J.K. jak Kolonko- mówi jak jest :D

Dlatego podobnie jak Kowalczyk tak i Kazimierski jest persona non grata na Łazienkowskiej...

Cytacik: "Piszecie to, co właściciele Legii chcą, żebyście pisali. Niezależnie od tego, czy Legia gra dobrze czy źle, dziennikarze piszą, że dobrze"

Już jakiś czas temu pisałem że wielu pismaków jest na pasku lesnodorskiego, to się co niektórzy oburzali...:)

Kamson 05.03.2015 21:30

Kierunkowy, weź wyjdź :) właśnie wasz półfinał Pucharu Polski sędziuje szmata z mazowieckiego i chyba zapomniał czerwonej kartki pokazać kopaczowi z waszej drużynki :)

To nie są żadne spiski. To jest śmianie się kibicom z całej Polski prosto w twarz. W tym kraju wszystko gwizdane jest pod jedną drużynę. Tylko wy tego nie widzicie, dziwne :)

edit: właśnie furman powinien dostać drugą żółtą... :lol:

12345q 05.03.2015 21:42

Ja tam się w ogóle przestałem podniecać faworyzowaniem Legii... a niech ich dociągną do kolejnego MP a niech ich dociągną do kolejnego PP (kto ogląda właśnie mecz ten wie co się tam dzieje a jak nie patrz Furman i Dossa Júnior) a później będzie Bereszyński i ogólne zdziwienie ze UEFA to nie PZPN i te ich bezcenne błagalne miny do sędziow i machanie do nich rekami bo debile nie wiedza ze L to najwspanialszy klub wszechświata i okolic #letfootballwin :rotfl:

maro olTSkul 05.03.2015 21:55

wiesz co , 12345 q , ten MP wcale nie jest taki pewny , grają słabo , nie mają nawet pół zawodnika który zrobiłby różnice ,był taki ,ale gra teraz w II lidze chinskiej,

HEJ ŚLĄSK !

stalsanok1946 05.03.2015 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1392522)
Kierunkowy, weź wyjdź :)

kierunkowy do stolicy po meczu z Ajax'em to 04 :lol:

shaggy 07.03.2015 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1392456)
Cel realistyczny na ten mecz: zero kartek czerwonych i brak kartek dla Głowackiego i Stilica ;)

Kiepsko się znasz, albo nie chcesz się znać na otaczającej nas rzeczywistości.
Głowa już wykartkowany.

emj10 07.03.2015 16:27

Jak zasłużył to czemu nie? ;)

shaggy 07.03.2015 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1392712)
Jak zasłużył to czemu nie? ;)

Zasłużył to pojęcie względne. Dossa zasłużył na czerwoną w PP.
Wygląda na to że kartki i ich kolor zależą od tego kto komu służy...

60 minuta: klasyczny przykład przywileju korzyści po warszawsku, wychodzisz sam na sam a czarnuch przerywa akcję i daje faul:)

Kamson 15.03.2015 20:02

Tradycji stało się zadość

http://oi62.tinypic.com/b6q0js.jpg

Murzyńskiej pały w odbycie każdej warszawskiej gnidzie. Życzę ja :)

crazykaro 15.03.2015 20:11

Jeszcze ręki przy obronie Bereszyńskiego nie pokazałeś ;)

Kocur 15.03.2015 20:31

Ja nie wiem po co w ogóle te k...y grają w tej lidze.

Niech im dadzą mistrza a reszta niech gra o drugie miejsce, wstydu krawaciarze nie mają.

jendrus 15.03.2015 20:55

ręka była ale rzetelnie patrząc trzeba powiedzieć że oni eż karny powinni mieć. Na faulu chyba żyle przez burlige

mtk 15.03.2015 21:38

Karnego to jeszcze trzeba strzelić. A druga bramka dla legii ze spalonego, a pan arbiter oczywiście dobrze ustawiony

http://images.tinypic.pl/i/00644/vlumqjrob6pt.jpg

serek.c2 15.03.2015 22:03

Nieźle te kąty proste rysujesz :D Przystaw sobie kartkę do monitora i przede wszystkim sugeruj się linią pola karnego.

serek.c2 15.03.2015 22:38

Naprawdę, przyłóż tę kartkę :) I za punkt odniesienia weź sobie co tam chcesz...

piotek 15.03.2015 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jendrus (Post 1394471)
ręka była ale rzetelnie patrząc trzeba powiedzieć że oni eż karny powinni mieć. Na faulu chyba żyle przez burlige

Kontakt był, ale to nie on spowodował upadek. Żyro jakby poczuł powiew wiatru, to by się wywrócił.

Przy drugiej bramce też miałem wrażenie, ze był mały spalony, ale nie było powtórek, więc nie oceniam.

PiVoSH92 15.03.2015 22:43

Żyro w pomeczowym przyznał, że zagrał ręką przy golu

Ajax 15.03.2015 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1394504)
Żyro w pomeczowym przyznał, że zagrał ręką przy golu

To chyba nagroda fair play się należy...

wolfy 15.03.2015 23:01

Nie wiem, czy te łajzy zdobędą kiedyś na nas punkty bez pomocy sędziego?

funkykoval 16.03.2015 09:50

Od kilku meczy Legia w spotkaniach z Wisłą strzela bramki, które nie powinny być uznane - najpierw Jędrzejczyk wygarnia piłkę z metra za polem karnym (2:1 w Krakowie); rok temu przy stanie 2:2 sędzia odgwizduje nieprawidłowego spalonego Brożka, który wychodził sam na sam z Kuciakiem, jesienią pierwsza bramka dla Legii z półmetrowego spalonego, 2 bramki strzelone w 90 minucie przy stanie 0:0 nie koniecznie musiały wpaść.

Wczoraj najpierw Żyro zagrał niczym Karol Bielecki w meczu o 3 miejsce na MŚ, a 2 bramka moim zdaniem padła ze spalonego - gdyby nie było wątpliwości - Legia + Extra pokazałaby to bez problemu, tak jak 2 lata temu pokazywała 18 centymetrowego spalonego Meliksona w meczu Widzew - Wisła.

Słuchając i czytając wypowiedzi "Legijnych bohaterów" typu Bereszyński, Rzeźniczak czy Żyro to po prostu radzę im aby zobaczyli mecz w TV, bo chyba z boiska to wyglądało jakby cokolwiek inaczej....

Faul Jodłowca na Stiliciu - owszem przypadkowy - przypomniał mi faul Borysiuka na Boguskim, na szczęście bez podobnych konsekwencji, ale oprócz karnego niestety żółtko się należało Jodłowcowi....

jendrus 16.03.2015 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1394507)
To chyba nagroda fair play się należy...


Nalezalaby mu sie gdyby w trakcie meczu sie przyznal, a nie PO meczu.

brylant17 16.03.2015 10:29

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...e1113e8dacd650

idź pan w ch...

Ajax 16.03.2015 11:46

Niech ktoś mu dowód zdjęciowy wrzuci. Chyba jest nawet z kilku ujęć:D

serek.c2 16.03.2015 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1394544)
...

O mój monitor się nie martw ;) Masz narysowaną linię pola karnego, masz linie boczne boiska, a Ty patrzysz na "strzyżenie boiska"?

ArturBarlinek 16.03.2015 12:26

http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1426505116

funkykoval 17.03.2015 11:22

Wg mnie też był minimalny spalony - taki 18 cm jak Meliksona z Widzewem, czy 25 cm jak Brożka rok temu z Legią. Tylko, że tym razem C+ nie przeprowadził badań w tym zakresie, wiadomo dlaczego.

Natomiast zastanawia mnie dlaczego obowiązuje jak dla mnie dziwna zasada, że sędziowie z Warszawy nie mogą sędziować meczów Legii, z Krakowa - Wisły etc.?
Jeżeli przyjmuje się, że sędzia z Warszawy będzie sędziował stronniczo w meczu Legii - to zakłada się, że będzie pomagał drużynie ze swojego miasta, ale w takim razie, gdy sędziuje mecze innych drużyn to nie może pomagać? Jeżeli wobec tego zakłada się możliwość bycia stronniczym i zarzutów to może od razu zatrudnić sędziów z zagranicy ???

sorino 17.03.2015 13:25

Jeśli już kłócicie się o tą linię spalonego, to wypadałoby zamieścić zrzut z momentu zagrania, a nie taki jak na poprzedniej stronie sprzed zagrania piłki. Proszę bardzo zamieszczam prawidłowy zrzut. Chyba teraz nawet bez rysowania linii widać, że zawodnik Legii był na spalonym w momencie zagrania.

http://i.imgur.com/JvPzmEW.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl