![]() |
Cel realistyczny na ten mecz: zero kartek czerwonych i brak kartek dla Głowackiego i Stilica ;)
|
Sędziowanie czy karanie jakie jest każdy widzi, częściej niż zwykle sprzyja sie warszawskiemu klubowi. Nie popadajcie jednak w paranoję i nie piszcie takich bzdur jak shaggy powyżej... My na chwile obecną nie jesteśmy dla Legii poważnym rywalem, żeby robili jakieś wałki w stosunku do nas, bo akurat będziemy grać z nimi w następnej kolejce. PS. Liczę, że Głowa wykartkuje się na Zawiszy, najbardziej będzie potrzebny w derbach.
|
Cytat:
|
Cytat:
przeraza mnie jak KL,PZPN i media dmuchaja i chuchaja na ta Legie,wszyscy ja kochaja,wychwalaja pod niebiosa i robia tak byle leglej zylo sie dobrze ostatni wywiad z Jackiem Kazimierskim,bylym naszym trenerem bramkarzy mowil tak i mial w tym swieta racje: "Jacek Kazimierski: Piszecie to, co właściciele Legii chcą, żebyście pisali. Niezależnie od tego, czy Legia gra dobrze czy źle, dziennikarze piszą, że dobrze. A jak jest porażka, to starają się zrozumieć, bo rotacja, bo to, bo siamto." |
Cytat:
A co do samego meczu. Czy nie jesteśmy wymagajacym rywalem dla 7egły. Nie byłbym pewny. Wkoncu cos musi ruszyć nawet mimo dyzmy na ławce. Nawet on nie poradzi nic na to, że chłopaki wkońcu zaczną coś grać. Chociaż patrząc na jego prace, myśle że robi w tym kierunku co może, zeby tylko przegrywac. 7egła też nie prezentuje wybitnej formy. To nie będzie mecz na niebywałym poziomie i myśle, że jest szansa na wygraną, ale oczywiście przed meczem pzpn wykartkuje Głowe, Stilicia. Tak na zaś zeby pokazac, że farszafce nie wolno się postawić, bo mają mieć mistrza i basta. |
Co to jest ta 7egła?
|
Cytat:
Ale to świadczy tylko o Tobie. Tylko po jakiego czorta robisz to na forum Wisły? |
Cytat:
Jak były czasy fryzjera też wielu żyłi w idealnym świecie i dziwne wyniki tłumaczono pięknem sportu i zarzekano się że nikt nikomu nie sprzyja nikt nikomu nie pomaga... |
Teraz nie potrzeba fryzjera, pzpn powinien zmienic nazwe na fan club 7egły. Oni nie ukrywają się tylko robią wały na szeroką skale.
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie no ja bym go zawiesił do końca sezonu. Przecież mógł go zabić. A tak wogole to farszafka nie ma swojego forum tylko tu musisz wylewac swoje zale?
|
Bez personalnych wycieczek każdy kto trzyma się regulaminu ma tu prawo pisać
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytacik: "Piszecie to, co właściciele Legii chcą, żebyście pisali. Niezależnie od tego, czy Legia gra dobrze czy źle, dziennikarze piszą, że dobrze" Już jakiś czas temu pisałem że wielu pismaków jest na pasku lesnodorskiego, to się co niektórzy oburzali...:) |
Kierunkowy, weź wyjdź :) właśnie wasz półfinał Pucharu Polski sędziuje szmata z mazowieckiego i chyba zapomniał czerwonej kartki pokazać kopaczowi z waszej drużynki :)
To nie są żadne spiski. To jest śmianie się kibicom z całej Polski prosto w twarz. W tym kraju wszystko gwizdane jest pod jedną drużynę. Tylko wy tego nie widzicie, dziwne :) edit: właśnie furman powinien dostać drugą żółtą... :lol: |
Ja tam się w ogóle przestałem podniecać faworyzowaniem Legii... a niech ich dociągną do kolejnego MP a niech ich dociągną do kolejnego PP (kto ogląda właśnie mecz ten wie co się tam dzieje a jak nie patrz Furman i Dossa Júnior) a później będzie Bereszyński i ogólne zdziwienie ze UEFA to nie PZPN i te ich bezcenne błagalne miny do sędziow i machanie do nich rekami bo debile nie wiedza ze L to najwspanialszy klub wszechświata i okolic #letfootballwin :rotfl:
|
wiesz co , 12345 q , ten MP wcale nie jest taki pewny , grają słabo , nie mają nawet pół zawodnika który zrobiłby różnice ,był taki ,ale gra teraz w II lidze chinskiej,
HEJ ŚLĄSK ! |
Cytat:
|
Cytat:
Głowa już wykartkowany. |
Jak zasłużył to czemu nie? ;)
|
Cytat:
Wygląda na to że kartki i ich kolor zależą od tego kto komu służy... 60 minuta: klasyczny przykład przywileju korzyści po warszawsku, wychodzisz sam na sam a czarnuch przerywa akcję i daje faul:) |
Tradycji stało się zadość
http://oi62.tinypic.com/b6q0js.jpg Murzyńskiej pały w odbycie każdej warszawskiej gnidzie. Życzę ja :) |
Jeszcze ręki przy obronie Bereszyńskiego nie pokazałeś ;)
|
Ja nie wiem po co w ogóle te k...y grają w tej lidze.
Niech im dadzą mistrza a reszta niech gra o drugie miejsce, wstydu krawaciarze nie mają. |
ręka była ale rzetelnie patrząc trzeba powiedzieć że oni eż karny powinni mieć. Na faulu chyba żyle przez burlige
|
Karnego to jeszcze trzeba strzelić. A druga bramka dla legii ze spalonego, a pan arbiter oczywiście dobrze ustawiony
http://images.tinypic.pl/i/00644/vlumqjrob6pt.jpg |
Nieźle te kąty proste rysujesz :D Przystaw sobie kartkę do monitora i przede wszystkim sugeruj się linią pola karnego.
|
Naprawdę, przyłóż tę kartkę :) I za punkt odniesienia weź sobie co tam chcesz...
|
Cytat:
Przy drugiej bramce też miałem wrażenie, ze był mały spalony, ale nie było powtórek, więc nie oceniam. |
Żyro w pomeczowym przyznał, że zagrał ręką przy golu
|
Cytat:
|
Nie wiem, czy te łajzy zdobędą kiedyś na nas punkty bez pomocy sędziego?
|
Od kilku meczy Legia w spotkaniach z Wisłą strzela bramki, które nie powinny być uznane - najpierw Jędrzejczyk wygarnia piłkę z metra za polem karnym (2:1 w Krakowie); rok temu przy stanie 2:2 sędzia odgwizduje nieprawidłowego spalonego Brożka, który wychodził sam na sam z Kuciakiem, jesienią pierwsza bramka dla Legii z półmetrowego spalonego, 2 bramki strzelone w 90 minucie przy stanie 0:0 nie koniecznie musiały wpaść.
Wczoraj najpierw Żyro zagrał niczym Karol Bielecki w meczu o 3 miejsce na MŚ, a 2 bramka moim zdaniem padła ze spalonego - gdyby nie było wątpliwości - Legia + Extra pokazałaby to bez problemu, tak jak 2 lata temu pokazywała 18 centymetrowego spalonego Meliksona w meczu Widzew - Wisła. Słuchając i czytając wypowiedzi "Legijnych bohaterów" typu Bereszyński, Rzeźniczak czy Żyro to po prostu radzę im aby zobaczyli mecz w TV, bo chyba z boiska to wyglądało jakby cokolwiek inaczej.... Faul Jodłowca na Stiliciu - owszem przypadkowy - przypomniał mi faul Borysiuka na Boguskim, na szczęście bez podobnych konsekwencji, ale oprócz karnego niestety żółtko się należało Jodłowcowi.... |
Cytat:
Nalezalaby mu sie gdyby w trakcie meczu sie przyznal, a nie PO meczu. |
|
Niech ktoś mu dowód zdjęciowy wrzuci. Chyba jest nawet z kilku ujęć:D
|
Cytat:
|
|
Wg mnie też był minimalny spalony - taki 18 cm jak Meliksona z Widzewem, czy 25 cm jak Brożka rok temu z Legią. Tylko, że tym razem C+ nie przeprowadził badań w tym zakresie, wiadomo dlaczego.
Natomiast zastanawia mnie dlaczego obowiązuje jak dla mnie dziwna zasada, że sędziowie z Warszawy nie mogą sędziować meczów Legii, z Krakowa - Wisły etc.? Jeżeli przyjmuje się, że sędzia z Warszawy będzie sędziował stronniczo w meczu Legii - to zakłada się, że będzie pomagał drużynie ze swojego miasta, ale w takim razie, gdy sędziuje mecze innych drużyn to nie może pomagać? Jeżeli wobec tego zakłada się możliwość bycia stronniczym i zarzutów to może od razu zatrudnić sędziów z zagranicy ??? |
Jeśli już kłócicie się o tą linię spalonego, to wypadałoby zamieścić zrzut z momentu zagrania, a nie taki jak na poprzedniej stronie sprzed zagrania piłki. Proszę bardzo zamieszczam prawidłowy zrzut. Chyba teraz nawet bez rysowania linii widać, że zawodnik Legii był na spalonym w momencie zagrania.
http://i.imgur.com/JvPzmEW.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl