Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   TWSD Ticket Challenge! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9353)

wislakrakow124 30.10.2014 20:44

Na meczeu niestety nie bede bo mam za daleko ale wplacam na akademie:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...abcb55d17.html

AKTUALNA KWOTA:

1934,47 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (8)

arti
bartek_strz
Ela
Kolumbus
M@Terac
rav
vabanq
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (78):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mtk 2
nemox007 2
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
PabloTS 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

PhantomRanger 30.10.2014 21:46

W związku z pytaniem od mitmichael'a o moje uczestnictwo w zabawie, niniejszym biorę w niej udział. Jeszcze nikogo nie nominuje, chociaż postaram się do niedzieli :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3596cce90.html


Ps. Jeżeli ktoś jest chętny może się zgłosić na ochotnika :)

PabloTS 31.10.2014 20:10

ponieważ mam 2 ponowne nominacje.....szczęśliwscy....MILAN!! i KibicRP zapraszam do zabawy i wsparcia naszej Akademii...

nemox007 31.10.2014 20:12

AKTUALNA KWOTA:

1964,47 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (10)

arti
bartek_strz
Ela
KibicRP
Kolumbus
M@Terac
Milan!!
rav
vabanq
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (80):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
PhantomRanger
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (53):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mtk 2
nemox007 1
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
PhantomRanger 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
wislakrakow124 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

rav 31.10.2014 21:50

1 Załącznik(ów)
Na ten moment wsparcie dla Akademii Piłkarskiej Wisły przekroczyło kwotę 2 tys. zł.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w akcji zachęcam do zgłaszania się wpisem w tym temacie o treści "Czekam na nominację".

Pierwszy post, w którym znajdziecie zasady zabawy: www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9353 >>

Potwierdzenie przelewu na Akademię
http://www.wislakrakow.com/forum/att...1&d=1414795445

Akcję przekazuję dalej do: Coglin, El'kabat i 7 kotów


AKTUALNA KWOTA: 2014,47 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (11)

7 kotów
arti
bartek_strz
Coglin
Ela
El'kabat
KibicRP
Kolumbus
M@Terac
Milan!!
vabanq
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (81):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
rav
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
PhantomRanger
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (53):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mtk 2
nemox007 1
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
PhantomRanger 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
wislakrakow124 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

OpEnTaNy 01.11.2014 15:15

Chciałem wykorzystać jeszcze jedną moja nominacje i nominuje : ichigo
Zachęcam zeby reszta osob z niewykorzystanymi nominowala aktywne osoby na forum :)

R33 01.11.2014 15:33

Nominacja dla:
St Yabol

Drugą wykorzystam jak będą chętni.

gooro33 01.11.2014 20:26

Uzupełniam swoją ostatnią nominację o gypsy.

gypsy 02.11.2014 15:26

1 Załącznik(ów)
W załączniku potwierdzenie przelewu. Na razie nie nominuję nikogo, jakby ktoś chciał, to proszę napisać PW!!!

AKTUALNA KWOTA: 2024,47 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (11)

7 kotów
arti
bartek_strz
Coglin
Ela
El'kabat
KibicRP
Kolumbus
M@Terac
Milan!!
vabanq
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (82):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
gypsy
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
rav
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
PhantomRanger
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
gooro33 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
gypsy 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mtk 2
nemox007 1
Ogryzek 2
OpEnTaNy 1
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
PhantomRanger 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
RybaTs 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
wislakrakow124 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1

RybaTs 02.11.2014 15:57

Moja nominacja to : Zwitter

nemox007 02.11.2014 17:22

Moja druga nominacja wędruje do użytkownika mimon89

mimon89 03.11.2014 10:07

Na meczu niestety nie będę ale Akademię wesprę jak najbardziej :)

http://i.imgur.com/4NZO57x.png?1

Coglin 03.11.2014 13:30

karnet:
http://i57.tinypic.com/wsuyz5.jpg

wsparcie:
http://i59.tinypic.com/29kp5qu.jpg

Jeśli jest ktoś chętny na nominację proszę dać znać na PW.

Zwitter 03.11.2014 18:18

http://images66.fotosik.pl/332/95ae2a1555b89785.jpg

Moją nominację dopiszę później, jakby ktoś był chętny niech pisze na PW.

nemox007 03.11.2014 19:48

AKTUALNA KWOTA: 2119,16 PLN

LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (12)

7 kotów
arti
bartek_strz
Ela
El'kabat
ichigo
KibicRP
Kolumbus
M@Terac
Milan!!
vabanq
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (85):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Coglin
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
gypsy
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mimon89
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
rav
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
PhantomRanger
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum
Zwitter

OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (53):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Coglin 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
domin_czyzyny 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
gypsy 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mimon89 2
mtk 2
Ogryzek 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
PhantomRanger 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
wislakrakow124 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1
Zwitter 2

domin_czyzyny 05.11.2014 11:51

w związku z tym, że jeden pseudo kibic Wisły (a może panienka bez jaj) odmówił wpłaty 10 zł dla dzieciaków z Akademi Wisły, proszę o informacje na priva od 1 chętnego na nominacje ode mnie.

Nominacja dla Piter116!

AKTUALNA KWOTA: 2119,16 PLN

LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (12)

7 kotów
arti
bartek_strz
Ela
El'kabat
ichigo
KibicRP
Kolumbus
M@Terac
Milan!!
piter116
vabanq
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (85):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Coglin
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
gypsy
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mimon89
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
rav
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
PhantomRanger
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum
Zwitter

OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI:

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Coglin 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
gypsy 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mimon89 2
mtk 2
Ogryzek 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
PhantomRanger 2
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 2
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
wislakrakow124 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1
Zwitter 2

piter116 05.11.2014 16:32

Potwierdzenie zakupu karnetu już wrzucałem.

http://oi58.tinypic.com/23jo66p.jpg

Jedną z moich nominacji będzie muerte.


AKTUALNA KWOTA: 2129,16 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (14)

7 kotów
arti
bartek_strz
Ela
El'kabat
ichigo
KibicRP
Kolumbus
M@Terac
Milan!!
muerte
St Yabol
vabanq
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (85):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Coglin
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
gypsy
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mimon89
mitmichael
mtk
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
rav
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
PhantomRanger
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum
Zwitter


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (52):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Coglin 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
gypsy 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mimon89 2
mtk 2
Ogryzek 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
PhantomRanger 2
piter116 3
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
wislakrakow124 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1
Zwitter 2

muerte 05.11.2014 16:39

http://i.imgur.com/cFr1E2C.png

Nominuję piotrek06 i White Doctor.


AKTUALNA KWOTA: 2169,16 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (14)

7 kotów
arti
bartek_strz
Ela
El'kabat
ichigo
KibicRP
Kolumbus
M@Terac
Milan!!
St Yabol
vabanq
White Doctor
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (86):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Coglin
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
gypsy
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mimon89
mitmichael
mtk
muerte
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
rav
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
PhantomRanger
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum
Zwitter


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (52):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Coglin 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
gypsy 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mimon89 2
mtk 2
Ogryzek 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
PhantomRanger 2
piter116 3
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
wislakrakow124 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1
Zwitter 2

EDIT: piotrek06 wpłaci w swoim czasie :)

Wit.Ek. 05.11.2014 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1380835)

Raz zostałem nominowany ale mimo to ciągle nieskreślono mnie z listy osób z nominacjami więc...

Po raz drugi biorę udział w akcji jednak tym razem poprzez zakup biletu dla mojej narzeczonej.

Tu jest link do obrazu, który przedstawia zakupiony bilet

http://images70.fotosik.pl/339/bf3aa8ed15eb35dc.png

M@Terac 06.11.2014 12:00

1 Załącznik(ów)
Wpłata w załączniku, 19,06 zł

Nie nominuję nikogo ;)


AKTUALNA KWOTA: 2188,22 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (13)

7 kotów
arti
bartek_strz
Ela
El'kabat
ichigo
KibicRP
Kolumbus
Milan!!
St Yabol
vabanq
White Doctor
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (87):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Coglin
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
gypsy
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mimon89
mitmichael
mtk
muerte
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
rav
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
PhantomRanger
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum
Zwitter
M@terac

OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
63.5 Kg 1
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Coglin 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
dwdx1906 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
gypsy 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mimon89 2
mtk 2
Ogryzek 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
PhantomRanger 2
piter116 3
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 1
Szpen 2
ulTraS 2
Wislak2221 2
wislakrakow124 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1
Zwitter 2
M@terac 2

PhantomRanger 07.11.2014 17:37

Moja 1 nominacja: baton

St Yabol 07.11.2014 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1381301)
Nominacja dla:
St Yabol

Drugą wykorzystam jak będą chętni.


Na mecz nie jadę i w związku z tym wspieram... SPÓŁKĘ AKCYJNĄ WISŁA KRAKÓW poprzez kupienie biletu.

Jakie problemy są każdy widzi więc te 30 zł się przyda na pewno

http://pics.tinypic.pl/i/00594/28kh1x5py9bn.jpg

Zachęcam do takiego wspierania. Jeśli ktoś jest chętny do nominacji to prosze o pw :)
Pierwsza nominacja leci do : Wasiu

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1381792)
Skoro kupił bilet na C3 jeszcze wczoraj, to widzę, że dużo ludzi na meczu nie będzie.... tragedia

Z tego co pamiętam to C1 było 0 - rezerwacje dla Śląska, na pozostałych od 200 do 400 wolnych

siemstein 08.11.2014 09:53

Skoro kupił bilet na C3 jeszcze wczoraj, to widzę, że dużo ludzi na meczu nie będzie.... tragedia

Wasiu 08.11.2014 14:35

Dzięki za nominację.
Mam karnet, wsparłem akademię.

http://i58.tinypic.com/dr6yaf.png

W ramach swoich nominacji chciałbym zmotywować dotychczas nominowane osoby do wykonywania przelewów.

LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (13)

7 kotów
arti
bartek_strz
Ela
El'kabat
ichigo
KibicRP
Kolumbus
Milan!!
St Yabol
vabanq
White Doctor
Wisła Prokocim


Jak ktoś chce do nich dołączyć to proszę o priv.

AKTUALNA KWOTA: 2207,28 PLN

El'kabat 08.11.2014 19:10

Również dzięki za nominację ;)

Nikogo nie nominuję. Myślę,że każdy wie że wypadałoby cokolwiek wpłacić

http://i61.tinypic.com/23ma9zk.jpg

AKTUALNA KWOTA: 2223,28 PLN

63.5 Kg 08.11.2014 21:00

Dopiero teraz przeczytałem priv...

Nominuje kelmaj...

7 kotów 10.11.2014 10:55

ktos ma IBAN do tej akademii ?

element 10.11.2014 19:27

PL70 2490 0005 0000 4600 1632 0774, kod SWIFT/BIC ALBPPLPW

muerte 11.11.2014 01:57

pamiętam jak czasami padały propozycje, żeby kibice robili składki i wspomagali finansowo klub
ten temat idealnie pokazuje, że - jak dużo osób wtedy przyznawało - to marzenia ściętej głowy
ewentualnie hipokryzja

muerte 16.11.2014 23:43

Brawa dla WhiteDoctora - nominowałem go, przyjął wyzwanie i nie zapłacił.
Takich wiślaków potrzeba!

Karherop 17.11.2014 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez muerte (Post 1382352)
Brawa dla WhiteDoctora - nominowałem go, przyjął wyzwanie i nie zapłacił.
Takich wiślaków potrzeba!

a bo to on jedyny?

jak na sb rzucisz temat chętnych do nominacji to nagle na cisza jak makiem zasiał

a wyników wymagajmy dalej....

piter116 19.11.2014 12:23

Nominuję jacek67.

AKTUALNA KWOTA: 2223,28 PLN


LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (15)

7 kotów
arti
bartek_strz
baton
Ela
ichigo
jacek67
kelmaj
KibicRP
Kolumbus
Milan!!
piotrek06
vabanq
White Doctor
Wisła Prokocim

PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (89):

!!IRIVER!!
19sebawro06
63.5 Kg
ABGwislakABG
alterego
AntyMod
art
ArturBarlinek
Barti
Bartosz
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Coglin
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
El'kabat
emailowiec
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
gypsy
IncognitoTSW
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
m954
M@Terac
maaarcin
MałyTSW
Manhunt
Marcin_fan
MatMario
milosz
mimon89
mitmichael
mtk
muerte
nemox007
Ogryzek
OpEnTaNy
rav
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
PhantomRanger
piter116
PiVoSH92
PvD
Pychowice
R33
Rafi89
raindog
rrcek
RybaTs
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
siara
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
ulTraS
W.S
Wasiu
wieśniak84
Wislak2221
wislakrakow124
WISŁAZWE
Wit.Ek.
wolfy
zim zum
Zwitter


OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54):

!!IRIVER!! 2
19sebawro06 2
alterego 3
AntyMod 2
art 2
ArturBarlinek 1
Barti 2
Coglin 2
Dariook (wiesniak84) 2
domal21 1
dwdx1906 2
El'kabat 2
fialo 1
fran23 2
gigant 2
Glazik 1
Greeg 2
Gwiaździsty 2
gypsy 2
JacobCFC 2
Jaroo1 1
Karherop 1
Krav 1
Lukasz 1
m954 2
M@Terac 2
Manhunt 2
Marcin_fan 2
milosz 2
mimon89 2
mtk 2
Ogryzek 2
palikot 1
PANDEM0NIUM 2
PhantomRanger 1
piter116 2
PiVoSH92 2
PvD 2
R33 1
Semper Fidelis 1985 1
serek.c2 1
shaggy 1
siara 2
spartan 1
St Yabol 2
Szpen 2
ulTraS 2
Wasiu 2
Wislak2221 2
wislakrakow124 2
Wit.Ek. 1
wolfy 2
zim zum 1
Zwitter 2

St Yabol 22.11.2014 01:27

nie dostałem od nikogo nominacji, nominowałem się sam.
Na mecz nie jadę, wspieram SA. Taka kropla w morzu potrzeb

http://images.tinypic.pl/i/00600/7vq41i4lwo4c.jpg

bartek89TS 22.11.2014 10:23

Również nie dostałem nominacji.Na mecz z powodu pracy nie dam rady iść.Bilet zakupiłem.
Wspieram Mój ukochany klub !

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=m...8#.VHBVcxFdiuA

speedfashion 24.11.2014 17:25

1 Załącznik(ów)
Nie doczekałem zaszczytu bycia nominowanym. Wklejam potwierdzenie i podbijam temat. Pamiętajcie - lepiej późno niż wcale. :)

R33 24.11.2014 17:39

To jak ktoś chce być nominowany to PW do mnie bo mi jeszcze jedna została.

Glazik 24.11.2014 18:20

Panowie i panie tez mam wolna nominacje wiec zapraszam na priv.

Bartosz 25.11.2014 10:45

Moja zaległa nominacja wędruje do Don Donson :-)

!!IRIVER!! 25.11.2014 11:30

Nominuję Kaan
:-)

Wit.Ek. 27.11.2014 22:58

Na mecz idę bo mam karnet.
http://images68.fotosik.pl/308/a5260714654df7a3.png

Nikt mi nie kazał ale kupiłem ponownie bilet swojej narzeczonej choć wiem, że ona na mecz nie pójdzie.

http://images68.fotosik.pl/406/deae0b86a53063ff.png


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl