![]() |
Na meczeu niestety nie bede bo mam za daleko ale wplacam na akademie:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...abcb55d17.html AKTUALNA KWOTA: 1934,47 PLN LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (8) arti bartek_strz Ela Kolumbus M@Terac rav vabanq Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (78): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mitmichael mtk nemox007 Ogryzek OpEnTaNy PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54): !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 63.5 Kg 1 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 domin_czyzyny 1 dwdx1906 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 gooro33 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mtk 2 nemox007 2 Ogryzek 2 OpEnTaNy 1 PabloTS 2 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 piter116 2 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 2 RybaTs 1 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 1 Szpen 2 ulTraS 2 Wislak2221 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 |
W związku z pytaniem od mitmichael'a o moje uczestnictwo w zabawie, niniejszym biorę w niej udział. Jeszcze nikogo nie nominuje, chociaż postaram się do niedzieli :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3596cce90.html Ps. Jeżeli ktoś jest chętny może się zgłosić na ochotnika :) |
ponieważ mam 2 ponowne nominacje.....szczęśliwscy....MILAN!! i KibicRP zapraszam do zabawy i wsparcia naszej Akademii...
|
AKTUALNA KWOTA:
1964,47 PLN LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (10) arti bartek_strz Ela KibicRP Kolumbus M@Terac Milan!! rav vabanq Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (80): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mitmichael mtk nemox007 Ogryzek OpEnTaNy PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM PhantomRanger piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (53): !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 63.5 Kg 1 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 domin_czyzyny 1 dwdx1906 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 gooro33 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mtk 2 nemox007 1 Ogryzek 2 OpEnTaNy 1 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 PhantomRanger 2 piter116 2 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 2 RybaTs 1 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 1 Szpen 2 ulTraS 2 Wislak2221 2 wislakrakow124 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 |
1 Załącznik(ów)
Na ten moment wsparcie dla Akademii Piłkarskiej Wisły przekroczyło kwotę 2 tys. zł.
Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w akcji zachęcam do zgłaszania się wpisem w tym temacie o treści "Czekam na nominację". Pierwszy post, w którym znajdziecie zasady zabawy: www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9353 >> Potwierdzenie przelewu na Akademię http://www.wislakrakow.com/forum/att...1&d=1414795445 Akcję przekazuję dalej do: Coglin, El'kabat i 7 kotów AKTUALNA KWOTA: 2014,47 PLN LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (11) 7 kotów arti bartek_strz Coglin Ela El'kabat KibicRP Kolumbus M@Terac Milan!! vabanq Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (81): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mitmichael mtk nemox007 Ogryzek OpEnTaNy rav PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM PhantomRanger piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (53): !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 63.5 Kg 1 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 domin_czyzyny 1 dwdx1906 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 gooro33 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mtk 2 nemox007 1 Ogryzek 2 OpEnTaNy 1 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 PhantomRanger 2 piter116 2 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 2 RybaTs 1 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 1 Szpen 2 ulTraS 2 Wislak2221 2 wislakrakow124 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 |
Chciałem wykorzystać jeszcze jedną moja nominacje i nominuje : ichigo
Zachęcam zeby reszta osob z niewykorzystanymi nominowala aktywne osoby na forum :) |
Nominacja dla:
St Yabol Drugą wykorzystam jak będą chętni. |
Uzupełniam swoją ostatnią nominację o gypsy.
|
1 Załącznik(ów)
W załączniku potwierdzenie przelewu. Na razie nie nominuję nikogo, jakby ktoś chciał, to proszę napisać PW!!!
AKTUALNA KWOTA: 2024,47 PLN LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (11) 7 kotów arti bartek_strz Coglin Ela El'kabat KibicRP Kolumbus M@Terac Milan!! vabanq Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (82): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty gypsy IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mitmichael mtk nemox007 Ogryzek OpEnTaNy rav PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM PhantomRanger piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54): !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 63.5 Kg 1 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 domin_czyzyny 1 dwdx1906 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 gooro33 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 gypsy 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mtk 2 nemox007 1 Ogryzek 2 OpEnTaNy 1 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 PhantomRanger 2 piter116 2 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 2 RybaTs 1 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 1 Szpen 2 ulTraS 2 Wislak2221 2 wislakrakow124 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 |
Moja nominacja to : Zwitter
|
Moja druga nominacja wędruje do użytkownika mimon89
|
|
karnet:
http://i57.tinypic.com/wsuyz5.jpg wsparcie: http://i59.tinypic.com/29kp5qu.jpg Jeśli jest ktoś chętny na nominację proszę dać znać na PW. |
http://images66.fotosik.pl/332/95ae2a1555b89785.jpg
Moją nominację dopiszę później, jakby ktoś był chętny niech pisze na PW. |
AKTUALNA KWOTA: 2119,16 PLN
LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (12) 7 kotów arti bartek_strz Ela El'kabat ichigo KibicRP Kolumbus M@Terac Milan!! vabanq Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (85): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Coglin Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty gypsy IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mimon89 mitmichael mtk nemox007 Ogryzek OpEnTaNy rav PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM PhantomRanger piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum Zwitter OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (53): !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 63.5 Kg 1 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Coglin 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 domin_czyzyny 1 dwdx1906 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 gypsy 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mimon89 2 mtk 2 Ogryzek 2 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 PhantomRanger 2 piter116 2 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 2 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 1 Szpen 2 ulTraS 2 Wislak2221 2 wislakrakow124 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 Zwitter 2 |
w związku z tym, że jeden pseudo kibic Wisły (a może panienka bez jaj) odmówił wpłaty 10 zł dla dzieciaków z Akademi Wisły, proszę o informacje na priva od 1 chętnego na nominacje ode mnie.
Nominacja dla Piter116! AKTUALNA KWOTA: 2119,16 PLN LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (12) 7 kotów arti bartek_strz Ela El'kabat ichigo KibicRP Kolumbus M@Terac Milan!! piter116 vabanq Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (85): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Coglin Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty gypsy IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mimon89 mitmichael mtk nemox007 Ogryzek OpEnTaNy rav PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM PhantomRanger piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum Zwitter OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI: !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 63.5 Kg 1 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Coglin 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 dwdx1906 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 gypsy 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mimon89 2 mtk 2 Ogryzek 2 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 PhantomRanger 2 piter116 2 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 2 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 1 Szpen 2 ulTraS 2 Wislak2221 2 wislakrakow124 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 Zwitter 2 |
Potwierdzenie zakupu karnetu już wrzucałem.
http://oi58.tinypic.com/23jo66p.jpg Jedną z moich nominacji będzie muerte. AKTUALNA KWOTA: 2129,16 PLN LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (14) 7 kotów arti bartek_strz Ela El'kabat ichigo KibicRP Kolumbus M@Terac Milan!! muerte St Yabol vabanq Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (85): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Coglin Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty gypsy IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mimon89 mitmichael mtk nemox007 Ogryzek OpEnTaNy rav PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM PhantomRanger piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum Zwitter OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (52): !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 63.5 Kg 1 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Coglin 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 dwdx1906 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 gypsy 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mimon89 2 mtk 2 Ogryzek 2 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 PhantomRanger 2 piter116 3 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 1 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 1 Szpen 2 ulTraS 2 Wislak2221 2 wislakrakow124 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 Zwitter 2 |
http://i.imgur.com/cFr1E2C.png
Nominuję piotrek06 i White Doctor. AKTUALNA KWOTA: 2169,16 PLN LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (14) 7 kotów arti bartek_strz Ela El'kabat ichigo KibicRP Kolumbus M@Terac Milan!! St Yabol vabanq White Doctor Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (86): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Coglin Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty gypsy IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mimon89 mitmichael mtk muerte nemox007 Ogryzek OpEnTaNy rav PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM PhantomRanger piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum Zwitter OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (52): !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 63.5 Kg 1 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Coglin 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 dwdx1906 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 gypsy 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mimon89 2 mtk 2 Ogryzek 2 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 PhantomRanger 2 piter116 3 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 1 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 1 Szpen 2 ulTraS 2 Wislak2221 2 wislakrakow124 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 Zwitter 2 EDIT: piotrek06 wpłaci w swoim czasie :) |
Cytat:
Po raz drugi biorę udział w akcji jednak tym razem poprzez zakup biletu dla mojej narzeczonej. Tu jest link do obrazu, który przedstawia zakupiony bilet http://images70.fotosik.pl/339/bf3aa8ed15eb35dc.png |
1 Załącznik(ów)
Wpłata w załączniku, 19,06 zł
Nie nominuję nikogo ;) AKTUALNA KWOTA: 2188,22 PLN LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (13) 7 kotów arti bartek_strz Ela El'kabat ichigo KibicRP Kolumbus Milan!! St Yabol vabanq White Doctor Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (87): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Coglin Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty gypsy IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mimon89 mitmichael mtk muerte nemox007 Ogryzek OpEnTaNy rav PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM PhantomRanger piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum Zwitter M@terac OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54): !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 63.5 Kg 1 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Coglin 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 dwdx1906 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 gypsy 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mimon89 2 mtk 2 Ogryzek 2 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 PhantomRanger 2 piter116 3 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 1 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 1 Szpen 2 ulTraS 2 Wislak2221 2 wislakrakow124 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 Zwitter 2 M@terac 2 |
Moja 1 nominacja: baton
|
Cytat:
Na mecz nie jadę i w związku z tym wspieram... SPÓŁKĘ AKCYJNĄ WISŁA KRAKÓW poprzez kupienie biletu. Jakie problemy są każdy widzi więc te 30 zł się przyda na pewno http://pics.tinypic.pl/i/00594/28kh1x5py9bn.jpg Zachęcam do takiego wspierania. Jeśli ktoś jest chętny do nominacji to prosze o pw :) Pierwsza nominacja leci do : Wasiu Cytat:
|
Skoro kupił bilet na C3 jeszcze wczoraj, to widzę, że dużo ludzi na meczu nie będzie.... tragedia
|
Dzięki za nominację.
Mam karnet, wsparłem akademię. http://i58.tinypic.com/dr6yaf.png W ramach swoich nominacji chciałbym zmotywować dotychczas nominowane osoby do wykonywania przelewów. LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (13) 7 kotów arti bartek_strz Ela El'kabat ichigo KibicRP Kolumbus Milan!! St Yabol vabanq White Doctor Wisła Prokocim Jak ktoś chce do nich dołączyć to proszę o priv. AKTUALNA KWOTA: 2207,28 PLN |
Również dzięki za nominację ;)
Nikogo nie nominuję. Myślę,że każdy wie że wypadałoby cokolwiek wpłacić http://i61.tinypic.com/23ma9zk.jpg AKTUALNA KWOTA: 2223,28 PLN |
Dopiero teraz przeczytałem priv...
Nominuje kelmaj... |
ktos ma IBAN do tej akademii ?
|
PL70 2490 0005 0000 4600 1632 0774, kod SWIFT/BIC ALBPPLPW
|
pamiętam jak czasami padały propozycje, żeby kibice robili składki i wspomagali finansowo klub
ten temat idealnie pokazuje, że - jak dużo osób wtedy przyznawało - to marzenia ściętej głowy ewentualnie hipokryzja |
Brawa dla WhiteDoctora - nominowałem go, przyjął wyzwanie i nie zapłacił.
Takich wiślaków potrzeba! |
Cytat:
jak na sb rzucisz temat chętnych do nominacji to nagle na cisza jak makiem zasiał a wyników wymagajmy dalej.... |
Nominuję jacek67.
AKTUALNA KWOTA: 2223,28 PLN LISTA OSÓB NOMINOWANYCH (15) 7 kotów arti bartek_strz baton Ela ichigo jacek67 kelmaj KibicRP Kolumbus Milan!! piotrek06 vabanq White Doctor Wisła Prokocim PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI (89): !!IRIVER!! 19sebawro06 63.5 Kg ABGwislakABG alterego AntyMod art ArturBarlinek Barti Bartosz Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Coglin Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 El'kabat emailowiec fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty gypsy IncognitoTSW JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz m954 M@Terac maaarcin MałyTSW Manhunt Marcin_fan MatMario milosz mimon89 mitmichael mtk muerte nemox007 Ogryzek OpEnTaNy rav PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM PhantomRanger piter116 PiVoSH92 PvD Pychowice R33 Rafi89 raindog rrcek RybaTs Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy siara silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson ulTraS W.S Wasiu wieśniak84 Wislak2221 wislakrakow124 WISŁAZWE Wit.Ek. wolfy zim zum Zwitter OSOBY Z NIEWYKORZYSTANYMI NOMINACJAMI (54): !!IRIVER!! 2 19sebawro06 2 alterego 3 AntyMod 2 art 2 ArturBarlinek 1 Barti 2 Coglin 2 Dariook (wiesniak84) 2 domal21 1 dwdx1906 2 El'kabat 2 fialo 1 fran23 2 gigant 2 Glazik 1 Greeg 2 Gwiaździsty 2 gypsy 2 JacobCFC 2 Jaroo1 1 Karherop 1 Krav 1 Lukasz 1 m954 2 M@Terac 2 Manhunt 2 Marcin_fan 2 milosz 2 mimon89 2 mtk 2 Ogryzek 2 palikot 1 PANDEM0NIUM 2 PhantomRanger 1 piter116 2 PiVoSH92 2 PvD 2 R33 1 Semper Fidelis 1985 1 serek.c2 1 shaggy 1 siara 2 spartan 1 St Yabol 2 Szpen 2 ulTraS 2 Wasiu 2 Wislak2221 2 wislakrakow124 2 Wit.Ek. 1 wolfy 2 zim zum 1 Zwitter 2 |
nie dostałem od nikogo nominacji, nominowałem się sam.
Na mecz nie jadę, wspieram SA. Taka kropla w morzu potrzeb http://images.tinypic.pl/i/00600/7vq41i4lwo4c.jpg |
Również nie dostałem nominacji.Na mecz z powodu pracy nie dam rady iść.Bilet zakupiłem.
Wspieram Mój ukochany klub ! http://pl.tinypic.com/view.php?pic=m...8#.VHBVcxFdiuA |
1 Załącznik(ów)
Nie doczekałem zaszczytu bycia nominowanym. Wklejam potwierdzenie i podbijam temat. Pamiętajcie - lepiej późno niż wcale. :)
|
To jak ktoś chce być nominowany to PW do mnie bo mi jeszcze jedna została.
|
Panowie i panie tez mam wolna nominacje wiec zapraszam na priv.
|
Moja zaległa nominacja wędruje do Don Donson :-)
|
Nominuję Kaan
:-) |
Na mecz idę bo mam karnet.
http://images68.fotosik.pl/308/a5260714654df7a3.png Nikt mi nie kazał ale kupiłem ponownie bilet swojej narzeczonej choć wiem, że ona na mecz nie pójdzie. http://images68.fotosik.pl/406/deae0b86a53063ff.png |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl