![]() |
Zawisza "na Rumaku do Europy" :lol: Osuch zakomunikował, ze Paixao po meczu z Piastem odchodzi a własnie Rumak go zastapi. Kibice znowu zaczna kochac Osucha :rotfl:
|
Tak z ciekawości zapytam kolegów sympatyzujących z klubem z Łazienkowskiej jakie są przyczyny tego że żyleta chce pogonienia Hadaja?
|
Cytat:
Nie koniecznie tak jest, że cała Żyleta chce go 'pogonić'. Część ludzi, jest za tym żeby został. To chyba bardziej taka zabawa, w kotka i myszkę. Za ITI on olał kibiców, kibice teraz mu dowalili transparentem, ale zakładam że sprawa się w tym momencie skończyła - Hadaj póki co zostaje. Skorża ogarnie w Lechu ? Czy raczej nachapie kasy i będą za rok w tym samym miejscu ? |
Cytat:
Skorża potrafi wycisnąć z zespołu esencję. Do Wisły przychodził w momencie takim, że poprzedni sezon Biała Gwiazda miała najgorszy od lat a poskładał klocki w całość i zrobił zespół który pozamiatał ligę. |
nie chciało mi się w to wierzyć (z resztą nadal trochę nie chcę), ale jednak Dynamo wzięło Teodorczyka, za którego Wronki dostały 4 (!!!) mln euro. To jest po prostu nie do wiary, jak taki drewniany piłkarzyk staje się jednym z najdroższym polskich piłkarzy. Nie wiem co oni robili z działaczami Dynama, ale teraz chylę czoła - chapeux bas. Interes życia zrobili.
|
Cytat:
- 500tys ojro - nie -1 mln ojro - nie - 2 mln ojro! - NIE!! - 3mln ojro? - Nie! NIE! Nigdy! - 4mln ojro!! - A ch.uj sprzedam! Dawaj te papiery do podpisu :D |
Cytat:
Ile chcecie za Mierzeja? Nie jest na sprzedaż. No ile chcecie bo chcemy go kupić? Nie jest na sprzedaż. No każdy ma jakaś cenę, jaka jest cena za Mierzeja? Daj Pan 5 mln euro albo spierd***. Dobra, dajemy. :) Ale to pewnie i tak tylko anegdotka nie mająca żadnego przełożenia na rzeczywistość. |
I za takiego drewniaka Lech bierze 4 mln, my za Chrapka nawet 2 nie dostaliśmy...
|
Cytat:
"Skoro praca w Wiśle była spełnieniem marzeń, praca w Legii przerosła marzenia to czym jest praca w Lechu Poznań?" hehe |
Cytat:
|
Skorza w Wisle do czasu swietnie sobie radził, w Legii mu w ogole nie poszło ciekawe jaka teraz bedzie sytuacja w Lechu.
|
Był asystentem u Janasa. Zrobił świetną robotę w Grodzisku.
Potem Wisła i historia wszystkim nam dobrze znana. Z Legią było różnie. Drużyna w europejskich pucharach grała nieźle, w lidze czegoś zabrakło. Jest to trener młody, utytułowany, szanowany na naszym rynku. Ja osobiście trochę, żałuję jego zwolnienia, ale... ale. Teraz za cel obrał Lecha. Zadanie ma trudne. Przyszedł w momencie gdy drużynę opuścił Ł. Teodorczyk. Swoją drogą dobre pieniądze za niego przytulił Lech. I sam Teodorczyk z charakteru wygląda na takiego, co sobie poradzi w średniej lidze zagranicą. |
Cytat:
|
Cytat:
W Legii odwrotnie w lidze kapucha w Europie zrobił wynik ponad stan, najlepszy od wielu lat i dotąd nie powtórzony... |
Cytat:
Wg mnie cena dobra dla Lecha. Myślę że kluby tzw. zachodnie dawały 3 mln euro i to jest wartość Teodorczyka. Ukraińcy dołożyli 1 mln żeby go pozyskać. Co do Skorzy - wg mnie świetny trener. W Wiśle miał 1 wpadkę - Levadię - w lidze perfekcyjna gra. W Legii dla odmiany spory sukces - awans do grupy w LE i z niej wyjście na luzie. W lidze gorzej. A w Amice przypuszczam chcą wreszcie cokolwiek ugrać w Europie. To było kluczowe po 2 sezonach kompromitacji Rumaka. A jeśli jeszcze by wygrał ligę byłoby super. Puchary dla Amici to priorytet bo przy ich liście płac bez wpływów z Europy nie będą się mogli wiecznie ratować transferami jak Teodorczyk (4 mln euro). Myślę że Skorża nie skompromituje się jak Rumak w pucharach. Swoją kompromitację już zaliczył (Levadia) i jej nie powtórzy. Wg mnie Lech zrobił świetny ruch. Uważam że ze Skorżą na ławce skończą na co najmniej na 2 miejscu (jeśli nie pierwszym) i w pucharach jak odpadnie to z naprawdę silnym przeciwnikiem. |
Cytat:
Nie wiem jaki będzie finał Skorży w Lechu, ale jestem pewien że w tym sezonie i my i Wy będziemy nad nimi. W pierwszym sezonie jak przyszedł do Legii, dostał kilka transferów (które sam zatwierdzał!) i co z tego wyszło ? Pamięta ktoś jeszcze Manu :idea: Skorża twierdził, że to dobry zawodnik - co z tego, że problem miał aby podać dalej niż na 5 metrów. Najlepsze jest to, że po tym frajerstwie w przegranym MP nie miał odwagi się podać do dymisji i trzeba było mu dać dużą odprawę. Ciekawe, czy w Lechu pamiętali o tym... Obecny Lech to może 1/2 tego, co miał w Legii jeżeli chodzi o personalia. Z Wisłą sądzę, że było podobnie. Czasu natomiast ma mało, bo sam na konferencji napompował balonik bredniami o jakiejś europie, zamiast realnie powiedzieć - z gówna bata nie ukręcę w tym sezonie. |
Skorża w Wiśle nie potrafił sobie chyba z szatnią poradzić
W Legii na początku bardzo słaba gra w obronie, nie potrafił nauczyć zespołu równowagi między grą ofensywną i defensywną (patrz Berg). Legia zaczęła punktować dopiero po przejściu na grę bardziej defensywną 4-2-3-1, często męcząc bułę po 1-0 i nie potrafiąc zareagować na stratę bramki. Gra defensywna notabene przydała się w Europie a ile szczęścia było w meczu ze Spartakiem... strzał Rybusa prawą nogą, główka Gola w 90 min.... imo w Legii sobie Skorża nie poradził, pytanie na ile tamten skład był słabszy od obecnego podobnego stylu pracy życzę Mu w Lechu ;) |
http://www.transfermarkt.pl/kevin-fr...spieler/106848
calkiem ciekawy gracz na wypożyczeniu w Bks'ie ....a ile oni tych zawodników w swojej kadrze juz maja?? z 40?? :D a podobno jeszcze sobiecha chcą.. |
Co za hokej w Łęcznej :D
|
Cytat:
|
Szatałow z Łęcznej to wg mnie podobna filozofia futbolu co Smuda. Taka trochę gorsza kopia Franka. Zawsze gra ofensywna do przodu a nie defensywa. Doświadczeni zawodnicy i żelazna jedenastka. Zespół ma być jak dobrze funkcjonujący mechanizm. Różnią ich tylko drobne "fobie":
- Szatałow zakazuje swoim obrońcą robić wślizgów pod żadnym pozorem (ale zmiany piłkarzy robi w meczu) - Smuda najchętniej nie robiłby zmian, ale obrońcy mogą robić wślizgi:D |
Śląsk wygrywa 2:0 z Górnikiem i dalej mamy lidera:) warto dodać, że jako jedyni jesteśmy niepokonani!
|
A Górale jutro spokojnie mogą krawatom punkty urwać,oby tak się stało...
No chyba,że u siebie im na spokojnie już wtłuczemy :) |
oj tam nie lubi robić zmian...
przeciez celem Wisły nie jest testowanie młodzieży tylko pierwsza ósemka. Jak ją zrobimy to młodzi wejdą. Tak samo wejdą jak będzie reszta pauzować za kartki czy kontuzje. Po co pchać młodych na siłe ? Po co? Zrobił tak Widzew w tamtym sezonie - nie wyszło na dobre. Zresztą, wystarczy sobie przypomnieć jakie ....y szły na Smude jak zrobił zmianę z Jagą po której Osman zabrał Nam 3 punkty.... |
To została jeszcze Legia
|
Cytat:
Widzew? Aleś przykład podał:) Oni zrobili tak bo musieli. Nie pamiętasz jak wszyscy (prawie) piłkarze Widzewa rozwiązywali kontrakty z winy klubu. Po prostu nie mieli żywcem kim grać zanim znowu nie nasprowadzali sobie szrotu jak La France (wyjątek to Visnakovs). Nie mieszaj tego - ogrywanie młodych, góra 2-3 w 11 ze starszymi kolegami a dziadostwo i bieda w Widzewie które zmusiły Widzew do gry młodzieżą (7-8 w 11). (Pomijam fakt że właśnie dzięki temu wylansował się Stępiński i odszedł do Norymbergi.. aby trafić do Wisły) BTW To jutro Podbeskidzie urywa punkty Legii i mamy lidera:) Idzie idzie Podbeskidzie! :D |
Matiego Kowalskiego ogrywalismy ogrywalismy i nic Nam to nie dało. Gerrarda Bruda tak samo.
wyniki bronią Smude, styl gry broni Smude i przede wszystkim postawa piłkarzy broni Smudę. 90% forum wzywało psychiatrę dla Niego gdy powiedział ze Stolarski grał nie będzie, kto miał racje? Piłkarze ogrywać to sie mają jak Chrapek - w 1 lidze, a nie w ekstraklasie gdzie walczymy o bardzo cenne teraz punkty. |
Wyniki bronią Smudę ale jakby nie sprzedaż Chrapka na którego wcześniej stawiał Kulawik - to nie dostalibyśmy licencji. To co mówisz powinno mieć miejsce w klubie które mają stabilna sytuacje finansową i grają o coś. My gramy o finansowe przetrwanie. Chamsko odpuściliśmy puchary bo kasy nie było. Teraz też nie ma. Aby cokolwiek zmienić "produkcja" piłkarzy też jest jakąś opcją.
Smuda to trener żeby robić wynik. I ja to doceniam (przypominam co niektórym że byłem w mniejszości która broniła Smudę jak przychodził przed atakami). Ale wtedy wydawało się że szybciej wyjdziemy na prostą. Teraz niestety lepiej zająć to 8 miejsce zamiast 4 a ograć i przygotować do gry kilku młodych. (Jak 1 na 5 młodych wystrzeli to i tak dobrze,szkolenie to to stała praca a nie Kowalski Czekaj itd |
Ja was nie rozumiem, wszyscy juniorzy włącznie z Zającem grają w rezerwach, gdzie narazie zajmują 2 miejsce w tabeli III ligi. To jest doskonałe przetarcie chłopaków przed ekstraklasą, może nawet uda się awansować do II ligi i wtedy nie trzeba będzie nikogo wypożyczać bo już na tym poziomie mogą spokojnie się ogrywać. Sezon długi i pewnie nie ominą nas kontuzję,a wtedy można próbować tych juniorów.
P.S. dla mnie Czekaj to niestety przeciętny obrońca, bardzo niepewny ratujący swoje błędy głupimi faulami i przez to osłabia drużynę, |
Dla mnie Czekaj to też słaby obrońca i co w związku z tym:)
Jest na obronie Żemło, Bierzało... co to tylko Czekaj (pomijam że już nie taki młody) jest w Wiśle? BTW A tymczasem młoda Jagiellonia upokarza "żółto-czerwoną"... z Kielc |
Oby te żółto - czerwone kieleckie k spadły w tym sezonie. Jak widać jest na to duża szansa.
|
w tej lidze wszystko jest możliwe, już po 20 kolejce będzie pewnie cięzko oszacować kto może spaść, zważywszy na podział punktów. Parchaci byli blisko 8 a potem ledwo obronili się przed spadkiem...
|
Jak ostatni "prezes idiota" nie poleci z Zawiszy to na 101% Bydgoszcz straci ekstraklasę - trzeba dopasować drugiego do spadku, najlepiej oba żydy ze scyzorami ale że się nie da to jednak wolę garbatych spuścić do kanału.
|
Na 97 minute w Bielsku piękny wynik :) brawo Podbeskidzie!! Lidera mamy!
|
Lidera Mamy!!!
|
Sprawdziłem na szybko 90minut.pl i ostatni raz liderami byliśmy (oczywiście gdy wszyscy mieli wszystko zaległe rozegrane) 29.05.2011 r. czyli 30 kolejka sezonu 2010/11. ;)
|
No i po 7.kolejce zasiedliśmy na fotelu lidera, oby tak dalej. :) Teraz ważne, by zgarnąć kolejne 3 zwycięstwa ! :-)
Trzeba przyznać, że ścisk w tabeli niesamowity, a jeśli tak jeszcze Amica ogra Pejsiaków to już w ogóle. Ps. Admin - poprzenoś z tematu Ekstraklasa 2013/2014 posty, które tam wpadły i zamknij go :) Ładnie proszę. |
Tak czy siak najważniejsze będą ostatnie 7 meczy, ważne byśmy zakończyli zasadniczy w pierwszej trójce
|
Cytat:
|
Ludzie toz to siedem kolejek dopiero....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl