Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [31 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków 25 kwietnia, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9266)

arti 26.04.2014 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1358985)
CIekawe kiedy wróci Maciek Skorża.

Co by miał tu robić w takiej sytuacji, a jeszcze nie wiadomo o ile słabszy skład będzie jesienią.
Inna sprawa, że jego bezczynność się niebezpiecznie przedłuża, a jeszcze inna, że tak naprawdę są 2 stabilne kluby gdzie można w miarę spokojnie pracować nie oglądając się na brak kasy, głupiego właściciela, konflikt z kibicami itp. i próbować stawiać jakiekolwiek cele powyżej ligowych

buczo1985 26.04.2014 16:08

Co do słowa zgadzam się z wypowiedzą kota.

Klub upada. W obecnym kształcie grozi nam ścieżka Widzewa, w innym scenariuszu opartym na podtrzymywaniu przy życiu chorego być może uda się Wiśle ugrać bezpieczne miejsce dające utrzymanie (choć z pewnością wywalczone z trudem).

Nie ma żadnych przesłanek prócz nadziei by myśleć o odrodzeniu Wisły. Każdy chciałby widzieć drużynę walczącą co roku o mistrza, ale degrengolada trwa. I to już już nie jest rok, dwa....

Wszystko można zniszczyć, nawet wzorowo prosperujące przedsiębiorstwo. A Wisła od dawna takim nie jest.

Natkan 26.04.2014 16:14

Już przed sezonem pół forum prześcigało się w głupkowatych komentarzach z kim to będziemy grać jak spadniemy i kiedy Wisła się rozleci. Teraz widzę kolejna fala plag egipskich które niektórzy przewidują. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Wyniki jakie są to wszyscy widzą ale ludzie ogarnijcie się z tym że spadniemy za rok czy za dwa na prawdę tak uważacie czy się tylko prześcigacie kogo bardziej wyobraźnia poniesie?

Taylor 26.04.2014 16:31

Myślisz, że taki zły scenariusz jest nierealny? Jest bardziej realny niż się niektórym wydaje. Niestety.

63.5 Kg 26.04.2014 17:18

Co mi się nie podoba:

1.Wypowiedz Smudy ze widział twarze zawodnikow przed meczem to nie chciał wywierac na nich ciśnienia.
Wiekszej głupoty nie slyszalem,jak byslbys slaby to wychodzisz i walczysz mimo ogromnych brakow w umiejętnościach.
2.Wieczne pieprzenie ze tylu i tylu zawodnikow brakuje.
A prawda jest taka...gral podstawowy bramkarz, i podstawowi boczni obroncy,podstawowy srodkowy ofensywny i defensywny,podstawowi skrzydłowi i podstawowy napastnik co daje liczbe 8(!) zawodnikow ...i wlasnie te 80% pierwszego zespołu nie potrafilo zrobić nic...
3.Widac całkowity brak checi do czegokolwiek.
Brozek nie potrafi kiwnąć jednego zawodnika.90% chlopakow nie ma zadnej szybkości,checi,poczucia tego ze ma walczyc do urwania nogi....
4.Calkowity brak atmosfery.
To az kluje w oczy,zespol w ogole nie wiem co ma grac,jak się ustawiac,co robic,niektorzy piłkarze maja nagle podstawowe braki techniczne...

Sumujac...
Oczywsicie ze zespol musi mieć 18 zawodnikow.
Ci rezerwowi musza cos wnocis do gry...ale przestanmy już enty mecz ciagnac to ze jest szpital itd...

kot 26.04.2014 17:41

Gdy Wisłę ktoś chce uśmiercić, staję w jej obronie. Mówię won do Bednarza, a Cupiałowi dziękuje za już i proszę o dalej albo mówię mu do widzenia i oczekuje sprzedania klubu Kicie lub jeszcze lepszym od niego, których kiedyś odrzucał. Obowiązek kibicowski wobec Wisły mi to nakazuje i nie obchodzi mnie co o tym pomyśli sobie ten czy inny właściciel ( w naszym przypadku miliarder) lub inny szary kibic. Wisła jest ranna oraz szargana i potrzebuje pomocy, gdyż jest zarządzana beznadziejnie. Albo miliarder uleczy rany Wisły i zastopuje jej nieuzasadnioną dewastację, albo powinien odejść wraz z jej nieudacznikami czy katami, przez siebie ostatnio zatrudnionymi, bez uszczerbku dla Wisły. Nie ma się czego bać czy litować, bo Wisła zmierza w przepaść niebytu, bez uzasadnionych ku temu przyczyn. Na Legii kibice nic nie kalkulowali i wyszło im na lepsze, a na Wiśle czekają na litość Cupiała, aż Bednarz tak potani Wisłę, że na koniec nasra na herb tego klubu, bez kibiców na dziś. Bez odbioru.

Ps. pikniki mają niepowtarzalną szansę zrobić coś dla Wisły i na najbliższym meczu przy R 22 przyjść na stadion z białymi chusteczkami z przekazem dezaprobaty dla zarządu i prezesa, bo Smuda to zrobił co mógł i uratował Wisłę przed spadkiem i nie dajcie się ogłupić inną na ten temat propagandą . Skrzyknijcie się w necie i pokażcie jaja, tak jak po kryzysie w 2004.

SharksiK 26.04.2014 19:10

Z kim tak amica jechała?

....co? ty ....o!

Gwiaździsty 26.04.2014 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1359017)
Z kim tak amica jechała?

....co? ty ....o!

Znając życie, to pewnie z tuskowym przydupasem wojewódzkim, który usłuznie zamknął sektor.

eye63 26.04.2014 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1358934)
???????????????????????????

nokaut

rekord w nie traceniu goli na własnym boisku daleko nas zanióśł, brawo franek, brawo jego zwolennicy! :D

Zaniósł nas tam, gdzie nie musimy srać w majty, że w przyszłym roku będzie I liga. Mało?

Smuda zrobił wynik ponad stan, teraz jest kryzys i już do końca sezonu raczej z niego nie wyjdziemy. Nie licząc kontuzji (a strata jednego czy dwóch podstawowych graczy może być kolosalna dla całości), jest jedna rzecz, która może tak skutecznie zdołować atmosferę tak świetnego na jesieni zespołu. Są nią pieniądze. Podejrzewam, że znowu są problemy z wypłatami (mniejsze wpływy z biletów, kłopoty Cupiała, któremu grozi szukanie kasy - kilkadziesiąt milionów) i jak dla takiego Głowy to pewnie wielkiej różnicy nie robi, to dla innych, przyjezdnych - robi już sporą.

huberix 27.04.2014 10:12

Do 1 ligi nie spadniemy, ale scenariusz z 4 ligą jest już możliwy..
Cupiał powinien na gwałt szukać właściciela. Szkoda mi Kity, że nie kupił Wisły. Facet poszedł do Nantes i an dzień dobry akademia, do klubu włożył 60 mln euro. U nasz wystarczyłoby 20 mln euro i można budować drugi Fc Basel, ale patrząc na to co sie dzieje to jest kompletna MA-SA-KRA.

szprotson 27.04.2014 10:22

Kita włożył 60 mln euro do Nantes? skąd info?
Założył akademie? skąd info/

U Nas wystarczyło by 20 mln euro...piękny tekst.
Ogolnie jak Cie czytam to sie zastanawiam kolego ile Ty masz lat?

rafaltwsd 27.04.2014 10:28

mogłby ktos powiedziec jak radził sobie w meczu Klarić? jakas krotka i sensowna relacja z jego wystepu:)

63.5 Kg 27.04.2014 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1359067)
Kita włożył 60 mln euro do Nantes? skąd info?
Założył akademie? skąd info/

U Nas wystarczyło by 20 mln euro...piękny tekst.
Ogolnie jak Cie czytam to sie zastanawiam kolego ile Ty masz lat?

Calkiem niedawno był wlasnie artykul na temat Kity,Nantes i tam wlasnie przewijala się taka kwota z tego co pamiętam...

szprotson 27.04.2014 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1359069)
Calkiem niedawno był wlasnie artykul na temat Kity,Nantes i tam wlasnie przewijala się taka kwota z tego co pamiętam...

mozesz podlinkować?

p.s. najbardziej interesuje mnie co on takiego zrobił za te 60 baniek. za 10 kupił klub zostaje 50. Tyle dał na transfery i dopiero 2 raz sa w Ligue1?
Nie twierdzę też ze tylu nie włożył, ale jeśli WY opieracie sie na artykule w którym Kita mówi że włożył w klub 60 baniek i to jest pewniak to nie mam pytań.
Moze i Kita to jest superbiznesmen ale ciekawi mnie czy w artykule jest informacja o tym ze zgasił światło bodajże w Lozannie.

63.5 Kg 27.04.2014 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1359074)
mozesz podlinkować?

p.s. najbardziej interesuje mnie co on takiego zrobił za te 60 baniek. za 10 kupił klub zostaje 50. Tyle dał na transfery i dopiero 2 raz sa w Ligue1?
Nie twierdzę też ze tylu nie włożył, ale jeśli WY opieracie sie na artykule w którym Kita mówi że włożył w klub 60 baniek i to jest pewniak to nie mam pytań.
Moze i Kita to jest superbiznesmen ale ciekawi mnie czy w artykule jest informacja o tym ze zgasił światło bodajże w Lozannie.

Nie pamiętam czy to dokładnie ten link ale cos w tym stylu:

http://sport.fakt.pl/waldemar-kita-m...,442783,1.html

szprotson 27.04.2014 11:27

no ale on w tym wywiadzie/laurce chwali się ze tyle mógł zostawić.
bednarz chwalił się że w lipcu 2014 bedziemy sprzedawać piłkarzy do zachodnich klubow...
pomine to ze jest to artykuł napisany po tym jak Kita powiedział gdzieś jedno zdanie ....
po za tym "Kupiłem Garygę bo ufam jego agentowi" ..... kojarze takie akcje.

checie coś o Kicie to macie tutaj:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...795,1,471.html
tutaj Kita inwestuje w Nantes jednak 80 mln..
http://m.sport.pl/pilka/1,105004,143...Jak_Polak.html
tutaj juz jest 100...
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...29fc&_ticrsn=3

huberix 27.04.2014 11:34

^^ Pamietam jak był dosyć obszerny artykuł o tym i wywiad z samym Kitą, który mówił, że miał dobry plan na stworzenie Wisły na Ligę Mistrzów i teraz swój plan realizuje w Nantes i trzeba przyznać, że drużyna może późno za jego czasów zapaliła to jednak kroczek po kroczku pnie się w górę. Były też wzmianki o akademii i że gdyby pan Kita kupił Wisełkę, to taka by jak najszybciej powstała, gdyż mówił że to przyszłość, dobry interes itd.

szprotson 27.04.2014 11:38

hahaah
a co miał ....a mac powiedziec?
Ze kupi klub i doprowadzi do bankructwa tak jak Lozanne?

Najlepsze są własnie takie teksty : gdzieś kiedyś coś czytałem i słyszałem i to musi byc prawda.

AntyMod 27.04.2014 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1359067)
Kita włożył 60 mln euro do Nantes? skąd info?
Założył akademie? skąd info/

U Nas wystarczyło by 20 mln euro...piękny tekst.
Ogolnie jak Cie czytam to sie zastanawiam kolego ile Ty masz lat?



Moze chodzi o to zwe pan Cupial jest jak pies ogrodnika ......nikomu Wisly nie sprzeda a sam nie dolozy nawet zlotowki - i na tym problem polega , Cupial dla Wisly zrobil wiele i za to szacunek - ale za to co robi teraz niestety NIE , bo jak miliarser kupuje zabawke to do niej doplaca ......nie ma klubu na swiecie ( TOPOWEGO - Z GORNEJ POLKI) ktory by sie sie wlascicielowi splacal , to jest hobby i fanatyzm a Pan Cupial niestety o tym chyba nie wie

63.5 Kg 27.04.2014 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1359084)
hahaah
a co miał ....a mac powiedziec?
Ze kupi klub i doprowadzi do bankructwa tak jak Lozanne?

Najlepsze są własnie takie teksty : gdzieś kiedyś coś czytałem i słyszałem i to musi byc prawda.

Nigdzie nie pisałem ze to prawda...
Napisalem tylko ze gdzies i kiedyś widziałem taki artykul i tyle...

arti 27.04.2014 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaltwsd (Post 1359068)
mogłby ktos powiedziec jak radził sobie w meczu Klarić? jakas krotka i sensowna relacja z jego wystepu:)

jak dla mnie kompletnie niewidoczny
nie wiem po co wyciągacie tego Kitę... było-minęło... szkoda albo i nie.

szprotson 27.04.2014 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1359102)
Nigdzie nie pisałem ze to prawda...
Napisalem tylko ze gdzies i kiedyś widziałem taki artykul i tyle...

wiem wiem :)
ale media z natury kłamia :)

Wojtas 27.04.2014 20:22

Jak tak teraz na to patrzę,to mam uczucie ze na koniec Derbów 'Time to say Godbye" nie spiewaliśmy Cracovii ,tylko sami sobie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl